Opinie o hotelu Commodore
Grecja / Zakynthos

Commodore: basen

• Atrakcyjne położenie: na wzgórzu, w spokojnej miejscowości Argassi, z imponującym widokiem na stolicę wyspy.
  • Ok. 350 m do piaszczysto-żwirkowej plaży z łagodnym zejściem do morza.
  • Liczne sklepy, tawerny i bary znajdują się w centrum resortu, czyli ok. 300 m od hotelu.

Jarek

• Zalety Dobre jedzenie, sympatyczna obsługa

W hotelu praktycznie sami Polacy. Ogólnie polecam

• Zalety położenie jedzenie ( obiady i kolacje super) obsługa darmowa klimatyzacja w pokoju super egzotyczne rośliny wokół
    • Wady brak plaży wymaga odświeżenia baseny i pokoje słabe śniadania i przekąski

W skład kompleksu wchodzą trzy hotele położone obok siebie, można w każdym korzystać z restauracji i basenu. Położenie na uboczu ale dwa kroki do centrum miasteczka. Super miła obsługa, kelnerzy itp. Pokoje codziennie sprzątane. 95 personelu mówi po polsku ( lub po prostu są Polakami). Podsumowując, szału nie ma , ale mogłabym znowu tam pojechać. Kawałek do plaży, część na plaży przynależna do hotelu wstyd. Leżaki na trawie i na środku zamknięta drewniana szopa. Jenak kawałek dalej fajna plaża, za 5 euro leżaki na cały dzień i tam już czysta plaża. Bardzo słabe śniadania i przekąski w ciągu dnia, ale obiad i kolacja na bogato, bardzo smaczna.Basen i deski wokoło wymagają remontu. Jedyny ładny basen w hotelu Admiral.

Kamil

• Zalety Hotel wchodzi w skład trzech hoteli. Polozony jest na wzgórzu niedaleko centrum. Obsługa bardzo miła, pomocna, mówiąca trochę po polsku. Śniadania tradycyjne, każdy znajdzie coś dla siebie. Obiady i kolacje na bogato - różne rodzaje miesa( wołowina, wieprzowina, kurczak, spaghetti, lazania) ryba, pizza, ryż, ziemniaki opiekane, makaron, frytki a do tego przeróżne surówki i sałatki. Na deser lody, ciasta, galaretka, legumina i owoce. Hotel czysty, sprzatany codziennie. Goście to w 90% Polacy.
    • Wady Przydałby się remont lazienki- odpadajaca farba i zardzewiale rury. Ale przeżyć idzie, ważne że czysto.

Byliśmy tam z nastoletni synem, dostaliśmy pokój dwuosobowy +dostawka dla syna. Trochę mało miejsca. Ale większość czasu spędzaliśmy nad basenami i nad morzem, więc nie ma co narzekać. Jedzenie rewelacja, duży wybór drinków w barach nie oszukane. Wśród obsługi są Polacy, którzy chętnie służą pomocą. Obsługa bardzo życzliwa, miła i pomocna. Polecamy ten hotel, świetna baza wypadowa i nie tylko. Blisko do sklepików i barów w mieście. Pobyt uważam za udany :-)

Aleksandra

• Zalety dostęp do całego kompleksu, kilka barów (dobre i mocne drinki), darmowe leżaki na plaży, smaczne jedzenie, fajna obsługa, piękny widok z hotelu, miejscowość stanowi dobrą bazę wypadową na inne piaszczyste plaże
    • Wady monotonne śniadania, łazienka

Jestem bardzo zadowolona z hotelu. Jeśli chodzi o minusy, które najbardziej dało się odczuć to brak muzyki przy basenie. Reszta super, smaczne jedzenie, piękne widoki, miła obsługa. Dla młodych wielki plus - dobre i mocne drinki, czasami aż za mocne ;) Może i nie jest to miejsce dla osób szukających luksusu ale z pewnością dla całej reszty.

Franka

• Zalety Bardzo dobre i urozmaicone jedzenie. Możliwość korzystania z udogodnień trzech hoteli (baseny i restauracje). Miła obsługa. Bezpłatna klimatyzacja. Hotel położony blisko plaży ale warto dodać że w tej miejscowości nie ma plaży;D
    • Wady Hotel nie jest zbyt dobrze zadbany-przy basenie było sporo śmieci, wszędzie było coś popękanego, zniczonego. Pokoje w tragicznym stanie, bardzo niewygodne łóżka, w łazience po prysznicu cała podłoga mokra, pokój i hotel niby 3 gwiazdki ale standart jak na polski brak gwiazdek - pokój wyglądał jak typowa nadmorska kwatera u Pani Stasi. (Opłata hotelowa za pokój wyniosła 0,50 centów a nie 1,50 jak podawał opis oferty- za 3 gwiazdki opłata powinna wyności 1,5 według greckiego prawa).

Za wycieczkę zapłaciliśmy 5200 zł za 2 osoby z opcją all inclusive pod koniec lipca. O ile jedzenie było na bardzo dobrym poziomie (smaczne, różnorodne, zawsze świeże) to o samym hotelu tego powiedzieć nie można. Pokoje stare, rozpadające się, jak wspomiałam wyżej w stylu typowej taniej kwatery nadmorskiej. Rozpadające sie szafki, niewygodne łóżko, mała i okropna łazienka, która po prysznicu była zalana wodą. Na plus bezpłatna klima. Nasz pokój miał balkon na ulice co sprawiało, że do godziny 2 w nocy byliśmy zmuszenia słuchać wrzasków i zabaw podchmielonych ludzi a po 3 nad ranem kursowały busy dowożące kolejnych turystów, które generowały hałas jak przy starcie rakiety kosmicznej. Sam hotel podniszczony i zaniedbany, woda w basenie dość brudna. Za to obługa miła i pomocna a całą oferta all inclusive na fajnym poziomie. Warto dodać, że plaża hotelowa to tak na prawdę kawałek trawy, a woda przy brzegu była bardzo brudna. W Argassi nie ma plaży. Można jechać na inne do sąsiednich miejscowości autobusem (1,80 euro za osobę w jedną stronę) albo wypożyczyć samochód.

Ada

• Zalety branzoletki all inclusive działają do opuszczenia hotelu,dobre obiady i kolacje,położenie
    • Wady śniadania,wsypywanie codziennie wiadro chloru do basenu ktory jest czynny tylko do 19,podejrzana obsługa

Ogólnie hotel jest na prawdę wporządku.Dojście na plażę nie stanowi problemu.Przy plaży w cenie all inclusive leżaki i parasole.Śniadania są bardzo słabe.Jajka sadzone przesmażone,wszystko sery,wędlina najgorszej jakości.Z warzyw tylko pomidory, z owoców arbuz, który się kończył w połowie serwowania śniadań.Przeraził mnie fakt, gdy 5 małych kotów zniknęło z dnia na dzień z hotelu.Dowiedziałam się że zostały zamordowane przez obsługę hotelu.Wstrząsnęło to mną na tyle,że nie zamierzam nigdy wrócić do grecji z powodu braku empatii tutejszych ludzi.Wiadomo że bezdomność zwierząt jest tutaj duża ale bez przesady, żeby dopuszczać się takich czynów.

WIKI

• Zalety Hotel pięknie położony, czysto, pokoje sprzątane codziennie, wymieniane ręczniki, bardzo miła obsługa, różnorodne jedzenie same zalety
    • Wady Dużo chloru w basenie, ale tak widocznie musi być. Plaża nieciekawa, ale są inne piękne plaże jak BANANA BEACH

Pierwsze raz wybraliśmy HOTEL 3* i naprawdę uważam że zasługuje on na 4* poza brakiem szamponu , czy płynu do kąpieli i ręcznikami plażowymi nic w nim nie brakowało do standardu 4*. Rewelacyjna atmosfera w hotelu , piękne położenie na niewielkim wzgórzu dawało możliwość cudownych widoków i do tego w centrum miasta, które tętniło życiem . To jedne z najlepszych naszych wakacji. POLECAM....

Pawełpopylacz

• Zalety duży pokój, część obsługi bardzo miła, różnorodne o bardzo smaczne jedzenie, animacje dla dzieci i dorosłych
    • Wady część obsługi niemiła, brak kids menu

Wysoki standard hotelu w porównaniu do ceny (kupiliśmy dzień wcześniej, bardzo atrakcyjne last minute), dla nas był bardziej bazą wypadową, więc jeśli chodzi o spanie i jedzenie był naprawdę super. Z basenu nie korzystakiśmy. Praktycznie obok centrum miasteczka, w miejscowości jednak bardzo słaba plaża, ale dużo wypożyczalni więc można gdzieś samemu pojechać.

maja

• Zalety Możliwość korzystania z całego kompleksu.
    • Wady Pokoje, stare, brzydkie, drzwi jak z papieru, maleńka łazienka

Byłam 2 tygodnie z dwójką dzieci. Ogólnie hotel adekwatny do ceny więc nie spodziewałam się luksusów, mimo to pokój zamieniłam na inny bowiem to było po prostu jakieś nieporozumienie. Komu w ogóle potrzebny jest cały aneks kuchenny zabierający miejsce kiedy ma się all i w brud jedzenia. Bo owszem jedzenie to zaleta tego hotelu, duży wybór i smaczne posiłki. Widoki w głównej restauracji również są bardzo ładne. Plaża .... nie ma jej, po prostu śmiech na sali i biegające szczury ale ok pani z biura poinformowała mnie o tym że plaża jest słaba więc ok nie ma co sie czepiać. Baseny nawet ok, fajna muzyka i można odpocząć. Obsługa miła i uczynna. Minusem jest ogrom polaków, generalnie ok 80% to rodacy i może dlatego że jest ich tam tylu czują się jak u siebie i robią bydło. np rodzina z Zabrza juz pierwszego wieczoru tak się wakacyjnie wczuła że wezwano policję a ja ostatnie 3 dni praktycznie nie zmrużyłam oka takie balangi robili w pokoju obok. Drzwi w pokoju jak z papieru i jeszcze wielka szpara więc generalnie "siedziałam" na tych bibach razem z nimi..po tych wakacjach uznałam że lepiej pojechac na wakacje na tydzień ale do fajnego hotelu niż łasić się na 2 tyg i na wszystko wkurzać. ps wycieczki polecam kupować w polskim biurze podróży na samym dole ulicy po lewej stronie są o niebo tańsze.

Wertrrr

• Zalety Jedzenie pyszne codziennie coś innego , pokoje ładne i czyste , codziennie wymieniane ręczniki i sprzątane ,obsługa miła i sympatyczna mówią po polsku????Korzystanie z 3 hoteli fajna sprawa ????Blisko centrum okolica piekna????
    • Wady Brak pilotów od tv i klimy w pokoju , trzeba było dogadać się z paniami z recepcji by dały piloty

Byliśmy tam niedawno ????Naprawdę wakacje udane ????Meega zadowoleni jesteśmy . Pierwszy raz korzystaliśmy z kompleksu 3hoteli i naprawdę fajna sprawa???? W admiralu codziennie imprezy oj działo sie????.Obsluga miła i sympatyczna mówiąca po polsku , dobre drinki ????Jedzenie tez mega różnorodność codziennie coś innego . Polecam każdemu jak i parom tak i rodzinom okolica fajna blisko centrum .