Opinie o hotelu Drilon
Albania / Wybrzeże Jońskie

Drilon: plaża

• W pobliżu liczne atrakcje takie jak: stanowisko archeologiczne w Butrint, miasto Saranda czy wyspa Korfu.
  • Bisko hotelu piękna zatoka urozmaicona czterema niewielkimi wysepkami.
  • Tylko 350 m do piaszczystej plaży (możliwość korzystania z szerokiej gamy sportów wodnych).
  • Atrakcyjne położenie: w centrum miasteczka Ksamil, w pobliżu również wiele restauracji, pubów i sklepów.

Marek

• Zalety Blisko plaży i marketów oraz restauracji.
    • Wady Pokoje malutkie, według mnie jedna gwiazdka

Położenie fajne, jedzenie podłe-szczególnie śniadanie-co dzień to samo,i wszystko zimne-nawet mleko do płatków,obiady-porażka!!!! żadnych zup , ziemniaków, makaronów-jak się ma 90procent gości z Polski to wypadałoby by pomyśleć o nich!!!!!Rezydent Grzegorz to jakiś oszołm który udaje Greka!!!Nadaje się do cyrku!!!!Odradzam to miejsce.

Elżbieta

• Zalety Dobre położenie, czysto, bardzo miła atmosfera, dobre jedzenie
    • Wady Brak zasłony prysznicowej w łazience

Bardzo miły hotel w dobrym punkcie. Do plaży 5 minut. Hotel typowo dla Polaków, wszystkie informacje po polsku. Bardzo miła obsługa. W razie potrzeby reagują na każdą usterkę bardzo szybko. Dobre jedzenie. Polecam jak najbardziej. Jedyny minus to brak zasłony prysznicowej, więc woda zachlapuje cała łazienkę. Poza tym hotel jak najbardziej godny polecenia.

Tomek

• Zalety Kameralny obiekt blisko plaży
    • Wady Małe łazienki, brak kabin prysznicowych.

Dobre miejsce wypoczynku dla aktywnych. Mila obsługa, dobre wyżywienie.

• Zalety Dość blisko do morza i do marketu .Sam hotelik nie za duży i z miłą obsługą.

Hotel jest położony blisko plaży a zarazem w centrum miasteczka.Dookoła bardzo dużo restauracji i sklepów mniejszych i większych.Polecam restaurację u Czimiego, menu w języku polskim ,jedzenie bardzo dobre i tanie.Chociaż raz poczułam się bogata.Pobyt w Ksamilu będę wspominać bardzo miło.Polecam

• Zalety Hotel bardzo ładny w pokojach bardzo czysto

Właśnie w nocy wróciliśmy z mężem z Ksamilu i hotelu Driloni. Hotel położony blisko przepięknego morza Jońskiego. Plaże do wyboru albo żwirkowe ,kamieniste albo piaseczek( tutaj woda delikatnie mętna),ceny za dwa leżaki+ parasol+stolik od 500 lek. do 1000 lek.a jak kto chce posiedzieć na plaży na ręczniku nie płaci nic. Woda cieplutka,przezroczysta . Przy plażach mnóstwo restauracji .Stołowanie się na własną rękę jest naprawdę tanie, przykład: restauracja u Czimiego (rodowity Albańczyk) ma całe menu po polsku , można się z nim porozumieć również w języku polskim, za naprawdę pyszną rybę (dużą) okoń morski+ frytki + sałatka z pomidorów,papryki,cały półmisek muli w białym winie, pomidorkami i innymi przyprawami + dwie szklaneczki raki tyko 1500 lek.(50 złoty).Wieczorem miejscowi oferują przepyszne owoce , miody, zioła ,przyprawy. Podczas 10-cio dniowego pobytu widziałam jednego tzw.menela. Ludzie bardzo mili .Co do naszego hotelu , bardzo czysto,codziennie sprzątane,pościel i ręczniki zmieniane co dwa dni.W pokojach bezpłatna klimatyzacja!!!!. Cała obsługa hotelowa bardzo miła i pomocna. Rezydent p.Grzegorz dostępny w wyznaczonych godzinach .Pani Daria z hotelu w Sarandzie bardzo dużo i ciekawie opowiadała o zwiedzanych miejscach na wycieczkach fakultatywnych. (nawiasem mówiąc, bardzo sympatyczna osoba ).Można również samemu zwiedzać okoliczne zabytkowe miasta,np. Butrint ,jest to Park Narodowy wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESKO , bilet wstępu dla osób bez dzieci to koszt 700 lek.od osoby a jak z dziećmi to 300 lek. cały dzień zwiedzania (folder w języku polskim) a dojazd autobusem z Ksamilu 50 lek.(ok.2 zł.) Pogoda gwarantowana. Bardzo miłe i przyjemne wakacje, bardzo polecam.

• Zalety Hotel w centrum, pokoje czyste, miła obsługa
    • Wady Słabe posiłki

Wszystko super ale lepiej bez wyżywienia brać ofertę bo na mieście posiłki przepyszne i tanie, rezydent Grzegorz i Daria świetni, położenie w centrum, wszędzie blisko

agnieszka

• Zalety pyszne jedzonko ,czyściutko ,bardzo mili właściciele

Byliśmy z mężem we wrześniu 2019 .było wszystko czego potrzebowaliśmy przepyszne jedzonko ,hotelik czyściutki ,hotel położony w centrum więc wszędzie blisko,restauracje ,kantory wypożyczalnie samochodów/skuterów,kafejki polecam pyszne ciasto trilece po przeciwnej stronie drogi ,morze czyściutkie i ciepłe,plaże jak kto woli piaszczyste lub kamieniste ,polecam zwiedzić prahistoryczne miasto butrinti oddalone 5km,grzechem byłoby to pominąć.ogólnie bardzo dobrze trafiliśmy więc polecam niezdecydowanym,my na pewno wrócimy do hotelu Driloni bo chcemy więcej zwiedzić.

Stanisław

• Wady Jedzenie, łazienka i sam pokój to dla kompletnie nie wymagających,widoki nieciekawe.

Byłem we wrzesniu, pogoda ładna, morze cudowne, dużo owoców ale poza tym nic ciekawego, wszędzie brudno.

Ewa Chimicz

• Zalety dla mnie same +, polozenie, atmosfera, goscinność, czystość

jeszcze tam wrocimy....na 100%, super wakacje, piekne widoki, mila obsuga, super jedzenie,

Lucyna

• Zalety Dobre położenie,
    • Wady mógł by być czajnik w pokoju.

Właściciele super, to samo kelner i kucharz.Jedzenie pyszne.Lokalizacja hotelu w centrum, blisko do plaży, sklepików, piekarni.Miła atmosfera.Naprawdę polecam.