Drilon
Albania / Wybrzeże Jońskie

Drilon: plaża

• W pobliżu liczne atrakcje takie jak: stanowisko archeologiczne w Butrint, miasto Saranda czy wyspa Korfu.
  • Bisko hotelu piękna zatoka urozmaicona czterema niewielkimi wysepkami.
  • Tylko 350 m do piaszczystej plaży (możliwość korzystania z szerokiej gamy sportów wodnych).
  • Atrakcyjne położenie: w centrum miasteczka Ksamil, w pobliżu również wiele restauracji, pubów i sklepów.

agnieszka

• Zalety pyszne jedzonko ,czyściutko ,bardzo mili właściciele

Byliśmy z mężem we wrześniu 2019 .było wszystko czego potrzebowaliśmy przepyszne jedzonko ,hotelik czyściutki ,hotel położony w centrum więc wszędzie blisko,restauracje ,kantory wypożyczalnie samochodów/skuterów,kafejki polecam pyszne ciasto trilece po przeciwnej stronie drogi ,morze czyściutkie i ciepłe,plaże jak kto woli piaszczyste lub kamieniste ,polecam zwiedzić prahistoryczne miasto butrinti oddalone 5km,grzechem byłoby to pominąć.ogólnie bardzo dobrze trafiliśmy więc polecam niezdecydowanym,my na pewno wrócimy do hotelu Driloni bo chcemy więcej zwiedzić.

Stanisław

• Wady Jedzenie, łazienka i sam pokój to dla kompletnie nie wymagających,widoki nieciekawe.

Byłem we wrzesniu, pogoda ładna, morze cudowne, dużo owoców ale poza tym nic ciekawego, wszędzie brudno.

Ewa Chimicz

• Zalety dla mnie same +, polozenie, atmosfera, goscinność, czystość

jeszcze tam wrocimy....na 100%, super wakacje, piekne widoki, mila obsuga, super jedzenie,

Mateusz

• Zalety Pyszne jedzenie, uprzejmi właściciele oraz obsługa, dobra lokalizacja (mnogość sklepów i punktów usługowych), wydajna klimatyzacja
    • Wady Czystość delikatnie odbiega od standardów europejskich

Pobyty w hotelu bardzo udany. Menedżer oraz obsługa bardzo uprzejmi, serwowane jedzenie bardzo smaczne i treściwe (porcje w sam raz), możliwość zakupienia lokalnych produktów i wymiany waluty u menedżera. Lokalizacja bardzo korzystna, w okolicy mnogość sklepów spożywczych, souvenirów, poczta, wypożyczalnia skuterów (polecam, bardzo dobry sposób zwiedzania Albanii). Do plaży około 10 minut spacerem, za 2 leżaki i parasol trzeba zapłacić od 300 do 700 leków ( w zależności od lokalizacji). Wszędzie da się dogadać po angielsku. Bardzo polecam i z pewnością jeszcze kiedyś zawitam do pięknego Ksamilu :)

• Zalety Pyszne jedzenie i drinki, miły właściciel, blisko plaży, wielki balkon, wygodne łóżka, możliwość wymiany euro na leki u właściciela hotelu, klimatyzacja, wszędzie blisko
    • Wady Łazienka

Hotel bardzo przytulny, jedzenie pyszne, a właściciel miły i życzliwy, ogólnie Albańczycy baaardzo pomocni i uczciwi :) Do tego mieliśmy ogromny balkon :))

Adriana

• Zalety Hotel zadbany, czysty, obsługa bardzo miła, jedzenie rewelacyjne, klimatyzacja w pokojach, winda na wszystkich piętrach, położony blisko plaży

Ten Hotel to był świetny wybór. Bar bogato zaopatrzony, jedzenie pyszne a ceny niższe niż na mieście. Blisko do centrum i plaży oraz dużego placu zabaw. Chętnie wrócimy tam z powrotem.

Rafał Ochnio

• Zalety Bardzo miła obsługa. Sympatyczni ludzie po prostu
    • Wady Musiałem coś napisać

Opinie też muszę napisać. Polecam, nie ma basenu w ogrodzie ale też jest nieźle, widoki z okna... cóż... coś w tym jest.

Standard OK. Czysto. Bardzo dobre posiłki. Przyjazny personel.

Paulina

• Zalety Blisko wszędzie, bardzo miła obsługa, bardzo dobre jedzenie.
    • Wady Bardzo słabe ciśnienie w kranach, przydałby się czajnik w pokoju.

Mogę z czystym sumieniem polecić ten hotel, jedzenie bardzo dobre, śniadania wiadomo jak w większości hoteli monotonne ale obiady bardzo smaczne. Hotel praktycznie w centrum, obok kawiarnie, "kantory", markety, wypożyczalnie samochodów itp... Plaża bardzo blisko ale jest jedną z tych "słabszych" do ładniejszych kawałek dalej. Obok hotelu pyszna piekarnia.

Bożena

• Zalety Czysto, klimatyzacja, pełna kultura obsługi hotelowej, śniadania dobre - każdy dzień to samo , ale ogromny wybór i każdy dzień można było zjeść coś innego, obiadokolacje - wyśmienite. Hotel w centrum, na plażę - parę minut.
    • Wady BRAK

Polecam ten hotel. Warto zabrać ze sobą mały czajnik, aby zrobić sobie np. kawę. Kubek można zabrać z kuchni lub kupić w sklepie.