Opinie o hotelu Eftalia Village

Eftalia Village: teren hotelu, aquapark

• Atrakcyjne położenie: 4 km od Konakli, 5 km od Avsallar, 18 km od Alanyi.
  • Bogata oferta rekreacyjna: aquapark z kilkunastoma zjeżdżalniami, 3 baseny.
  • Tylko 50 m do piaszczysto-żwirkowej plaży (przejście ulicą lub kładką).
  • Wysoki poziom obsługi hotelowej.

Właśnie wróciliśmy z tego hotelu. Muszę przyznać, że bardzo fajny hotel, godny plecenia. Nie jest to żaden wielki moloch. Hotel składa się z kliku mniejszych budynków. Do plaży blisko, a trenie hotelu liczne atrakcje dla dzieci, zjeżdżalnie.Hotel godny polecenia szczególnie dla rodzin z dziećmi.

pablo
    Pobyt: Maj 2008

Miejsce bardzo dobre dla wypoczynku, wszystko na miejscu, blisko plaża, dużo atrakcji dla wszystkich. Bardzo interesująco zorganizowane wycieczki. Polecam Jeep Safari i Rafting Plusy to: klimatyzowane pokoje, duża przestrzeń wokół hotelu, animacje, dużo jedzenia ale zbyt europejskie. Minusy to: kolejki na posiłki, brak polskich animatorów, płatne ręczniki na plaże.

Iza xx

Spędziłam tutaj uroczy tydzień z mężem i dziećmi ( córki 12 i 14 lat). Hotel to wielki teren, ogrodzony. Posiadający trzy baseny, w tym brodziki dla dzieci, ślizgawki i pokój zabaw. Pokój jaki nam przysługiwał nie był zbyt duży, ale był czysty z lodówką, sporą łazienką i wanną. Codziennie wymiana pościeli i ręczników. Sprzęt plażowy oprócz ręczników bezpłatny. Posiłki nie do przejedzenia. Obsługa miła, większość gości to Rosjanie (niestety) i Niemcy. Rozrywkowicze mogą być nie zadowoleni, do centrum jest kawałek drogi. Plaża blisko, piaszczysto żwirowa.

Zbyszek xx

Eftalya położona jest w cichej okolicy, będąca dobrą propzycją dla ceniących spokojny wypoczynek, rodzin z dziećmi a także osób starszych. Jedyny hałas to Niemcy którzy mają specyficzną kulturę zachowywania sie podczas posiłków. Animacji nie ma po polsku ale dla dzieci nie stanowi to problemu. Jedzenie smaczne, a przy basenie podawane są pyszne naleśniki. Na plaży mini kebab.

Przemek xx

Wróciliśmy z rodzinnego pobytu i jesteśmy zadowoleni. Place zabaw, animacje, baseny dla dzieciaków ok. Na terenie ośrodka jest bardzo czysto. Pokoje obszerne. Dojście na plaże także bardzo dobrze rozwiązane można przejść tunelem. Obsługa bardzo miła, nie spotkała nas żadna nieuprzejmość z ich strony. Nam przeszkadzało zachownaie Rosjan na stołówce, nie sposób było zjeść posiłek mając stolik obok nich. Na terenie ośrodka dyskoteka i bar.

Eleonora xx

Taki rodzinny 5* obiekt. Hotel jest ogordzony. W ośrodku widać dużo dzieci, zresztą dla nich atrakcji tu nie brakuje. 3 baseny, dużo zieleni. Pokoje bardzo dobre i ładne. Dużo dań do wyboru. Przy basenie pyszny kebab. Troche inny niż ten który możemy kupić w Polsce. Przejście na plaże tunelem lub mostem ponad ulicą. Plaża kamienista dno jest już piaszczyste. Obsługa uwija się jak w ukropie żeby obsłużyć każdego z gości w miare sprawnie. Nie polece szukajacym rozrywek, to nie jest hotel dla takich ludzi.

Nina
    Pobyt: Lipiec 2008

PATROL
    Pobyt: Lipiec 2008

BYłO PIęKNIE I BAJECZNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

VCF

Pobyt: Maj 2008

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu (byliśmy z 2,5-letnia córka).
    Pokoje codziennie sprzątane, baseny zadbane i woda czysta, obsługa rewelacyjna, bardzo przyjaźnie nastawiona do turystów. Animatorzy super, za równo dla dzieci, jak i dla dorosłych. Codziennie animacje przy basenach, aerobic wodny, konkursy itd. Wieczorkiem animacje dla dzieci i dla dorosłych, potem disco na plaży.
    Jedzonko hmm, bardzo wszystkiego dużo ale jak dla mnie i córki nie za ciekawie, głównie śniadanka dobre i przekąski, ciasta pyszne a poza tym to dużo różnych sałatek, surówek, dużo dań pieczonych na grillu. Makarony, ryże itp. W hotelu bardzo dużo Polaków i Rosjan.
    Jak dla nas było super. Jedyne co mi nie odpowiadało to to, że posiłki organizowano "na tempo" i trochę za wcześnie.
    Odpowiem na pytania mailem, mogę przesłać fotki.
    Pozdrawiam.