Opinie o hotelu Fergus Capi Playa
Hiszpania / Majorka

Fergus Capi Playa

MARUTAkor
    Pobyt: Czerwiec 2010

Mocno się wahałam zanim podjęłam decyzję o wyborze tego hotelu na wypoczynek wakacyjny .Dzisiaj wiem , że była to decyzja bardzo dobra i dzięki temu miałam piękne 2- tygodniowe wakacje na Majorce z rodziną.Byłam mile zaskoczona , bo spodziewałam się gorszych warunków , czytając opinie i oglądając hotel w internecie .Świetnie położony ,pachnący czystością [codzienne sprzątanie wymiana ręczników i pościeli ], sprawna klimatyzacja , nowiutka łazienka ,wspaniała i urozmaicona kuchnia ,wszystko to sprawiło ,że wypoczynek był niczym niezakłócony .Blisko do plaży , sklepów , nadmorskiej promenady ,czasu na nudę nie było ,mimo ,że nie korzystaliśmy z licznych wycieczek oferowanych na miejscu ..

K.K.
    Pobyt: Sierpień 2009

Byliśmy z mężem w tym hotelu we wrześniu tego roku. Było naprawdę cudownie. Jedyny minus to niesamowita ilość naszych sąsiadów, Niemców... Byli bardzo głośni ale raczej bezproblemowi. Ale ich jest pełno na całej Majorce, więc nie ma co wybrzydzać ;) Hotel naprawdę godny polecenia. Jest mały ale bardzo zadbany, pokoje czyściuteńkie i pojemne. Obsługa bardzo miła. W restauracji jest dziewczyna która bardzo dobrze mówi po polsku. W barze pracuje miły barman, który robi świetne drinki. Hotel organizował liczne imprezki taneczne. Naprawdę fajnie. Blisko do plaży. Jedzenie znakomite. Gorąco polecamy! :)

Piecia
    Pobyt: Lipiec 2009

plażowicz
    Pobyt: Czerwiec 2009

Spędziłem tydzień w Capi Playa na przełomie lipca i sierpnia 2009. Według mnie jest to bardzo fajna baza wypadowa tak do zwiedzania wyspy jak do nocnych eskapad "na miasto". Bardzo blisko plaży i różnego rodzaju restauracji i sklepów. Obsługa hotelu to młoda i dynamiczna ekipa. Polecam drinki w barze, cenowo i jakościowo o wiele lepsze niż to co można dostać w innych miejscach. Miłej zabawy na Majorce!

dekS
    Pobyt: Czerwiec 2008

Bardzo dobry hotel. Obsługa bardzo miła i tylko kilka kroków od plaży. Polecam wszystkim, a przede wszystkim ludziom szukającym dobrej zabawy na Majorce. W pobliżu kilka dyskotek i piękna hiszpańska promenada ;)

Michał Siemiński

hotel bardzo fajny - mały przytuolny zaledwie 50m od morza, wyżywienie świetne - przy opcji sniadania, obiadokolacje zrezygnowalismy z codziennych obiadów poniewaz bylibysmy objedzeni - a tak - calymi dniami moglismy lezec na plazy, hotel polecam ludziom ktorzy przede wszystkim jadą tam zeby korzystac z plaży i morza - basen przy hotelu malutki, - jedyny minus hotelu - to niemcy! jest ich wszedzie mnostwo tak jak w calej miejscowosci - jesli macie mozliwosc wyboru strony z ktorej chcecie pokoj polecam tą od ulicy (np. 3 pietro pokoj 302 ;) ) od strony basenu moze byc baardzo glosno w nocy, obsługa bardzo miła - miłe panie sprzątające. - w restauracji jedyny minus to brak znajomosci angielskiego - młoda dziewczyna tylko po hiszpańsku, druga po hiszpansku i rosyjsku, - jedynie starszy miły kelner mowi troche po angielsku - w bardze barman mało ale jednak proboje po angielsku, - recpcjonista zna najwiecej jezykow i mozna sie z nim spokojnie porozumiec. animacji tam nie ma - ale tak jak pisalem - hotel dla ludzi ktorzy nie chcą marnowac dnia w hotelu , ogólnie polecam hotel jak rowniez miejscowosc, ktorej plusem jest bliskie polozenie lotniska w palmie, z wycieczek polecam obiazdowke 1./3 wyspy - autokarem po szlaku węża, potem rejs statkiem, tramwaj i pociag, w kanionie jest owszem ladnie ale plaza jest koszmarna - poszedlem tam z wozeczkiem i malym dzieckiem - ale nogi okropnie bolą od kamykow - ale przejsc sie warto

Darek 28
    Pobyt: Lipiec 2008

Bardzo fajny hotel dla ludzi młodych...

E.i Z..W.
    Pobyt: Czerwiec 2008

Jesteśmy zadowoleni z wyboru z hotelu.

Ewelina Ł

Przepyszne jedzenie, przemiła obsługa, widoki z okna cudowne, generalnie polecam!!!

gosiar
    Pobyt: Maj 2008