Opinie o hotelu Fergus Geminis

Fergus Geminis: obiekt, basen

Emilia

• Zalety Blisko do plaży Dwa baseny Darmowy Internet
    • Wady Brak animacji

Hotel znajduje się około 5 minut od piaszczystej plaży. W hotelu znajdują się 193 pokoje z czego połowa z nich została odnowiona w 2016 roku. Połowa wszystkich pokoi ma zapewniony widok na morze. Maksymalne obłożenie 2+1. W hotelu dostępne jest darmowy Internet. Sejf dodatkowo płatny 3? za dobę. Wyżywienie ALL/HB. Hotel posiada dwa spore baseny i duży bar.

Kamil
    Pobyt: Sierpień 2010

Pobyt: Lipiec 2009

Hotel bardzo czysty(ręczniki zmieniane codziennie), blisko do plaży około 2 minutki drogi, jedzenie urozmaicone( każdy znajdzie coś dla siebie - polecam małe niepozorne lody w kubeczkach podawane na kolacje ze znajomymi pochłanialiśmy ogromne ilości:)), w pobliżu świetny AQUA Park:)(zabawa nie tylko dla dzieci).

Milena

niemiła obsługa w barze (pani mówiąca po niemiecku), ale Polka z obsługo bardzo miła

Pobyt: Lipiec 2009

Wróciłam z wakacji w tym hotelu i jestem zachwycona.Mozna przyczepić się tylko do tego,że nie ma lodówek w pokojach.Pokoje czyste i schludne,codziennie sprzątane z klimatyzacją i tv.Jedzenie-rewelacja! Bardzo dużo(bufet) i urozmaicone,zwłaszcza obiadokolacje!Obsługa przemiła i bardzo pomocna. Położenie idealne,zwłaszcza dla osób,które chcą zwiedzać,przystanek autobusowy jest zaraz przy hotelu :-) Do plaży,promenady i wszelakich rozrywek spacerkiem jest góra 5 minut. Naprawdę serdecznie polecam!!! Jeśli chodzi o karaluchy,w hotelu ich nie ma,przynajmniej ja ich nie widziałam. Za to z pewnością są przy promenadzie(natknęliśmy się na nie właśnie tam i tylko tam). Polecam też samą Majorkę-jest przepiękna!

a

apsikus
    Pobyt: Lipiec 2009

Wróciłam z hotelu Geminis tydzień temu, zrobił na mnie dobre wrażenie. Jedzenie bardzo dobre, urozmaicone i w dużych ilościach. Położony od plaży i głównej rozrywkowej ulicy o jakieś 4 minuty spacerkiem. Obsługa bardzo miła. Jedyne czego brakuje to animacji. Szczerze polecam!

bezściemy
    Pobyt: Lipiec 2008

są róże opinie o tym hotelu a mi się bardzo podobało ;) dziwią mnie te oceny , że w pokojach były karaluchy,że w nocy trzeba mieć stopery do uszu,że dawają resztki z poprzedniego jedzenia ;OOO po pierwsze chyba pisza to osoby które myślą ze przyjechały do hotelu5* za 4500 :Dpo drugie piszą to chyba osoby które na w gumowcach po gnoju chodziły a teraz wielkie państwo :P:Dw hotelu ogólnie nie było zadnych karaluchow!!;D pokoja były czyste codziennie sprzątane,łazienka tez bardzo czysta ;) w ogóle nie było głośno,fakt przy ulicy ale na uboczu (lecz wszedzie blisko)ale przejezdzały w nocy chyba 3auta:Djedzenie zawsze swieze kazdy znajdzIe cos dla siebie.super polecam ;]dla skromnych i osób ktore wiecej zwiedzają niz w hotelu siedzą

natalia
    Pobyt: Lipiec 2008

byłam w tym hotelu na wakacjach 2008 ;D mi się bardzo podoboło , to było moje najlepsze wakacje :D ja ogólnie nie mam zadnych minusów ;D hotel połozony troche dalej od plazy ale spacerkiem 5 min ;P hotel bardzo czysty ,zadbany , pokoje skromne ale fajne , mały basenik :D jedzenie nakłąda sie samemu wiec jest ok :P dużo do wyboru :D blisko dużo atrakcji , mozna dużo zwiedzac ogólnie jest bardzo ciekawie ;D ;)) z chęcią bym tam wróciła ;)) włąsnie szukam ofert moze pojade i w tym roku tam ;P ;D P O L E C A M !! ;)) !!

vilejka
    Pobyt: Czerwiec 2009

Tygodniowy pobyt last minute był za 1499 zł.Nie licząc rozrywek i wody nie trzeba było do tego nic dopłacać.Jedzenie super,w nieograniczonej ilości, przy tym zarówno na śniadanie jak i na kolację mnóstwo owoców-pyszne!Pokój duży, czysty, codziennie sprzątany wraz ze zmianą ręczników.Pilota do tv można wypożyczyć-depozyt 20 euro. Łazienka z wanną z prysznicem.Nie ma suszarki.Brak też lodówki.Mieszkałyśmy na 6 piętrze i tylko czasem mozna było usłyszeć"tych hałaśliwych Niemców".Nie słychać odgłosów z innych pokojów.Nie ma komarów!Wzięłam jakieś preparaty anty- i okazały się zbędne. Obsługa miła,mówi po ang i niem.Basen mały-po 20 zamykany,a szkoda,bo wieczorem fajnie sobie popływać.Do plazy-300m.W samym hotelu nie ma animacji.