Opinie o hotelu Flamboyan Caribe
Hiszpania / Majorka

Flamboyan Caribe: plaża

Klaudia

• Zalety Hotel bardzo ładny, położony przy samej plazy. Złożony z dwóch części (budynków).
    • Wady Mielismy tylko śniadania i ciagle bylo to samo. Zero warzyw. Minus rowniez za to, ze furtki od hotelu od strony plazy byly na noc zamykane i trzebabylo chodzic na około.

Generalnie wszystko w porzadku. Hotel położony przy samej plazy. Kawalek za hotelem uliczka z wieloma klubami.

Wojtek

• Zalety Idealnie blisko plaży i centrum
    • Wady Zbyt mało urozmaicone posiłki jak na 4 gwiazdki

Hotel rewelacyjnie usytuowany, na samej pięknej plaży, rewelacyjny taras 60m2, prz deptaku ,1minuta do centrum Magaluf i Palmanova

J

• Zalety Położenie, plaża, widoki, dobre jedzenie, miła obsługa
    • Wady Brak animacji

Hotel do którego wrócimy ! Do centrum 8minut spacerku, w centrum kluby dla pragnących zabawy oraz restauracje dla mniej imprezowych. Magaluf samo w sobie również polecam.

J

• Zalety Hotel czysty, piękna plaża, dobre jedzenie
    • Wady Brak animacji.

Piękna plaża, żadnego smrodu z zatoki. dobre jedzenie ( może zupy za słone ;) ) ale ogólnie doprawione jedzenie nie bez smakowe. Hotel nie jest w centrum miasteczka ale spacerkiem do centrum 8 minut. Według mnie i dla par i rodzin hotel bo życie nocne nie zakłóca wieczorów w hotelu. Samo Magaluf ma piękne plaże i promenady. I wieczorem można wyjść do fajnej knajpy nie tylko do clubów. Hotel czysty, miła obsługa.

Emilia

• Zalety Obok plaży Dostępny duży basen Przestronne pokoje
    • Wady Brak animacji

Hotel znajduje się przy samej plaży przez co widoki z hotelu są przepiękne. Hotel składa się z dwóch budynków. Pokoje standard są duże i czyste. Każdy pokój jest zaopatrzony w lodówkę. Za dopłata jest możliwy widok na morze z pokoju standard. W hotelu dostępne jest ALL/HB.

Kaja
    Pobyt: Maj 2009

Byłam w tym hotelu z dwójką dzieci, jedyny plus to bliskość plaży, która też nie była zachwycająca z uwagi na smród od zatoki. Hotel bardzo mały, w pokoju ledwo można było się poruszać, infrastruktury żadnej, basen wielkości wanny z wydzieloną płytszą częścią dla dzieci a resza gł. 2,35 z karaluchami. Żadnych animacji, żadnych atrakcji dla dzieci. Na dodatek straszliwe hałasy ze wszystkich stron, w hotelu pełno młodzieży (a raczej było to bydło pijane i wrzeszczące przez calutkie noce).Jedzenie codziennie takie samo, żadnego wyboru. Miasteczko Magalluf bardzo głośne, pełno barów, dyskotek (BCM-wstęp 30 euro), na pewno to miejsce nic nie ma wspólnego z Majorką. Nie polecam nikomu tego hotelu, a już na pewno nie rodzinom z dziećmi

Hubert cc

Mi najbardziej odpowiadało położenie. Mimo że hotel leży praktycznie nad plażą, a do nocnych klubów jest 10 minut to nie było słychać jakiś przeraźliwych hałasów. Śniadania i kolacje ok, ale obiad wołał o pomstę do nieba dlatego proponuje wybrać się na miasto, i co za tym idzie wybrać formułę HB. Pracownicy ok, nie miałem z nimi żadnych kłopotów. Pokój bez zbytnich luksusów, dla mnie w sam raz. Problemem dla mnie i mojej dziewczyny byli osławieni już Rosjanie i Anglicy. To jak się zachowują po spożyciu alkoholu przekracza wszelkie granice.

Sylwek cc

Mimo że hotel wyglądem przypomina budynek z lat '80 to nieźle wygląda. Osobiście podobało mi się dużo wolnej przestrzeni hotelu. Nie lubię ciasnych klaustrofobicznych wnętrz. Doskonałe położenie względem plaży i centrum. Z pokoju super widok na plaże. Pokojowe regularnie sprzątały, donosząc świeże ręczniki. Myślę że biorąc opcję all incl nie pożałujecie i będziecie zadowoleni jak my. Obfite dania główne, smaczne przekąski, i dobrej jakości alkohole. Myślę że nie możecie przegapić pirackiego show czy parku wodnego jeśli podróżują z wami dzieci.

Irek cc

Ja z Żoną przyjeżdżamy tu z sentymentu. Pierwszy raz byliśmy tutaj w podróży poślubnej. Zawsze bierzemy tutaj pokój naprzeciwko plaży. I państwu także polecam. Ci którzy zabukują HB nie mają czym się martwić. Duży wybór dań. Bogaty bufet śniadaniowy, i kolacyjny. Za każdym razem jak tu byliśmy nigdy nie narzekaliśmy na posiłki. Personel nie zmiennie wie co ma robić, jak podejść do gościa i mu dogodzić. My polecamy to miejsce. Sam Magful ma miejsca bardzo głośne i rozrywkowe, ale też i ciche gdzie można zjeść romantyczny obiad lub kolację przy świecach.

Łucja cc

Nasz pobyt w Flamboyan-Caribe był bardzo przyjemny. Personel uprzejmy i profesjonalny, hotel sympatyczny i czysty. Pokój z widokiem na morze. Nie ma nic przyjemniejszego jak po całym dniu zwiedzania usiąść wieczorem na balkonie i zachwycać się pięknem oceanu. Jedzenie hotelowe ok, ale dobrych restauracji w pobliżu nie brakuje. W Magfulu jest bardzo dużo Anglików. Ci starsi bardzo przyjemni ale ludzie w średnim wieku to alkoholicy i awanturnicy. A jeśli wejdzie się do pubu, zobaczymy ich rozwrzeszczanych oglądających mecz.