Opinie o hotelu Gouves Water Park Holiday

Gouves Water Park Holiday: zjeżdżalnia, dla dzieci

• Ok. 500 m od hotelu, szeroka, piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza.
  • Dla dzieci: aquapark z 4 dużymi zjeżdżalniami.
  • Ok. 2 km. do Gouves, ok. 8 km do Hersonissos (dogodne połączenie autobusowe).
  • Hotel położony w spokojnej okolicy, w pobliżu nadmorskiej promenady ze sklepami, restauracjami i kawiarniami.

Dominika

• Zalety Czysto, miła obsługa, pyszne jedzenie, dobre położenie.
    • Wady Mały minus za całodzienny odglos cykad na drzewach przy basenie.

Polecam ten hotel, kilka basenów z różna głębokościa wody i atrakcjami. Można codziennie przy innym sobie polezec i skorzystać. Wyżywienie super, nawet najgorszy niejadek znajdzie coś dla siebie. Zawsze stałe potrawy+ dodatkowo codziennie coś innego. Świeże i ciepłe. Pizza z pieca w barze przy basenie i na stołówce. Stołówka nowo oddana do użytku, duża przestronna miejsce dla każdego. Soki niegazowana i gazowane. Pyszne desery i owoce. Przemiła obsługa. My mieliśmy pokój superior nowy codziennie sprzątany. Przy basenach codziennie myta podłoga i leżaki. Przy barze koło basenu muzyka na innych spokój. Samoloty faktycznie często przelatuje, ale nie jest to zbyt uciążliwe. W nocy cisza. Morze i plaża blisko. Miejscowość ładna, tanie pamiątki w porównaniu do okolicznych bardziej turystycznych miejscowości. Miło jest pospacerować po niej. Dobre połączenie autobusem do Hersonisos. Polecam.

• Zalety - Bardzo ładny pokój jak na zdjęciach katalogowych [mieliśmy pokój superior ten odnowiony] - Smaczne, urozmaicone jedzenie w porach obiadowych i kolacji - Blisko piaszczystej plaży - Fajne baseny i zjeżdżalnie - Mili grecy pracujący w poszczególnych barach przy basenach - dobry widok, by obserwować samoloty - ciekawe animacje wieczorne -rezydentka z Grecosa bardzo sympatyczna, animatorki też
    • Wady - Tłok i gwar przy posiłkach było dosyć głośno w restauracji głównej, poza tym w przeważająca liczba gości to rodziny z dziećmi nawet malutkimi, więc codziennie były przy jedzeniu \"płacze i krzyki dzieci no i zrzucanie przez nich talerzy, łyżek i szklanek - plus, że obsługa sprzątała szybko, na posiłkach trzeba było uważać, szczególnie tych gorących ponieważ rodzice puszczali 3 -4 letnie dzieci by sobie same \"nakładały jedzenie\" - położenie hotelu - poza hotelem nie ma żadnych atrakcji

Polecam ten hotel rodzinom z dziećmi, na pewno nie osobom szukającym spokoju.

• Zalety Pyszne, urozmaicone posiłki Atrakcje dla dzieci Czyste pokoje

Wszystkie opinie, na których się opierałam - trafione w punkt. Faktycznie - co chwilę przeloty samolotów (w końcu hotel oddalony jest o ok. 20 km od lotniska), łazienka codziennie zalana - taka jej konstrukcja. Miejscowość malutka, brak atrakcji wieczornych poza hotelem. Wszyscy, którzy narzekali na te niedogodności mieli rację. Jednakże każdy znajdzie jakiś szczegół, do którego będzie można się przyczepić. Nam te mankamenty w ogóle nie przeszkadzały. Cały hotel - rewelacja. Codziennie animacje dla dzieci i dorosłych. Parki wodne, zjeżdżalnie, jedzenia i picia do oporu, piękna, słoneczna pogoda - czego chcieć więcej? Dobre połączenie autobusowe z innymi głównymi miejscowościami, więc można samodzielnie zwiedzić okolicę. Polecam ten hotel z czystym sumieniem - świetne miejsce dla rodzin z dziećmi.

Ania K.

• Zalety Dużo basenów i blisko do morza
    • Wady Nie uśmiechnięta i przemęczona obsługa. Pracują po kilkanaście godzi dziennie bez wolnego.

Chtel bardzo duży, jedzenie przepyszne, blisko morze i przystanek autobusowy. My byliśmy we wrześniu więc było mniej ludzi niż w sezonie, ale dla nas i tak zdecydowanie za dużo. Duży hałas podczas posiłków i wieczornych siedzeń w barach. Obsługa mało sympatyczna poza Animatorkami z Grekosa. Animatorki z Grekosa suuuper, najlepsze ze wszystkich naszych wakacji. Życzliwe, non stop uśmiechnięte i mega pomocne!!!

Hanna

• Zalety super pizza prosto z pieca dużo basenów ładne i czyste pokoje fajne atrakcje i wieczorne show
    • Wady średnia okolica

Hotel bardziej dla rodzin z dziećmi, ale dorośli też będą się tu dobrze bawić. Kuchnia dobra.

Ilona skuza

• Zalety Swietny resort dla rodzin z dziecmi, waterpark w hotelu, mini klub, bardzo ladne pokoje, czyste baseny, bardzo dobre jedzenie !! Polecam
    • Wady Nie ma

W tym hotelu spedzilismy 12dni i wspominamy je naprawde cudownie. Jestesmy rodzina 2+2 ( 15lat i 9lat) dlatego tez wybralismy resort dla rodzin z dziecmi. Dzieci mialy zabawe od rana do wieczora. Baseny na terenie resortu ( duza ilosc) sa bardzo duzym atutem. Zespol animatorow z Grecos to strzal w 10! Klaudia, Marcin i dziewczyny sa cudowni!! Najlepsi jakich widzielismy przez ostatnie 10 lat! Urozmaicaja dzieciom pobyt roznymi zabawami i grami! Szczegolne podziekowania dla Pani rezydentki z Grecos- pani Malgorzaty, za profesjonalna obsluge!! ( dzieki niej nasza wycieczka VIP bedzie zapamietana przez dlugie lata!) Hotel polozony jest okolo 300m od plazy ( piaszczysta) , w ladnej ,cichej okolicy Kato Gouves, pomiedzy Hersonisos a Heraklion. Sporty wodne na plazy ( nie drogie ) Bardzo ladne pokoje ( czyste , sprzatane codziennie), czysty resort z kilkoma basenami, ladna duza restauracja ( duzy wybor jedzenia),w snack bar pizza byla przepyszna!!, oprocz tego kebab, przekaski, lody itp Bardzo mila obsluga!! Polecam, polecam!!

Wojtek

• Zalety Czystość, urozmaicone wyżywienie, Aquapark
    • Wady Smród z kanalizacji w łazience

Hotel położony w spokojnej okolicy niedaleko morza, ładna plaża piaszczysta

• Zalety Super lokalizacja, polskie animacje dla dzieci i dorosłych, dużo atrakcji dla dzieci, ogromny kompleks basenów i zjeżdżalni. Różnorodne jedzenie. Ogólnie bardzo duży kompleks zapewniający atrakcje dla wszystkich. Pyszna pizza :D
    • Wady Nie ma

Wart polecenia, jeden z lepszych hoteli na Krecie, nie można nic zarzucić. Czystko schludnie, Super lokalizacja, polskie animacje dla dzieci i dorosłych, dużo atrakcji dla dzieci, ogromny kompleks basenów i zjeżdżalni. Różnorodne jedzenie. Ogólnie bardzo duży kompleks zapewniający atrakcje dla wszystkich. Pyszna pizza :D

Bartek

• Zalety Pizza, animacje
    • Wady Niektore czesci hotwlu znacznie oddalone

Polecam dla rodzin z dziecmi. Animacje bogate, jedzonko dobre, pokoje ok

Janusz

• Zalety Super jedzenie.
    • Wady Tłumy na posiłkach. Niekiedy problem ze znalezieniem stolika. Brak ręczników z przeznaczeniem na basen. Trzeba było brać z pokoju.

Polecam dla rodzin z dziećmi . Zbyt mała ilość osób obsługujących. Przy snack barach za duże kolejki. Jedna Pani do wszystkiego. Aż żal było patrzeć ile musi robić. Podobna sytuacja na salach,gdzie kilka osób sprzatało po posiłkach i nie dawało sobie rady. Wystarczyło przyjść troszkę później.