Opinie o hotelu H-Top Calella Palace & Spa
Hiszpania / Costa Brava

H-Top Calella Palace & Spa: basen

• Udogodnienia dla dzieci: miniklub, animacje, brodzik.
  • Atrakcyjne położenie: w jednym z najbardziej znanych kurortów na Costa Maresmeb - Calelli, ok. 300 m od centrum z restauracjami
  • Rozrywka: dzienne i wieczorne animacje dla dorosłych, zajęcia sportowe, pokazy artystyczne - flamenco, muzyka na żywo.
  • Tylko 450 m do piaszczysto-żwirkowej plaży.

Ceballos

• Zalety posiłki, położenie, obsługa
    • Wady windy

Hotel super. Posiłki urozmaicone i smaczne. Obsługa pomocna i b. miła - szczególnie Pani Angelika w barze. Cena adekwatna do jakości. Polecam

Henryk

• Zalety Hotel de lux

Witam boskie wakacje w połowie wrzesnia hotel z górnej półki ,jedzenie weselne,super lokalizacja wszędzie blisko i tanio Pobyt na 11 dni samolot + all w cenie 4900 zł na 2 osoby oferta nie do przebicia Ten hotel można brać w ciemno Polecammmm !

Wojtek

• Zalety Bardzo dużo zalet ja osobiście do niczego nie miałem zastrzeżeń d

Z mojej strony brak jakichkolwiek zastrzeżeń zdecydowanie polecam

Mateusz

• Zalety bardzo miły personel, zagospodarowanie dachu ( bar, jacuzzi, leżaki),
    • Wady cienkie ściany - słychać sąsiadów

Pobyt w hotelu jak najbardziej na plus, z chęcią byśmy tam wrócili.

• Zalety pyszne, bardzo urozmaicone posiłki, dobra organizacja na posiłkach - brak tłoku mimo sporej ilości turystów, położenie niedaleko plaży, czyste, pokoje, balkon , w opcji all inclusive możliwość wypożyczenia darmowych rowerów (trzeba wpłacić kaucję - 50 euro)
    • Wady bywa głośno w nocy, ale to już bardziej kwestia gości niż hotelu

Większość czasu spędzaliśmy na plaży, wycieczkach po okolicy i w Barcelonie (polecam wyjazd pociągiem - 1h, piękna trasa wzdłuż wybrzeża). W hotelu mniej, ale nie było tłoku ani na basenie ani na posiłkach, mimo dużej ilości gości, obsługa bardzo pomocna, wszyscy świetnie mówią po angielsku, a zdarzali się w obsłudze i Polacy. Zdecydowanie polecam.

• Zalety Położenie blisko plaży, blisko sklep, działająca poprawnie klimatyzacja, codzienna wymiana ręczników
    • Wady Korytarze w hotelu są raczej bardzo rzadko odkurzane, skorzystanie z windy graniczyło z cudem, brudne kieliszki i talerze w restauracji, brak hotelowego parkingu

Spędziliśmy w hotelu 7 nocy. Był to dla naszej rodziny dobry punkt do wszyskich zaplanowanych atrakcji. Nie jesteśmy rodziną spędzająca wakacje w hotelu przy basenie, więc to co działo się w hotelu niewiele nas interesowało. Wyjeżdżaliśmy po śniadaniu a wracaliśmy na kolacje. Trudno cokolwiek oceniać. Dużym zaskoczeniem był brak kołder, lodówki czy elektrycznego czajnika. Posiłki smaczne, ale dość monotonne. Brak opisów potraw.

Ela

• Zalety pokój super,położenie hotelu również..obsługa bardzo pomocna,posiłki bardzo smaczne i urozmaicone
    • Wady Według mnie hotel bez wad.

Wspaniały hotel,wspaniała obsługa,pyszne posiłki.Trochę podróżuję to mam porównanie.Na pewno tutaj wrócę)))

• Zalety Przepyszne jedzenie, miła obsługa.
    • Wady Zbyt mały pokój.

Urzekła mnie restauracja - różnorodność posiłków oraz zaangażowanie obsługi. Hotel czysty i przestronny, baseny średnie. Pokój zdecydowanie niedostosowany do dużej rodziny. Zakwaterowano 5 osób w tym 4 prawie dorosłe w pokoju 20mkw - ale to nie jest raczej wina hotelu.

fan

• Zalety Codziennie sprzątane pokoje plus wymiana ręczników, urozmaicone jedzenie
    • Wady Karty które trzeba mieć przy sobie żeby można zamówić coś do picia zarówno zwykle napoje jak i alkohol, cienkie ściany

Polecam dobre położenie blisko do plaży ok 5 minut spaceru, obok hotelu jest market także można dodatkowo coś sobie kupić

Maja

• Zalety Hotel jest ładnie położony, personel bardzo pomocny, czysto i schludnie, na duży plus jedzenie - wszystkie posiłki które jedliśmy były bardzo ale to bardzo smaczne.
    • Wady Niestety hałas (choć nastawiałam się na to, że hotel jest mocno 'imprezowy'), ściany cienkie - słychać zarówno sąsiada jak i co dzieje się na hallu. Na windy trzeba dość długo czekać, co może mieć znaczenie jeśli mieszka się na wyższych piętrach.

Ogólnie wakacje (pojechałam z dzieckiem) oceniam na duży plus. Na pewno jeszcze kiedyś odwiedzę to miejsce