Opinie o hotelu H-Top Calella Palace & Spa
Hiszpania / Costa Brava

H-Top Calella Palace & Spa: basen, brodzik

• Udogodnienia dla dzieci: miniklub, animacje, brodzik.
  • Atrakcyjne położenie: w jednym z najbardziej znanych kurortów na Costa Maresmeb - Calelli, ok. 300 m od centrum z restauracjami
  • Rozrywka: dzienne i wieczorne animacje dla dorosłych, zajęcia sportowe, pokazy artystyczne - flamenco, muzyka na żywo.
  • Tylko 450 m do piaszczysto-żwirkowej plaży.
  • Wylot z Krakowa Bez wyżywienia (Self Catering)
  • Wylot z Berlina Bez wyżywienia

fan

• Zalety Codziennie sprzątane pokoje plus wymiana ręczników, urozmaicone jedzenie
    • Wady Karty które trzeba mieć przy sobie żeby można zamówić coś do picia zarówno zwykle napoje jak i alkohol, cienkie ściany

Polecam dobre położenie blisko do plaży ok 5 minut spaceru, obok hotelu jest market także można dodatkowo coś sobie kupić

• Zalety Sympatyczna obsługa-wśród obsługi kilku Polaków, polska wspaniała animatorka zachęca do zabawy nawet tych \\\"starych\\\"., jacuzzi na dachu, czyste pokoje, blisko centrum i plaży

Nie ma się do czego przyczepić. Byliśmy w ostatnim tygodniu września. Polecamy bardzo! :)

• Zalety Same plusy jeśli chodzi o hotel.Obsługa świetna,czysto, animatorzy pracują na 110% procent
    • Wady Brak podgrzewanych basenów dużych.

Hotel bardzo zadbany, czysty, obsługa wręcz biega aby wszystkich zadowolić, animatorzy bardzo dobrze wyszkoleni, oprócz zimnej wody w basenie nie znajduję żadnych wad. Pokoje sprzątane codziennie, wraz z wymianą pościeli, poszewek, ręczników i wszystkiego co jest w łazience. P.S. Nigdy nie korzystajcie z autobusu łączonego z lotniska, dramat, zamiast jechać jak w naszym przypadku w drodze już powrotnej taxówką 25min, to autobusem to podróż koło 4 godzin ( to za pośrednictwem firmy Atur).

Martyna

• Zalety dla rodzin z dziećmi, super lokalizacja, czysto, schludnie, przepiła obsługa! W restauracji każdy znajdzie coś dla siebie! Polecam i chętnie wrócę z moją rodziną do tego hotelu :)
    • Wady za tą cenę nie widzę wad :)bardzo dobry hotel w przystępnej cenie :) , może jako wadę dodam że żwirkowa plaża. Cienke ściany.

Super lokalizacja, blisko kolejka którą dojedziesz np do Barcelony,. Przyjemne miasteczko, przemili hiszpanie. Serdecznie polecam rodziną z dziećmi. My jako że bylismy na przełomie maja i czerwca, nie było tłumów, nie było głośnych imprez jak ktoś tam opisywał. Szczerze polecam.

Pobyt: Luty 2019

• Zalety bardzo dobre jedzenie
    • Wady bardzo słabe wygłuszenie pokoi, okropnie słychać wszystko co za ścianą

Hotel bardzo fajny, z pysznym jedzeniem. Jedyny mankament to bardzo cienkie ścianki prze które wszystko słychać. Każdą rozmowę, nawet cichą! Pierwszy raz się z czymś takim spotkałam! Czysto i bardzo miła obsługa

Super miła obsługa, czyste, codziennie sprzątane pokoje, blisko plaży, jacuzzi na dachu, fajny basen na zewnątrz. Jedyny minus to bardzo cienkie ściany, niestety słychać jak o 2 w nocy sąsiad sobie urządza pogawędki.

Aurelia

• Zalety Miła obsługa fajne animacje z udziałem Polki
    • Wady bardzo cienkie ściany wszystko słychać co się dzieje w pokojach obok to było nie do wytrzymania chrapanie i nie tylko... karty na drinki... masakra

Jeżeli ktoś chce się wyspać i odpocząć to nie polecam wszystkie odgłosy słychać tak jakby to było w twoim pokoju jedzenie ciągle to samo i nie za dobre ja osobiście na pewno tam nie wrócę.

Jacek

• Zalety położenie , obsługa, jedzenie, atrakcje hotelu
    • Wady dla mnie brak

Hotel godny polecenia dla ludzi którzy naprawdę chcą odpocząć na urlopie a nie tylko wybrzydzać i marudzić. POLECAM. Pobyt wrzesień 2018

Wojciech

• Zalety pyszne jedzenie, trzy jacuzzi na dachu, wspaniałe widoki z balkonów, czyste pokoje, blisko centrum i plaży
    • Wady płatne Wi-Fi, brak polskich kanałów w TV, zamieszanie z kartami do all inclusive, przydałby się remont

Na wstępie mojej wypowiedzi chciałbym zaznaczyć, że za wycieczkę zapłaciłem 898 złotych za osobę z all inclusive, 7 dni, wylot z Wrocławia 9.06.2018r. Moim zdaniem hotel mimo, że wymaga remontu i nie należy do najnowszych jest jak najbardziej godny polecenia. Hotel położony jest blisko centrum, blisko plaży i przeróżnych sklepów, barów i restauracji. Do najbliższego i chyba najtańszego supermarketu Mercadona jest około 50 metrów. Jedzenie w hotelu było bardzo smaczne i w miarę urozmaicone. Dosłownie niczego nie brakowało. Gdy tylko coś się kończyło od razu było dokładane. Były świeże ryby, przeróżne mięsa, makarony, paella i wiele więcej. Dla każdego coś dobrego. Pokoje duże i czyste. Każdego dnia dokładnie sprzątane. Widok z balkonu piękny. Na góry. W hotelu znajdują się basen odkryty z brodzikiem dla dzieci, basen kryty z podgrzewaną wodą, sauna, siłownia, kryte jacuzzi z podgrzewaną wodą, a na dachu trzy jacuzzi z podgrzewaną wodą. Na dachu mieścił się również bar z napojami i sporo leżaków. Mimo mojego ogólnego zadowolenia moim zdaniem w hotelu przydałoby się zmienić kilka rzeczy. Pierwszą z nich byłyby karty all inclusive, które trzeba za każdym razem pokazywać obsłudze hotelu przy wejściu do restauracji, czy chęci napicia się czegokolwiek. Po przyjeździe do hotelu nie dostajemy opasek tylko właśnie karty. Na osobę przypada jedna czarna karta i dwie zielone. Czarną kartę należy okazywać przy wejściu do restauracji. W przypadku chęci napicia się czegokolwiek w barze należy okazać czarną kartę barmanowi i oddać w depozyt taką ilość zielonych kart jaką zamawiamy ilość drinków. Później, gdy zielone karty są w depozycie barmana możemy zamawiać napoje do woli po okazaniu czarnej karty i oddaniu kubków w takiej ilości jaką wcześniej zamówiliśmy. W przypadku nie oddania kubków barmanowi po skończeniu picia nie otrzymamy z powrotem zielonych kart. Bez zielonych kart nie zostaną nam wydane następne napoje. Więc trzeba pamiętać by je zabrać. To bardzo skomplikowane i nie jest w ogóle wyjaśniane przy zameldowaniu. Stwarza to niemały problem dla gości, aczkolwiek "koniec języka za przewodnika" i każdy sobie jakoś poradzi. Kolejnym minusem hotelu jest płatne Wi-Fi. 5 euro za dzień lub 1 euro za godzinę. Podsumowując cały pobyt uważam za bardzo udany. Chętnie jeszcze bym tam wrócił, szczególnie za te pieniądze.

Monika Balij

• Zalety Jacuzzi na dachu , miła obsługa , codziennie sprzątane pokoje , wygodne łużka , duży wybór na posiłkach oraz bardzo dobre jedzenie
    • Wady Cienkie ściany

Serdecznie polecam wakacje na Costa Brava w Calella Palace Hotel ponieważ dostajemy gwarancje świetnego hotelu w cudownej lokalizacji. Dużą zaletą hotelu jest zagospodarowanie dachu, można tam znaleźć leżaki oraz jacuzzi. Na dużą uwagę zasługuje też jezdnie które jest różnorodne bardzo dobre oraz zawsze ciepłe i świeże .