Opinie o hotelu Hawaii Riviera Aqua Park

Hawaii Riviera Aqua Park: aquapark, sport i rekreacja

• Hotel znajduje się przy prywatnej, piaszczystej plaży (zejście do morza po kamiennych schodkach).
  • Bar na plaży.
  • 20 km od lotniska i ok. 10 km od Hurghady
  • Wysoki poziom obsługi hotelowej.

ZBIGNIEW

• Zalety ogólny wygląd hotelu z zewnątrz jest ok
    • Wady nastawiony na egipcjan,głośno,obskórne pokoje,stołówka i ilośc barów nieprzygotowana na tę ilość gości ,syf na stołówce,syf w pokojach ,byliśmy grupą 10os 5 pokoi wszędzie jakić problem spotkani polacy potwierdzają ,jeśli za 1700zł max ale i tak szkoda nerw

witam przedewszystkim nie polecam tui 14 raz za granicą 1 i ostatni z tui ,rezydent to jakaś farsa 0 pomocy ,hotel w obejściu ok ale pokoje to dramat ,stołówka nieprzygotowana do obsługi takiej ilości gości szczególnie że 80%egipcjanie a to naród brudasów bałaganiarzy ignorantów pchającyhch się jak swinie do koryta,przebywanie z nimi na stołówce przypomina przebywanie w schronisku dla psów z całym szacunkiem dla psów są fajne ale stado facetów z egiptu już nie,nadgryzienie jedzenia i odłożenie na miejsce to zaden dla nich problem,dzieci na stole też,byłem w sea gull tam miedzynarodowa obsada i było znacznie lepiej a też tylko 4 gwiazdki,wifi to kłamstwo nie działa,komfortowe pokoje z widokiem na morze?uważaj żebyś nie wypadł z balkonu jak bedziesz szukał morza,sejf trzeba wywalczyć z rezydentem bo tobie powiedzą że nie ma,

Łukasz

• Zalety Basen bikini i tylko dla par, ratownik wygania reszte... te araby ciagle sie gapia na kobiety i robia zdjecia.... wiec tylko taki plus
    • Wady 99% gosci to araby. Jesli ktos sie orientuje to wie, ze srednio 5 dzieci na rodzine... plywaja w tych burkach - ogolnie syf. Jedzenia praktycznie caly czas to samo.. Z AQUA PARKU I TERENU KORZYSTAJA 3 HOTELE... masakra przeludnienie niesamowite.

nie polecam, glownie dla miejscowych.. . Syf Brud smród i ubóstwo

DANUTA
    Pobyt: Marzec 2019

• Zalety Czyste pokoje, Duża jadalnia, Urozmaicone posiłki, Dużo basenów, Dostęp do morza bezpośrednio z hotelu,
    • Wady Wi-Fi tylko w lobby

Bardzo miła obsługa. Nie było żadnych problemów ze zgłoszeniem jakiejś awarii, za pięć minut był w pokoju pracownik i usuwał awarię w kolejne pięć minut. Bardzo dużo basenów, korzystałam z dwóch i woda była w nich podgrzewana. Jedzenie różnorodne, można była spokojnie znaleźć coś dla siebie, mnóstwo ciast i owoców. Naleśniki były na bieżąco przyrządzane, jajecznica również. Można było zjeść nawet lody z automatu. W pokojach codziennie wymieniana woda butelkowana 0,5l. Klimatyzacja sprawna i czysta. Pokoje codziennie sprzątane i wymieniane ręczniki. Alkohol dla mnie był podawany wystarczająco. Małe kubeczki, ale na to narzekają chyba tylko ci co chcieli się upić. W lobby non stop stały dwie patery z ciastem i dwa dystrybutory z sokiem. Atmosfera przyjemna a hotel gościnny. Animacje codziennie, mimo, że to nie był sezon. Rano gimnastyka w basenie. Jedyny mankament to brak możliwości wykupienia Wi-Fi na cały hotel, ale z drugiej strony odpoczęłam od FB :) Polecam ten hotel całym sercem. Ci, którzy go krytykują to chyba ci, którym za 1500-2000 z przelotem marzył się Holiday Inn.

Emilia
    Pobyt: Kwiecień 2019

• Zalety Przepiekny,zadbany ogrod.Mila obsluga piekne lobby ,lezakow duzo i b.wygodne.Dla dzieci .b.duzo atrakcji.Duze pokoje.
    • Wady Kolejki po piwo, wino wode sodowa podawane w mini pojemniczkach.Bardzo glosna muzyka podczas posilkow. Czystosc w jadalni na stolach - duzo do zyczenia.Dziesiatki dzieci biegajace po jadalni /gosci hotelowych z Egiptu/.

Nie wrocilabym do tego hotelu wiecej.Nie wypoczelam.Tlumy,jeszcze raz tlumy gosci hotelowych z Egiptu razila mnie ich odmienna kultura od naszej dzieci biegajace pod nogami na jadalni,strasznie halasliwi, dzieci sadzano na stolach z butami nie mialo sie ochoty na spozywanie posilku i b.glosna muzyka podczas posilkow.Ogolnie hotel prezentuje sie wspaniale,marmury czysto.Na internet nie ma co liczyc,okropny.Uwazam dla dzieci jest wiele atrakcji.Ogrod zadbany piekny.Drinki - okropne.Poczatkowo otrzymalismy pokoj z widokiem na budowe w lazience stala woda meble stare.Po 2 dniach interwencli otrzymalismy uroczy pokoj ladne mebelki lazienka ladna czyste reczniki codziennie na 5 pietrze?Nie polecalabym tego hotelu aby wypoczac.Woda w basenach zimna /Wielkanoc. 2019/

Gosia
    Pobyt: Kwiecień 2019

• Zalety Piękny ogród, bardzo dobre jedzenie, miła j pomocna obsługa, sympatyczni animatorzy, duży wybór basenów, duży aquapark, piękny widok z restauracji.
    • Wady Brak.

Piękny, duży ogród. Bardzo miła i pomocna obsługa, bardzo dużo jedzenia, niczego nie brakowało. Polecam w 100%! :)

Mateusz Jurzysta

• Zalety +plaża + ogród + duża ilość basenów + blisko lotniska +aqua park
    • Wady - zimna woda w basenach - jedzenie mało zróżnicowane - animacje - łazienka w pokoju

Hotel dla mało wymagających. Jest duża ilosc basenów , woda jest w nich zimna. Animacje są słabe. Alkohol jest na niskim poziomie. Na jadalni mogłoby być częściej.

Grupka 4 osób w wieku 27 lat
    Pobyt: Marzec 2019

• Zalety Hotel bardzo ładnie utrzymany jak na lata w którym go budowano (a widać że nie jest najmłodszy). Miła obsługa zarówno na restauracji jak i room service. Dużo miejsca dookoła obiektu. Piękny ogród, plaża, wszystko utrzymane w należytym porządku. Nie mam się do czego przeczepic poza łazienkami które wymagają lekkiego odswiezenia.
    • Wady Łazienki wymagają lekkiego odswiezenia

Pobyt uważam że bardzo udany! Wszystko nam się podobało. Pomimo różnych, ciekawych opini które widnieją na stronach byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni. Jedzenie nie z tej ziemi. Kazdy rodzaj kuchni świata. Świeże i pyszne :) Animatorzy robią mega robotę - siatkówka, piłka wodna, tańce, stretching, wieczorki. Co do samego obiektu to trudno znaleźć coś negatywnego. Oczywiście można szukać dziury w całym ale po co? Słońce jest, atmosfera jest, jedzenie pyszne więc czego chcieć więcej? Polecam wszystkim którzy nie są przekonani! Zarowno rodzinom z dziećmi, młodym, parom jak i seniorom. Każdy znajdzie coś dla siebie. PS: a te negatywne opinie to tworzą osoby którym naprawdę chyba już przeszkadza swoją własną obecność.

Jan
    Pobyt: Marzec 2019

• Zalety - aquapark - ładne baseny i wygodne leżaki - ładny i zadbany ogród - niezłe jedzenie którego jest bardzo duży wybór - bardzo mili animatorzy
    • Wady - słaby serwis sprzątający - brudno w łazience - meble i wyposażenie słabej jakości (stare i zużyte) - barmani na plaży wolni - all inclusive jeśli chodzi o alkohole wypada bardzo słabo (kubeczki w których podawany jest alkohol malutkie około 100 ml, dodatkowo mocne alkohole same w sobie rozcieńczone z wodą) - barmani robią często łaskę że dadzą alkohol - zimna woda w basenach - brakowało nam trochę baru przy plaży który by był otwarty do późna (po 17 alkohol jedynie w lobby hotelowym) - brak rafy w morzu przy hotelu

Pierwsze wrażenie po wejściu do pokoju było kiepskie. Do łazienki strach było wejść bo unosił się tam bardzo "nieprzyjemny" zapach, który dopiero z czasem został zagłuszony zapachem naszych perfum i płynów do mycia. W szafie na ubrania co chwile wypadały drzwi. Ręczniki nie były w ogóle wymieniane przez cały wyjazd. Nasze wrażenie ocieplił dopiero ogród który był bardzo zadbany i zielony. Dużo basenów o różnej głębokości dawało wiele możliwości wyboru miejsca gdzie się następnego dnia rozłożyć. Niestety żaden z basenów nie miał podgrzewanej wody przez co wejść się tam dało dopiero późnym popołudniem i tylko aby się szybko schłodzić. Alkohol słabiutki i rozcieńczany wodą. Malutkie kubeczki to chyba największa porażka tego hotelu ponieważ chcąc wypić jedno normalne piwo trzeba było wziąć 5-6 kubeczków, a barmani często pozwalali brać tylko 2 jednocześnie przez co odechciewało się co chwile chodzić do baru. Generalnie wszystkie alkohole poza piwem smakowały tak samo a do jednego tego malutkiego kubeczka wlewane było tylko około 20 ml rozcieńczoneo alkoholu. Barmani sprawiali wrażenie jak by robili łaskę że tam w ogóle pracują. Chcąc się wyłącznie opalać jeść i korzystać z animacji to mogę polecić ten hotel, jednak jeśli chcecie bardziej aktywnie spędzić czas to jedyną rozrywką są animacje i aquapark, bo w morzu nie ma po co pływać a w basenach zimna woda. Dla chcących popić ze znajomymi to odradzam.

Patrycja Katryk

• Zalety Miła obsługa, piękny ogród, fajne zjeżdżalnie
    • Wady Zbyt Krótko otwarte zjeżdżalnie, zbyt mało pontonów, trzeba rezerwować leżaki, zimna woda w basenach, małe kubki na picie

Fajny hotel, bardzo dobre i zroznicowane jedzenie, duży wybór mięs, niska cena jak za taki pobyt, pokój spoko tylko łazienki stare co nie jest wadą bo nie spędzamy tam wiele czasu, nam jednak trafiła się śmierdząca:-) trochę przeszkadzało... windy faktycznie co chwilę się psują, ale obsługa szybko reaguje. Dużo zieleni. Bardzo dużo Polaków jest do kogo się odezwać i miejscowych, wszyscy raczej mili. Baseny mogły by być podgrzewane, ogromny minus za to i za krótko otwarte zjezdzalnie. W okolicy parę sklepów, za 5 dolarow dojedzie się do centrum Hurgady chociaż ceny w porownaniu z tamtym rokiem poszły dużo w górę. Fajny Vesper czy jakoś tak, miejscowi którzy organizują wycieczki, da się dogadać i wynegocjować fajne ceny.

Pobyt: Marzec 2019

• Zalety blisko plaża , mega wybór jedzenia , świetna obsługa , piękny ogród ,ilość basenów , odległość od lotniska
    • Wady stare meble w pokojach

tyle co wróciliśmy z wakacji, hotel z czystym sumieniem polecam każdemu jak za te pieniądze to naprawdę warto , pokoje czyste sprzątane codziennie , jedzenie dobre i dużo non stop pełno nie zdarzyło się żeby czegoś brakło , basenów do wyboru leżaki na plaży ogólnodostępne i jest ich na tyle że każdy znajdzie dla siebie świetny aquapark , dawno nie byliśmy tak zadowoleni z wyjazdu