Opinie o hotelu Hawaii Riviera Aqua Park

Hawaii Riviera Aqua Park: aquapark

• Hotel znajduje się przy prywatnej, piaszczystej plaży (zejście do morza po kamiennych schodkach).
  • Bar na plaży.
  • 20 km od lotniska i ok. 10 km od Hurghady
  • Wysoki poziom obsługi hotelowej.

• Zalety Urozmaicona kuchnia, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie :) Lokalizacja hotelu to po prostu strzał w dziesiątkę :) Znajduje się na początku promenady, w okolicy mamy Carefour gdzie zrobimy zakupy za normalne pieniądze :)
    • Wady Pokoje nie są jakieś super luksusowe, ale zadbane i czyste :)

Hotel naprawdę bardzo fajny i gorąco polecam :) Bardziej dla młodych :) Okolica to po prostu strzał w dziesiątke ze względu na okoliczne sklepy i infrastrukturę, blisko wylotowej ulicy na główną :) Bardzo bliziutko sklep: Carrefour, Cleopatra i Ashu Ashra gdzie dostaniecie wszystko :D Fajne molo na morze ;) Ogólnie jako plaża i morze to szału nie ma gdzie na wodzie zabudowane jest takie wielkie molo, i nie widać tego lazuru morza, ale dla ludzi lubiących zwiedzać naprawdę polecam :D W Egipcie nie siedzi się w hotelu tylko a zwiedza, poznaje i podziwia :)

Sławomir Hawełko
    Pobyt: Grudzień 2019

• Zalety Dobre jedzenie, kulturalny ratownik przy basenie i barmani w lobby.
    • Wady Katastrofalne alkohole wszystkie jak denaturat, plastikowe maleńkie kubeczki do napoi, wydzielanie drinki w barach, wulgarny barman w barze przy basenie, brak kelnerów w czasie obiadu i okacji. To nie 5 a jedynie 3,5 gwiazdki. Podgrzewany tylko jeden mały basen. Nie polecam tego hotelu.

Hotel jest nieadekwatny do opisu, halasliwa muzyka, napoje nie do picia, łazienki w pokojach z lat 80,ciągły brak w barach piwa, toniku i innych napoi jest żenujący, dobre jedzenie i ładny ogród nie wystarczy. Nie polecam.

ZBIGNIEW

• Zalety ogólny wygląd hotelu z zewnątrz jest ok
    • Wady nastawiony na egipcjan,głośno,obskórne pokoje,stołówka i ilośc barów nieprzygotowana na tę ilość gości ,syf na stołówce,syf w pokojach ,byliśmy grupą 10os 5 pokoi wszędzie jakić problem spotkani polacy potwierdzają ,jeśli za 1700zł max ale i tak szkoda nerw

witam przedewszystkim nie polecam tui 14 raz za granicą 1 i ostatni z tui ,rezydent to jakaś farsa 0 pomocy ,hotel w obejściu ok ale pokoje to dramat ,stołówka nieprzygotowana do obsługi takiej ilości gości szczególnie że 80%egipcjanie a to naród brudasów bałaganiarzy ignorantów pchającyhch się jak swinie do koryta,przebywanie z nimi na stołówce przypomina przebywanie w schronisku dla psów z całym szacunkiem dla psów są fajne ale stado facetów z egiptu już nie,nadgryzienie jedzenia i odłożenie na miejsce to zaden dla nich problem,dzieci na stole też,byłem w sea gull tam miedzynarodowa obsada i było znacznie lepiej a też tylko 4 gwiazdki,wifi to kłamstwo nie działa,komfortowe pokoje z widokiem na morze?uważaj żebyś nie wypadł z balkonu jak bedziesz szukał morza,sejf trzeba wywalczyć z rezydentem bo tobie powiedzą że nie ma,

Łukasz

• Zalety Basen bikini i tylko dla par, ratownik wygania reszte... te araby ciagle sie gapia na kobiety i robia zdjecia.... wiec tylko taki plus
    • Wady 99% gosci to araby. Jesli ktos sie orientuje to wie, ze srednio 5 dzieci na rodzine... plywaja w tych burkach - ogolnie syf. Jedzenia praktycznie caly czas to samo.. Z AQUA PARKU I TERENU KORZYSTAJA 3 HOTELE... masakra przeludnienie niesamowite.

nie polecam, glownie dla miejscowych.. . Syf Brud smród i ubóstwo

DANUTA
    Pobyt: Marzec 2019

• Zalety Czyste pokoje, Duża jadalnia, Urozmaicone posiłki, Dużo basenów, Dostęp do morza bezpośrednio z hotelu,
    • Wady Wi-Fi tylko w lobby

Bardzo miła obsługa. Nie było żadnych problemów ze zgłoszeniem jakiejś awarii, za pięć minut był w pokoju pracownik i usuwał awarię w kolejne pięć minut. Bardzo dużo basenów, korzystałam z dwóch i woda była w nich podgrzewana. Jedzenie różnorodne, można była spokojnie znaleźć coś dla siebie, mnóstwo ciast i owoców. Naleśniki były na bieżąco przyrządzane, jajecznica również. Można było zjeść nawet lody z automatu. W pokojach codziennie wymieniana woda butelkowana 0,5l. Klimatyzacja sprawna i czysta. Pokoje codziennie sprzątane i wymieniane ręczniki. Alkohol dla mnie był podawany wystarczająco. Małe kubeczki, ale na to narzekają chyba tylko ci co chcieli się upić. W lobby non stop stały dwie patery z ciastem i dwa dystrybutory z sokiem. Atmosfera przyjemna a hotel gościnny. Animacje codziennie, mimo, że to nie był sezon. Rano gimnastyka w basenie. Jedyny mankament to brak możliwości wykupienia Wi-Fi na cały hotel, ale z drugiej strony odpoczęłam od FB :) Polecam ten hotel całym sercem. Ci, którzy go krytykują to chyba ci, którym za 1500-2000 z przelotem marzył się Holiday Inn.

Emilia
    Pobyt: Kwiecień 2019

• Zalety Przepiekny,zadbany ogrod.Mila obsluga piekne lobby ,lezakow duzo i b.wygodne.Dla dzieci .b.duzo atrakcji.Duze pokoje.
    • Wady Kolejki po piwo, wino wode sodowa podawane w mini pojemniczkach.Bardzo glosna muzyka podczas posilkow. Czystosc w jadalni na stolach - duzo do zyczenia.Dziesiatki dzieci biegajace po jadalni /gosci hotelowych z Egiptu/.

Nie wrocilabym do tego hotelu wiecej.Nie wypoczelam.Tlumy,jeszcze raz tlumy gosci hotelowych z Egiptu razila mnie ich odmienna kultura od naszej dzieci biegajace pod nogami na jadalni,strasznie halasliwi, dzieci sadzano na stolach z butami nie mialo sie ochoty na spozywanie posilku i b.glosna muzyka podczas posilkow.Ogolnie hotel prezentuje sie wspaniale,marmury czysto.Na internet nie ma co liczyc,okropny.Uwazam dla dzieci jest wiele atrakcji.Ogrod zadbany piekny.Drinki - okropne.Poczatkowo otrzymalismy pokoj z widokiem na budowe w lazience stala woda meble stare.Po 2 dniach interwencli otrzymalismy uroczy pokoj ladne mebelki lazienka ladna czyste reczniki codziennie na 5 pietrze?Nie polecalabym tego hotelu aby wypoczac.Woda w basenach zimna /Wielkanoc. 2019/

Gosia
    Pobyt: Kwiecień 2019

• Zalety Piękny ogród, bardzo dobre jedzenie, miła j pomocna obsługa, sympatyczni animatorzy, duży wybór basenów, duży aquapark, piękny widok z restauracji.
    • Wady Brak.

Piękny, duży ogród. Bardzo miła i pomocna obsługa, bardzo dużo jedzenia, niczego nie brakowało. Polecam w 100%! :)

Mateusz Jurzysta

• Zalety +plaża + ogród + duża ilość basenów + blisko lotniska +aqua park
    • Wady - zimna woda w basenach - jedzenie mało zróżnicowane - animacje - łazienka w pokoju

Hotel dla mało wymagających. Jest duża ilosc basenów , woda jest w nich zimna. Animacje są słabe. Alkohol jest na niskim poziomie. Na jadalni mogłoby być częściej.

Grupka 4 osób w wieku 27 lat
    Pobyt: Marzec 2019

• Zalety Hotel bardzo ładnie utrzymany jak na lata w którym go budowano (a widać że nie jest najmłodszy). Miła obsługa zarówno na restauracji jak i room service. Dużo miejsca dookoła obiektu. Piękny ogród, plaża, wszystko utrzymane w należytym porządku. Nie mam się do czego przeczepic poza łazienkami które wymagają lekkiego odswiezenia.
    • Wady Łazienki wymagają lekkiego odswiezenia

Pobyt uważam że bardzo udany! Wszystko nam się podobało. Pomimo różnych, ciekawych opini które widnieją na stronach byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni. Jedzenie nie z tej ziemi. Kazdy rodzaj kuchni świata. Świeże i pyszne :) Animatorzy robią mega robotę - siatkówka, piłka wodna, tańce, stretching, wieczorki. Co do samego obiektu to trudno znaleźć coś negatywnego. Oczywiście można szukać dziury w całym ale po co? Słońce jest, atmosfera jest, jedzenie pyszne więc czego chcieć więcej? Polecam wszystkim którzy nie są przekonani! Zarowno rodzinom z dziećmi, młodym, parom jak i seniorom. Każdy znajdzie coś dla siebie. PS: a te negatywne opinie to tworzą osoby którym naprawdę chyba już przeszkadza swoją własną obecność.

Jan
    Pobyt: Marzec 2019

• Zalety - aquapark - ładne baseny i wygodne leżaki - ładny i zadbany ogród - niezłe jedzenie którego jest bardzo duży wybór - bardzo mili animatorzy
    • Wady - słaby serwis sprzątający - brudno w łazience - meble i wyposażenie słabej jakości (stare i zużyte) - barmani na plaży wolni - all inclusive jeśli chodzi o alkohole wypada bardzo słabo (kubeczki w których podawany jest alkohol malutkie około 100 ml, dodatkowo mocne alkohole same w sobie rozcieńczone z wodą) - barmani robią często łaskę że dadzą alkohol - zimna woda w basenach - brakowało nam trochę baru przy plaży który by był otwarty do późna (po 17 alkohol jedynie w lobby hotelowym) - brak rafy w morzu przy hotelu

Pierwsze wrażenie po wejściu do pokoju było kiepskie. Do łazienki strach było wejść bo unosił się tam bardzo "nieprzyjemny" zapach, który dopiero z czasem został zagłuszony zapachem naszych perfum i płynów do mycia. W szafie na ubrania co chwile wypadały drzwi. Ręczniki nie były w ogóle wymieniane przez cały wyjazd. Nasze wrażenie ocieplił dopiero ogród który był bardzo zadbany i zielony. Dużo basenów o różnej głębokości dawało wiele możliwości wyboru miejsca gdzie się następnego dnia rozłożyć. Niestety żaden z basenów nie miał podgrzewanej wody przez co wejść się tam dało dopiero późnym popołudniem i tylko aby się szybko schłodzić. Alkohol słabiutki i rozcieńczany wodą. Malutkie kubeczki to chyba największa porażka tego hotelu ponieważ chcąc wypić jedno normalne piwo trzeba było wziąć 5-6 kubeczków, a barmani często pozwalali brać tylko 2 jednocześnie przez co odechciewało się co chwile chodzić do baru. Generalnie wszystkie alkohole poza piwem smakowały tak samo a do jednego tego malutkiego kubeczka wlewane było tylko około 20 ml rozcieńczoneo alkoholu. Barmani sprawiali wrażenie jak by robili łaskę że tam w ogóle pracują. Chcąc się wyłącznie opalać jeść i korzystać z animacji to mogę polecić ten hotel, jednak jeśli chcecie bardziej aktywnie spędzić czas to jedyną rozrywką są animacje i aquapark, bo w morzu nie ma po co pływać a w basenach zimna woda. Dla chcących popić ze znajomymi to odradzam.