Opinie o hotelu Hilton Marsa Alam Nubian Resort
Egipt / Marsa El Alam

Hilton Marsa Alam Nubian Resort: obiekt, teren hotelu, basen

• Udogodnienia dla dzieci: miniklub z placem zabaw, specjalnie wydzielony brodzik.
  • Tylko 700 m do prywatnej, piaszczysto-żwirkowej plaży (dojazd busem hotelowym).
  • Bogata oferta sportowo-rekreacyjna siłownia, tenis stołowy, szachy, siatkówka plażowa, salon piękności, centrum nurkowe.

Manuela

Ein tolles Hotel mit einer tollen Lage direkt am Strand. Schnorcheln ist dort immer toll. Die Unterhaltung ist unglaublich, war freundlich und nie aufdringlich.

Ines

Unterhaltung war unser Bestes in diesem Urlaub. Das Animationsteam war sehr freundlich und der Abend könnte nicht besser sein. Wir waren total glücklich dort

Maria

Tolle Abendunterhaltung, Abendshows immer mit professionellen Tänzern. Ich empfehle es

Stephanie

So tolle Unterhaltung, die Leute sind sehr freundlich und nicht aufdringlich. wir haben es geliebt, die abendshows waren total perfekt und interessant.

Sabine Friedmann

Ein tolles orientalisches Hotel. Die Zimmer sind immer sauber. Die Leute an der Rezeption sind immer freundlich. Animationsteam nicht aufdringlich und sehr professionell. Vielen Dank für die große Mühe

antje

Super Animationsteam, nicht aufdringlich und immer fröhlich. Jeden Abend gibt es eine andere Show am Abend. Wir haben diese orientalische Show dort geliebt

Ursula

Tolles Hotel, Unterhaltung war dieses Jahr viel besser. Besonderer Dank geht an Lili und Kabaka für die großartige Mühe

Johanna

Die Unterhaltung war dieses Jahr so gut. Ein großer Unterschied zum letzten Jahr. Wir möchten uns bei allen bedanken

Edyta

• Zalety miła obsługa, czystość,posiłki
    • Wady odległość od plaży,

Hotel bardzo przyzwoity, choć widać już pazur czasu, zwłaszcza w pokojach . My mieszkaliśmy w pokoju standard(1119), gdzie niektóre elementy były lekko podniszczone, ale było czysto, codziennie sprzątane, butelkowana woda i łąbądek na łóżku( za 1 dolca).Obsługa bardzo miła, grzeczna i uczynna, od ogrodnika po menadzera hotelu. Jedzenia ogromne ilości, zróżnicowane posiłki, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.Niestety nas po kilku dniach dopadła zemsta faraona i przez 2 dni spożywanie było ograniczone do minimum:( tabletki na miejscu do kupienia za 20 dolarów/euro, my mielismy nifuroksazyd, smecte i orsali i wyszliśmy z tego. Niestety wszyscy nasi znajomi tez musieli odchorować,ale to nie regułą. Do plazy jedzie sie samochodzikiem lub spacerkiem kilka minut. Snurkować i pływać można tylko na prawo od plaży hotelu, tam też mozna korzystać bez problemów z leżaków, zawsze znajdzie się jakieś miejsce. Najtłoczniej jest rano, kiedy przyjeżdzają wycieczki z pobliskich hoteli,żeby posnurkować i ponurkować. Rafa bardzo ładna, piękne okazy rybek,a po prawej stronie "na łączce" można popołudniami spotkać żółwie:)Zejście do wody piaszczyste, łagodne , idealne dla dzieci. na plaży miejsca, gdzie można zrobić kurs płatwonurka- 400 dolarów. Sprzety do snurkowania warto zabrać ze soba, choć na plaży też można wypożyczyć.Woda ciepła,żeby nie powiedzieć gorąca- zwłasza popołudniami. Baseny hotelowe czynne do 18, bar z drinkmi, napojami itp.Pobyt bardzo udany i w naszym przypadku 8dniowy( 6,5 dnia na miejscu)wystarczający.lecieliśmy z biurem sun&fun i byo wszytsko zgodnie z planem.Polecamy z czystym sumieniem:)

Asia

• Zalety Przemiła obsługa, czyściutko, spokojnie

Byliśmy w tym hotelu w pierwszej połowie czerwca z biura TUI. Obsługa przemiła, wszędzie bardzo czysto (chyba pierwszy raz spotkałam tak czyste toalety na plaży), jedzenie ok, każdy znajdzie coś dla siebie. Do plaży trzeba dojść kawałek, ale jak się nie chce co chwila jeździ busik i dowozi. Przy hotelu przepiękna rafa można popływać z żółwiami. Plaża czyściutka, obsługa tam pracująca przesympatyczna, jak ktoś wcześniej napisał chodzą i na życzenie polewają chłodną wodą, czyszczą okulary, roznoszą schłodzone ręczniki i co najważniejsze nie są namolni jak w niektórych hotelach. Hotel godny polecenia. Chcieliśmy jeszcze podziękować rezydentowi z TUI, Musie, przesympatyczny, bardzo pomocny, nawet przebywając w hotelu prywatnie pomagał turystom w przeróżnych sprawach (przedłużenie pokoju, zamówienie taksówki itp). Oby wszyscy rezydenci byli tacy jak on.