Opinie o hotelu Hilton Marsa Alam Nubian Resort
Egipt / Marsa El Alam

Hilton Marsa Alam Nubian Resort: obiekt, teren hotelu, basen

• Udogodnienia dla dzieci: miniklub z placem zabaw, specjalnie wydzielony brodzik.
  • Tylko 700 m do prywatnej, piaszczysto-żwirkowej plaży (dojazd busem hotelowym).
  • Bogata oferta sportowo-rekreacyjna siłownia, tenis stołowy, szachy, siatkówka plażowa, salon piękności, centrum nurkowe.

• Zalety Główna zaletą hotelu to położenie przy pięknej rafie. Bardzo miła i życzliwa obsługa. Fantastyczny barboy Adel. Czyste baseny. Cisza i spokój.
    • Wady Słabe animacje. Amatorzy bez chęć i pomysłów.

Polecam hotel osobą którę szukają ciszy i odpoczynku. To spokojny hotel nie kombinat turystyczny. Piękna rafa. Bogate tematyczne menu. Możliwość korzystania z restauracji ala carte. Miła obsługa. Trzeci pobyt w Egipcie i trzeci udany.

• Zalety zatoka na plaży, piękne ogrody, baseny i obsługa bardzo dobra.
    • Wady hotel krzyczy żeby go odnowić, tragiczny bar na plaży, nie wspominając już od jego odległości d plaży. Bar na plaży znajduje się od strony gdzie nie można wejść do morza (więc nikt tam nie siedzi) ze względu na rafę czyli ok kilometra od miejsca docelowego spędzania czasu na plaży. Wysoki koszt przedłużenia pobytu każda godzina 10 euro. Monotonne jedzenie. Beznadziejny internet tylko w lobby.

Szczerze mówiąc nie wróciłabym do tego hotelu, gdybym chciała jechać na to wybrzeże (super zatoka z piękną rafą) wybrałabym zdecydowanie resor Maliki, gołym okiem widać różnicę w infrastrukturze (w Hiltonie wszystko woła już o remont). Gdybym zapłaciła 1700 to może bym nie miała powodów do narzekania ale za 2800 to zdecydowanie można za tą cenę jechać do luksusowego obiektu.

• Zalety same zalety
    • Wady brak może animacje

zawsze wszystko ok byliśmy już dwa raza a zaraz lecimy po raz trzeci jedzenie ok pokoje ok plaża super odpoczynek dla rodzin bez dzieci (mało atrakcji)polecam

Paulina

• Zalety Rafa
    • Wady Nieistotne

Za te cenę, rewelacja. Bardzo udany wypoczynek, na pewno wrócimy.

Nurek

• Zalety Bardzo dobre położenie, duża plaża, bardzo dobre posiłki, duże pokoje,

Jest to hotel przede wszystkim dla osób które chcą odpocząć od codziennego zgiełku. Byliśmy we dwójkę w maju, dzieci praktycznie nie było, sami dorośli. Widać że hotel raczej preferuje model bez dzieci, gdyż atrakcji dla dzieci stosunkowo jest mało, ale są. Animacje to tak jak w poprzednich opiniach nie są wysokich lotów, ale czy to jest tak ważne dla osób które chcą odpocząć? Pokoje są bardzo duże i czyste, przez cały okres pobytu nie widziałem żadnego insekta (znaczy dobrze się z nimi obchodzą, bo w Egipcie tego jest masa). Kuchnia rewelacyjna!!! Obiadokolacje tematyczne, codziennie inne: włoska, egipska, owoce morza, niemiecka, meksykańska, itp. Ogólnie powiem tak, chciałem wszystkiego spróbować , ale się nie da, bo tego wszystkiego jest za dużo !!!! Uwaga dania w restauracjach ala carte nie są warte uwagi, lepiej korzystać z ogólnodostępnych obiadokolacji. Polecam placki prosto z pieca codziennie wypiekane na żywo na zewnątrz w piecu, coś na wzór pieca do pizzy, przez starszą Panią ubraną w miejscowy strój. Plaża jest bardzo duża, w związku z tym nie jest ciasno. Jest naprawdę mało natrętnych osób naciągających i sprzedających wszystko, ochrona nie wpuszcza na teren hotelowej plaży miejscowych handlarzy jedynie są hotelowi sprzedawcy: masaży, nurkowania, quadów ale są śmieszni i przyjemni oraz mało natarczywi. Przy plaży hotelowej nie wolno snurkować, ale można pospacerować po wodzie, a nawet poleżeć na brzuchu z drinkiem i się poopalać :). Miejsce do snurkowania znajduje się dosłownie 100 m od plaży hotelowej i jest tam super. Jeśli chodzi o personel to dawno nie widziałem tak pozytywnie nastawionych osób do pracy w Egipcie :). Warto porównać hotel, który znajduje się na drugim końcu plaży i spacerkiem pójść zobaczyć co tam się dzieje, jest po prostu głośno i gwarno, czyli inny model hotelu. Odradzam korzystanie z baru w kształcie wąskiej łódki na plaży poza hotelem, barman miły ale za wszelką cenę nie chce powiedzieć ile kosztuje piwo przed jego zakupem, owszem było fajnie do czasu rachunku :( Nie wiedziałem że ceny w Egipcie mogą być większe niż w zimą w Szwajcarii ))))))). Wracając do hotelu: to prawda że są gdzieś tam popękane ściany, lub ogród trochę zaniedbany, ale to Egipt i należy patrzyć przez ten pryzmat. Ogólnie Wakacje mieliśmy super :) i tego nam trzeba było. Będąc po raz kolejny w Egipcie Hotel jest wart polecenia, tylko musicie wiedzieć czego potrzebujecie :)

Pobyt: Marzec 2019

• Zalety Czysto, przyjemnie,obsługa bardzo miła, piękne położenie.

Hotel czysty , zawsze wysprzątany. Jedzenie bardzo dobre, każdego dnia coś innego. Codziennie na kolację grilowane mięso, które bardzo smakowało. Był to nasz jeden z najlepszych hoteli, które mogłabym polecić z czystym sumieniem. Obsługa bardzo miła, widać że bardzo się starali, nawet gdy nic nie dostali. Na plaże dowoziły busiki, lub dla relaksu można było się przejść dla zdrowotności.

Kamila Pozoga
    Pobyt: Luty 2019

Rewelacyjnie, nic dodac nic ująć, fantastycznie spokojnie ale nie nudno, relax i luksus piękna pogoda, przemiła obsluga, miejsce do ktorego warto wrócić.

Els
    Pobyt: Luty 2019

• Zalety Blisko plaży gdzie można do woli snurkować, nurkować Piękna rafa, niesamowite snurkowanie w obecności żółwi. Dla nurków polecam bazę nurkową na plaży, wspaniali ludzie i naprawdę pomocni i profesjonalnie podchodzą do każdego
    • Wady Mało rozrywki wieczorem

Wieczory są mało rozrywkowe, brak pomysłowości że strony animatorów, brak występów

• Zalety piękne położenie hotelu przy wspaniałej plaży osłoniętej od wiatru i przecudowna rafa koralowa i żółwie codziennie szok polecamy
    • Wady stosunkowo średnie jedzenie jak na taki hotel ale w Egipcie jedzenie jest wszędzie średnie w porównaniu do Europy

Hotel przepiękny naprawdę ładny i nowy wybudowany z rozmachem. Wspaniała obsługa hotelu, życzliwa, uśmiechnięta, serdeczna, pomocna. W hotelu naprawdę można czuć się jak w domu. Przyjemna atmosfera, Restauracja hotelu z ładnym widokiem. Czysto. Widać na każdym kroku pełny profesjonalizm całej załogi ogarniającej hotel.Uśmiech uśmiech i jeszcze raz uśmiech ze strony wszystkich pracowników widać że nie byli w pracy za karę!kilka słów o rafie koralowej Bajka po prostu podwodny świat w zatoce Abudabab to cudo natury piękne kolorowe rafy od żółtych po niebieski zielone pomarańczowe itd. naprawdę miło było wsadzić głowę w maskę do tego codziennie żółwie i to po kilka okazów na jednym pływaniu.Jeżeli ktoś jedzie do Egiptu posnurkować to ten hotel ze względu na bogactwo podwodnego świata polecamy z żoną na 100% i dajemy za to 10 nasz pobyt to dwa tygodnie 23.11 do 08.12

Cezar

• Zalety Dużo basenów, leżaków - miejsca, czyste duże pokoje, na plaży żółwie, smaczne jedzenie i niezłe driny.
    • Wady Czas na delikatny remoncik elewacji.

Kilkanaście razy w Egipcie : hotel spełnił nasze oczekiwania, duży, czysty, dużo leżaków i cichych miejsc, plaża ładna, rafa fajna, żółwie gwarantowane, pokoje duże i czyste, posiłki smaczne, drinki dobre - polecam "Marsa Specjal" w barze Axis zrobionego przez Mohameda. Barów kilka, na plaży również z posiłkami w porze obiadowej. Dla lubiących zabawę - fajni animatorzy : animacje od 10 do 24 i każdy dzień kończony dyskoteką. Polecam ten hotel czystym sumieniem. W moim prywatnym rankingu zajmuje 3 pozycję na 17 odwiedzonych.