Opinie o hotelu Holiday Village Tatralandia

Holiday Village Tatralandia: teren hotelu

Stosunek jakości do ceny: PONIŻEJ OCZEKIWAŃ

ewa
    Pobyt: Luty 2018

• Zalety To nie jest hotel tylko o niskim standarcie domki.
    • Wady To nie jest hotel. Tylko o niskim standarcie domki. Brak suszarki do włosów, ciemne z małymi oknami pomiszczenia. Twarde i skrzypiące łóźka z niewygodnymi i wysłużonymi poduszkami ,brakło nam ciepłej wody a to nie jest przyjemne .Ogólnie nie polecam .

Nie polecam . Domki ala hotel o niskim standardzie ,brak suszarki łóżka twarde z płaskimi wygniecionymi poduszkami . Zabrakło nam też i ciepłej wody a to nie jest przyjemne , ogólnie nie polecam.

AM
    Pobyt: Lipiec 2011

Wszedzie dluuuugie kolejki. Sprzata sie samemu, reczniki przez tydzien nie byly wymieniane.W folderze widnieja 2 restauracje, a tak naprawde to dwie sale, ale jedna kuchnia, jedno menu i jedna obsluga.Sniadania przez tydzien to samo!

J
    Pobyt: Lipiec 2011

Sam hotel schludny; słaby serwis - brak sprzątania i wymiany ręczników - przy 3 gwiadkach jest to nie do pomyślenia; spokój i cisza pomimo pełnego obłożenia, które widać dopiero podczas śniadania - wieeelka kolejka i brak wolnych stolików! W aquaparku zaś koszmar: dzikie tłumy ludzi, głównie rodaków, wyposażonych w piwo i non stop palących fajki: do zjeżdżalni w aquaparku kolejki nawet na 50 min, do toalety 15min; w basenach człowiek na człowieku, rycząca nieznośnie muzyka. Ogólnie marnie. Również w ocenie naszych dzieci. Nie wytrzymaliśmy i uciekliśmy stamtąd. Jeżli ktoś dopiero rozpoczyna swoją przygodę z parkami rozrywki być może będzie się dobrze bawił, jeżeli zaś był już w jakimkolwiek innym europejskim parku - szczerze odradzam!

Justyna Mroczek

Byłam tam nie dawno i na pewno polecam ten kompleks rodzinom z dziećmi, gdyż jest tam mnóstwo rozrywek ale i klientom szukającym spokoju. Są to śliczne domki z pełnym wyposażeniem ulokowane na sporym terenie zieleni z placami zabaw, sklepem, miejscami wydzielonymi na ogniska, grille. Tuż obok znajduje się super aquapark ze wszystkimi możliwymi atrakcjami. Zjeżdzalnie wewnątrz i zjeżdzalnie na zewnątrz. Baseny termalne, hydromasaże,sauny, Western City. Naprawdę warto jechać ja tam wrócę napewno.

bogdan
    Pobyt: Listopad 2007

Aquapark to totalna porażka! Odradzam naprawdę szczerze. Odwiedziłem go 30.12.2007 r i nigdy już tam nie wrócę. Obiekt jest wprawdzie duży, ale wpuszczenie tam około 3000 osób (szafek jest 1400, a dawali już jedną na dwie, trzy osoby) to totalna porażka. Tłok, smród, bród. Warunki sanitarne okropne. Kooedukacyjna, zatłoczona przebieralnia. Źródła termalne zimne (mam porównanie do Besanove). Atrakcje w basenach godne pożałowania. Wkrótce wraz z moimi współtowarzyszami wystosujemy oficjalne pismo do wszystkich sponsorów tego obiektu, aby zastanowili się nad jakością usług tam oferowanych. Reasumując obiekt należy omijać szerokim łukiem. Reklamy i zdjęcia na stronie ni jak się mają do rzeczywistości, są to raczej renderingi aniżeli faktyczne zdjęcia!