Opinie o hotelu Homere
Tunezja / Djerba

Homere

• Zalety Zadnych
    • Wady Wszystko co ma do zaoferowania

Byłam i doświadczyłam. Hotel fatalny. Nie zasługuje nawet na 1 gwiazdkę. Byłam poraz pierwszy biura Itaka i ostatni . Brud od pokoju począwszy po restauracje bar plaża . W opcji all inclusive trzeba zapomnieć o alkoholu tylko rozcieńczone piwo w ilościach ograniczonych oraz syrop ziołowy podawany jako vermut. Jedzenie to odpady skóry kurcząt szyjki kości. Byłam 2 tygodni es w czerwcu zmarnowany urlop. Ostrzegam przed wyjazdem naprawdę szkoda kasy. .braki od papieru toaletowego po sztućce talerze serwetki. Szkoda urlopu na dopraszanie się o wszystko.

Małgorzata 49 lat

• Zalety Brak
    • Wady Brudno , fatalne jedzenie. A , raczej brak jedzenia .

Brudno , brak jedzenia, wody , piwo i wino rozczienczone. Brak talerzy , kubków. Jedzenie monotonne, niesmaczne. Kubki zbierane na plaży z koszow wystawiane ponownie . Najgorszy hotel w jakim byłam.

• Zalety Tylko ANIMATORZY. Jak by nie oni, to nie byłoby co oceniać
    • Wady Wiele: obsługa pokoi (o wszystko trzeba prosić), drinki (wszystkie rozcieńczone), plaża nieposprzątana, rezydentka (nie reaguje na uwagi wczasowiczów).

Byłem razem z żoną przez dwa tygodnie od 06.06 do 20.06.2019. REZYDENTKA (pani Dorota): nie pomagała wczasowiczom (zapisywała uwagi i nic z tym nie robiła), na moją uwagę o nieposprzątanej plaży powiedziała, że to nie należy do jej obowiązków (poniżej krytyki). Bufet All INCLUSIVE nie spełnia standardów (napoje alkoholowe piwo i wermut rozcieńczane z wodą), barmani ograniczają ilości zamawianych trunków (śmieszne), brak innych miejscowych alkoholi (wina). POKOJE: o wszystko trzeba się upominać (papier toaletowy, mydło, wymiana pościeli - wymienili mi po tygodniu). Brak klimatyzacji przez cały pobyt. WYCIECZKI fakultatywne organizowane przez ITAK-ę, nieodpowiednia, byłem na fermie krokodyli (zapłaciłem 20 EUR/osobę), przewodnik pokazał się na początku, rozdał bilety wstępu i tyle go widziałem (porażka). Ludzie lepiej kupcie sobie wycieczki u miejscowych (to samo, a o połowę tańsze). ROSJANIE: są pierwsi na posiłkach i wyjadają wszystko (w moim przypadku Rosjanki zaczęły jeść naszą pizzę, w czasie kiedy my poszliśmy po inny posiłek- chamstwo). ANIMATORZY: wyjątkowi, jedyni w swojej profesji, jak by nie oni to człowiek by chodził cały dzień przygnębiony - BRAWO DLA NICH. OCENA OGÓLNA: Nie polecam ! Nie mogę uwierzyć w to, że ITAKA współpracuje z takim hotelem !

January Jel.Góra

• Zalety spokoj,cisza
    • Wady brak materaców na plaży,leżaki bardzo zniszczone

Byłiśmy w tym hotelu 06.06--13.06.2019 !!!! Urlop spędziliśmy super.Byly tez minusy ale to się nie liczy :)Polecam ten hotel dla osób nie wymagających.Czasem brakowało chwilowo czegoś a to kubeczków do kawy,a to szklanki do piwa,albo ręczników w pokoju ale uważam za drobne blachostki. Jedzenia nie brakowało,wybór był jak na hotel 3*.Desery bardzo pyszne,już nie mówie o lodach które były wyśmienitę szkoda że tylko 2 razy .Wychodząc z hotelu w lewo dojdziemy do sklepów około 5 minut,można kupić fajne pamiątki i nie tylko w bardzo dobrej cenie.Polecam sklep zaraz na początku.Tam ą już ceny jakie musimy zapłacić i nie musimy się targować,tanio i można płacić nie tylko w tunezyjskiej walucie ale także w euro lub dolarach.Polecam masaże w hotelu,różne rodzaje super relax.Do plaży około 350 m,plaza jest fajna tylko zaniedbana ale nie jest zle.Bar na plaży bardzo ubogi jak na allincl. cola,sprajt,woda.Warto mieć własne ręczniki bo w hotelu nie ma.BP ITAKA oferuje ale to nie jest prawdą tak samo jak i materace darmowe.Animatorzy bardzo fajni cały czas zachęcają do zabawy i różnych ćwiczeń.Dużo osób (polaków) cały czas narzekało na wszytko,dzień w dzień,wiecznie cos im nie pasowało,przykro było tego słuchać o oglądać ,jak ładują pełne talerze żarcia ,pełne talerze wynoszą do pokoi a póżniej narzekają że nic nie ma do jedzenia.Wstyd było:)I to są ludzie po 60-ce,jednym słowem BYDŁO.Pierwszy raz spotkałem z czymś takim. Wróciliśmy bardzo bardzo zadowoleni mimo tech drobnych niedogodności ale to są takie uroki Tunezji nam to nie przeszkadzało.Polecam PS!Klimatyczne opłata 9 euro za cały pobyt 2-ch osób

KJ

• Zalety Animatorzy Położenie Czystość w pokojach
    • Wady Alkohol to tylko wermut -2 rodzaje i piwo

Niesamowite animacje, super animatorzy, nie da się nudzić z nimi. Na śniadanie naleśniki świeżo smażone, na obiad pizza robiona na bieżąco. Poza tym różnorodne jedzenie, aczkolwiek powtarzające się ,co jest normalne Basen czysty Niedaleko do plaży, plaża piaszczysta Hotel w spokojnym położeniu, niedaleko do sklepu( ok. 300m) ,niedaleko do farmy krokodyli (koszt taksówki 5 dinarów)

Bea

• Zalety super obsługa, animatorzy, jedzenie bardzo dobre w dużych ilościach, bardzo miły pobyt, wszystkim polecam

urlop 23.05 -31.05.19 ...polecam gorąco, hotel może nie pierwszej młodości ,ale bardzo czysto. Jedzenie bardzo dobre i dużo. Animatorzy sprawili ,że urlop był niezapomniany. Polecam wszystkim!!!

Renata

• Zalety Piękna plaża położona ok 100 metrów od hotelu ,prywatny serwis plażowy , przestronne czyste pokoje ,spokojna okolica , basen dla dzieci oraz kryty ,animacje dla dorosłych i dzieci .
    • Wady Brak kantoru

Byliśmy w hotelu od 9 do 16 maja . Jestem bardzo zadowolona z naszych wakacji . Piękne urokliwe miejsce ,mili ludzie posługujący się w języku angielskim ,niemieckim oraz trochę po polsku .Pokoje czyste ,jedzenie urozmaicone .Dziękujemy ????

Renata , Dawid -Alibaba Oliwia

• Zalety Spokojne miejsce ,piękna plaża , animatorzy rewelacyjni ,jedzenie pyszne ,basen kryty ,piękny ogród wokół hotelu.
    • Wady Brak kantoru

Byłam z mężem i córką od 9.05. do 16.05.2019.Nasz pobyt był udany ,bałam się jechać do tego hotelu , ponieważ opinię nie były dobre . Miło się rozczarowałam ,świetnie się bawiliśmy !! Dziękujęmy całej grupie animatorów Sam ,Nur i reszcie chłopaków ,którzy bawili gości .Samir pan od plaży bardzo miły i uprzejmy .Wyjazd za dobrą cenę , plażę piękne polecam też rejs statkiem oraz krokodyle fajne wspomnienia .!!!!Dołączam się do opinii Natalli o drinkach itp.

Iwona i Zbyszek
    Pobyt: Luty 2019

• Zalety W Homere byliśmy zimą, zaletą był basen kryty uruchomiony na naszą próbę, kwitnące krzewy , hotel składał się z kilku kameralnych piętrowych bungalowów w środku z piękniejszym patio. Pokoje duże z tarasem. No i przemiła i nie narzucająca się obsługa. Mało turystów głównie z Polski i tu zaczyna się problem!
    • Wady Hotel czasy świetności ma dawno za sobą ale cena nie dawała gwarancji 5 gwiazdek czego oczekiwali niektórzy. Remont łazienek bardzo wskazany! Daleko do plaży i nie wyglądała zachęcająco!!! Wadą główną są niektórzy Polscy a szczególnie Polki zachowujące się tak skandalicznie, że aż wstyd.

Wykorzystaliśmy wszystkie wycieczki fakuktatywne i jeździliśmy taksówką bardzo tanią. Zamierzamy jeszcze tam wrócić????

Natalia

• Zalety Położenie hotelu, piękny teren hotelu, duża przestrzeń, przesympatyczna obsługa, kultura, animatorzy, prywatna plaża hotelowa, serwis plażowy.
    • Wady Skromne pokoje, brak kantoru,

Witam. Chciałam podzielić się opinią dotyczącą pobytu w hotelu Homere na wyspie Djerba w Tunezji. Pobyt od 9-16 maja 2019 roku. Głównym kryterium wyboru tego hotelu była cena wakacji można było lecieć na Djerbę już <1000 złotych za osobę + 15 złotych na fundusz + 14 dinarów podatku turystycznego płatny w hotelu. Hotel jest *** gwiazdkowy i ma w mojej ocenie więcej zalet niż wad. Mam zależało głównie na tym by było ciepło - dlatego Djerba oraz by była plaża hotelowa i serwis plażowy w cenie oraz by był basen hotelowy oraz by nie trzeba było martwić się o napoje i te wymogi hotel spełnił. Pokoje skromne ale czyste - budynek główny bo tam mieliśmy pokoje. Wymagają odświeżenia szczególnie łazienki, ale widziałam dużo gorsze i to za znacznie wyższą cenę. Hotel czysty ogólnie zadbany. Bardzo duży i ładny teren hotelu. Jedzenie dobre, smaczne, nie było problemu z wyborem choć to było przed sezonem. Obsługa bez problemowa. Bez problemu porozumiewaliśmy się po angielsku. Nie było problemu z komunikacją. Wadą a może i jest to zaleta był brak kantoru by wymienić gotówkę na dinary, ale bez problemowo da się to ogarnąć. Tak więc jechałam do tego hotelu z pewną niepewnością czytając opinię polskich turystów, optymizmem były jednak opinie obcokrajowców. Jeśli ktoś chce spędzić bezproblemowe wakacje przy niskim koszcie to polecam, ale niech nie oczekuje owoców morza na posiłki i drinków z palemką. W okolicy nic się nie dzieje, nie znajdziecie barów, lokali. Wszystkie rozrywki są na terenie hotelu dzięki animatorom są naprawdę super. Ale i tak wszystko zależy od tego czego się oczekuje.