Rezerwacja wycieczki nie została zakończona, masz na to jeszcze kilka minut wróć do rezerwacji

Imperial Belvedere

Imperial Belvedere: basen

• Atrakcje dla dzieci: zjeżdżalnie, plac zabaw oraz miniklub.
  • Tylko 400 m do piaszczystej plaży (bezpłatny bus hotelowy kursujący na plażę).
  • Hotel położony na wzgórzu, ok. 1 km od centrum rozrywkowego Hersonissos.
  • Trzy strefy wypoczynku, w tym specjalna - dla najmłodszych - z licznymi atrakcjami.
Sprawdź oferty
  • Dojazd własny All Inclusive

• Zalety mało!
    • Wady dużo!

Byłem 2tyg. w sierpniu/wrześniu 2016. Pokoje w głównym budynku TRAGEDIA! Dziura w drzwiach 1,5cm ( słychać wszystko z korytarza). Recepcja całkowicie nas olała!. Klima przeciekająca. Duży basen słony bardziej niż- morze!. Wszędzie wrzeszczące dzieciaki , w basenie nie popływasz bo pływają na materacach lub kółkach. Sniadanie angolskie codziennie to samo. Cykady tak dają jak orkiestra na koncercie. Pobyt za ponad 11tyś jedna wielka porażka. Najgorsze wczasy jakie miałem. Biuro tur.- WEZYR

Świetny hotel i chętnie tam wrócę, nie ma się czego doczepić.

• Zalety Czystość, jedzenie, baseny, świetna obsługa

Jesli nie jest najważnia bliskość plazy , to wszystko jest super. Powyżej oczekiwań.

• Zalety piękne widoki, blisko centrum,

Hotel położony na wzgórzu, blisko Hersonissos ok 1 km. Plaża oddalona ok 800m od hotelu bez większego zachwytu, mało urokliwa- dowozi bezpłatny bus. Jedzenie bardzo dobre. Pokoje- wysoki standard, mini club dla dzieci. Polecam

• Zalety dobry punkt do zwiedzania wyspy
    • Wady taka sobie plaża

• Zalety Położony na duzym terenie, baseny, jedzenie, miła obsługa.
    • Wady Dla nas jako pary bezdzietnej minusem byla spora ilosc dzieci ( co dla inmych może byc plusem), slaba jakosc alkoholu w all inclusive ( pierwszy raz się zdarzyło, że kupowalismy drinki w hotelu).

Ogólne wrażenie O hotelu bardzo pozytywne. Dostaliśmy przepiękny pokój w wyremontowanej części. Jedzenia bardzo dużo i różnorodne chociaz pod koniec pobytu ( 2 tygodnie) już mieliśmy dosyc ???? możliwość rezerwacji stolika w restauracji A la carte ( wloska i grecka). Miejsce przy basenie mozna znaleźć O kazdej porze, nawet takie lenie jak my, zbierające sie ok. 12 , bez problemu mialy leżaki. Bardzo dużo dzieci, co dla nas bylo minusem ( nasz błąd, nie sprawdziliśmy wczesniej). Plaża przy Star Beach raczej nie nadająca sie do użytku, ogólnie plaże w Herssonisos nie porazaja. W hotelu bardzo czysto, w każdym jego zakątku, obsługa bardzo miła. Ogólnie wspaniały hotel i cudowne wspomnienia z nim związane.

• Zalety Fantastyczne baseny i bardzo dużo lezakow świetne jedzenie miła obsługa bardzo blisko do centrum miasta i wspaniałych knajpek oraz klubów jeśli ktoś lubi imprezowac to najlepsze miejsce
    • Wady Brak dostępu bezpośredniego do plaży Ale można pięć minut się przejść na star Beach więc to takie czepianie się na siłę Ogólnie w hersonissos jakichś cudownych plaż nie ma Można za to za 2? dojechać do pobliskiej Mali i tam już jest ekstra

Byliśmy w połowie września 13-20 pogoda super zero chmur temperatura 28-32 stopnie Sam hotel jest ogromnym kompleksem hotelowym z kilkoma basenami nie ma tłoku wszędzie blisko jeśli chce się imprez idzie się do centrum na plażę do star Beach w samym hotelu rozrywki raczej dla emerytów aczkolwiek przy basenach wypoczywa się fantastycznie Polecam każdemu

• Zalety Duży obiekt z pięknymi bungalowami , rewelacyjjne jedzenie, zawsze znalazł się jakiś leżał nawet o 11.00., posiłki caly czas od 10.00 do 17.00 w snack barze więc można nie iść na śniadanie lub obiad, kilka basenów dzięki czemu nie było tłoczno.
    • Wady Mało stolików w restauracji. Animacje. Słabe plaże.

Ogólnie rewelacyjny hotel którego szczerze polecam. Dużo rodzin z dziećmi.

• Zalety Pięknie położony, duży obiekt, utrzymywany w nienagannej czystości. Bardzo przyjazna atmosfera, dbałość o komfort gości podczas całego pobytu aż do ostatniej chwili. Po wymeldowaniu się o godz., 12.00 hotel udostępnia pokój do odświeżenia się przed wyjazdem, więc nie ma konieczności przedłużania doby hotelowej w dniu wyjazdu. Bagaże można pozostawić w wyznaczonym pomieszczeniu, z możliwością zamknięcia w \\\"sejfie\\\" (opłata 2 EUR). Posiłki bardzo smaczne i urozmaicone ( z wyjątkiem typowo \\\"angielskich\\\" śniadań). Doskonale utrzymany ogród.
    • Wady Trudno znaleźć jakąś wadę. Przeszkadzały jedynie mrówki na tarasie (z którymi hotel walczył) - trzeba zamykać drzwi.

Hotel godny polecenia. Z przyjemnością odwiedzimy go ponownie.

• Zalety Bardzo duży obiekt. Świetne bungalowy. Sporo basenów i barów. Jedzenie prawie przez cały dzień i bardzo dobre.
    • Wady Mało stolików w sezonie w restauracj. Animacje takie sobie.

Ogólnie świetny hotel. jeden z lepszych w jakim byłam. Gorąco polecam.