Opinie o hotelu Jaz Grand Resta (ex Resta Grand Resort)
Egipt / Marsa El Alam

Jaz Grand Resta (ex Resta Grand Resort): obiekt

• Tuż przy hotelu prywatna, piaszczysta plaża z pomostem.
  • Udogodnienia dla dzieci: animacje i zajęcia w miniklubie (4-12 lat), plac zabaw, brodzik.
  • Dla aktywnych: siłownia, siatkówka plażowa, miniboisko do piłki nożnej, tenis stołowy, rzutki, szachy, animacje, kort tenisowy.
  • Ciekawe animacje i dużo rozrywek w hotelu
  • Wylot z Wrocławia All inclusive

Robert

• Zalety Jedzenie wyśmienite, Ładne rafy
    • Wady Niedobry alkohol jedynie wino i piwo da się pić

Rozległy i zadbany teren hotel, duże baseny, bardzo dobre jedzenie. Pokoje duże codziennie sprzątane. Zawsze wolne leżaki przy basenie i na plaży. Hotel godny polecenia.

Waldemar

• Zalety Czystość Miła obsługa Animacje super Świetne jedzenie
    • Wady Kiepskie warunki do pływania w morzu

Bardzo dobry hotel z zaletami jakie wymieniłem. Mam porównanie do kilku hoteli w Egipcie, w których byłem i ten rzeczywiście jest bardzo dobry. Wadą są kiepskie warunki do pływania jeśli ktoś jedzie głównie z tym nastawieniem. Zejście do morza jest z pomostu i można popływać o ile nie ma wiatru (niestety nam to się udało tylko raz). Mimo wszystko wyjazd był bardzo udany - bardzo ciekawe i urozmaicone wieczorne animacje, fantastyczna kuchnia i świetna obsługa.

• Zalety Eleganckie i przestronne pokoje, smaczne wyżywienie, piękna plaża z białym piaskiem

Piękny, rozległy kompleks przy wąskiej, ale urokliwej plaży z drobnym, białym piaskiem. Dużo zieleni, fontanny, miejsca do wypoczynku i opalania. 3 baseny, w tym jeden dla dzieci i jeden dla dorosłych. Za opłatą w wysokości 10 euro za osobę można skorzystać z aquaparku pobliskiego hotelu Jaz Lamaya, cena nie zaiwera jednak posiłku i napojów. Pokoje są przestronne i ładnie urządzone. Dla dzieci dużo animacji w miniklubie i na placu zabaw, dla dorosłych animacje w ciągu dnia przy basenie, poza tym również wieczorem. Bardzo smaczne i urozmaicone wyżywienie, dostępna w ramach all restauracja włoska, oprócz tego 3 restauracje a?la carte raz na pobyt ? włoska, międzynarodowa i rybna. Hotel godny polecenia osobom szukającym luksusu i spokoju, ale też bardzo dobrze przygotowany pod rodziny z dziećmi.

Zdzislawa Smyk

• Zalety Bardzo dobra opsluga po daniu napiwkow, bardzo czysto, piekne widoki.
    • Wady Twarde materace.

Polecamy ten chotel wszystkim. Zawsze mozna bylo sie najesc i wybrac co sie lubi. Otoczenie piekne.

• Zalety Jedzenie, animacje, występy grup zewnętrznych, rafa , obsługa

Hotel na wysokim poziomie, ogromna dbałość o wypoczywających. Obsługa hotelu, animatorzy, personel sprzątający, barmani - wszyscy uprzejmi, uśmiechnięci. Animatorzy starają się umilić czas wypoczynku, szczególnie dobry kontakt z animatorką - czeszką Lucie. Wieczorami - muzyka, śpiew na żywo, pokazy grup zewnętrznych (pokazy taneczne, akrobatyczne, derwisze). Jedzenie smaczne - każdy znajdzie coś dla siebie. Przy hotelu piękna rafa koralowa. Spędziliśmy z przyjaciółmi wspaniale czas i z chęcią tam powrócimy.

Dario

• Zalety Duży hotel,czysty, miła obsługa, dobre i smaczne posiłki, piękna rafa przy hotelu,

Hotel godny polecenia, byliśmy z żoną tydzień to był jeden z bardziej udanych wyjazdów. Spełnił nasze oczekiwania.

Agata

• Zalety Czyste pokoje, woda butelkowana, brak nachalności ze strony obsługi na basenie czy plaży (masaże, zdjęcia...), dobre jedzenie, dużo owoców, rewelacyjni animatorzy,
    • Wady Miałam pecha do czerwojnej flagi na pomoście

Po raz trzeci byłam w Egpcie poza wczasami w Europie i wychodzę z założenia, że jest zbyt wiele atrakcyjnych miejce by jeździć w te same, ale po wczasach w tym hotelu zmieniłam zdanie i jeśli wróce do Egiptu to tylko do tego hotelu. Nie ma się czego doczepić. Bardzo mile byłam zaskoczona zaproszeniem na coctail z menegerem hotelu. Podobno w przyszłym roku ma być oddany do użytku drugi basen.

Ryszard

• Zalety Duży, czysty z bardzo miłą obsługą i bardzo smacznym i bardzo urozmaiconym jedzniem, ładny hotel. Czuliśmy się bardzo komfortowo i bezpoiecznie.
    • Wady Raczej nie ma mozliwości kąpieli w morzu ze względu skaliste dno przy brzegu. Wejście z pomostu na snurkownaie na rafie praktycznie niemożliwe ze względu na codzienne silne wiatry i związne z tym fale.

Ze szczerym sercem mogę ten hotel polecić każdemu. Ładne , duże i czyste pokoje. Duży basen. Bardzo smaczne i bardzo urozmaicone jedzenie. AI naprawdę dobre ( a wiem co piszę bo od 20 lat przynajmniej raz w roku jeżdże do resortów z AI na całym świecie) za tę cenę nie dosteni się nigdzie tak dobrego hotelu. Do tego bardzo miła i usłuzna obługa. Nic odoać nic ująć. Może jedynie trochę brakuje wygodnego dojścia do morza ale dla nas nie stanowiło to problemu gdyż codziennie jeździliśmy na nurkownie.

Antoni Wadoń

• Zalety Czysto, schludnie, dobra organizacja, bardzo miły dyskretny personel. Co wieczór animacje i występy.
    • Wady Kąpiele w morzu tylko z pomostu. Pomost zamknięty przy wietrznej pogodzie, u nas 80%czasu.

Czysty, spokojny, bardzo przyjazny hotel. Jedzenie dobre brak dolegliwości rzołądkowych.

Lilka

• Zalety czystość , obsługa , bary , jedzenie , rafa
    • Wady pani śpiewająca co wieczór , polscy turyści

hotel bardzo ładnie zagospodarowany , 10 $ w paszporcie i budynek przy restauracji i przy basenie . Obsługa super grzeczna , uprzejma - nie nastawiona na napiwki , Daje się napiwki za super obsługe czy posprzatanie pokoju!!!!! Jedzenie smaczne , przystawek masa i słodkości w bród ! - narzekający na monotonne jedzenie to pewnie ci co gotują żur na 3 dni w swoim domu ! Dla mnie jedyną wadą to niektórzy polacy.....tak niestety , nakupili sobie na becłówce taniego alkoholu na zapas , od 10 juz czyhali aż bar basenowy otworzą - jednym słowem głośno , czasami niezbyt cenzuralnie, No cóż każdy ma swój sposób spędzania wakacji. Ale Rosjan niewiele jeśli komuś to może pomóc. Ogólnie hotel bardzo fajny i nie miałabym problemu tam wrócić!