Opinie o hotelu Oasis Atlantico Novorizonte
Wyspy Zielonego Przylądka / Sal

Oasis Atlantico Novorizonte

Stosunek jakości do ceny: PONIŻEJ OCZEKIWAŃ

Łukasz Żelazowski

Polecam wszystkim, ale z last minute, super miesce na odpoczynek bo zwiedzac na Sal nie ma czego , bylem w kwietniu u nich koniec sezonu ale pogoda byla ladna, hotel czysty, niestety zimna woda w basenach ale za to ocean w sam raz, animacje w porzadku, jedzenie dosc monotonne ale na tyle duzy wybor ze kazdy cos znajdzie dla siebie a do tego bardzo mila obsluga. POLECAM!!!

Martyna S

Danuta Woźniak

Danuta i Michał Leszczyny koło Rybnika Witam właśnie wrócilismy z dwutygodniowego pobytu w hotelu Novorizonte,uważam ,że hotel jest dobry blisko plaży która jest ładna i czysta.Jedzenie bardzo dobre dużo i urozmajcone.Wrócilśmy opaleni i zadowoleni polecam ten hotel obsługa miła i zawsze uśmiechnięta. Jeżeli chodzi o wycieczki są bardzo drogie,ale warto się wybrać na wycieczke po wyspie stosunkowo nie droga a wiele można się dowiedzieć. W hotelu rezydentem jest Maciek jest sympatyczny i zawsze udzieli rady i pomocy. Pobyt nasz trwał od 11.02-25.02.2009 .Polecam ten hotel.

JUR

Doskonałe wakacje, ale w styczniu są zimne wiatry.

Krzysztof Sobol

Marek Konarzewski

Wydawało się,że teren w miasteczku jjest bezpieczny,jednak 1 km od miasta w samo południe(11.45) zostaliśmy z żoną napadnięci,i pod groźbą noża musieliśmy oddać wszystkie pieniądze i sprzęt.Nie polecam samotnych wypraw do miasta i poza nim

Icek
    Pobyt: Grudzień 2008

Cabo Verde NIE MA NIC DO ZAOFEROWANIA turystom!!!Zimny ocean, zimny przechlorowany basen ze słoną wodą woda, ciągłe wiatry, księzycowe widoki i brak uśmiechu na tubylców twarzach. Ceny przesadzone a klasa hoteli to ściema max II kat. z czasów Gomółki czy Gierka. Strata czasu i pieniędzy. Fotografie ukazujące atrakcje to ściema. Ogólnie brudno i prymitywnie

IrBor

Pobyt: Listopad 2008

WARUNKI MIESZKALNE: Są to zwykłe domki bez żadnej rewelacji.Pokoje są zniszczone jednym słowem nie zasługują na 4*,dała bym im gdzieś 2,5* POSIłKI: śniadania - przez tydzień mojego pobytu było to samo,aż do znudzenia obiad - Często podczas obiadu były te same dania co na kolacje i prawie co dzień były podobne dani jedynie ciasta były inne. MOJA OPINIA : Hotel nie jest jeszcze ostatni,za nieduże pieniądze można tam spędzić miłe chwile,lecz hotel nie jest wart tych pieniędzy. WYSPA: Wyspa jest bardzo bardzo bardzo mała zaledwie jest kilka sklepików w centrum w ,których jest bardzo drogo .

DarekKatowice
    Pobyt: Marzec 2008

ITAKA I WAKACJE TO PEWNE KOMPLIKACJE Na 8dni przed wylotem do Brazyli odwołano imprezę 1 RAZ Zadnej imprezy alternatywnej ajeszcze 30 dni przed wylotem żądali dopłaty paliwowej mimo że Itaka wiedziała że impreza będzie odwołana!!! Przebookowałem bilety na tą samą imprezę za sześć miesięcy sprawdzałem w necie regularnie co z nią i odwołali- 2 RAZ ! I to ja pilnowałem Itaki a nie odwrotnie uzykałem odpowiedz że kasę zwrócą i że rzeczywiście odwołali ją jeszcze raz i zapomnieli mnie........jeszcze zawiadomić ! Przez pól roku ponad 10500zł eżało na nieprocentowanym koncie !Nikt nie reagował Pan PIOTR - rzecznik prasowy a zarazem CZŁONEK zarządu nie raczył odpowiadać na me maile!!To bank niebiuro podróży !