Opinie o hotelu Ostria Beach

Ostria Beach: teren hotelu

• Urozmaicona infrastruktura sportowa: 2 korty tenisowe, tenis stołowy, minigolf, siatkówka, koszykówka, łucznictwo.
  • Dla dzieci: plac i pokój zabaw oraz miniklub.
  • Tylko 5 km od centrum Ierapetry.
  • Bezpośrednio przy hotelu, publiczna, piaszczysto-żwirowa plaża z łagodnym zejściem do morza.

Justyna

• Zalety piękne baseny, wspaniałe jedzenie

Piękny obiekt hotelowy. Zabudowania niskie- bungalowy, otoczenie budynków zadbane, drzewa oliwne, kwiaty, rozmaryn... W Ostrii byłam w październiku, a więc po sezonie. Nie było zajmowania leżaków ani na plaży, ani przy basenach, żadnych kolejek w restauracjach i barach. Jeden basen tylko dla dorosłych - oaza spokoju. Obsługa miła. Jedzenie wspaniałe - nie zdążyłam nawet popróbować wszystkiego. Dużo warzyw, owoców, greckie sery, oliwki, oliwy, dla dzieci duży wybór różnych naleśników, racuchów i innych cudeniek. Super pobyt, polecam zarówno dla rodzin, jak i dla podróżujących bez dzieci.

Marzena

• Zalety rozległy teren, dużo zieleni, czysto, znakomite jedzenie, super obsługa, nic dodać nic ująć

Hotel piękny, kameralny, na rozległym terenie, dużo zieleni. Na terenie hotelu kilka restauracji, po środku terenu hotelowego jest plac główny z malutkim kościołem i restauracjami, jak również czymś w rodzaju małego amfiteatru. W trakcie pobytu w październiku dwa razy w tygodniu była muzyka grecka na żywo. Kilka basenów - część w strefie ciszy, część przy głównym barze z muzyką. Baseny zarówno z wodą ciepłą jak i zimną. Różnej głębokości i wielkości. Jedzenie super, nie wiadomo co wybrać, wszystko pyszne. Wszystko mi się podobało, nie mam żadnych zastrzeżeń. Jedyny minimalny minus dla niektórych to może być lokalizacja - hotel położony na uboczu. Poza terenem hotelu nie ma więc co robić. Tyle, że hotel jest tak rozległy, że w ramach spaceru można przejść się po terenie całego hotelu i czasem można się nawet zgubić - dlatego po przyjeździe dostaje się w recepcji mapę :) Wg mnie jest tam tak urokliwie, że nie chce się i tak nigdzie wychodzić poza teren hotelu. Na pobyt tygodniowy jest co robić na miejscu. A w razie czego - pod hotelem jest przystanek autobusowy, można pojechać do pobliskiej miejscowości Ierapetra (ok 5 km), a stamtąd dostać się także dalej - np. na północ do Agios Nikolaos itp. (ok 45 min drogi) A dla nudzących się - zajęcia aerobiku wodnego, zajęcia z łucznictwa, siłownia, tenis stołowy. Za dodatkową opłatą można również pograć w tenisa ziemnego czy tez wypożyczyć sprzęt wodny. Transport z lotniska trwa ok półtora godziny, ale odbywa się dobrym klimatyzowanym autokarem, z którego można podziwiać po drodze piękne widoki. Podróż do hotelu była więc bardzo przyjemna.

• Zalety obsługa, czystość,bardzo dobre jedzenie

Byliśmy pod koniec września,pogoda piękna.Hotel bardzo dobry,zadbany,obsługa na wysokim poziomie,wyżywienie rewelacyjne.Nie było się do czego przyczepić.

• Zalety Przesympatyczna obsługa.Jest tyle atrakcji, że nie chce się wychodzić na zewnątrz.Hotel jest przepiękny sam w sobie....jakby się było w odrębnym maleńkim miasteczku. Czyściutko. Polecam serdecznie.
    • Wady Jedyna wada to daleko lotnisko 2 godz.jazdy.(ale i tak warto) Brak wody do picia w pokoju....I tak jestem zachwycona i na pewno tam wrócę :)

Cudowny klimat,fantastyczni ludzie. Dużo zabaw wieczorami,w dzień aerobik w basenie. Swietnie zorganizowany plac zabaw dla dzieci. Podgrzewany basen. Byłam w pierwszej połowie października woda w morzu jest idealnie ciepła.... Polecam

Róża

• Zalety WSZYSTKO REWELACJA !
    • Wady Nie ma się czego doczepić!

Fakt położenie hotelu na odludziu ale po co jakieś miasto skoro sam hotel jest takim małym miasteczkiem,niczego nie brakuje...Pokoje czyste ,bardzo ładne,ogólnie hotel pierwsza klasa,obsługa bardzo sympatyczna i pomocna...cały czas coś się działo a to siatkówka plażowa,piłka nożna,rowerki w basenie,karaoke,dyskoteki itp itd. Nie przeszkadzało mi jakoś to ,że aninacje były w innych językach i gośćmi z innych państw bo przynajmniej można było się zintegrować z innymi narodami????Jedzenie bardzo dobre i BARDZO DUŻO!Co by się nie chciało to wszystko było!Wieczor grecki wyglądał jak wesele ,Rewelacja! Plaża zaraz przy hotelu ,leżaki bezpłatne. Baseniki super ! Ogólnie architektura hotelu fantastyczna,niby kameralnie ale bardzo tak przytulnie i z wielką klasą ???? Niby niektóre baseny były do określonej godziny ale jak ktoś wszedł później to nikt nie wyganiał... W restauracjach czy barach były na bieżąco sprzątanie talerze czy kubki ze stołów i nakrywany stół nową zastawą,jak ktoś nie miał wody albo wina to obsługa podchodzila i podawała do stołu.... Mogę go polecić z całego serducha!???????? Jedynie co mogę Wam polecić to weźcie sobie samochód ,żeby zobaczyć piękną Krete a jak ktoś chce skorzystać z wycieczek to nie te które wam polecą z biura a zajechać do jakiegoś większego miasta i tam jest pełno ofert czy na Santorini czy na Spinalonge bo można naprawdę zaoszczędzić dużo pieniążków! Polecam ogólnie biuro podróży Grecos????Opieka od początku do samego końca! PS.DO NASZEGO NARODU ! Wy byście chcieli ,żeby tych Polaków wszędzie traktowali jak królów !A to że opaski inne jak pozostali,a to że animacji nie po polsku....Masakraaaa Właściciel hotelu jest Francuzem także raczej wiadome ,że większość jest po francusku a z drugiej strony "liźnięcie"innej kultury i języków jeszcze nikomu nie zaszkodziły????

Gosia

• Zalety świetna infrastruktura, czyste funkcjonalne pokoje, dobre jedzenie, sympatyczna profesjonalna obsługa.
    • Wady Najgorszy DJ ever - wieczorna muzyka rodem z podłych disco dla gimbazy

Przepięknie położony i świetnie zaprojektowany - mimo tego, że jest duży, to charakter kreteńskiej wioski i niskie zabudowania tworzą wrażenie kameralności. Jeden basen z ciepła wodą (temperatura kąpieli w wannie), reszta niepodgrzewana ale na początku października bez problemu można było z nich korzystać. Różnorodne, świeże jedzenie - spory wybór warzyw, owoców, salat i loklanych serów. Jak na taką skalę zbiorowego zywienia, radzą sobie doskonale. Warto wynająć samochód, żeby zwiedzić wyspę i poczuc loklane życie (taniej jest wynajmować w Ieraptera - podsatwaiją pod hotel i z hotelu odbierają więc żaden kłoptot, w googlu jest kilka kontaktów do miejscowych rentali). Warto w Ierapetra odwiedzić sobotni targ rolny i kupić oliwę, sery czy oliwki z okolicznych gospodatstw. Super pobyt.

ADAM

• Zalety Czystośc, jedzenie, położenie samego hotelu.
    • Wady daleko od lotniska innych wad brak

Hotel bardzo ładny jednak daleko z lotniska kto nie lubi zakrętów i podróży autobusem to jest to kłopotliwe. Hotel dla osób dorosłych mało atrakcji do dzieci. Ale rewelacyjny klasa sama w sobie. Jedzenie na najwyższym poziomie.

Pati
    Pobyt: Marzec 2019

• Zalety Zabudowa szeregowa, taras na park z fontannami, osobne wejście, smaczne świeże jedzenie i wielki jego wybór, pokoje czyste i funkcjonalne, wygodne materace, mnóstwo atrakcji
    • Wady odosobniony w swoim położeniu, trzeba dojechać do centrum taxówką, ale można z niego nie wychodzić bo wszystko jest na miejscu

Wszędzie czułam się wyjątkowo, zarówno zamawiając kolejnego drinka przy basenie, czy siadając do obiadu w restauracji, nigdy nie odczułam niechęci do polaków o czym czytałam w innych opiniach, zdziwiły mnie bardzo. reasumując jedna z najfajniejszych moich wakacji, lepsze nawet od rejsu na wycieczkowcu costa, polecam :)

Zdzisław Janowski

• Wady Niemiła obsługa, bardzo nie lubią Polaków, zimne baseny, brudne prysznice, animacje tylko dla francuzów, w barach ograniczenia. Bungalowy betonowe i wszędzie daleko.

pobyt bardzo nieudany, nigdy więcej KRETY i wystrzegajcie się tego hotelu.

Mariusz

• Zalety Samowystarczalność

Super warunki. Blisko do morza. Duży wybór jedzenia.