Opinie o hotelu Oz Side Premium

Oz Side Premium: obiekt, basen

• Udogodnienia dla dzieci: brodzik, animacje, zajęcia w miniklubie (4-12 lat), plac zabaw.
  • 4 zjeżdżalnie wodne, w tym 2 dla dzieci (otwarte w wyznaczonych godzinach.
  • Atrakcyjne położenie: w pobliżu pięknej, piaszczystej plaży, blisko Side.
  • Rozbudowana infrastruktura: 4 restauracje a la carte, 5 barów, pralnia, minimarket.

ilona
    Pobyt: Wrzesień 2020

• Zalety Cudowny hotel , piękna plaża , basen , pokoje , bardzo dobre jedzenie , miła obsługa , bardzo polecam ten hotel , robi wrażenie !
    • Wady nie ma

Józef
    Pobyt: Wrzesień 2020

• Zalety Czysty hotel w czasach Covit .Super animacje każdego wieczoru .Super personel ,super recepcja .Smaczne jedzenie
    • Wady Brak klimatyzacji i wentylacji w korytarzach oraz windach .Nieczynny basen kryty .Dość jednolite jedzenie choć smaczne .

W czasach pandemi i stojących obok pustych hoteli pobyt udany .Temperatura 32-37,woda ponad 30 czysta .Jeżeli ktoś był przed rokiem to musi się liczyć z ograniczeniami .Maski zalecane ale nie konieczne na terenie hotelu .Maski obowiązkowe w busach i sklepach .Niestety na lotnisku i w samolocie też konieczne maski .Duza wilgotność powoduje utrudnienie .Ogólnie pobyt udany /ciepła woda,wysoka temp, ładny hotel , miły personel , dobre jedzenie/ polecam .

Józef

MARZENA

• Zalety WSZYSTKO NA PLUS
    • Wady BRAK

jak najbardziej wszystko na tak , w październiku pogoda cudowna bo ok 34 stopni. morze cieplutkie ,jedzenie pyszne , obsługa bardzo pomocna ,także każdemu będę polecała ten hotel, mam nadzieję że utrzyma swój poziom na długo :)

• Zalety Jem tylko owoce , było ich pod dostatkiem :), naprawdę świeże jedzenie
    • Wady nie zauważyłam, wieczorem trochę głośno , ale nigdy po 23

Piękny hotel , ładnie położony , miejscowość bezpieczna - chodziłyśmy wieczorem z córką , nikt specjalnie nas nie zaczepiał. Plaża jest piękna: piaszczysta, długa - można spacerować, łagodnie opadająca - bezpieczna dla dzieci. nie trzeba żadnych gumowych butów, w morzu piaseczek jak w Bałtyku :), syna rybka "spróbowała" i się przestraszył :)

Maria

• Zalety Położenie hotelu bliskość plaży,posiłki,obsługa,czystość
    • Wady Moim zdaniem Brak wad

Pobyt w hotelu bardzo udany,miła obsługa ,codziennie fajne animacje,wyżywienie ,każdy coś dla siebie znajdzie,codziennie świeże owoce .niedaleko do plaży przy której jest bar z pełnym wyżywieniem.Warto tu wrócić ponownie.

Dave Nowak

• Zalety Duży basen, miła obsługa
    • Wady Monotonność posiłków, CODZIENNIE to samo. Brak jakiejkolwiek różnorodności, jak stołówka więzienna. Pokoje strasznie podstawowe, BRAK ŻELAZKA w hotelu.

Ultra ALL Inclusive jednakże premium alkohole płatne!! Irlandzki pub (PŁATNY) bez Guinnessa.... hotel bardzo niskiego standardu zasługuje na 3*+. Nigdy więcej tam nie wrócimy.

Wiesława

• Zalety hotel bardzo ładny,położony blisko atrakcji miejscowości oraz plaży
    • Wady jedzenie mogłoby być bardziej urozmaicone, chociaż na ilość potraw nie narzekam-każdy coś dla siebie znajdzie

Ogólnie pobyt udany,rezydenci spisali się na medal.

• Zalety Bardzo sprawna obsługa,czystość,dobre jedzenie,dużo miejsc przy basenie, plaża nie jest bezpośrednio przy hotelu ale zejście do niej jest bardzo dogodne a teren na plaży dobrze zagospodarowany
    • Wady Hotel nie posiada większych wad, Jedyne co można wskazać to brak większego parku przy hotelu , ale to wynika lokalizacji. Sporo zieleni jest przy pobliskiej promenadzie wzdłuż plaży.

Byłem już w wielu hotelach i ten zasługuje na wysokie miejsce . Przed wyborem tego hotelu tak jak zawsze czytałem opinie , również gości zagranicznych na TripAdvisor. Przeważały dobre i się potwierdziły , dla tych co wyrażali się niepochlebnie mam radę - bądź miły a będziesz miał miłą obsługę!. Polecam ten hotel.

Iwona

• Zalety Ładnie urządzony, pokoje klimatyzowane.
    • Wady Zbyt dużo ludzi.

Pobyt w hotelu udany. Dużo animacji, nie można się nudzić. Dla mnie trochę za głośno, zbyt duża ilość ludzi. W restauracji czasami brak wolnego stolika.