Oz Side Premium

Oz Side Premium: obiekt, basen

• Udogodnienia dla dzieci: brodzik, animacje, zajęcia w miniklubie (4-12 lat), plac zabaw.
  • 4 zjeżdżalnie wodne, w tym 2 dla dzieci (otwarte w wyznaczonych godzinach.
  • Atrakcyjne położenie: w pobliżu pięknej, piaszczystej plaży, blisko Side.
  • Rozbudowana infrastruktura: 4 restauracje a la carte, 5 barów, pralnia, minimarket.
  • Wylot z Poznania Ultra All Inclusive
  • Wylot z Wrocławia Ultra All Inclusive

edek
    Pobyt: Styczeń 2018

• Wady Chcesz jechac do Rosji najlepsze rozwiazanie Patologia Rosyjska drzwiami i oknami atakuje ten hotel Hotel rosyjskojezyczny i jesli lubisz integracje z ta grupa spoleczna Zapraszam

Chcesz jechac do Rosji na wakacje najlepsze rozwiazanie Patologia Rosyjska drzwiami i oknami atakuje ten hotel Hotel rosyjskojezyczny i jesli lubisz integracje z ta grupa spoleczna Zapraszam

Damian

• Zalety - Ładny hotel i pokoje - Plaża i bar przy niej oraz leżaki
    • Wady - Z 7 dni wycieczki zrobiono nam 5 (przyjechaliśmy do hotelu o 23:30, wyjechaliśmy z niego 1:30) - Brak kontaktu z opiekunem, pierwszego dnia spóźnił się godzinę na spotkanie, po czym mówil prawie wyłącznie o zapisach na dodatkowe atrakcje. Nie był w stanie odpowiedzieć nam nawet na pytanie o której godzinie możemy spodziewać się autokaru na lotnisko. - Poprosiłem opiekuna o zorganizowanie prezentu dla mojej siostry (miała w ten dzień urodziny), opiekun umówił się ze mną po czym nie przyszedł na określoną godzinę. - Ogromne zamieszanie z powrotem do Polski, jechaliśmy z Alanyi do Gdańska z przesiadką w Warszawie, podczas przesiadki wyproszono wszystkich z samolotu pod pretekstem tankowania, załadowano bardzo ciasno w autobusy, odjechano 100metrów dalej i po 20 minutach w bardzo niekomfortowych warunkach wróciliśmy do samolotu, który był już wypełniony osobami z Warszawy. Nasze miejsca były zajęte a pilot kazał nam siadać gdziekolwiek. - Drinków w większości nie dało się pić, czuć było bardzo niskiej jakości colę oraz alkohol. - Jedzenie to głównie kurczak na 100 sposobów oraz ciasta, które pięknie wyglądały natomiast wszystkie smakowały podobnie, czuć w nich było proszek z którego były robione. - Stół do ping ponga był rozwalony a paletki nie posiadały gumy przez co niemożliwe było z niego korzystać. - Siłownia bardzo skromnie wyposażona i nieklimatyzowana. - W basenie przyjemna woda, natomiast po wyjściu odczuwalny chłód. - Skromne atrakcje hotelowe (przeważnie z 2h na dzień).

Nie polecam nikomu tego hotelu, obsługa przy każdym pytaniu odpowiadała z grymasem na twarzy, słaba organizacja i stanowczo zawyżona ilość gwiazdek.

Teresa

• Zalety Hotel bardzo ładny, czysty Obsługa miła.Położony blisko plaży.
    • Wady Dość mała restauracja. nie wyobrażam sobie jakie kolejki muszą być w sezonie zarówno na posiłki jak i w głównym barze serwującym piwo oraz drinki.

Nie wykupujcie wczasów ekonomicznych w tym hotelu, ponieważ nie posiadają one balkonów ale nawet okien co mnie bardzo zdziwiło.W 5*hotelu coś takiego.

Ela

• Zalety Jak na 5 gwiazdek brak specjalnych zalet
    • Wady W okresie zimowym przeciągi, zimno w pokojach i holu ,rozgardiasz przy meldowaniu duży chaos oczekuje się mimo zmęczenia ok godzinę na pokój.

Ogólnie hotel przeciętny , pokoje standard małe, brak krzeseł , ciasno nawet nie ma gdzie położyć walizki. Pokoje ogolnie nie błyszczą, ręczniki podżółke, stare . W lobby barze słaba obsługa kręcą się ,a czas oczekiwania ok 10 min wieczorem . Mieliśmy nieprzyjemną sytuacje co popsuło nam humory na cały pobyt. W lobby barze siedzieliśmy 5 starszych osób,każdy z nas przyniósł po 2 szklanki o zawartości ok 50 brendy , podszedł do nas chyba kierownik baru w czarnej koszulce i zaczął krzyczeć jak na smarkaczy zrozumieliśmy , ze za duzo coś w tym rodzaju ,byliśmy w szoku i na tym skończyliśmy spotkanie ze znajomymi w pełnym przeciągu i zimnym barze. Jak na hotel 5 gwiazdek to było zachowanie nie na miejscu ze strony obsługi tymbardziej, że to wszystko z winy ciągłej kolejki przy barze . Ponadto jedzenia dużo ale monotonne po kilku dniach wszystko rosło w gardle. Ogolnie hotel nie zasługuje na 5 gwiazdek dlatego nie wiem skąd takie dobre opinie chyba, ze latem jest lepiej bo teraz w zimie szału nie ma. Jeszcze jedna uwaga do Organizatora z hotelu do lotniska jechaliśmy ok 50 min, a w dniu przyjazdu ok 1,5 godz bo autobus zatrzymuje się na ok pół godziny w przydrożnym barze zupełnie nie potrzebnie gdyż do hotelu zostało 10 min jazdy. Wydłużona jazda plus oczekiwanie na pokój powoduje, ze mimo wylotu w godzinach porannych rozpoczynamy pobyt od kolacji nie mówiąc o zmęczeniu.

Rambo

• Zalety Ładny,czysty,w pobliżu dużo sklepów,wi-fi
    • Wady cienkie ściany wszystko słychać co sąsiad mówi lub robi:-), oświetlenie w pokojach i łazience to tragedia półmrok jak w piwnicy, hotel podzielony na 3 sektory z windami czasami aby się gdzieś dostac trzeba przejsc przez 2 sektory i 2 windy

Ogólnie pobyt udany, czysto, miła obsługa, jedzenie ok, najgorsze te cienkie ściany że wszystko słychać po sasiedzku i oświetlenie w pokoju, półmrok jak w piwnicy, w okolicy bardzo dużo sklepów, do plaży 150m duża szeroka piaszczysta.

• Zalety Reszta bez zarzutu
    • Wady brak minibaru w postaci kawy, herbaty, cukru. W lodówce tylko woda. Zalecane jest przyklejenie do drzwi balkonowych kolorowych nalepek, sporo osób niestety miało spotkanie \\\"trzeciego stopnia\\\" z szybą. Byłam w listopadzie i nie było restauracji ala carte.

Ogólnie oceniam bardzo pozytywnie swój listopadowy wyjazd i pobyt w tym hotelu

Jacek

• Zalety Położenie super, wyżywienie bez uwag duży wybór. Polecam
    • Wady Raczej Brak

Położenie hotelu bardzo dobre, do plaży jakieś 150m. Plaża czysta i duża.

Jacek

• Zalety Położenie super, wyżywienie bez uwag duży wybór. Polecam
    • Wady Raczej Brak

Położenie hotelu bardzo dobre, do plaży jakieś 150m. Plaża czysta i duża.

krzysztof

• Zalety wszystko super
    • Wady wg.mnie brak

najlepszy pobyt w turcji.bylismy już kilka razy sluzbowo iprywatnie.cena ,pogoda,koniec listopada,ok.polecamy,w przyszłym roku tez l tam,

magdalena

• Zalety czesc C w nocy zbyt głosna, ale to hotel i zabawa.
    • Wady Mozna sie pogubic, ale jak fajnie sie odnalesc

Nie moje klimaty, ale ...barman tylko jeden potrafił zabawić salę . Pozdrawiam.