Opinie o hotelu Oz Side Premium

Oz Side Premium: obiekt, basen

• Udogodnienia dla dzieci: brodzik, animacje, zajęcia w miniklubie (4-12 lat), plac zabaw.
  • 4 zjeżdżalnie wodne, w tym 2 dla dzieci (otwarte w wyznaczonych godzinach.
  • Atrakcyjne położenie: w pobliżu pięknej, piaszczystej plaży, blisko Side.
  • Rozbudowana infrastruktura: 4 restauracje a la carte, 5 barów, pralnia, minimarket.

MARZENA

• Zalety WSZYSTKO NA PLUS
    • Wady BRAK

jak najbardziej wszystko na tak , w październiku pogoda cudowna bo ok 34 stopni. morze cieplutkie ,jedzenie pyszne , obsługa bardzo pomocna ,także każdemu będę polecała ten hotel, mam nadzieję że utrzyma swój poziom na długo :)

• Zalety Jem tylko owoce , było ich pod dostatkiem :), naprawdę świeże jedzenie
    • Wady nie zauważyłam, wieczorem trochę głośno , ale nigdy po 23

Piękny hotel , ładnie położony , miejscowość bezpieczna - chodziłyśmy wieczorem z córką , nikt specjalnie nas nie zaczepiał. Plaża jest piękna: piaszczysta, długa - można spacerować, łagodnie opadająca - bezpieczna dla dzieci. nie trzeba żadnych gumowych butów, w morzu piaseczek jak w Bałtyku :), syna rybka "spróbowała" i się przestraszył :)

Maria

• Zalety Położenie hotelu bliskość plaży,posiłki,obsługa,czystość
    • Wady Moim zdaniem Brak wad

Pobyt w hotelu bardzo udany,miła obsługa ,codziennie fajne animacje,wyżywienie ,każdy coś dla siebie znajdzie,codziennie świeże owoce .niedaleko do plaży przy której jest bar z pełnym wyżywieniem.Warto tu wrócić ponownie.

Dave Nowak

• Zalety Duży basen, miła obsługa
    • Wady Monotonność posiłków, CODZIENNIE to samo. Brak jakiejkolwiek różnorodności, jak stołówka więzienna. Pokoje strasznie podstawowe, BRAK ŻELAZKA w hotelu.

Ultra ALL Inclusive jednakże premium alkohole płatne!! Irlandzki pub (PŁATNY) bez Guinnessa.... hotel bardzo niskiego standardu zasługuje na 3*+. Nigdy więcej tam nie wrócimy.

Wiesława

• Zalety hotel bardzo ładny,położony blisko atrakcji miejscowości oraz plaży
    • Wady jedzenie mogłoby być bardziej urozmaicone, chociaż na ilość potraw nie narzekam-każdy coś dla siebie znajdzie

Ogólnie pobyt udany,rezydenci spisali się na medal.

• Zalety Bardzo sprawna obsługa,czystość,dobre jedzenie,dużo miejsc przy basenie, plaża nie jest bezpośrednio przy hotelu ale zejście do niej jest bardzo dogodne a teren na plaży dobrze zagospodarowany
    • Wady Hotel nie posiada większych wad, Jedyne co można wskazać to brak większego parku przy hotelu , ale to wynika lokalizacji. Sporo zieleni jest przy pobliskiej promenadzie wzdłuż plaży.

Byłem już w wielu hotelach i ten zasługuje na wysokie miejsce . Przed wyborem tego hotelu tak jak zawsze czytałem opinie , również gości zagranicznych na TripAdvisor. Przeważały dobre i się potwierdziły , dla tych co wyrażali się niepochlebnie mam radę - bądź miły a będziesz miał miłą obsługę!. Polecam ten hotel.

Iwona

• Zalety Ładnie urządzony, pokoje klimatyzowane.
    • Wady Zbyt dużo ludzi.

Pobyt w hotelu udany. Dużo animacji, nie można się nudzić. Dla mnie trochę za głośno, zbyt duża ilość ludzi. W restauracji czasami brak wolnego stolika.

Alan

• Zalety Główną zaletą jest to, że położony jest w centrum miejscowości Evrenseki. Jest ogromny. Posiada dużo sektorów. Dwie restauracje a'la Carte - Azjatycka (mega) i Turecka oraz płatna Włoska 10? za osobę. W hotelu jest sklep oraz butik z bardzo miłą obsługą. Stołówka jest super codziennie inne wieczory tematyczne śniadanie późne śniadanie obiad podwieczorek kolacja. W piątki impreza na basenie z pianą i szampanem. Pokoje sprzątane codziennie. Opcja Ultra All jest super mini bar uzupełniany codziennie. W pokojach suszarka do włosów, ręczniki codziennie zmieniane, szampon, żel pod prysznic, balsam po kąpieli, toaleta z bidetem, w pokoju rodzinnym dwie umywalki dwie klimatyzacje. Balkony duże z zestawem do siedzenia. Basen ogromny codziennie coś innego noi oczywiście codziennie pokazy i konkursy. Pool Bar od 10 do 24. Powiem w skrócie. Jesteśmy mega zadowoleni i wrócimy za rok. :)
    • Wady Nie ma

Główną zaletą jest to, że położony jest w centrum miejscowości Evrenseki. 50m za hotelem jest pętla autobusowa gdzie można dojechać do Mavagnat oraz do starożytnego miasta Side.

ŁUKASZ

• Zalety hotel ładny,zadbany, dobre i urozmaicone jedzenie, dobra i miła obsługa, ładna czysta plaża blisko hotelu z własnym barem i leżakami
    • Wady jedyna wada: animacje głównie pod niemców i rosjan

byliśmy z rodziną na przelomie sierpnia i września 2019 hotel ładny,zadbany, dobre i urozmaicone jedzenie, dobra i miła obsługa, ładna czysta plaża blisko hotelu z własnym barem i leżakami, dno czyściutkie bez kamieni itd. w pobliżu główna ulica handlowa gdzie można zrobić zakupy.

Wiola

• Zalety Świetne jedzenie Bardzo miły i pomocny personel Rewelacyjna ogólna atmosfera
    • Wady Rezerwowanie ręcznikami leżaków przy basenie

Jestem zachwycona poziomem tego hotelu. Pyszne jedzenie, fantastyczna atmosfera i przemiła obsługa. Nie mogę się do niczego doczepić. Jedyna wada to ciągle zarezerowane ręcznikami leżaki przy basenie, które po kilkugodzinnej nieobecności właściciela nie są usuwane, co powoduje małą ilość miejsc. Na pewno tam wrócę!