Opinie o hotelu Oz Side Premium

Oz Side Premium: obiekt, basen

• Udogodnienia dla dzieci: brodzik, animacje, zajęcia w miniklubie (4-12 lat), plac zabaw.
  • 4 zjeżdżalnie wodne, w tym 2 dla dzieci (otwarte w wyznaczonych godzinach.
  • Atrakcyjne położenie: w pobliżu pięknej, piaszczystej plaży, blisko Side.
  • Rozbudowana infrastruktura: 4 restauracje a la carte, 5 barów, pralnia, minimarket.
  • Wylot z Gdańska All Inclusive
  • Wylot z Poznania All Inclusive

Alan

• Zalety Główną zaletą jest to, że położony jest w centrum miejscowości Evrenseki. Jest ogromny. Posiada dużo sektorów. Dwie restauracje a'la Carte - Azjatycka (mega) i Turecka oraz płatna Włoska 10? za osobę. W hotelu jest sklep oraz butik z bardzo miłą obsługą. Stołówka jest super codziennie inne wieczory tematyczne śniadanie późne śniadanie obiad podwieczorek kolacja. W piątki impreza na basenie z pianą i szampanem. Pokoje sprzątane codziennie. Opcja Ultra All jest super mini bar uzupełniany codziennie. W pokojach suszarka do włosów, ręczniki codziennie zmieniane, szampon, żel pod prysznic, balsam po kąpieli, toaleta z bidetem, w pokoju rodzinnym dwie umywalki dwie klimatyzacje. Balkony duże z zestawem do siedzenia. Basen ogromny codziennie coś innego noi oczywiście codziennie pokazy i konkursy. Pool Bar od 10 do 24. Powiem w skrócie. Jesteśmy mega zadowoleni i wrócimy za rok. :)
    • Wady Nie ma

Główną zaletą jest to, że położony jest w centrum miejscowości Evrenseki. 50m za hotelem jest pętla autobusowa gdzie można dojechać do Mavagnat oraz do starożytnego miasta Side.

Wiola

• Zalety Świetne jedzenie Bardzo miły i pomocny personel Rewelacyjna ogólna atmosfera
    • Wady Rezerwowanie ręcznikami leżaków przy basenie

Jestem zachwycona poziomem tego hotelu. Pyszne jedzenie, fantastyczna atmosfera i przemiła obsługa. Nie mogę się do niczego doczepić. Jedyna wada to ciągle zarezerowane ręcznikami leżaki przy basenie, które po kilkugodzinnej nieobecności właściciela nie są usuwane, co powoduje małą ilość miejsc. Na pewno tam wrócę!

LONGER

• Zalety Pyszne jedzenie, czysta plaża z barem w ramach all inclusive. Miły personel (panie w recepcji mówią po polsku). Codziennie animacje dla dzieci i dorosłych. Wieczorem w amfiteatrze odbywają się przedstawienia ( na wysokim poziomie).
    • Wady Niewystarczające liczba leżaków przy basenie.

Polecam wykupienie wycieczki JEEP SAFARI, w szczególności z dziećmi powyżej 5 roku życia.

Magdalena

• Zalety Same zalety, wspaniały!
    • Wady Brak wad

10 - cio dniowy pobyt w hotelu Oz Side Premium uważam za wspaniały! Hotel poleciła mi zaprzyjaźniona p. Małgosia z biura podróży "Beduin" z Gorzowa Wlkp. Gorąco polecam usługi tego biura (pełen profesjonalizm i życzliwość)!!! Jedzenie w hotelu jest przepyszne. Każdy znajdzie coś dla siebie. Smaczne mięsa, zupy, sałatki, naleśniki, ryby, dania regionalne, ale i europejskie. Cały dzień w różnych miejscach, na terenie hotelu i na plaży, można coś przekąsić, by nie "powiedzieć" - najeść się do syta! Mój syn (9 lat) zajadał się lodami, goframi, hod - dogami, gotowaną kukurydzą, a wszystko popijał sokami owocowymi. Polecam tureckie specjały serwowane koło basenu: lokma, simit, kumpir, gozleme, kebaby, szaszłyki z baraniny. Mnóstwo soczystych słodkich owoców: arbuzów, melonów, bananów, pomarańczy, czereśni, winogron, Polecam owoce morza i sushi. Desery też prezentowały się wyśmienicie, ale przy bogactwie "konkretów", nawet ich zbytnio nie jedliśmy, poza chałwą. W restauracji głównej jest specjalne kolorowe miejsce dla najmłodszych i tam maluchy mają swój raj. W restauracji na plaży serwowane jest prawie wszystko, co w hotelu, więc wcale nie trzeba schodzić z plaży do hotelu na posiłki. Codziennie jest mnóstwo atrakcji w basenie, w amfiteatrze wieczorami i przy basenach. Syn uwielbiał Mini Disco o 20.30 każdego dnia, a my wieczorki tematyczne dla dorosłych. Był wieczór turecki, grecki, red night, zabawa w pianie, wieczór zabaw dla dzieci z dmuchańcami, wieczór kubański, salsy, karaoke, loterie itp. wszystkim zajęciom towarzyszyła muzyka, nie dręczono nas zbytnio melodiami tureckimi. Były jednak godziny ciszy, a wtedy można było nawet pospać na leżaku. Drinki serwowane od 10.00, kilka do wyboru, ale to wystarczy. Hotel ogromny, pełen przepychu, bogactwa, oszklone windy, robiące wrażenie żyrandole. Pokój rodzinny duży, codziennie był sprzątany, bezpłatny sejf, lodówka uzupełniana codziennie w napoje bezaolkoholowe. W pokoju dodatkowo był zestaw czajnik + szklanki + herbata + kawa. To bardzo przydatne po przebudzeniu się. Ręczniki były codziennie zmieniane, uzupełniano kosmetyki, a na łóżkach Pani tworzyła niesamowite rzeczy (łabędzie, kokardki, dekoracje z żywych kwiatów, czekoladek). Wi - fi w pokoju działa średnio, ale w pozostałych częściach hotelu bez zastrzeżeń. W recepcji można wszystko załatwić, spytać o wycieczki, odlot do Polski, dzięki miłej Pani Natalii, która mówi po polsku. Poza tym większość turystów, to Rosjanie, ale nam to nie przeszkadzało. Jedyna rada: starać się mówić wyłącznie po polsku i angielsku, bo niestety biorą nas za Rosjan, a to nie jest zbyt miłe. Warto krzewić polską kulturę i język!!!! Plaża jest wspaniała, teren zadbany, a piasek aż pali w stopy. Nie ma problemu z leżakami koło basenu i na plaży. Wieczorami można bezpiecznie pospacerować nadmorską promenadą, czuje się wtedy klimat tego miejsca i podziwia inne hotele. Temperatura w sierpniu była wysoka (nawet 49 stopni), ale to nam nie przeszkadzało, bo zażywaliśmy kąpieli. Oferta biura coral travel co do wycieczek fakultatywnych jest duża, ale my zdecydowaliśmy się jedynie na tzw.shopping. W wybranym terminie i w wyznaczonej przez nas godzinie podjechał po nas bezpłatny bus, którym udaliśmy się do centrum handlowego. Tam wszystkie produkty były z cenami, a po zakupach bus odwiózł nas do hotelu. To dobra opcja dla tych, którzy nie lubią się targować, a można spokojnie zakupić pamiątki, ubrania, ręczniki, z Turcji. Ceny są zarówno w dolarach, jak i euro. Robiliśmy też zakupy w sklepikach na terenie hotelu. rzeczy są dobre gatunkowo i w dobrej cenie, nie trzeba nigdzie się ruszać na zakupy.Kelnerzy, obsługa hotelowa, szefowie są mili, nie naprzykrzają się, nie są natarczywi. Jedynie zaczepiali trochę mojego 9 letniego syna, ale to z powodu jego urody (wysoki, szczupły, przystojny blondyn, no i lubią dzieci). Każdy dzień był dla nas inny. Szybko minęło 10 dni i trzeba było wracać do Polski. Dobrą opcją jest wylot po południu z Turcji, bo można swobodnie zjeść śniadanie, zdać pokój i oczekiwać na transfer na lotnisko. My lecieliśmy z /do Poznania i godziny były bardzo dobre, ale Polacy z Wrocławia i Krakowa wstawali o 3.00 w nocy, bo tak mieli transfer na lotnisko. Każdego roku jeździmy na wakacje do innego kraju, hotelu, ale tym razem bierzemy pod uwagę ponowny pobyt w Oz Side Premium, Mój synek upiera się by do Niego wrócić. Płakał w drodze powrotnej do Polski, tak mu było tam dobrze. Zdecydowanie polecam wszystkim pobyt w tym hotelu. Wcześniej byłam już w Turcji (w innym rejonie), ale TU było wspaniale!!!!!!

Tomek

• Zalety Bardzo miła obsługa,zawsze pomocna
    • Wady Nie dopatrzyłem się

Może trochę braków przy sprzątaniu pokoju.Nie zawsze dokładnie i nie zawsze wszędzie ale to szczegół

KAZIA I MIRO

• Zalety Tylko one!
    • Wady Nie widziałam. No, może brak wieszaków w SPA.

To był zeszłoroczny wrzesień - pogodnie, rozrywkowo, pysznie i czyściutko!!! Pokój fajny, kabina prysznicowa też, zawsze ciepła woda, brak awarii elektryczności (mieliśmy szczęście?). Pani sprzątająca schludna i dyskretna - jeden jedyny raz spotkałam Ją w pokoju, gdy kończyła porządki. Jedzonko dobre, urozmaicone. W przedostatni wieczór podano grillowane perliczki!!! Do plaży fajny spacerek i urocze kociaki na trawie( przyznaję - dawałam im mięsko i wodę!). Wiem, że może to wzniecać oburzenie, ale czy ktoś widział tam myszki? Ot co! Czystość w toalecie przy basenie zachwycająca! I te wieczorno-nocne spacery po ulicach i bazarze! Nawet herbatę ze sprzedającymi piliśmy! Było UROCZO I ZAJEFAJNIE!!! PS.1. Jeśli ktoś z Państwa interesuje się "Oz-em", czyta to i jeszcze się zastanawia, to proszę już gonić do biura i pakować kufry! Nie za obficie, bo tu jest WSZYSTKO. PS.2. Nie wracamy zwykle w te same miejsca, ale zdanie zmieniliśmy. PS.3. Będziemy tam od 11 września 2019!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Zalety wszystko na wysokim poziomie naprawdę super
    • Wady nie ma wad

w hotelu jest super dużo miejsca przestronnie super jedzenie czysciutko dbają o wszystko na najwyższym poziomie jeszcze tam wrócę.wszystkim serdecznie polecam Tomek

• Zalety Dobre jedzenie, miła i szybka obsługa kelnerów, czystość hotelu, moc atrakcji dla dorosłych jak i dzieci.
    • Wady Trochę za małe pokoje jak dla 4-osobowej rodziny.

Sabina.j

• Zalety Blisko morza, plaża cudna piaszczysta szeroka, dużo leżaków, hotel na wysokim poziomie, pokoje rodzinne bardzo przestronne, jedzenie urozmaicone codziennie w innym stylu ( meksykańskie, włoskie, owoce morza itp.). Duży wybór drinków ????
    • Wady Słaby internet, wifi non stop zrywało połączenie

Pierwszy hotel, który bym poleciła z czystym sumieniem i do niego wróciła. Hotel nowoczesny przestronny, dużo miejsca przy basenie, nie trzeba się bić o leżaki. Jedzenie urozmaicone, każdy znajdzie coś dla siebie. Kelnerzy na bieżąco zbierali talerze i uzupełniali napoje. Pokój rodzinny nas pozytywnie zaskoczył, prawie jak 70m mieszkanie. Spędziliśmy w tym hotelu 2 tyg i był to bardzo przyjemny pobyt. Animatorzy dawali z siebie wszystko i co rusz organizowali jakieś gry, zabawy, animacje. Blisko hotelu sporo bazarów także nie trzeba jechać do miasta. Dzieci zadowolone dorośli też więc Ogólna ocena 9/10.

Łukasz

• Zalety Jedzenie, położenie, animacje.
    • Wady Mnóstwo ludzi, ale jadąc w lipcu trzeba mieć tego świadomość.

Generalnie rewelacja. Hotel świetnie położny, bardzo komfortowy. Jedzenie bardzo dobre w zasadzie przez większość doby. Każdego dnia inne animacje dla dzieci.