Opinie o hotelu Oz Side Premium

Oz Side Premium: obiekt, basen

• Udogodnienia dla dzieci: brodzik, animacje, zajęcia w miniklubie (4-12 lat), plac zabaw.
  • 4 zjeżdżalnie wodne, w tym 2 dla dzieci (otwarte w wyznaczonych godzinach.
  • Atrakcyjne położenie: w pobliżu pięknej, piaszczystej plaży, blisko Side.
  • Rozbudowana infrastruktura: 4 restauracje a la carte, 5 barów, pralnia, minimarket.
  • Wylot z Wrocławia Ultra All Inclusive

Sabina.j

• Zalety Blisko morza, plaża cudna piaszczysta szeroka, dużo leżaków, hotel na wysokim poziomie, pokoje rodzinne bardzo przestronne, jedzenie urozmaicone codziennie w innym stylu ( meksykańskie, włoskie, owoce morza itp.). Duży wybór drinków ????
    • Wady Słaby internet, wifi non stop zrywało połączenie

Pierwszy hotel, który bym poleciła z czystym sumieniem i do niego wróciła. Hotel nowoczesny przestronny, dużo miejsca przy basenie, nie trzeba się bić o leżaki. Jedzenie urozmaicone, każdy znajdzie coś dla siebie. Kelnerzy na bieżąco zbierali talerze i uzupełniali napoje. Pokój rodzinny nas pozytywnie zaskoczył, prawie jak 70m mieszkanie. Spędziliśmy w tym hotelu 2 tyg i był to bardzo przyjemny pobyt. Animatorzy dawali z siebie wszystko i co rusz organizowali jakieś gry, zabawy, animacje. Blisko hotelu sporo bazarów także nie trzeba jechać do miasta. Dzieci zadowolone dorośli też więc Ogólna ocena 9/10.

Łukasz

• Zalety Jedzenie, położenie, animacje.
    • Wady Mnóstwo ludzi, ale jadąc w lipcu trzeba mieć tego świadomość.

Generalnie rewelacja. Hotel świetnie położny, bardzo komfortowy. Jedzenie bardzo dobre w zasadzie przez większość doby. Każdego dnia inne animacje dla dzieci.

Na codzień zajmuję się nadzorem

• Zalety Czysty i zadbany
    • Wady Wieczorem zbyt głośno

Z samego hotelu i obsługi jestem bardzo zadowolony. Niestety pokój położony był tuż nad nocnym barem co powodowało duży hałas, który nie pozwalał spać. Pokoje powinny być przydzielane wg innych kryteriów.

Grazia

• Zalety wszystko ok.

Nie zgdodze sie z moją predmówczynią p. Martą, my tez bylismy w tym okresie tj. 18.06 do 26.06 , w tym czasie nie przypominam sobie aby leżaki składali o 16.30??? co do prądu to owszem ze dwa razy był brak , ale w dzień i tylko przez chwilkę co do reszty było wszystko ok. W zeszłym roku byliśmy w Belek i tez było super, jedzenia bardzo duzy wybór, każdy znajdzie coś dla siebie. Miła obsługa i bardzo pomocna p. Natalia w recepcji. Byliśmy grupą 7 osób dorosłych i 3 dzieci, wszyscy zadowoleni. Hotel czysty, przestronny, codziennie coś sie dzieje.

Polaczek w Turcji

Pobyt w hotelu na początku czerwca (Pokój standard) Hotel bardzo fajnie położony, blisko morza (ok 150m). Z zewnątrz jeden z piękniejszych w okolicy, wnętrze też robi wrażenie. Pokoje czyste wyposażone we wszystko co trzeba (sejf, lodówka z zimnymi napojami,), łożka wygodne, balkon z widokiem na morze, klimatyzacja, łazienki duże i czyste. Basen duży, spora ilość leżaków, które cieszyły się sporym zainteresowaniem. Masa zabaw, rozrywki i sportu w basenie i wokół niego np mecze w Waterpolo dla gości, aquaaerobic, pokazy tańców, pokaz flyboardu, piana party z szampanem serwowanym przez barmanów w wodzie. Wieczorem występy na scenie, konkursy np karaoke, pokazy tańca tureckiego itd. Każdego dnia coś sie działo. Jedzenie dobre, normalna sprawa, że powtarzalne ale codziennie było coś nowego (kebab, owoce morza, dania z grilla, dania wegetariańskie). Każdy znajdzie coś dla siebie, masa sałatek, mięs, ryb, serów, deserów. Słabszej jakości wędliny. Alkohole serwowane w barze przy basenie od 10 do 24, do 3 w nocy w barze przy lobby lub w clubie. Przy basenie mini bar z fajnym jedzonkiem, lody, gofry i przysmaki tureckie. Jedna wizyta w restauracji (Włoska, Azjatycka, Turecka) darmowa. Minusem były na pewno słabsze alkohole, ale to juz problem tych co przyjeżdżają się tutaj upić ;) oraz brak jakichkolwiek przkąsek po godzinie 21. Na terenie hotelu rezydent hotelowy (opiekun) praktycznie nieobecny Na terenie hotelu głównie Niemcy i Rosjanie ale tez sporo Polaków. Jeśli chodzi o zwiedzanie, rejsy itd to nie warto korzystać z ofert organizatora ( w moim przypadku Coral Travel), lepiej zwiedzac na własną rękę. Można zaoszczędzić w ten sposób sporo pieniędzy. W poblizu hotelu masa sklepików i straganów z pamiątkami i podróbkami znanych marek, które można nabyć w bardzo niskich cenach. Trzeba się handlować... W każdym sklepie, bazarze Turcy zjada z ceny (Niektórzy nawet 100% i więcej). Hotel godny polecenia. Nie wierzcie w brednie, które wypisują tutaj niektóre osoby oceniając ten hotel bardzo nisko.

• Zalety Piękne wnętrza i nic więcej

Nie mam pojęcia dlaczego goście tak zachwalają ten hotel. Byłam w nim od 15.06.2019 do 24.06.2019 i były to moje najgorsze wakacje. Od kilku lat jeżdżę do Turcji i wiem czego mam oczekiwać od 5 gwiazdkowych hoteli. Podczas naszego pobytu hotel był overbooked i przydzielanie pokojów nie było adekwatne do wykupionego wariantu. Obsługa bardzo niemiła, odniosłam wrażenie, że wszyscy pracowali tam za karę. Wieczorem kilkakrotnie pojawiały się przerwy w dostawie prądu, a czasem nie było wody. Jedzenie niesmaczne, codziennie praktycznie to samo, bardzo dużo odgrzewanych rzeczy z marketu. Hotel jest przepięknie urządzony ale niestety brud widać na każdym kroku. Przy basenie, aż lepiło się od brudu. Drinki słabe i trzeba być bardzo cierpliwy, bo stało się w bardzo dużych kolejkach, a bar obsługiwał jeden barman. Pod koniec pobytu hotel był tak przepełniony, że o godz.16.30 zwijali gościom parasole przy basenie, bo nie mieli jak ustawiać stołów do restauracji, które prawie stały w basenie i trzeba było bardzo uważać aby do niego nie wpaść. Zespół animatorów bardzo słaby. Odradzam ten hotel.

Dorota

• Zalety Bardzo miła obsługa , zawsze pomocna , panie w recepcji mówią po polsku , posiłki urozmaicone , bardzo smaczne , wszędzie czyściutko . Polecam
    • Wady Zbyt dużo Rosjan , czuja się jak u siebie , lezaki na plaży rezerwowane od rana i stoja puste . Brak termometru z informacją o tem . wody i powietrza .

Pobyt w hotelu uważam za bardzo udany . Obsługa rewalacja , stają na wysokości zadania , wszyscy bardzo mili i pomocni . Bardzo czysto wszędzie , posiłki smaczne i urozmaicone . chciałabym tam jeszcze wrócić . Szczególnie dziękujemy Pani Natalii z recepcji , która zawsze była chętna do pomocy .

Maria

• Zalety Miła obsługa w całym hotelu.czystośc,urozmaicone posiłki,piekne pokoje,bliskosc sklepów,animacje,ładne baseny,zadbana szeroka plaza,miłe Panie w recepcji mówiące po polsku.
    • Wady Brak,same pozytywy.

Pobyt z mężem od 8 do 18 maja tego roku.Wszystko na poziomie,słowem nie ma się czego przyczepic.Bardzo polecam wypoczynek w tym wspaniałym ,czyściutkim i pieknym hotelu.Pozdrawiam wszystkie osoby pracujące w tym wspaniałym obiekcie i do zobaczenia w przyszłości.

Czesław

• Zalety wszystko super.
    • Wady głosna Turecka muzyka w ciągu dnia przy basenie!

Ludzie wypisuj atakie bzdury ,że oczy bolą od czytannia.!!!!!!!11

Dariusz

• Zalety Jest ich bardzo dużo,więc nie będę ich wymieniał,ale szczerze polecam ten hotel.Wyjeżdżając na wakacje szukałem opinii o tym hotelu,były różne.Moja opinia (a nie jest to mój pierwszy hotel) to szczerze go wszystkim polecam,wszystkim tym co nie szukają dziury w całym(a takich ludzi jest sporo) Jeśli ktoś jest zainteresowany tym hotelem mój mail dario66@spoko.pl .Chętnie udzielę więcej inf.o.hotelu i jego lokalizacji.
    • Wady Brak wad.

Było SUPER !Jesteśmy bardzo zadowoleni z wakacji w hotelu OZ Side Premium.Same plusy.