W wybranej destynacji mamy wiele świetnych hoteli. Wybierz, kiedy chcesz jechać i sprawdź nasze propozycje.
Ruiny teatru rzymskiego i świątyni Apolla nad morzem
Stare Miasto z bazarami i brukowanymi uliczkami
Plaże z łagodnym zejściem i licznymi leżakami
Muzeum w dawnych łaźniach z antycznymi eksponatami
wszystko jak najbardziej wporzadku, hotel jest miły i sympatyczny w dobrym położeniu, obsługa bardzo sympatyczna i miła , jedzenie smaczne, super plaże. Proszę nie sugerować się opisami z zeaszłego roku ponieważ nas nic przykrego nie spotkało , bardzo polecam ten hotel
Spędziliśmy tam wakacje w lipcu 2011. Hotel umiejscowiony w rejonie mieszkalnym, gdzieniegdzie w okolicy znajdują się hotele. Do Centrum Manavgatu i Side 5 min na nogach. Autobus na plażę kursuje o 9.30,10.30 i 14. Natomiast powrotne o 14,16 i 17, podczas gdy obiad jest tylko w godzinach 13-14, więc albo trzeba zrezygnować z porannego wyjazdu na plażę i spędzić czas nad basenem czekając na obiad albo pojechać porannym autobusem na plażę i albo stołować się na plaży albo wrócić na nogach do hotelu.
CD OD UŻYTKOWNIKA \'WINCIA\': Jedzenie było naprawdę w porządku. Śniadania dość monotematyczne, ale z dużym wyborem (jajko, płatki, bułki słodkie, dżemy, kilka rodzai pieczyw, sałatki). Obiady i kolacje zróżnicowane, dużo świeżych sałatek, różne tradycyjne tureckie potrawy. 3x była ryba, raz kebab i raz grillowana pierś z kurczaka. Do śniadania dostępne tylko napoje z automatów, czyli kawa, herbata, soki tank i woda. Bar z chłodnymi napojami i alkoholem w godz. 10-22. Barman miał w zwyczaju nalewanie 3/4 szklanki, a nie do pełna.
CD WINCIA: Zero przekąsek pomiędzy śniadaniem, obiadem i kolacją. TO BYŁO BARDZIEJ FB (3 posiłki) NIŻ ALL INCLUSIVE !! Bar na plaży oczywiście płatny. Serwis leżakowy - bezpłatny. Animacji praktycznie nie było. Tylko raz w sb, godzinny pokaz tańca brzucha. My urozmaicaliśmy sobie pobyt poprzez liczne spacery po Manavgacie, Side i okolicach. Sami doszliśmy plażą do Koloseum, The state of Agora i Apollo Temple. My z chłopakiem kilka razy zdecydowaliśmy się powrócić na pieszo, co zajęło nam około 30min idąc przez długie zejście na plażę, pobocze autostrady i hektar przez osiedle mieszkaniowe. Ogólnie jak za 1150zł/os nie żałujemy pobytu w tym hotelu.
pobyt na początku czerwca czerwca 2012 , obsługa miła , pokoje czyste, jeżeli chodzi o wyżywienie , bardzo skromne , aby poznać smaki tureckiej kuchni trzeba iść do restauracji
Polecam polecam polecam!!! Byłam w Ozgurhanie 24.08.2011 do 31.08.2011 Wszystko OK jak na tą cene.
Mały hotelik z rodzinną atmosferą. Szefowa dba o gości (mieliśmy problem z biurem podróży - choć nie była to jej sprawa, rozwiązała go szybko po naszej myśli), obsługa bardzo sympatyczna.Pokoje małe, wyposażone w podstawowe sprzęty, ale czyste, codziennie sprzątane. Jedzenie niezbyt urozmaicone, ale podawane w wystarczającej ilości. Basen mały,ale czysty i nie ma walki o leżaki. Do plaży - niestety bardzo malutkiej i zatłoczonej - dowozi busik hotelowy (na piechotę około pół godziny w skwarze - nie polecam). Side stanowi urocze połączenie dawności i współczesności - starożytne ruiny obok współczesnych knajpek; widok wart zobaczenia.
hotel bardziej przypomina pensjonat niz hotel 3gwiazdkowy, lata swietnosci ma dawno za soba, obsluga mila czyste pokoje i to tyle z plusow, jedzenie monotonne, tylko jeden cieply posilek, nakladany po lyzce kazdemu z osobna, basen mikroskopijny, napoje slodkie i okropne w smaku, o alkoholu nie wspomne, do plazy 4 km, ogolnie polecam tym co chca spedzic wakacje z dala od zgielku miasta
Zostaliśmy bardzo mile zaskoczeni małymi, ale bardzo czystymi pokojami. Widać było, że hotel w ostatnim czasie został odnowiony, parę lat temu zmienił się właściciel. Obecnie jest pod okiem Niemki, która zbiera doświadczenie. Wszystkie malutkie problemy były załatwiane prawie od ręki. Jedynymi minusami było: monotonia posiłków /jedno i to samo/; niemile widziane kąpanie się w basenie po godzinie 19.00; porozumiewanie sie tylko po niemiecku.
Skromny, kameralny hotelik z nieduzym pięknym ogrodem palmowym. Obsługa w porządku. Zbyt rzadko wymieniane reczniki. Czasami ich brak. Troche daleko do plazy (ok. 4 km), ale nie ma z tym problemu, bo bus dowozi i przywozi o okreslonych godzinach. Plaza b. ladna, szeroka, piaszczysta z licznymi restaracjami. Polecam!
Hotelu nie poleciłabym osobom ceniącym spokój ponieważ od godziny 8rano do godziny 24 leci głosno muzyka!Nie polecam rowniez tego hotelu dla samotnych dziewczyn-nalezy zwracac uwage na rachynki za zamawiane napoje-najlepiej placic gotowka po kazdym zamowieniu-w innym przypadku mozna sie narazic na zepchniecie ze schodow przez obsluge lub tez mozna zarobic z piesci od szefa-dotyczy to przedewszystkim mlodych bezbronnych dziewczyn!natomiast poleciłabym hotel panienkom lubiącym wszelaką rozrywke czytaj dyskoteki z szefem after party w basenie a dla chetnych w łózku...
Uciazliwe bylo wylaczanie pradu kilku krotnie w nocy by wylączyc nam klimatyzacje. Obsluga z nielicznymi wyjatkami nie znala jezykow obcych, ale byli mili. Nie Hotel*** tylko Otel***. dziwie sie ze o tym nikt nas nie poinformował,a na zdjeciach szyldu nie widac.do plazy moze w lini prostej od otelu jest 700m ale autobus zawozil nas 4km.od otelu-tam lezaki platne i brak wyboru plazy-jak nam tlumaczono -dowoz bezplatny ale musimy wykupic lezaki na ich plazy! jedzenie szybko sie nudzi-bo codziennie to samo i bez rewelacji.pokoje bez zarzutow.niska cena to duzy plus i jesli ktos duzo zwiedza i nie przebywa w ozgurhan to moze byc.
W sierpniu miałem przyjemość mieszkać w hotelu Ozgurhan w Side wraz z rodziną.Był to nasz pierwszy pobyt w Turcji .Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w tym hotelu.Ogólnie hotel jest czysty,obsługa bardzo miła.Szczególnie chcę podzękować p.Magdalenie Wozniak z portalu wakacje.pl za pomoc w zakupie i zorganizowaniu naszego pobytu w Turcji.
Dobra baza wypadowa. Jesli ktos chce sie wylegiwac na plazy to zdecydowanie odradzam. Stosunkowo blisko do antycznej czesci Side.
Zakaz wnoszenia do pokoju żywności i jakichkolwiek napoji - wszystko trzeba kupić w restauracji. Za to skreślam ten hotel, a szkoda bo nie było najgorzej.
W Turcji byłam pierwszy raz. Wydaje mi się, że dla takich turystów jak ja- turystów proporcjonalnie wymagających do ceny- to wyjątkowe miejsce :kameralnosc, przemiła obsługa, basen do dyspozycji...dowóz do plaży. Brakowało włascicielom wyobraźni na zorganizowanie czasu wypoczywajacym wieczorami i "wyciagnięciu" turystów z pokojów do baru hotelowego. Niewypałem było podniesienie cen w barze ponad 100%, po tygodniowym naszym pobycie. Od tego czasu bar" świecił pustkami".
Bylo super!!!!!!!! Nie ma ani jednej rzeczy, która nie podobałaby mi się... obsługa hotelu bardzo miła, wszystko bylo tak jak byc powinno ;))))))))
Byłam w Ozgurhanie w zeszłymmroku na imprezie 7+7 z Triady.Jeśli chodzi o ten hotel pokoje są fajnez balkonem, dziennie sprzatane.Łazienka średnia, grzyb na suficie.Jedzienie bardzo dobre szwedzki stół na śniadaniach i obiadokolacjach.Obiadokolacje bardzo dobre.Minusem jest zakaz wnoszenia napoi do pokoi.Na poczatku kontrolowali, ale po interwencji rezydenta było lepiej. Przemycalismy napoje w torebce.Najlepiej nie wnosić w reklamówkach.
Basen fajny, czyściutka woda leżaki i parasole bezpłatne.Jednak nie sugerujcie sie wilkością basenu w folderach nie jest taki duzy na zdjęciach.Z pewnościa zaleta jest ogród przed hotelem w którym je sie posiłki.Hotel znajduje sie ok 1 km od plaży, ale można dojechac busem hotelowym,albo póść pieszo.Fajny hotel, a właścicielami i zakazami wnoszenia napoi sie nie przejmujcie.Cieszcie się wakacjami W Turcji.Super kraj
W hotelu byłam 2 razy. Jest przytulnie i najważniejsze czysto ręczniki wymieniane codziennie obsuga ok. Wyżywienie odpowiednie do kultury kraju.Dowóz na plaże. I co najważniejsze można wracać pieszo do hotelu brzegiem morza nie czekając na bus - polecam.
Hotel ogólnie z zewnątrz wygląda ładnie. Ma fajny basen i restauracje przy basenie. Pokoje są czyste, ładne, ale niezawielkie. Minusem jest jedzenie - fatalne, posiłki w ogóle nieurozmaicone. Na deser na początku dawali nam arbuza, ale później chyba po dokładniejszej analizie kosztów zmienili arbuza na budyń. Niestety deser przypominał znicz z cmentarza i nie nadawał się do spożycia, zresztą jak cała reszta. Najgorsze że Turcy grzebali nam w rzeczach i zabierali wszystko co zostało zakupione poza terenem naszego hotelu. N.p nie przyszło im do głowy, że nie sprzedają czajników bezprzewodowych, które zostały zakupione w Polsce więc zostały zarekwirowane. A odpowiedź biura podróży TRIADA na zachowania Turków była taka, że więcej tego nie zrobią. Nie uzyskaliśmy przeprosin ani od biura ani od obsługi i właściciela hotelu.
Jednak mimo wszystko na tle innych 3* hoteli był naprawdę niezły.........:D:D:):):):*