Opinie o hotelu Pelagos Zante
Grecja / Zakynthos

Pelagos Zante

• Tylko 50 m do publicznej, piaszczystej plaży wyróżnionej certyfikatem Błękitnej Flagi.
  • Atrakcyjne położenie: w miejscowości Tragaki, ok. 7 km od miasta Zakynthos.
  • Udogodnienia dla dzieci: brodzik, miniklub (od 4 roku życia, 6 razy w tygodniu), plac i pokój zabaw.
  • Rozrywka: raz w tygodniu wieczór folklorystyczny z tanecznym show.

• Zalety Blisko do plaży, czyste i zadbane pokoje.
    • Wady Zależy dla kogo- położenie. Plaża z chamskim panem.Malo miejsca na plazy! Mało miejsca w jadalni-nieraz czekaliśmy aż zwolni sie stolik. JEDZENIE- cały tydzień to samo i do tego bardzo mało jedzenia! Przekąski między posiłkami - żenada!

Hotel położony jest w bardzo, bardzo spokojnej okolicy. Generalnie dla osób co lubią mega spokój i cisze! Baaaaardzo mało jedzenia. Cały tydzień te same jedzenie!!! Bardzo mała jadalnia i często brakuje miejsc! Wódka skończyła się na drugi dzień i dostarczyli ja dopiero dwa dni przed końcem naszego pobytu(ponoć to standart w tym hotelu). Byliśmy z itaka- podają w swoich broszurach kłamstwa na temat tego hotelu! Plaża z czystą wodą ale bardzo mało miejsca do leżenia i pan który pilnuje tej plaży jest niezwykle chamski! Przy nas nakrzyczał na dzieci bo te bawiły się w piasku i robiły dziurki (uwierzcie nie duże)! Hotel ogólnie żenada-nastawiony tylko na golenie kasy! Jeśli w tej okolicy chcecie wypoczywać to znajdziecie z pewnością dużo więcej lepszych hoteli.

Ola

• Zalety Hotel położony w spokojnej miejscowości, bardzo czysty, codziennie sprzątane pokoje. Jedzenie bardzo smaczne, każdy znajdzie cośkolwiek siebie. Duży wybór potraw, jedzenie urozmaicone. Bardzo przyjaźnie nastawiona obsługa hotelu. Hotel spełnił Nasze oczekiwania w 100 %.

Proponuje wszystkim niezadowolonym osobą czytać ze zrozumieniem szczegóły oferty, z której jasno wynika ze hotel jest położony w spokojnej miejscowości, kameralny, przyjazny dla rodzin z dziećmi. My byliśmy z 4 letnim dzieckiem i zarówno my jak i Nasz syn bylišmy zadowoleni.

Agnieszka Wrobel

• Zalety Nowy i czysty
    • Wady Plaża na której gospodarz pobiera 7 euro za parasol i lozka(później rozliczasz się w recepcji na podstawie paragonu) czas to dla gości pelagos zante brakuje serwisu ponieważ gospodarz za kasę daje je Anglikom z hotelu obok

Do opinii poprzednika z którą się zgadzam dodam minus kolejny:po kolacji drinki serwowane w plastiku. Np wino podane jak jabol.

Halina
    Pobyt: Październik 2017

• Zalety same zalety,ładnie położony, cisz, spokój , miła obsluga, bardzo dobre jedzenie
    • Wady nie zauważyłam, a często jeżdżę w rożne miejsca na świecie i naprawdę sporo widziałam, także hoteli

Hotel bardzo mi się podobał, dbałość o klientów, bardzo dobre jedzenie i absolutnie trudno zgodzić sie z opinią,że monotonne śniadania, bo spory wybór i tak naprawdę każdego dnia można był jeść co innego.Owoce, przepyszne ciasta, lody.Dania świetnie przygotowane, smaczne. Bardzo sympatyczny właściciel i obsługa hotelowa i restauracyjne.Polecam dla samotnych , dla rodzin z dziećmi. Ps. śmieszą mnie niektóre wpisy np. ten,że"ręczniki były kładzione na łóżko??!!hi, hi". Należy dodać ,że codziennie zmieniane

Kamila i Kacper

• Zalety Pomocna obsługa Super widok Nowoczesne i czyste pokoje Położenie
    • Wady Rodacy

Pobyt bardzo udany. Polecamy parom takim jak my. Jest sporo możliwości spędzenie fajnie czasu POZA HOTELEM i POZA BASENEM, chociażby pobliskie tawerny. Ogólne wrażenia bardzo pozytywne, obsługa bardzo profesjonalna, sam dyrektor super kontaktowy gość, jedzenie urozmaicone i normalnych ilościach.

Maria

• Zalety Hotel nowy i ładnie wykończony. Gustowne pokoje i łazienki. Z pokoju 516 piękny widok zarówno na basen jak i na morze. Pyszne jedzenie. Wróciliśmy z mężem + 3kg po 7 dniach! Pokoje codziennie sprzątane z wymianą ręczników
    • Wady Kilka drobiazgów: twarde materace i mała ilość haczyków w łazience. Ręczniki powinny być zostawiane w łazience a nie na łóżkach. Ograniczona możliwość wieczornych spacerów: krótka plaża i nieoświetlona droga bez chodnika

Hotel spokojny i zaciszny. Mam wrażenie, że wszystkim gościom którzy byli razem z nami, to odpowiadało (22-29.09.2017). Następni chyba byli nastawieni na imprezowanie... Personel niezwykle miły, profesjonalny i uprzejmy.Kelnerzy i obsługa starali się mówić po polsku, co było bardzo miłe. Sam właściciel codziennie obecny wśród gości, zagadywał, częstował, sprzątał talerze (!) W TV 3 kanały polskojęzyczne ale też BBC i inne. W pokojach wszystko co jest potrzebne w tym lodówka, czajnik elektryczny, zestaw herbat i kawy, w łazience suszarka. Jedyną rzeczą, która nam przeszkadzała to twarde materace w łóżku i kiepskie poduszki. Polecam ten hotel z czystym sumieniem osobom, które szukają spokoju, z dala od głośnych kurortów.

Wojciech

• Zalety kameralny, przy plaży,czysty i nowy, dobre jedzenie, miły personel, bezpłatny sejf i klimatyzacja, wi-fi działało w pokoju, cisza i spokój, blisko przystanku autobusowego, wypożyczalni aut i sklepu
    • Wady mały minus za plażę, hotel ma 10 parasoli z leżakami do swojej dyspozycji, karty wydaje recepcja, jednak przez 5 dni plażowania nie było problemu z otrzymaniem karty

Spokojny kameralny hotel, nowy,czysty, ładne pokoje, bardzo przyzwoite jedzenie. Do małej plaży ok. 50-70m / karta na leżaki w recepcji /.Kamienie tylko przy wejściu do wody / ok 10m /, dalej piasek. Woda czyściutka. Przy basenie nie było walki o leżaki. Bezpłatne: sejf, klimatyzacja indywidualna i wi-fi w pokoju.Przekąski między głównymi posiłkami przy barze. Lody bez ograniczeń / 3-4 smaki /. Bardzo miły i pomocny personel. Sprawne przydzielanie pokoi w dniu przyjazdu jak i wymeldowanie. Blisko przystanek autobusowy i wypożyczalnia aut. Ponadto duży plus dla hotelu - przyjazd opóźniony o ok. 3 godz, a mimo tego po 23 w hotelu czekała gorąca kolacja w postaci stołu szwedzkiego i obsługa kelnerska / nie wszędzie jest to praktykowane /.Pobyt od 22-29 września 2017r.

• Zalety Przytulny, nowy, dobre jedzenie, mili barmani
    • Wady brak animacji,

Polecam, bardzo fajny przytulny hotel, blisko plaży, dobre jedzenie, miła obsługa. Jedyna wada (a dla innych zaleta) że poza jednym wieczorem gdzie przyszły dwie greczynki z pokazem tańcu to w hotelu nie ma żadnych animacji, dyskotek etc.

• Zalety BLISKOŚĆ DO MORZA, MIŁA I BARDZO POMOCNA OBSŁUGA W RECEPCJI, CZYSTOŚĆ,
    • Wady POŁOŻONY NA WSI, PRÓCZ SKLEPU KOMPLETNIE NIE BYŁO GDZIE WYJŚĆ, MONOTONNE JEDZENIE

NASZ POBYT W HOTELU UZNAJEMY OGÓLNIE ZA UDANY, CHOCIAŻ SPĘDZALIŚMY W NIM MAŁO CZASU (WYPOŻYCZYLIŚMY AUTO I ZWIEDZALIŚMY WYSPĘ, CO SZCZERZE POLECAMY), POCZĄWSZY OD JEDZENIA, NA ŚNIADANIA CODZIENNIE TO SAMO, GENERALNIE SMACZNE ALE MAŁY WYBÓR, OBIADY RÓWNIEŻ CODZIENNIE PIZZA I FRYTKI, KOLACJE TROSZKĘ BARDZIEJ UROZMAICONE, BARDZO MAŁO ŚWIEŻYCH OWOCÓW, ZA BARDZO DUŻY MINUS UZNAJEMY BRAK OPISÓW POTRAW, NIEJEDNOKROTNIE NIE BYŁO WIADOMO CO NAKŁADAMY SOBIE NA TALERZ.... TO TROCHĘ DZIWNE, ZE STOLIKIEM W RESTAURACJI NIE BYŁO PROBLEMÓW, ZAWSZE ZNALAZŁO SIĘ MIEJSCE, W HOTELU SAMI POLACY - WCZEŚNIEJ JUŻ KTOŚ ZWRACAŁ NA TO UWAGĘ, OBSŁUGA W RECEPCJI I WŁAŚCICIEL HOTELU BARDZO POMOCNI I MILI, OBSŁUGA W RESTAURACJI JUŻ NIE.... , LEŻAKI PRZY BASENIE DOSTĘPNE BEZ PROBLEMU, TAM WSZYSTKO BEZ ZARZUTÓW, POKOJE CZYSTE I ŁADNE RÓWNIEŻ BEZ MINUSÓW, PLAŻA BARDZO WĄSKA, KAMIENISTA, LEŻAKI BEZPŁATNE (ZA OKAZANIEM KARTY Z HOTELU) JEDNAK CHODZĄCY PO PLAŻY NIEZBYT MIŁY PAN I PILNUJĄCY WSZYSTKIEGO BYŁ MOCNO KRĘPUJĄCY. POBYT ZALICZAMY DO UDANYCH, JEDNAK UWAŻAMY, ŻE WAKACJE W TYM HOTELU POWINNY BYĆ TAŃSZE.

barbara

• Zalety Nowy,czysty w spokojnej okoicy.
    • Wady Brak swobodnego korzystania z leżakówi i parasoli na plaży mimo zapewnienia tego w ofercie .Wejscie na plaże z napojami z hotelu niemożliwe czego pilnuje stróż z tawerny przy plaży.

Pobyt 12 dniowy uwazam za średnio udany. Pisze to ponieważ nie jest to pierwszy mój pobyt na wyspach Jońskich.Hotel owszem spełnił nasze oczekiwania, ale reszta nie do końca.Sniadania przez cały czas pobytu identyczne. Obiady i kolacje bardzo smaczne i bardziej urozmaicone.Za minus uwazam brak opisu potraw!!!!!.Nie byłam w stanie odgadnać co znajduje sie na tacach .Ryba według mnie ciągle ta sama.Brak jakichkolwiek owocow morza a wiem z doswiadczenia że podaje się je w Grecji często. Podano jeden raz makaron z krewetkami i malżami.Owszem było to smaczne szkoda że tylko raz. Kolacja podawana o 19.30 nie byłaby zbyt pózna gdyby przekaski były jakies ciekawe.Codziennie do południa i po południu te same trójkatne kanapki tostowe z serem i szynka przebite wykałaczka,wysuszone od słońca.Do tego croissanty i mini kanapki z pomidorem i ogorkiem i tak codziennie identycznie.!!!!Były też lody ale mało kuszące smakiem. Brak soków wystawionych do posiłków do samodzielnego nalania, trzeba było podchodzic do barmana zresztą wyboru smaku też nie było. Obsługa owszem miła i pomocna .Wycieczka fakultatywna statkiem do Zatoki Wraku warta polecenia gdyby nie fakt że statek przeładowany i spora częsć osób spędziła podróz stojac kilka godzin. Wycieczka autobusowa po wyspie bardzo ciekawa z sympatyczną i cudownie prowadzacą panią przewodnik. Nie polecam znajomym tego miejsca,znam lepsze!!!