Opinie o hotelu Pelagos Zante
Grecja / Zakynthos

Pelagos Zante

• Tylko 50 m do publicznej, piaszczystej plaży wyróżnionej certyfikatem Błękitnej Flagi.
  • Atrakcyjne położenie: w miejscowości Tragaki, ok. 7 km od miasta Zakynthos.
  • Udogodnienia dla dzieci: brodzik, miniklub (od 4 roku życia, 6 razy w tygodniu), plac i pokój zabaw.
  • Rozrywka: raz w tygodniu wieczór folklorystyczny z tanecznym show.
  • Wylot z Katowic All inclusive
  • Wylot z Wrocławia All inclusive

Julia

• Zalety + plaża +jedzenie +atmosfera +codzienne sprzątanie +dobre miejsce wypadowe +spokój, cisza
    • Wady - jajecznica ????

Plusy : +blisko do plaży, fakt, jest ona mała i nie za dużo się tam dzieje, ale jak komuś zależy na odpoczynku to nie widzę w tym problemu +pokoje super, bardzo nowoczesne, własny tarasik z widokiem na basen, jedyne do czego mogłabym się doczepic to grzyb na fugach pod prysznicem, ale ile ja tam tak naprawdę spedzalam czasu... No niewiele ;) +jedzenie mnie zaskoczyło, bo czytałam wiele opinii, że monotonne, że słabo itd. Nie wiem, może jestem mniej upierdliwa, mi większość smakowała. Zaskoczyły mnie sosy z dodatkiem cynamonu (?) albo jakiejś przyprawy korzennej, później się przyzwyczailam. Arbuz był przepyszny, brałam go codziennie. Było dużo owocow z puszek, ale ich po prostu nie brałam, więc nie narzekam. Jedyny minus jedzenia - JAJECZNICA! Chyba była z proszku, nie mam pojęcia, ale nie bierzcie tego. + obsługa bardzo sympatyczna, pomocna, darmowe lunch boxy przed wyjazdami różnymi czy wycieczkami, Panowie z recepcji na medal, wydrukowali rozkład jazdy autobusów, powiedzieli co i jak, wiecznie uśmiechnięci, cudowna atmosfera. + alkohole nie najgorsze, ale nie spodziewajcie się że po 2 piwkach będziecie mieli już dobrze :) białe wino, w miarę, najlepsze chyba ze wszystkiego. + codzienne sprzątanie pokoi +darmowe WiFi i sejf + stół do ping ponga

Basia

Hotel jest położony bardzo blisko morza, w bardzo spokojnej okolicy, cisza i spokój. Sam hotel kameralny. Obsługa bardzo dobra. Przyjechaliśmy do hotelu bardzo wcześnie, przed godziną 7 rano i po pół godzinie mieliśmy już pokój. Jeżeli ktoś szuka rozrywki, to radzę dobrze czytać oferty, bo nam akurat zależało na braku animacji, chcieliśmy pozwiedzać wyspę i odpocząć od codziennego zgiełku. Leżaków przy basenie była wystarczająca ilość, także zawsze znalazło się miejsce. Nad morzem leżaki płatne, ale część była zwracana w recepcji po okazaniu paragonu. Pierwszy rząd leżaków zaraz przy wodzie, ale wystarczyło wejść po schodach i było sporo leżaków z parasolami. W hotelu wyżywienie bardzo dobre, widomo, że Grecy kładą nacisk na kolację, także śniadania standardowe, ale smaczne - jajecznica, omlet, naleśniki, kiełbaski itp. nie rozumiem narzekania osób na wyżywienie, chyba, że nigdy nie były w krajach śródziemnomorskich... Dla mnie wyjazd bardzo udany, wszystko zrealizowane na wysokim poziomie, biuro podróży ma na wyspie wszystko dopracowane, szczerze polecam.

Oliwia

• Zalety Czyste pokoje
    • Wady Patrz niżej.

Hotel sam w sobie czysty, pokoje sprzątane każdego dnia. I na tym niestety kończą się wszystkie plusy tego hotelu. Właściciel - PORAŻKA totalna, niekulturalny, arogancki i bezczelny. Cały czas obecny na terenie hotelu pelagos. Wlasciciel = szef kuchni 2w1. Czyścił kratkę sciekowa w toalecie w lobby a 10 minut później w kuchni przygotowywał dania. W tym samym fartuchu!!! Jedzenie monotonne, dzień w dzień to samo. All inclusive, które nie powinno nazywać sie Al.  Alkohol - rozcieńczony do tego stopnia, że sama wódka smakowała jak woda. Barman z pierwszej zmiany - Sakis - super! Pogodny, wesoły i uśmiechnięty. Po godzinie 15 lepiej do baru nie podchodzić. Drugi barman z drugiej zmiany wiecznie niezadowolony, zero uśmiechu, pod kosmiczna presją szefa. Od godziny 19 nie dostaną Państwo dwóch drinków - mimo, że na barze stoi tabliczka informująca, że jedna osoba może zabrać ze sobą dwa drinki. I to nie ważne czy alkoholowe czy bezalkoholowe. Bar zamykany o 22.40 (umownie do 23:00), nawet jeśli goście przy barze stoją, barman wraz z szefem spuszczaja żaluzje. Na basenie puscilismy muzykę z głośnika, cały basen się bawił w obrębie metra bo dalej muzyki nie było słychać - przyszedł właściciel i powiedział, że mamy wyłączyć ta muzykę, a jeśli nam się nie podoba to mamy się pakować bo 'to jego hotel i jego zasady'. Nie polecam.

Asia

• Zalety Czysto,kameralnie
    • Wady Plaza,slaby interenet

Hotel bardzo kameralny polecam dla rodzin z dziecmi.Jedzenie troche monotonne,czysto,sympatyczni barmani,sprzataczki sprzataja codzinnie.Fajny szef hotelu.W poblizu 3 markety,wypozyczalnia samochodow i quadow,biuro ze sprzedaza wycieczek.Autobusem mozna podjechac 2 km do Tragaki tam mozna troche shoppingu zaliczyc.Bilet kosztuje 1,80 euro,przystanek po drugiej stronie ulicy.Lezaki na plazy platne 7 euro z czego hotel zwraca 3 po okazaniu biletu.Ogolnie hotel bardzo spokojny,na uboczu,bardzo brakuje animacji.Nie polecam wycieczki morskiej na Zatoke wraku z Itaka.Totalna masowka,6 autokarow ok 300 osob na jednym statku-dramat jednym slowem.Jak nie kupowalismy od 10 lat u rezydentow wycieczek tak nie wiem co nas podkusilo i juz sobie przypomnielismy dlaczego kupujemy w lokalnych biurach.

Jola

• Zalety Nowy, ładnie położony. Do morza około 100 m. Do sklepów, wypożyczalni rowerów, kładów - bliziutko. Jedzenie dobre, choć faktycznie mało urozmaicone. Ale pyszne mięsa, desery, ciasta. Obsługa hotelu bardzo miła, uprzejma a szczególnie barman i tancerz Sakis. Uroczy! Ogólnie - bardzo miły wypoczynek.
    • Wady Właściwie wad prawie nie ma. Miejsca na plaży nad morzem trochę mało ale tłoku nie było. Napoje alkoholowe trochę słabe. Jedynie po wrzuceniu barmanowi do skarbonki kilku euro, wzmacniał drinki.

Pobyt bardzo udany. Hotel ładny. Spokojna okolica, w sam raz dla emerytów i rodzin z dziećmi. Znalazłoby się kilka słów krytyki (przerwa w dostawie prądu i wody, jedzenie monotonne) ale w ogólnym rozrachunku hotel wypada według mnie bardzo pozytywnie. Dwie wycieczki które zaliczyliśmy, poleciłabym zamówić w pobliskim biurze "My tours". Taniej niż w Itace, z której mieliśmy wczasy. Przewodnik mówi po polsku a przemiła pani w biurze również. Na wycieczki TRZEBA pojechać. Dopiero te wycieczki dostarczają prawdziwych wrażeń z pobytu na wyspie Zakynthos. Polecam wczasy w Hotelu Pelagos Zante.

Roman

• Zalety Czysto miła obsługa hotelu
    • Wady Nie ma wad

Godne polecenia miło czysto no może jedzenie monotonne ale kelnerzy i kelnerki super

• Zalety - PRZEMIŁA OBSŁUGA HOTELU - byłam już na kilku wyjazdach zagranicznych z rodziną i jeszcze w żadnym hoteku nie spotkałam się z tak przemiła obsługą - począwszy od pań sprzątaczek do menadżera hotelu. Dzieci też nie były dla nich \\\"kłopotem\\\", jak to czasem się zdarza - smaczne jedzenie w dużej ilości - hotel nowy, więc ściany nie były cienkie jak z papieru i goście na wzajem sobie nie przeszkadzali hałasując - bardzo czysto, żadnego robactwa, klejących się podłóg, grzyba w łazience itp - bardzo blisko do plaży czy kilku tavern, sklepików lub przystanku autobusowego
    • Wady - brak animacji dla dzieci, ale może to się zmieni z czasem

Dość mały, spokojny hotel, blisko plaży, ale zarazem nie czuje się, że jest przy ulicy, bo zarówno basen jak i restauracja były "od środka", więc nie było ciekawskich spojrzeń przechodniów. Przemiła obsługa, która pomagała przy wszystkim zawsze podkreślając "no problem" i człowiek faktycznie odczuwał, że nie robią tego z musu czy tzw. "łaski". Hotel czysty, smaczne jedzenie, którego nigdy nie brakowało czy się przyszło na początku czy na samym końcu. Nie zdarzyło się, żeby coś się skończyło i goście na końcu dostali już coś innego. Hotel umiejscowiony w spokojnej miejscowości, więc jeżeli ktoś lubi nocne wyjścia i więcej atrakcji to tutaj raczej się będzie nudził, Jednak 2 km jest już większa miejscowość, do której dojeżdża autobus, więc zawsze może to być baza wypadowa. Byliśmy z dwójką dzieci 8 i 5 lat i mimo braku animacji i dwóch tygodniach pobytu wróciły zachwycone.

• Zalety zaleta na pewno jest położenie blisko morza, sklepy przystanek wszystko pod ręką.Przemiły Pan który robił rano naleśniki, obsługa ogólnie miła codziennie sprzątane pokoje.
    • Wady Wadą niestety napoje brak świeżej wody z cytryna i miętą , woda z dystrybutora śmierdzi chlorem a napoje serwowane w all in cllusiv porażka sztuczne .

Lokalizacja super blisko do Tsilivi i Zakyntos , przystanek obok łatwie połączenie jak również możliwośc wynajęcia samochodu roweru czy kłada w dobych pieniądzach.Pokoje ładne w wiekszości z widokiem na morze, woda w morzu krystaliczna i blisko hotelu , obsługa hotelu rozmawia w języku angielskim .I jeszcze raz napisze o przemiłym Panu robiącym rano naleśniki jest bardzo uprzemy i miły.

Sara

• Zalety Blisko plaży, dobre jedzenie, piękne nowe pokoje, dobra załoga
    • Wady Kilka razy podcZas pobytu wyłączono prąd w hotelu na pare godzin

Blisko plaży, dobre jedzenie, piękne nowe pokoje, dobra załoga

Robert

• Zalety Czystość obsługa hotelu bliskość plazy
    • Wady Brak animacji mało urozmaicone posilki

2018 wrzesień zgubiłem obrączkę gdzieś w morzu przy hotelu Pelagos. Dla znalazcy przewidziana nagroda mój nr telefonu 793676751 z gory dziekuje. Wakacje w tym hotelu spoko. Hotel naly kameralny ale nam pasowal. Bliskosc plaży duży plus.