Opinie o hotelu Pensee Royal Garden
Egipt / Marsa El Alam

Pensee Royal Garden: teren hotelu

• Tylko 50 m do prywatnej, piaszczystej plaży.
  • Sport i rozrywka: tenis, siłownia, siatkówka, piłka nożna, wieczorny program animacyjny.
  • Udogodnienia dla dzieci: plac zabaw i miniklub.

Pobyt: Luty 2020

• Zalety blisko plaży, pokoje ok jak na Egipt, całkiem ładna rafa przy hotelu, smaczne piwo w porównaniu do innych hoteli, ładny ogród, czyste pokoje
    • Wady podstawową wadą tego hotelu jest jedzenie, niesmaczne, mało urozmaicone, mało owoców, często brak masła na śniadaniu, ciast niewiele, razi w oczy konieczność dodatkowego płacenia za soki wyciskane z pomarańczy na stołówce, podczas posiłków chodził pan i zagadywał czy nie chcemy czegoś kupić płatnego mając All Inclusive, zagadywał i zachęcał na wycieczki podczas kiedy my jedliśmy posiłek, co myślę że jest nie na miejscu. w barze na basenie limitowane przekąski, pan barman zapisywał z którego pokoju jesteśmy, bo możliwe było wzięcie JEDNEGO hot-doga/kanapki na osobę, trochę dziwne jak na AIl Inc., nielimitowane picie i alkohole, ale np. hamburgery już były płatne, brak rozrywki wieczornej chociaż dla mnie to było obojętne

Ogólnie pobyt w miare udany, oprócz tego fatalnego wyżywienia, ale mi bardziej zależało na rafie i plaży, dlatego to jedzenie nie zepsuło mi urlopu, chociaż mogło być lepiej,

IZABELA Pilny
    Pobyt: Styczeń 2020

• Zalety Wspaniale położony blisko do morza przepiekna rafa koralowa. Obsluga mila uczynna. Codzienie świeże reczniki.
    • Wady W kazdym hotelu coś sie znajdzie dlatego cieszyłam sie urlolem a nie bawilam sie w perfekcyjną pani domu

Polecam ten hotel osobą ceniącym spokój miłą atmosferę oraz lubiących czas spędzać na nurkowaniu

Fil

• Zalety Jakość adekwatna do ceny

Hotel wymaga odnowienia zwłaszcza bungalowy obsługa bardzo się starała

Mariusz

• Zalety Przepiękna rafa koralowa. Zawsze wolne miejsca na plaży i przy basenach. Piwo z butelek. Sejfy w pokojach.
    • Wady Chłodne i długie powitanie. Brak wędlin. Skromny wybór dań na kolacje. Brak języka polskiego w centrum nurkowym.

Hotel ten wybrałem głównie z powodu polecanej rafy koralowej. Następnymi argumentami były : sejf w pokoju, nierozcieńczanie drinków, brak skarg na biegunkę, niska cena. To było to, czego oczekiwałem. I było ! Ale po kolei. W hotelu pojawiłem się ok. 2.30. Podano nam wczesne śniadanie - chleb, wyschnięty żółty ser, wyschnięte pomidory i ogórki, zero masła, zero kawy, herbaty, soku, wody. Poczułem się upokorzony. Tę sytuację uważam za ewidentny błąd managera hotelu - wystarczyłaby filiżanka herbaty i byłoby całkiem znośnie. Całą godzinę trwało wydanie kluczy. Rano obejrzałem hotelową rafę koralową i znowu załamanie - połowa rafy nad powierzchnią wody - odpływ. W tym momencie skończyły się negatywne strony pobytu i zaczęły pozytywne. Po lewej stronie rafy jest "oczko wodne" - 10 -15 m. gdzie zawsze jest woda i mnóstwo ryb. Jakieś 150 metrów w lewo zaczyna się prawdziwa rafa koralowa z ogromną ilością życia podwodnego fauny i flory. Punktem wypadowym dla mnie była zawsze widoczna wystająca z wody skała. Jest to jedna z najpiękniejszych raf egipskich. Mnogość korali, ich budowa i kolorystyka (podwodne wąwozy, tunele), różnorodność i ilość ryb zachwyciły mnie. Spędzałem tam całe dnie i jestem bardzo zadowolony.

• Zalety Bardzo piękne położenie ,blisko morza cudna rafa koralowa na wyciągnięcie ręki przesympatyczna obsługa zawsze pomocna,didżej dopasuje muzykę dla każdego na życzenie

Polecam normalnie raj na ziemi,dla wszystkich rodzin singli par jak dla mnie bomba

Milena

• Zalety Blisko do plaży, przemiła obsługa, jedzenie pyszne

Hotel położony blisko lotniska, pokoje czyste, sprzątane na bieżąco. Obsługa hotelu pomocna, można o wszystko zapytać, mili ludzie. Jedzenie bardzo smaczne i różnorodne- każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam w 100%

Grzegorz

• Zalety Piękna rafa
    • Wady Stary hotel. Monotonne posiłki. Napoje w plastikowych 100 ml kubkach.

Hotel czasy świetności ma za sobą. Posiłki zwłaszcza śniadanie codziennie takie samo. Jako przekąska naleśniki. Napoje podawane są w kubkach plastikowych o pojemności 100 ml. Część gości podchodzi że swoimi kubkami. Ogólnie hotel średni ale rafa piękna.

Przemysław z synem

• Zalety Jak na nasz pierwszy raz to była bomba,dla nas wszystko ok
    • Wady Nie zauważyłem

Super rafa,klima działa lodówka też,nie ma się czego czepiać

Agnieszka Hosseini

• Zalety Plaza Malo ludzi Cisza Wspaniala obsluga Czystosc
    • Wady Obady na plazy pod szczecha, ok fajnie ale bardzo goraca. Brak internetu. Twarde poduszkit Tylko zimna woda w lazience

Pokochalam to miejsce. Wszystkim polecam. Czulam sie dobrze, bezpiecznie, odpoczelam. Wspaniala rafa

• Zalety Rafa,obsługa
    • Wady Brak klimatyzacji w restauracji

Jak dla mnie ok. Pokoje czyste, sprzątane co dzień, klimatyzacja działa. Pokój można wymienić na inny, jeżeli się nie podoba( tak było w naszym przypadku).Baseny czyszczone i chlorowane.Plaża super. Jedzenie monotonne,ale dobre. Jedyny minus to obiady na plaży, gdzie jest bardzo gorąco i brak klimy w restauracji głównej.