Opinie o hotelu Pensee Royal Garden
Egipt / Marsa El Alam

Pensee Royal Garden: teren hotelu

• Tylko 50 m do prywatnej, piaszczystej plaży.
  • Sport i rozrywka: tenis, siłownia, siatkówka, piłka nożna, wieczorny program animacyjny.
  • Udogodnienia dla dzieci: plac zabaw i miniklub.

Fil

• Zalety Jakość adekwatna do ceny

Hotel wymaga odnowienia zwłaszcza bungalowy obsługa bardzo się starała

Mariusz

• Zalety Przepiękna rafa koralowa. Zawsze wolne miejsca na plaży i przy basenach. Piwo z butelek. Sejfy w pokojach.
    • Wady Chłodne i długie powitanie. Brak wędlin. Skromny wybór dań na kolacje. Brak języka polskiego w centrum nurkowym.

Hotel ten wybrałem głównie z powodu polecanej rafy koralowej. Następnymi argumentami były : sejf w pokoju, nierozcieńczanie drinków, brak skarg na biegunkę, niska cena. To było to, czego oczekiwałem. I było ! Ale po kolei. W hotelu pojawiłem się ok. 2.30. Podano nam wczesne śniadanie - chleb, wyschnięty żółty ser, wyschnięte pomidory i ogórki, zero masła, zero kawy, herbaty, soku, wody. Poczułem się upokorzony. Tę sytuację uważam za ewidentny błąd managera hotelu - wystarczyłaby filiżanka herbaty i byłoby całkiem znośnie. Całą godzinę trwało wydanie kluczy. Rano obejrzałem hotelową rafę koralową i znowu załamanie - połowa rafy nad powierzchnią wody - odpływ. W tym momencie skończyły się negatywne strony pobytu i zaczęły pozytywne. Po lewej stronie rafy jest "oczko wodne" - 10 -15 m. gdzie zawsze jest woda i mnóstwo ryb. Jakieś 150 metrów w lewo zaczyna się prawdziwa rafa koralowa z ogromną ilością życia podwodnego fauny i flory. Punktem wypadowym dla mnie była zawsze widoczna wystająca z wody skała. Jest to jedna z najpiękniejszych raf egipskich. Mnogość korali, ich budowa i kolorystyka (podwodne wąwozy, tunele), różnorodność i ilość ryb zachwyciły mnie. Spędzałem tam całe dnie i jestem bardzo zadowolony.

• Zalety Bardzo piękne położenie ,blisko morza cudna rafa koralowa na wyciągnięcie ręki przesympatyczna obsługa zawsze pomocna,didżej dopasuje muzykę dla każdego na życzenie

Polecam normalnie raj na ziemi,dla wszystkich rodzin singli par jak dla mnie bomba

Milena

• Zalety Blisko do plaży, przemiła obsługa, jedzenie pyszne

Hotel położony blisko lotniska, pokoje czyste, sprzątane na bieżąco. Obsługa hotelu pomocna, można o wszystko zapytać, mili ludzie. Jedzenie bardzo smaczne i różnorodne- każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam w 100%

Grzegorz

• Zalety Piękna rafa
    • Wady Stary hotel. Monotonne posiłki. Napoje w plastikowych 100 ml kubkach.

Hotel czasy świetności ma za sobą. Posiłki zwłaszcza śniadanie codziennie takie samo. Jako przekąska naleśniki. Napoje podawane są w kubkach plastikowych o pojemności 100 ml. Część gości podchodzi że swoimi kubkami. Ogólnie hotel średni ale rafa piękna.

Przemysław z synem

• Zalety Jak na nasz pierwszy raz to była bomba,dla nas wszystko ok
    • Wady Nie zauważyłem

Super rafa,klima działa lodówka też,nie ma się czego czepiać

Agnieszka Hosseini

• Zalety Plaza Malo ludzi Cisza Wspaniala obsluga Czystosc
    • Wady Obady na plazy pod szczecha, ok fajnie ale bardzo goraca. Brak internetu. Twarde poduszkit Tylko zimna woda w lazience

Pokochalam to miejsce. Wszystkim polecam. Czulam sie dobrze, bezpiecznie, odpoczelam. Wspaniala rafa

• Zalety Rafa,obsługa
    • Wady Brak klimatyzacji w restauracji

Jak dla mnie ok. Pokoje czyste, sprzątane co dzień, klimatyzacja działa. Pokój można wymienić na inny, jeżeli się nie podoba( tak było w naszym przypadku).Baseny czyszczone i chlorowane.Plaża super. Jedzenie monotonne,ale dobre. Jedyny minus to obiady na plaży, gdzie jest bardzo gorąco i brak klimy w restauracji głównej.

Nat

• Zalety Piękne ciepłe morze piękne rafy
    • Wady Brak klimatyzacji Brudno Obsługa nie miła Brak animacji dla dzieci w ciągu dnia Jedzenie okropne porcje wydzielane

Dużo by pisać o wadach tego hotelu, najgorsze wczasy jak do tej pory. Brak klimatyzacji w golu głównym i na stołówce również w niektórych pokojach. Pokoje jeden wielki syf. Obsługa nie miła wszytsko za dolara to by zrobiła. Jedzenie okropne caly czas kurczak w różnych postaciach dla dzieci kida corner w którym była wątróbka albo NIC.Porcje wydzielanie mięso skrojone przez kucharza w wielkości plasterka szynki.Lodow zero ciasta to biszkopt posmarowanej dżemem.Przekaski na plaży codziennie te same.- naleśniki z dżemem. W dzień nic się nie dzieje nie ma żadnych animacji dla dzieci o 20.30 mini disco 21 zawsze jakieś show i o 22 życie w hotelu umiera.NUDA.Hotel dla emerytów napewno nie dla.rodzin z dziecmi!!!!! NIE POLECAM jeśli ktoś.chce mieć fajne wakacje napewno nie tam!!!!!!

Leszek i Anna

• Zalety Dobre jedzenie,miła obsługa ,oprucz kelnera przy basenie.
    • Wady Pokoje zawilgocone na parterze ,pełno komarów na plaży,brak klimatyzacji lub bardzo słaba na stołówkach i w lobby .

Byliśmy dwa tygodnie 18 maj-1 czerwiec.Hotel w którym nie sprzątają inie wymieniają ręczników chyba że za dolary.Po pokoju gonią karaluchy,materace były śmierdzące i mokre.W dwóch basenach woda nie przepływa i jest brudna.Rezydent zCORALA niedostępny.Był to nasz 15 pobyt w Egipcie i najgorszy hotel.Nie polecamy.