Plaza Pallas
Grecja / Zakynthos

Plaza Pallas: basen, sport i rekreacja

• Tylko 300 m do piaszczystej plaży z łagodnym zejściem do morza, wyróżnionej certyfikatem Błękitnej Flagi.
  • Atrakcyjne położenie: w centrum miejscowości Tsilivi z licznymi tawernami i barami, blisko parku wodnego.
  • Dla dzieci: basen, plac zabaw, krzesełka w restauracji, możliwość wstawienia do pokoju łóżeczka dla dzieci do lat 2.

• Zalety Bardzo dobre położenie, smaczne jedzenie, przemiła obsługa... :-)
    • Wady Mały bar, brak dyskotek . Ale to mały mankament

Byliśmy tam od 01-09-2017. Bardzo fajny hotel, czysto , sprzątanie codzienne, wymiana ręczników co drugi dzień, miła obsługa. Blisko plaży, fajny basen, smaczne jedzenie, w dodatku full!! Przesympatyczna obsługa , jak i w barze i restauracji :-) Na bank będziemy tam jeszcze !! POLECAMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Zalety Położenie - kameralny hotel (tylko 40 pokoi), nie przy głównej drodze, co zapewnia spokój i ciszę, bardzo miła obsługa, zadbany, reprezentacyjny, bardzo blisko do plaży, sklepów i restauracji.

Pobyt bardzo udany, hotel nie jest przy głównej ulicy co zapewnia spokój, ale jednocześnie dwa kroki od hotelu jest supermarket, restauracje, sklepiki i biura, które oferują świetne wycieczki po wyspie, w tym w języku polskim!

• Zalety Dobre płożenie, smaczne jedzenie, blisko plaża, ładne miejsce
    • Wady Czasami w pokoju śmierdzi chlorem, klimatyzacja dodatkowo płatna

Generalnie jestem bardzo zadowolona z miejsca. Nie ma sie czego obawiać bo i hotel i miejscowość super. Plaża okolo 5 minut od hotelu. W hotelu basen ale nie za duzy, bardziej żeby odpocząć i się schłodzić. W hotelu sporo dzieci, co może niektórym przeszkadzać, ale dla rodzin wydaje mi się, że to miejsce idealne. Byliśmy z chłopakiem i nam nie przeszkadzało. Jedzenie dobre, urozmaicone. Pracownicy hotelu bardzo mili. Nie ma sie do czego przyczepić :) szczerze polecam!

• Zalety Kameralny, rodzinny biznes, nieco dalej od głośnego centrum Agios Sostis. Dobry dojazd do stolicy wyspy - miasta Zante. Bardzo fajna plaża, miejsce dobre dla rodzin z dziećmi.
    • Wady Jak w każdym hotelu w Grecji - trzeba pamiętać o papierze toaletowym i skutkach wrzucenia go w dużej ilości do ubikacji. Gdzieniegdzie pojawiają się ślady wilgoci, jednak jest to sporadyczne. Brak wentylacji mechanicznej w łazience - trzeba wietrzyć przeciągiem ( o ile wiatr w ogóle powieje, w końcu to Grecja ;-) ).

Hotel posiada windy, osoby z wózkami dla dzieci czy niepełnosprawne mogą spokojnie wybrać owy na wakacje. Również transport bagaży nie jest problematyczny pomiędzy kondygnacjami. Pokoje przestronne i wygodne. Klima płatna za każdy dzień, sejf płatny za tydzień z góry. W pokojach mini aneks kuchenny. telewizor jest, ale jeżeli nie znacie Państwo Greckiego,macie do wyboru tylko jeden dodatkowy kanał angielskojęzyczny. W bliskim otoczeniu stosunkowo ekonomiczny Carrefour Express - zgrzewka wody 1,5 to koszt ok. 2 Euro. Bliskie sąsiedztwo przystanku autobusowego, do miasta Zante jedzie się szybko i przyjemnie (szczególnie jeżeli ktoś lubi widoki ;) ). Wi-Fi dostępne nieodpłatnie, ale zdaża się że jest przeciążone (Fejsbuczki, Instagramy robią swoje :P ). Z racji że jest to wyspa - polecam zabrać hydrokortyzon celem eliminacji ukąszeń owadów i niepłacenia ok 7 Euro na miejscu. W mieście są dostępne zarówno gabinety lekarskie jak i punkty apteczne, mimo wszystko polecam wykup dodatkowego ubezpieczenia, które powoduje że Touroperator wraz z ubezpieczycielem są w stanie zaoferować pomoc w nagłych wypadkach. Transfer z lotniska - piorunem, bezpieczna okolica, brodzik dla dzieci jest, leżaki w sporej ilości na terenie obiektu nieodpłatne. Przebookowałem z innego na tej samej wyspie i... Dobrze zrobiłem. P.S. - uśmiechnijcie się czasem do obsługi i podziękujcie (po angielsku czy grecku), to są naprawdę fajni ludzie!

• Zalety przepyszne jedzenie ,bliskość morza piasczysta plaża ,dobre drinki dobre białe wino codziennie sprzątane
    • Wady BRAK

wrażenia znakomite ,jedzenie pyszne ,śniadania codziennie to samo ale za to lunch i obiadokolacje naprawdę codziennie co innego i na dodatek pyszne

• Zalety Świetna kuchnia i obsługa, blisko morza (około 5 minut spacerkiem), czysto, sprzątane codziennie, a ręczniki i pościel wymieniana co dwa dni, super przekaski (jeśli ktoś lubi hamburgery to szczerze polecam),
    • Wady Łazienki niespełniające 4*, stare i brzydkie zasłonki przy prysznicach, All inclusive jeśli chodzi o jedzenie, rewelacja ale drinki i lody słabe i ograniczone (w ofercie nie ma whishy np). Hotel położony blisko głównej ulicy, ale osobiście nie przeszkadzało mi to tak bardzo, dzięki temu sklepy i restauracje były w zasięgu ręki.

Spędziłam z chłopakiem wakacje na przełomie maja i czerwca w hotelu Plaza Pallas. Generalnie uważam urlop i wypoczynek za bardzo udany. W hotelu czuć rodzinna atmosferę, wszyscy sie uśmiechają, pomagają i naprawdę lubią nas - Polaków. Śniadania dostosowane są pod Brytyjczyków, jajka sadzone, fasola w sosie, jajecznica, pieczarki croissanty itd.. wg mnie i moich przyjaciół każdego dnia można było rano zjeść coś innego i przez te 7 dni dało radę pojeść sobie brytyjskie śniadanie. Lunch był zawsze bardzo dobry, każdy mógł znaleźć coś dla siebie, desery również niczego sobie. Hotel prowadzą ludzie z pasja i ta pasja właśnie jest ich restauracja w której mogliśmy sie żywic. Lody które serwowano tylko od 14-16 były najtańsze jakie mogły byc, ale przy upale nawet one były dobre. Kolacje chyba najlepsze, zawsze bogate w warzywa owoce morza, mięso, ziemniaczki i inne pyszne rzeczy. All inclusive jeśli chodzi o alkohol to słaby, bez whiskey. Drinki polegały na wlaniu 3/4 taniej wódki i reszty soku czy coli. Osobiście najbardziej polecam gin z spritem, gdyż piwa nie pije. Jedyna wada tego hotelu jak dla mnie były prysznice, dziwny brodzik z stara zasłonka, zardzewiała i ohydna!! Kąpanie sie po całym dniu atrakcji nie sprawiało żadnej przyjemności. Mimo to polecam, Julia

• Zalety Świetny kameralny obiekt,Stosunek ceny do jakości, blisko plaży,czysto,drinki podawane w szkle.
    • Wady łóżka pojedyncze zestawione do siebie-lecz pośrodku z uwagi na konstrukcję ramy łóżka przerwa

Przebywałem w hotelu w okresie 12-19 maja 2017r .Wycieczka zakupiona z biura podróży Easy Travel. Hotel spełnił nasze oczekiwania, ładnie położony ok 300 m od piaszczystej plaży, blisko tawern,sklepików,wypożyczalni. Pokoje sprzątane codziennie, w trakcie pobytu zmieniana pościel, ręczniki. Posiłki w restauracji Olive Garden na terenie obiektu Plaza Pallace-czysto schludnie i pysznie-jedzenie różnorodne od kuchni greckiej,angielskiej oraz typowo europejskiej, nie zabrakło owoców morza. Bar Sambuka również na terenie obiektu serwował drinki w szklanych naczyniach co uważam za bardzo duży plus. Leżaki przy basenie free-do dyspozycji gości. Kolejny duży plus to darmowe Wi-Fi świetnie działa w recepcji, na leżakach przy basenie oraz patio. Obsługa bardzo miła i pomocna. Transfer z lotniska ok 15 minut. Dobra lokalizacja do wycieczek fakultatywnych. Przy wyborze hotelu sugerowałem się opiniami innych użytkowników. W okresie połowy maja nie odczułem uciążliwości odnośnie hałasu dobiegającego z ulic, nawet jak grała muzyka w barze to po zamknięciu okien było cicho. Polecam ten Hotel wszystkim, na żywo wygląda znacznie lepiej niż na zdjęciach. Pozdrawiam obsługę hotelu i Panią Joannę z Easy Travel.

• Zalety - pokój
    • Wady - monotonne angielskie śniadania, codziennie to samo, - głośno od godz. 22 do godz. 2 w nocy -dziwna wersja all inclusive

Restauracja hotelowa oferuje smaczne jedzenie, ale śniadania są typowo angielskie. Po dwóch dniach człowiek już nie ma ochoty patrzeć na bekon, fasolę, jajka sadzone, gotowane, jajecznicę i tosty. Hotelowa wersja all inclusive jest też dziwna (podobno norma w Grecji). Sami musieliśmy się dowiadywać, czy nam coś przysługuje w ramach tej oferty czy jest płatne. Generalnie oferta all inclusive jest owiana jakąś tajemnicą. Piwo z kranu bezpłatne. Lody wydawane od godz. 14. Z uwagi na głośną muzykę z baru i okolicznych tawern długo nie mogliśmy zasnąć. Muzyka cichła całkiem około godz. 2 w nocy. Generalnie było w porządku.

• Zalety Mały, kameralny hotel z bardzo dobrą i miłą obsługą.
    • Wady Hałas dochodzący z otaczających ulic, powodowany głównie przez motocyklistów. Wielkość łazienki a głownie natrysku to jakieś nieporozumienie.

Hotel wybraliśmy korzystając z opinii wczasowiczów. Wybór trafny. Wielką zaletą był brak imprezujących przez całą noc gości różnych nacji (co jest raczej normą w dużych hotelach). Mimo drobnych niedociągnięć - hotel godny polecenia.

• Zalety Miejsce wypadowe do zwiedzania wyspy.
    • Wady Wyzywienie w obcji all inclusive.Glosna muzyka z baru hotelowego.

Hotel kameralny prowadzony przez rodzine.Dosyc glosny bo u zbiegu dwoch ruchliwych ulic Pokoje sprzatane reczniki wymieniane o ile sa na podlodze..Basen gleboki i czysty.Do plazy spacerek.W okolicy tylko restauracje i sklepy.obsluga hotelu ok .Wersja all incusive to w tym hotelu to pomylka.Jedzenie kiepskie, malo greckie,maly wybor.Zaznaczam ze nie jestesmy wybredni, ani pierwszy raz na wczasach w Grecj wiec mamy jakies porownanie.Wlasciciele prowadza ogolno dostepna restauracje i to co zostaje jest potem serwowane w trochej zmienionej formie.Ani to swieze ani smaczne Koniec kolacji godzina 20.00 potem to juz za pieniazki.Hotel 4**** w tym przypadku to pomylka.Wyspa warta zwiedzenia ,piekna .Polecam polskie biuro, minuta od hotelu Zante Magic Tours lub przez internet .Profesjonalna obsluga w jezyku polskim.