Opinie o hotelu Poseidon Beach
Grecja / Zakynthos

Poseidon Beach: budynek główny, basen, wakacjepl

• Bezpośrednio przy hotelu publiczna, piaszczysta i długa plaża z łagodnym zejściem do morza.
  • Infrastruktura przyjazna dzieciom: brodzik, plac i pokój zabaw, miniklub (4-12 lat), gry, zabawy i zajęcia sportowe.
  • Atrakcyjne położenie: ok. 500 m od centrum Laganas, w pobliżu minimarket, bary i restauracje, ok. 4 km od lotniska.

Raf

• Zalety Położenie, obsługa miła, urozmaicone posiłki
    • Wady Internet, dostęp środków higieny

Wakacje bardzo udane, choć nie obyło się bez przygód. Pierwszego dnia zostaliśmy zakwaterowani w bardzo złym pokoju, małym i ciasnym znajdującym się na poziomie minus 1, gdzie było ciemno i śmierdziało wilgocią. Poprosiliśmy o zmianę pokoju, co mogło się odbyć w dniu następnym, z powodu braku miejsc. W dniu kolejnym pokój został wymieniony na bardzo fajny, jasny i czysty- od tego momentu wakacje na plus. Położenie hotelu jest bardzo dobre, super plaża, bliskość lokalnego centrum- każdy znajdzie coś dla siebie. Posiłki smaczn, urozmaicone. Mały minusik za dostępne tylko mydło w kostce w łazience, ale to problem, który można bardzo szybko zlikwidować we własnym zakresie. Polecam hotel bardzo, a wyspę odwiedzę zapewne jeszcze nie raz!

• Zalety Hotel położony w dobrej lokalizacji obok piaszczystej plaży z łagodnym podejściem idealnych do kąpieli dla dzieci. Hotel idealny do wypoczynku dla rodzin z dziećmi. Bardzo dobre wyżywienie, może tylko z wyjątkiem kawy, która jest czymś w rodzaju kawy inki, a nie właściwej kawy, ale reszta napojów i jedzenia w ilościach takich jakie kto zje i wypije i jedzenie wartosciowe, codziennie można było wybrać sobie zdrowe jedzenie. Bardzo dobre były także desery i duzo owoców. Obsługa bardzo przyjemna, czas spędzony na wakacjach uważam za bardzo udany.
    • Wady Jeśli ktoś jedzie tam z dziećmi to nocą może budzić hałas, ale trzeba poprosić o inny pokój i myślę że to da się rozwiązać.

Wakacje spędzone w hotelu uważam za bardzo udane i każdemu mogę polecić bo według mnie jesli chodzi o lokalizację i bliskość do fajnej plaży to jeden z lepszych hoteli na wyspie. Ja w każdym razie wolę nie wędrować do plaży i wypoczywać niż mieć trochę wyższy standard pokoju ale do morza trzeba dochodzić. Polecam każdemu skorzystanie z tego hotelu a mnie zamożnym osobom by pojechac poza sezonem czyli we wrześniu, bo naprawde mam zamiar kiedyś jeszcze do tego hotelu wrócić

aga

• Zalety hotel na plaży, długa, piaszczysta plaża, łagodne wejście do morza(dla dzieci i nieumiejących pływać), długa plaża dla osób biegających i lubiących spacery, z lotniska transfer ok.15 minut.
    • Wady możliwość palenia papierosów nawet w miejscu spożywania posiłków, czasem w nocy dość głośno ze względu na powroty imprezowiczów, słaba animacja

W hotelu pokoje są małe, ale każdy ma balkon. Na szczęście są szafy z wieszakami na ubrania. Większość pokoi z widokiem na morze. Ręczniki wymieniane codziennie, prześcieradła co trzy dni . Jedzenia dużo, powtarzające się. Ale zawsze są frytki i makarony, często owoce, ciasteczka(słodziutkie) i jogurt. Jeśli kończy się jakiś posiłek to w barze przy basenie jest znowu jedzenie i picie. Po kolacji ok. 21, tylko picie w barze do 23 (piwo,wino, drinki, woda, soki). Obok hotelu są markety, w których jest wszystko. Bardzo blisko główna ulica z tymi samymi sklepami i restauracjami. Wieczorami tylko spacery wzdłuż morza lub głównej ulicy (mnóstwo młodzieży w różnym stanie upojenia alkoholowego), animacje są słabe, wieczorami w hotelu jest nudno. Blisko przystanek autobusowy aby jechać np. do stolicy wyspy. W stolicy główna ulica z mnóstwem sklepów i restauracji. Sporo leżaków wokół hotelu (bezpłatne), nawet ok. 10.00 można znaleźć wolne(ale nie przy basenie). Tradycyjnie wszyscy zostawiali ręczniki na leżakach. Brak ręczników plażowych, trzeba mieć swoje. Basen mały, pełen dzieci. Wycieczki można zamówić na miejscu w lokalnych biurach, są tańsze niż te proponowane przez biura z Polski. Sporo osób mówiących po polsku w sklepach i lokalnych biurach z wycieczkami. Atutem hotelu jest plaża, cudowna, piaszczysta z czystą wodą. Podsumowując pojechałabym tam jeszcze raz z rodziną. Wszelkie "wady" są do przyjęcia. Był to fajnie spędzony czas.

Janusz

• Zalety Plaża przy hotelu Miła obsługa Open bar przy basenie Czysto
    • Wady Małe pokoju

Hotel przy plaży, wokół basenu drink bar. Przez cały dzień można było coś zjeść. Elastyczne godziny posiłków. Sympatyczna obsługa i dbanie o czystość w pokoju codziennie. Polecam hotel dla rodzin z dziećmi i par.

Renifer

byliśmy poza sezonem pod koniec września więc animacji było bardzo mało, ogólnie pobyt udany

Mario

• Zalety Blisko piaszczystej plaży. Bary przy plaży samoobsługowe - duży plus. Lokalizacja super - 15 minut jazdy autobusem od lotniska. Wokół dużo knajp i klubów.
    • Wady Jedzenie bardzo monotonne. Miłośnicy frytek i pizzy nie mogli narzekać - były codziennie. Gorzej z resztą. Szczególnie zaskakujący był mały wybór owoców i warzyw, które są najtańsze w Grecji. Ze względu na bliskość żółwi, będących pod ochroną, brak sportów wodnych na plaży - rowerków wodnych do tej grupy trudno zaliczyć.

Plaża piaszczysta i bardzo urokliwa. Gdyby jeszcze palacze zabierali swoje pety ze sobą, a nie zostawiali ich na plaży, byłoby idealnie. Sam hotel czysty, pokoje sprzątane codziennie, a obsługa bardzo miła. Jedzenie nieco monotonne. Hotel optymalnie oddalony od ulicy rozrywkowej w Laganas, ok. 500m

• Zalety Polozenie super - przy plazy. Jedzenie dobre. Mini Klub dla dzieci. Ladny objekt
    • Wady Pokoje stare, male i moze byc glosno.

Czytalismy opinie zanim pojechalismy i spodziewalismy sie gorszych warunkow szczerze - ale bylo bardzo fajnie. Pokoje sa male i zalezy w jakiej czesci dostaniesz pokoj ale my akurat nie mielismy zle. 2 dorosli i 2 malych dzieci dalismy rade przez tydzien w malym pokoju na ostatnim pietrze z widokem na morze i basenu (z balkonu.) Lazienka mala ale pokoje czyste i codziennie sprzatane. Polozenie hotelu jest super, przy plazy, object tez ladny. Jedzenie dobre - codziennie cos innego - kazdy cos dla siebie znajdzie. Mini klub bardzo fajny - dwie Polki ktore pracuja sa super dziewczyny!

KATARZYNA

• Zalety Jedzenie. Całkiem dobre. Duży wybór i na tym się kończą zalety hotelu.
    • Wady Pokoje Łazienki Brak czajnika w pokoju Basen z zimną wodą Leżaki

Hotel według mnie opinie na wyrost oprócz jedzenia stosunkowo dobrego nie ma w nim nic co by było na poziomie 4 gwiazdek. Byliśmy już w kilku hotelach greckich i ten był najgorszy. Pokoje tragedia, łazienki jeszcze większa tragedia. Brak czajnika w pokoju, meble lata świetności mają zdecydowanie za sobą, Łazienka jeszcze większa tragedia. Pokój wymienialiśmy 3 razy. Basen z zimną wodą, wokół ślisko. Trzeba uważać zwłaszcza jak jest się z dziećmi. Alkohole bardzo słabe. Brak jakichkolwiek animacji. Jeden wieczór podczas całego pobytu był wieczór grecki. Plac zabaw śmieszny. Ogólnie plusem może być jeszcze położenie i to na tyle.

• Zalety Plaża
    • Wady Prawie wszystko

To nie hotel 4* raczej 2,5* pokoje stare klima śmierdzi lózka tragedia tak chalasuja , serwis nie mily , w pokoju lodowka ktora nie mrozi nie ma wody w pokojach ani czajnika , kotara w prysznicu przykleja sie do ciala bleee , nie ma europejskich alkoholow pani barmanka powiedziala ze mamy sobie isc do marketu , piwo zmieszane z woda jedzenie tragiczne wkolko to samo , jedyny atut to ze zaraz przy hotelu jest plaża i nic wiecej ale jak ktos pierwszy raz przyjedzie to pewnie bedzie ok , panie animatorki to co robia i pokazuja to smieszne w zyciu nie widzialam tak slabe animacje codziennie to samo , w barze z alkoholami o 23 zamykaja i nie wazne ze ludzie stoja po alkohol... NIE POLECAM

Justyna

• Zalety - Wyjscie z hotelu na plaże - piekne widoki z pokoju na ostatnim pietrze - blisko centrum - wieczorne puszczanie meczu zamiast> animacji
    • Wady - w łazienkach śmierdzi z rur szambem... - wanna bardzo mała do tego okropna zasłona która sie przylepia do ciała, podczas prysznica woda sie wylewa na cala lazienke - suszarki słabe wiec do długich włosów polecam wziąć swoją - łóżka są nie wygodne i bardzo hałasują i nie ma nawet cienkiej kołdry tylko do przykrycia są prześcieradła - w pokojach śmierci stęchlizną

Bardzo szczera wypowiedź To nie są 4* , tylko przy rezerwacji w biurze wyskoczyło 3* czyli taki haczyk ale, na nasze polskie ani 4 ani 3 to nie jest tylko może 2*. Hotel jako hotel dla zbyt nie wymagających bedzie ok i dla tych którzy chcą sie przespać i co kol wiek zjeść.. 3 razy zmieniałam pokój ponieważ każdy byl nie posprzątany, mieli chaos w papierach... Jedzenie bardzo bardzo srednie jesli ktos jest troche wymagajacy i zyje na jakis standardach w polsce to nie bedzie mu odpowiadać - do jedzenie w praktycznie kółko to samo... Z głodu się nie umrze.. Przy basenie 2 bary. : 1- picie bez alkoholowe, i piwo ktore nie mozna nazwac piwem, kanapki zrobione z resztek ktore zostaly ze sniadania, pizza, hod dogi i chamburgery, lody, czasem cistaka, czasem cos innego zalzy co im zostanie.. 2- bar to samo "piwo" i tamtejsze alkohole -słabe, bar z alkoholem o godzinie 23 zamykaja ci przed nosem nawet jesli masz tam wsadzoną rękę. Więc trzeba liczyc na alkohol we własnym zakresie. podobnie w sumie w restauracji - potrafisz sobie cos nakladac a zabieraja ci sprzed nosa pełne miski jedzenia i nie wiadomo co z tym robia.. Wi Fi KATASTROFA ciagle trzeba wpisywac w wyszukiwarke ich hasło bo wywala. Leżaki ok, wielki plus na wyjscie na plaze i od razu do wody. Obsługa przy recepcji ok, obsługa na barach niezbyt. Anglików traktują lepiej bo jest ich tam wiadomo więcej i wiecej placa. Ogólnie nie polecam i nie wróciłabym do tego hotelu