Opinie o hotelu Regency Plaza
Egipt / Sharm el Sheikh

Regency Plaza: aquapark, sport i rekreacja

• Bezpośrednio przy hotelu ładna, koralowa plaża w zatoce Nabq.
  • Dla dzieci: animacje, miniaquapark, 4 baseny, miniklub, opiekunka.
  • Imponujący aquapark: zjeżdżalnie typu: space bowl, family slide, kids fun slide oraz turbo sidle i kamikaze slide.
  • Ok. 10 minut drogi autem od lotniska w Sharm El Sheikh.
  • Wylot z Poznania All Inclusive

Ata

• Zalety piękny ogród, dostępność leżaków
    • Wady brud , bardzo słaba jakość posiłków

Hotel stary i to widać niemal na każdym kroku. Sprzęty wyeksploatowane, fotele na tarasach przy restauracji z brudnymi, dziurawymi pokrowcami. Stan i czystość łazienek wspólnych skandaliczny. Na posiłkach często można było trafić na mocno niedomyte talerze, wydzielane są sztuce, wszystko jest lepkie od brudu. Hotel na pewno nie zasługuje w chwili obecnej na pięć gwiazdek. Być może takie oceny wystawiają goście ze wschodu. Są też pozytywy; piękny ogród, szeroka plażą, spora ilość basenów. Był to nasz 4 pobyt w Egipcie, najgorszy hotel w jakim byliśmy. Nie wrócimy i nie polecamy.

Klaudia

• Zalety Animacje, baseny, ogród, obsługa.
    • Wady Pokoje, jedzenie, menadżer.

Hotel ogromny, teren bardzo ładny ale gorzej z pokojami zdecydowanie nie są na standardy 5* a szczególnie łazienki. Było kilka mało przyjemnych incydentów np. w nocy 3 dnia pobytu w moim pokoju zza lodówki było słychać dziwne dźwięku, po zawolaniu obsługi powiedziano nam że to szczur, przyszedł menadżer hotelu oczywiście zmienił nam pokój po czym gdy chcialysmy jakiegoś potwierdzenia że taka sytuacja miała miejsce Pan zaprzeczył wszystkiemu twierdząc że tam nic nie było, taksówkarze który stoją pod hotelem oszukują klientów, nawet po ustaleniu wcześniej kosztu przejazdu na końcu okazuje się że nie 10 dolarów a 20. Jedzenie bardzo słabe, ciągle to samo. Z pozytywnych rzeczy napewno baseny, animacje i super animatorzy.

• Zalety Ogród
    • Wady Cała reszta

Nie polecam, odradzam i proszę żeby pomijać szerokim łukiem...tragedia jeden wielki syf... pokoje straszne obsługa koszmarna. Nigdy nie ma piwa od rana do wieczora... Jak chcesz się napić piwa to musisz latać od baru do baru i pytać...kolejki do restauracji ...wpuszcza kolejne osoby jak ktoś wyjdzie...obsługa brudna... koszule i spodnie... brak szklanek i filiżanek na stołówce... alkohol rozcieńczany kranówą... faraon po pierwszym dniu... Jak za ta cenę moglam pojechać do lepszego hotelu ale chciałam Sharm i już nigdy więcej...

Sabina

• Zalety Hotel ładny,częściowo w remoncie,aqua park,piękne otoczenie,bardzo miła obsługa.
    • Wady Jedyną wadą tego hotelu jest czystość,główna restauracja tragedia,obsługa mimo że bardzo miła miała strasznie brudną odzież,po posiłku zamiast przetrzeć stół nakrywali na nowo,ale najgorsze dla mnie były toalety ogólnodostępne,najgorsza w lobby,tragedia,brud,smród.Niestety to nie jest wina sprzątających tylko na wyższym stanowisku,bo widziałam kontrolę po sprzątaniu i pan nic nie kazał poprawiać.

Ogólnie hotel bardzo ładny,piękny ogród,wspaniała obsługa,dużo udogodnień dla dzieci,animacje widziałam lepsze.Rewelacyjne centrum nurkowe,to tam kupowaliśmy wszystkie wycieczki.Bardzo troskliwa opieka i przystępne ceny.Niestety są też minusy.Czystość w głównej restauracji i toalety ogólnodostępne masakra.Trzeba być też przygotowanym na to ,że 90% gości to Rosjanie,dużo z Kazachstanu,a reszta to Włosi i Polacy.Uważam,że hotel nie jest wart ceny jaką zapłaciliśmy.

• Zalety położony przy plaży, piękny ogród

Pobyt super, pokój deluxe z super widokiem na morze czerwone, pokoje sprzątane codziennie, posiłki w restauracji Royal naprawdę na bardzo dobrym poziomie.

Sebastian

• Zalety aquapark animacje plaża posiłki całkiem nie złe jak na Egipt mało Polaków na końcu pomostu - mała rafa dla dzieci idealna obsługa miła, pomocna
    • Wady -brak infrastruktury poza hotelem

byłem z rodziną w lipcu 2018 roku przez 12 dni, gorąco ale nam to nie przeszkadzało, zespół animatorów rewelacyjny, jedzenie spoko jak na Egipt. Mało narzekających Polaków na wszystko. super baseny, fajna plaża. Obsługa miła.

Natalia

• Zalety -Przepiękny ogród -Hamaki w pokojach deluxe -Zjeżdżalnie
    • Wady -Daleko do rafy -Niektóre miejsca przy basenie wymagają renowacji -Duży obiekt (780 pokoi)

Hotel w szczególności skierowany do rodzin z dziećmi, ze względu na aquapark z 11 zjeżdżalniami oraz bogaty program animacyjny. Dodatkowo zadbana zieleń i bezpośredni dostęp do plaży. Dużo stref wypoczynkowych i dla osób lubiących aktywnie spędzać czas (korty tenisowe, boiska, dyskoteka). Hotel posiada 2 baseny podgrzewane, dzięki czemu bez problemu można udać się tam w okresie zimowym

• Zalety plaża i ogrody
    • Wady pokoje brudne łazienki brudne z obdrapaną i zardzewiałą wanną,smród w pokojach jak i w lobby,posiłki bardzo słabe i monotonne,naczynia brudne w barach wszystko ciepłe nie nadające się do picia.

Nie polecam ,smród,brud w całym hotelu. Nie ma zimnych napoi w barach wszystko kończy się po 22 .Posiłki słabe i monotonne ,naczynia brudne. Pokoje do generalnego remontu.Obsługa tylko stawia wodę na lodówkę i to wszystko.

Paulina

• Zalety czyste i zadbane baseny
    • Wady stare i brzydkie pokoje, łazienka to koszmar - syf i brud aż strach się myć czy korzystać z toalety, klimatyzacja działała tylko 1 dzień i potem została wyłączona (przy 40 stopniach na zewnątrz), opcja all inclusive realizowana bardzo słabo - czerwone wino tylko do kolacji w głównej restauracji i to jak ktoś miał szczęście że było, piwo tylko w wybranych barach, drinków nie ma dla gości ze srebrnymi opaskami, ogólnie bardzo słaby hotel, nie powinien być sprzedawany w ofercie jako 5*, tylko co najwyżej 3*.

Hotel jest stary i widać po nim upływ czasu, wszystko brudne, popękane, farba odpada na każdym rogu. Meble zużyte i rozpadające się. Brakuje szklanek, sztućców i talerzy. Jak już przyniosą, to wszytko niedomyte i klejące się od brudu, aż strach jeść. Jedzenie słabe, codziennie takie samo. Monotonne śniadania, obiady i kolacje. Tydzień można wytrzymać, ale po trzech dniach już każdy był sfrustrowany jedzeniem. Obsługa nie zna angielskiego, więc załatwienie czegokolwiek jest możliwe tylko po rosyjsku. Hotel pod rosyjskich turystów, nawet animacje dla dzieci są w tym języku. 95% gości w hotelu to Rosjanie, Ukraincy i Białorusini. To nie jest hotel na 5* i nie powinien być tak sprzedawany klientom, opis hotelu jest naciągany i bardzo na wyrost. W rzeczywistości wygląda to znacznie gorzej. Moim zdaniem lepiej dołożyć kilka złotych i wybrać inny hotel.

Iwona
    Pobyt: Marzec 2019

• Zalety piekny ogród, niezłe pokoje
    • Wady okropne wydzielane jedzenie, hotel ma złe opinie nawet wśród miejscowych i obsługi więc nic nie trzeba dodać

pisałam opinie nt hotelu już dawno ale nie została dodana. Była zbyt szczera.