Opinie o hotelu Rethymno Village

Rethymno Village: obiekt, basen

• Zalety Dobre położenie, codziennie sporzątany. Basen spory w porównaniu z innymi w okolicy. Jedzenie bardzo smaczne. Bardzo miła obsługa. Generalnie mocne 3*.
    • Wady Mogłoby być więcej przekąsek pomiędzy posiłkami, ale to już tak żeby się do czegoś przyczepić.

Jak na 3* to ok. Dobrze zlokalizowany i skomunikowany. W okolicy dużo marketów, restauracji, wypożyczalni aut i biur podróży. Może niezbyt nowy, ale czysto, pokoje codziennie sprzątane, wymieniana pościel i ręczniki. Klima 5 euro za dzień działa bez zarzutu. Pokoje różne, my mieliśmy z wyremontowaną łązienką, z widokiem na basen, nie było słychać odgłosów z ulicy. Bardzo blisko publiczna plaża, piaszczysta, ale wejście do wody kamieniste, konieczne buty. Jedzenie bardzo dobre, świeże i pod dostatkiem. Jeśli ktoś pisze że mały wybór to wymyśla. W razie braków donoszone na bieżąco. Bardzo miła obsługa, ciągle uśmiechnięci. Jeśli ktoś ma zamiar poplażować i pozwiedzać to polecam. Jeśli ktoś nastawia się na moczenie w basenie przez tydzień, picie drinków i wieczorne rozrywki to absolutnie nie.

Aneta

• Zalety -blisko plaży - czyste, sprzątane codziennie pokoje - wszędzie blisko, dużo knajpek i sklepików w okolicy, przystanek autobusowy zaraz obok hotelu, ok. 10 minut do centrum Rethymnonu
    • Wady - średnie jedzenie, duży wybór, ale bez wyrazu i raczej z najtańszych produktów - zaniedbany ogród i ogólnie przydałby się hotelowi mały remont - może być głośno, okna niektórych pokoi wychodzą na ruchliwą ulicę

Dla mało wymagających i nie siedzących zbyt dużo w hotelu. Sam pokój sprzatany codziennie, wymieniane ręczniki, pościel co kilka dni. My mieliśmy cichy pokój, ale to loteria - jeśli trafi się taki od strony ulicy lub autostrady może być bardzo głośno. Generalnie polecam pokoje w budynkach nie przy samym basenie. Jedzenie all in dla wszystkich gości: śniadania, obiady, kolacje, pomiędzy napoje, kawa, herbata, ciasteczka i lody. Jakość niestety nie najlepsza. Napoje mozna sobie brac w plastikowych kubeczkach jednorazowych, co generuje masę smieci i dla osob nieco bardziej swiadomych ekologicznie moze byc troche przykre. Basen całkiem fajny i czysty, ale jak ktoś już tutaj napisał czasami śmierdzi z rur (zależy od dnia) i dobrze by było trochę zadbać o roślinność wokół basenu, bo nie wygląda najlepiej (wszystko suche, dużo chwastów itp.). Bylismy tam z mężem 2 tyg., pobyt generalnie udany (wiecej nas w hotelu nie bylo niz byliśmy), ale drugi raz wybralibysmy inny hotel.

M

• Zalety Sprzatane pokoje, smaczne jedzenie.
    • Wady Położony na obrzeżach, daleko do centrum, brak rozrywek i animacji, monotonne posiłki. Pokoje stare i zaniedbane, zaslona zamiast szyby pod prysznicem,male pokoje i mała brzydka łazienka. Bardzo niesympatyczna i odpychająca recepcjonistka, minęła się z powołaniem. Jeśli nie radzi sobie z wykonywanymi obowiązkami to powinna zatrudnić kogoś do pomocy lub odpuścić sobie tą robotę. Jej obowiązkiem jest być milą dla klientów, którzy mogą już nie wrócić do tego hotelu, z jej powodu. Nie dość, że brak tam rozrywek, to jeszcze ona" dorzuca swoje 3 grosze". Drogie wycieczki, w tak małym mieście powinny być tańsze, mieliby większy zysk . Ogólnie "hotel"oceniam na 2. Nie wiem za co to 3,5 gwiazdki, chyba za położenie blisko dzikiej plaży. Nie polecam,a naprawdę nie jestem osobą wymagająca jeśli chodzi o hotel.

Hotel Transylwania. Nie dość, że na obrzeżach rodem z horroru to jeszcze warunki spartanskie. Naprawdę nie wiem za co te 3,5 gwiazdki+niesympatyczna recepcjonistka.

Marzena

• Zalety Codzienne sprzatane,codzienne wymieniana pościel.
    • Wady Położony na obrzeżach rodem z PRL. Dakeko do centrum.Brak animacji, monotonne jedzenie i mały wybór dań. Niesympatyczna baba w recepcji i już na powitanie odechciało się wszystkiego, brak profesjonalizmu z jej strony i panujący tam chaos. Łazienka okropna, pod prysznicem zaslona zamiast szyby. Łazienka bardzo mała i pokój też.

Zdecydowanie nie polecam tego hotelu. Zasługuje na 2 gwiazdki, nie na 3,5.

Zbyszek

ABSOLUTNIE NIE JEDŹCIE DO TEGO HOTELU. Byliśmy do tej pory w innych hotelach 3 gwiazdkowych w grecji i ten był zdecydowanie gorszy od pozostałych. Przy basenie, recepcji i restauracji cały dzień i noc mocno śmierdzi ściekami. Za hotelem od strony pokoi leci autostrada. Przed hotelem druga ruchliwa droga a na dodatek w barze po drugiej stronie ulicy jakiś rokowiec z gitarą wydziera na całe gardło przez głośniki codziennie do 1 w nocy. Jest głośno i nie da się tam odpocząć. Soki i napoje najtańsze, chemiczne, niedobre, Piwo można pić cały dzień i nie bardzo wchodzi. Mocniejsze alkohole wydają od 19 i są jeszcze gorsze niż piwo. Brandy niedobre, bo jakieś najtańsze. Jedzienie tłuste i bardzo przeciętnie, wybór niezbyt duży, Codzień praktycznie to samo, mięs mało i jak były to niedobre, Cały tydzień jedliśmy głównie frytki z pomidorami. Pokoje nawet czyste i ok, ale w łazienkach ciasne prysznice z płachtami zamiast szyb - po myciu jest nachlapane wszędzie.

Marcin307

• Zalety czyste, codziennie sprzątane pokoje miła obsługa niedaleko do plaży dobre jedzenie ładny basen
    • Wady brak jakichkolwiek animacji lub wieczorków tematycznych płatna klimatyzacja

Byliśmy w tym miejscu na przełomie maj/czerwiec 2018. Hotel jak najbardziej zasługuje na 3 gwiazdki. Jedzeniem można być pozytywnie zaskoczonym. Ładny basen, czyste i codzienne sprzątane pokoje, miła obsługa. Do plaży spacerkiem około 5 minut, wystarczy przejść przez drogę i wyznaczonym miejscem dochodzi się do piaszczystej plaży, choć zejście w morze jest kamieniste. Na plaży parasole, obsługa z pobliskiego baru. Okolica bardzo spokojna choć nie można narzekać na brak miejsc do zwiedzania zarówno w samej miejscowości jak i w pobliskim Rethymno, które bardzo polecam do zwiedzenia. Warto się też wybrać w miejsce, które jest wizytówką Krety czyli Laguna Balos. Ale tam można dostać się tylko samochodem.

Wczasowiczka

• Zalety Czysty basen. Dobre jedzenie. Bardzo miła obsługa.
    • Wady Słaba klimatyzacja w jednym z trzech pokoi które zajmowaliśmy.

Pokoje sprzątane codziennie. Ręczniki wymieniane prawie codziennie. Ogólnie czysto. Przemiła obsługa. Bardzo dobrze utrzymany basen. Jedzenie bardzo dobre ale może trochę monotonne śniadania. Generalnie polecam.

Emila Kowalczyk

• Zalety Dobre jedzenie i czysty basen. Bardzo miła obsługa.
    • Wady Słaba klimatyzacja. Zapach stechlizny w pokoju ale nie w każdym.

Hotel ok ogólnie. Pokoje sprzątane codziennie. Jedzenie bardzo dobre ale może trochę monotonne śniadania. Basen czysty i dobrze utrzymany. Blisko do morza.

para

• Zalety zadbany basen, miła obsługa hotelowa
    • Wady klimatyzacja dodatkowo płatna ...

bliskość do morza ( przejście na druga stronę ulicy i wyznaczonym miejscem zejście na plaże) to atut, plaża miejscami kamienista, ale można znaleźć miejsca piaszczyste aby rozłożyć ręcznik, lecz proponuję zaopatrzyć się w buty do kąpieli w morzu. Jedzenie w hotelu dość monotonne, brakował nam specjałów typowych dla Grecji. przy hotelu przystanek autobusowy skąd można jechać na przepiekna starówkę Rethymno- warto odwiedzić ! :)

elaiartur
    Pobyt: Lipiec 2015

• Zalety bez wątpienia położenie- blisko plaży w centrum miejscowości Platanes, dobry zasięg wi-fi
    • Wady \"all in.\" to jakaś pomyłka, jedzenie bardzo monotonne i tłuste, żadnych animacji

Hotel 3* położony w centrum miejscowości Platanes- i to jest jedyna zaleta tego hotelu. Wyżywienie na bardzo niskim poziomie- słabej jakości, wszystko tłuste, monotonne, bardzo mały wybór. Okolice basenu bardzo zaniedbane, pozarastane chwastami. Zero jakichkolwiek animacji, co wieczorami bywało irytujące... Pokój- jak to pokój w 3* hotelu szału nie ma, w końcu jak się jedzie na tak piękną wyspę, ma to być jedynie miejsce do spania. Jednak mieliśmy natrętnego lokatora w postaci jaszczurki biegającej po ścianie, więc i sen nie był spokojny... Ogólnie nie polecam...