Opinie o hotelu Rinia 2
Albania / Riwiera Albańska

Rinia 2

Stosunek jakości do ceny: PONIŻEJ OCZEKIWAŃ

• Atrakcyjne położenie: ok. 10 km od centrum Durres, w dzielnicy hotelowej Shkembi Kavajes, ok. 38 km od lotniska w Tiranie.
  • Tuż przy hotelu piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza.
  • Doskonały jako baza wypadowa do zwiedzania okolic Durres.

Marian

• Zalety Bliskość plaży
    • Wady Fatalne wyżywienie,brud w kuchni,

Najgorsze wyżywienie z jakim spotkaliśmy podczas naszych dotychczasowych wakacji. Potrawy gorące podawane bez podgrzewaczy, po15 minutach wszystko było zimne. Ślamazarni i wiecznie smutni kelnerzy . Na śniadanie margaryna zamiast masła przypominała nam czasy PRL-u. Gorąco nie polecamy tego hotelu , Irena i Marian.

Jan Sobiechowski

• Zalety polozenie i pokoje
    • Wady nie bylem nigdy w gorszym hotelu

nikomu kto byl kiedys za granica nie polecam tego hotelu, a powodow do tego jest tak duzo ze moglbym pisac i pisac

Marian

• Zalety Bliskość plaży
    • Wady Fatalne,fatalne jedzenie !!!

Największym minusem Hotelu jest bardzo kiepskie wyżywienie które nie można nazwać '' All inclusive", menu było bardzo monotonne, Jeden rodzaj pieczywa, jeden rodzaj czegoś co " udawało wędlinę" a poza tym dania ciepłe były podawane bez podgrzewaczy więc po 15 minutach były zimne. Nie chcę się dalej rozpisywać ale Hotel nie jest godny polecenia głównie na wyżywienie.

Patrycja

• Zalety polożenie, bezpłatne leżaki z parasolami na plaży
    • Wady fatalne jedzenie, ciągle to samo, ostatniego dnia niestety zatrucie jelitowe, brudno, obsuga nie czysciła stolików do posilkow, a jesli już to bardzo pobierznie. Na pewno nie 4*, maksymanie 3* brudna zastawa stołowa

Ogólnie warto jechać i zobaczyć Albanię, ale nie polecam tego hotelu. Samochód, ktory wynajęliśmy od hotelu nie powinien być dopuszczony do jazdy.

• Zalety Bardzo blisko do plaży, woda w basenie chłodna idealna aby się schłodzić po opalaniu, klimatyzacja, zimne piwko :) Bardzo miła obsługa :)
    • Wady Słabe odpływy w łazience

Bardzo fajnych hotel, jeżeli chodzi o jedzenie to dobre, śniadania monotonne ale każdy wybierze coś dla siebie - na słodko lub słono. Bar przy basenie zero kolejek trunki dobre, piwko zimne. Na wypoczynek idealna baza. Pokoje codziennie sprzątane czyste i pachnące. Panie sprzątające miłe i wesołe. Polecam :))

Daniel

• Zalety Położenie hotelu i miła obsługa.
    • Wady Słabe posiłki bardzo monotonne praktycznie cały czas to samo , wegetarianie bedą zadowoleni , miesożercy mniej.

Hotel bardzo ładnie położony , obsługa zawsze uśmiechnięta , bardzo fajny koleś na sali , ogólnie obsługa bardzo fajna.Jedzenie niestety monotonne jak dla mięsożercy bardzo średnie , wegetarianie bedą mieli co jeść ;) Nasz pokoj był duży , czysty z pieknym widokiem na morze , jedyny minus brak w prysznicu 1 drzwi wiec cała woda szła na łazienke ale mozna rozłożyć ręczniki na ziemi i jest ok :) Ogolnie polecemy i jestesmy zadowoleni z pobytu :)

Kamil
    Pobyt: Lipiec 2016

• Zalety Basen Blisko plaży
    • Wady Daremne jedzenie

Hotel położony przy samej plaży , bardzo fajny basen , darmowe leżaki obok hotelu. Pokoje czyste , zadbane , nie mogę się do nich przyczepić . Najgorsze w hotelu to jedzenie które jest codziennie takie same , opcja all inclusive w tym hotelu spełnia najprawdopodobniej inną rolę . Obsługa miła , niestety jeden z panów obsługi powinien zostać usunięty z hotelu za nachalność do kobiet . Według mnie obsługa jest wizytówką hotelu , w tym miejscu pozostawia ona wiele do życzenia.

Maałgorzata

• Zalety przy plaży
    • Wady małe pokoje, fatalne jedzenie, brudno w restauracji, brudny basen, leżaki na plaży brudne i porozpruwane, codzienny barak prądu , ciepłej wody czasami wcale nie było wody

Przestroga - nie wybierajcie tego hotelu, to prawda , że jest przy plaży, ale absolutnie nie odpowiada 4 gwiazdkom, może na 2 bym się zgodziła. Urlop tam to wyrzucone pieniądze, zmarnowany czas i jelitówka pewna.