Opinie o hotelu San Fermin
Hiszpania / Costa del Sol

San Fermin

• Bezpłatny internet wi-fi w pomieszczeniach ogólnodostępnych
  • Różnorodne menu

turysta
    Pobyt: Czerwiec 2011

dina
    Pobyt: Maj 2011

Pokoje hotelowe niewielkie, wszystkie z balkonem, ręczniki wymieniane codziennie, pościel 2x w tygodniu, codziennie sprzątane. Basen otoczony trawnikiem, z dającymi przyjemny cień drzewami i parasolami, leżaki płatne 2 euro. Posiłki urozmaicone i w olbrzymich ilościach, każdy znajdzie coś dla siebie;) bardzo dużo warzyw i owocow, sokow oraz kilka rodzajow oliwy z oliwek. Ok. 500m od hotelu duży supermarket gdzie można niedrogo zrobić zakupy (woda mineralna 2l 0,3 euro). Hotel położony ok.400m od plaży, trzeba przejść przez ruchliwą ulicę, jest sygnalizacja świetlna, bardzo dobre połączenie autobusem do Malagi i Marbelli. W okolicy mnostwo barow, restauracji i sklepow z pamiątkami.

beata
    Pobyt: Sierpień 2008

Standard średni-pokoje raczej czyste, ale dość przygnębiające(hotel chyba z lat 70., lastrykowa podłoga. Hałas - pierwotnie mieliśmy pokój od strony wejścia do hotelu, CO RANO pobudka ok.6, gdyż akurat wtedy śmieciarki opróżniały kontenery ze szkłem.... Poza tym autokary wydające charakterystyczny przenikliwy dzwięk przy cofaniu, a do tego turkot walizek przyjeżdżających i odjeżdżajaących gości....Po zmianie pokoju od strony basenu - cowieczorne, raczej żałosne animacje do późna... Mocno skrzypiące łóżka w obu pokojach. Jedzenie OK. Najlepsze wrażenie robi w tym hotelu szef sali - pan pod muszką, zupełnie nieprzystający do rozchłestanych (głównie brytyjskich) gości. Obsługa sprawnie posługuje się angielskim. We wrześniu zalew emerytów.

knam
    Pobyt: Czerwiec 2009

Polecamy osobom chcącym poznac andaluzję.Bylismy z 4-latkiem,nie polecamy.Brak animacji i zaplecza do zabaw.Hotel czysty,obsługa b. dobra.Jedzenie ok.Pomocny rezydent.Bardzo drogie wycieczki fakultatywne,rezerwowalismy w miejscowym biurze podrozy.Uwaga-bardzo trudno wypozyczyc auto!!!Rezerwacje z co najmniej tygodniowym wyorzedzeniem...

Pobyt: Maj 2009

polecam ten hotel ze wzgledu na połozenie, blisko do centrum, do plaży, do rozrywek, niedaleko jest super market takze można spokojnie sobie na piechotke wszędzie dojśc. bardzo mila obsługa, pokoje czyste, balkon ok.polecam

Maria cc

Jeśli szukacie spokoju to nie ta miejscowość. Wiele się dzieje dookoła. Bardziej dla osób lubiących rozrywkę lub dla rodzin szukających tradycyjnych turystycznych uciech. Pokój dla dwóch osób wystarczał. Miejsca na ubrania w miarę, wolnej przestrzeni także sporo, może małe malowanie dla odświeżenia. Ręczniki zmieniane na prośbę, sprzątanie regularnie. Śniadania ograniczone do minimum. Posiłki główne bardziej urozmaicone, lepszej jakości i lepsze w smaku. Czasem zdarzyło się że schodząc pod koniec kolacji coś było chłodne. Ja wróciłam zadowolona.

Grzegorz cc

Pokój nazwałbym mianem średniego. Umeblowanie i wystrój trafił w mój gust. Nie jakieś tam wczasowe meble z ikeii, tylko solidne łóżko porządna szafa. Jeśli na mieście wstąpicie na jednego to z powrotem weźcie taksówkę. Hotel położony jest na wzniesieniu i po głębszym wątpię czy dacie radę. Na śniadania nie chciało nam się zbytnio wstawać. Typowe angielskie. I przez tydzień to samo. Chwile od hotelu super bar właściwie Pub nazywa się BuzBys. Zobaczcie sami a przekonacie się sami o czym mówię.

Marcelina cc

Każdy zawsze znalazł coś dla siebie w restauracji. Nigdy nie było tak że, ktoś z naszej czwórki opuszczał restaurację głodny. Personel był zawsze uprzejmy, prezentował angielski na dobrym poziomie. Ogólna czystość pokoju była zadowalająca. To co nam pokazano na zdjęciach mniej więcej zgadzało z tym co zastaliśmy na miejscu. Klub dla dzieci z milą atmosferą. Basen czysty, trochę zieleni. Przy hotelu można łatwo złapać taksówkę lub podejść na przystanek autobusowy skąd można pojechać w różne miejsca.

zielas
    Pobyt: Lipiec 2008

Polecam gorąco hotel San Fermin na letni wypoczynek. Wyposażenie hotelu jest ok, jedzenie dobre i w nieograniczonych ilościach, położenie świetne. Blisko na spacer wzdłuż morza, na drobne zakupy, do delfinarium, do parku...

FF
    Pobyt: Maj 2008