Opinie o hotelu Sharming Inn
Egipt / Sharm el Sheikh

Sharming Inn: obiekt, basen

ryszard

• Wady KLIMATYZACJA ? i 28 * C w pokoju !!!

70% ARABSKIE RODZINY !!! NA PLAŻĘ dojazd autobusem hotelowym 5 km. ZEJŚCIE NA PLAŻĘ-- 60 SCHODÓW *- 30 m ! .Wejście do morza po kamieniach,można się pokaleczyć,także wychodząc ! 3 m głębokości ! Animacja po ukraińsku Obsługa w restauracji,po arabsku !,traktująca GOŚCI JAK INTRUZÓW ,nie znają słowa PRZEPRASZAM !.Kiełbasa jak mortadela,piwo bezpłatne w lunchu i dinner.DNO ! ODRADZAM !!!,moja noga NIGDY tam nie stanie ! -

• Zalety Ładny, rozległy teren i fany basen. Animatorzy extra. Szkoda tylko że animacje były w języku rosyjskim.
    • Wady Wszechobecny brud i syf. W pokojach i na stołówce. Jedzenie monotonne.

Do tej pory myślałam że te wszystkie negatywne komentarze są przesadzone. Teraz już wiem że nie. Brud, syf wszędzie. Wszystko się lepiło. Nabawiłam się paskudnego zatrucia. Trzymało mnie przez tydzień. Sprzątający zabierał dolara i szedł sobie. Jedzenie - codziennie to samo. Nie mogłam już patrzeć. Animacje i wszystkie rozrywki tylko po rosyjsku. Byłam szczęśliwa jak wyjeżdżaliśmy stamtąd. Trzymajcie się z daleka od tego hotelu.

Rafał

• Zalety brak
    • Wady Syf kiła i mogiła

Nie kupujcie wycieczki do tego hotelu, spędziliśmy tam dwie noce (bo przyjechaliśmy w sobotę i nie dało się zmienić hotelu do poniedziałku) potem po zadymie jaka zrobiliśmy za dopłatą 110 dolarów przeniesli nas do Golden Shores i ten hotel moge polecić z czystym sumieniem, nie jest to 5 gwiazdek ale czysto i jedzenie bardzo dobre. Zresztą Sharming inn to nie hotel tylko noclegownia i w euroRapejskich standardach został by zmknięty, Jeszcze raz POLACY nie kupujcie wycieczki do tego Hotelu. Od razu w Polsce wybierajcie albo Golden Shores albo Aloha Shores.

• Zalety Brak
    • Wady Pokoje domagają się zmiany wyposażenia

Hotel dla mało wymagających,jeśli zależy ci naladnych pokojach super czystości to tam nie jedź nie będziesz rozczarowany

Dagmara

• Zalety Miła obsługa, fajne położenie, dość duży, czysty basen, piękna rafa.
    • Wady 99% gości to goście z Ukrainy, totalny brud na stołówce, obrzydliwe śniadania, karaluchy

Syf, kiła i mogiła.... Nie polecam. Na dzień dobry pokój masakra, za 20$ znalazł się przyzwoity z balkonem, stołówka tragedia, podłoga tak klejąca, że zostawiasz za sobą klapki, napoje, kawa( a właściwie woda w kolorze kawy), piwo wydawane w plastikowych malutkich kubeczkach. Mięso wydzielane, ciągły brak talerzy, widelców , serwetek. Karaluchy w pokojach, na stołówce i basenie. Nie mam pretensji do hotelu, mam żal do biura Coral, że sprzedaje Polakom hotel, który powinien być absolutnie wycofany z oferty. Animacje po rosyjsku, obsługa po rosyjsku, muzyka nad basenem i na plaży po rosyjsku. A poza tym ci ludzie( Ukraińcy) mają zupełnie inne wymagania, są bardzo głośni, "wszystkożerni", pozostawiają po sobie bród i syf. Obsługa bardzo miła, pomocna, basen czysty, spory, leżaki niestety jak w wielu hotelach po 9 rano ciężko znaleźć. Miła niespodzianka- urodzinowy tort przyniesiony do pokoju. Obiady, kolacje- zjadliwe, ciasta dobre. W hotelu było nas kilku Polaków, super ludzie- pozdrawiam. Nigdy nie polecę nikomu, mam porównanie do innych hoteli w Egipcie i wiem, że może być super, wręcz bajecznie......

Piotr Stelter

• Zalety Miła obsługa,
    • Wady Hotel powinien przejść jakis remonte

Hotel dla mało wymagających (jeżeli drażnią cię stare meble, płytki w łazience to tam nie jedź)

Patrycja
    Pobyt: Marzec 2019

• Zalety ładne i przestronne pokoje
    • Wady brud, jedzenie beznadziejne i monotonne

sami Rosjanie, ciężko dogadać się po angielsku, brudno na stołówce, jedzenie : mało wybór i codziennie to samo, ogólnie jeden z najgorszych hoteli w jakich byliśmy, może Ukraińców i Rosjan zadowoli, Polaków na pewno nie, nawet tych mało wymagających...hotel oceniam na jakieś 2 gwiazdki...koło 4 to on nawet nie stał

joanna

To najsłabszy hotel jaki widziałam. Spędziłam tam jedną noc po zakończonej objazdówce. W hotelu głownie Białorusini i Ukraińcy. Śmierdzi i brudno. Jedzenie nie nadaje sie do spożycia, a miejcse do spożywania posiłków, to nawet nie wiem jak nazwać. Klimaaryzacja nie działa, pościel dziurawa, a na materace nawet nie patrzcie. Totalny koszmar.

Bartosz

• Zalety Jedynym plusem hotelu są ładne pokoje. Niezbyt duże, ale przytulnie urządzone.
    • Wady Brud, absolutny brak jedzenia, bardzo nachalni animatorzy przez co można pomarzyć o relaksie nad basenem, obsługa w większości mówi tylko po rosyjsku

Jeden z najsłabszych hoteli w Egipcie w jakich byłem. Po 2 dobach spędzonych Sharming Inn musieliśmy prosić rezydenta o załatwienie przeniesiena do lepszego hotelu. Jedynym plusem tego miejsca są całkiem ładne pokoje. Jeśli chodzi o wady to absolutny brak jedzenia. Przez 2 dni nie jadłem praktycznie nic. Straszny brud - jak jakieś "jedzenie" spadło na podłoge to leżało tam przez 2 dni. Napoje w barach bardzo słabej jakości. Dodatkowo piwo i wino było bezpłatne tylko do "posiłków". Goście hotelu to w 99% Rosjanie przez co znaczna część obsługi mówi wyłacznie po rosyjsku. Przy rezerwacji zdawałem sobie sprawę, że biorąc jeden z najtańszych hoteli nie ma co oczekiwań luksusu, ale z perspektywy czasu stwierdzam, że po prostu szkoda sobie psuć wakacje żeby zaoszczędzić kilkaset złotych na hotelu.

Artur

• Zalety Chyba jak dla mnie to tylko cena
    • Wady Wszystko co można sobie wyobrazić, hotel ogólnie ma swoje lata i potrzebny jest mu mega duży remont.

Do hotelu pojechałem z żona w listopadzie. Ogólnie jest ten hotel nastawiony na klienta ukraińskiego, niestety jest już dość stary i to widać. Najbardziej co potrafi zepsuć wakacje to ze mając wykupione all inclusive niestety ale nie ma co zjeść. Stołówkę jak otwierają na obiady o 13:00 to cały tyłum się rzuca i brakuje jedzenia już po 20 min. to samo z kolacją. Zdarzało się ze brakowało talerzy lub nawet sztućców do jedzenia. Piwo było podawane tylko przy obiedzie lub na kolacji i tylko na stołówce w ilości małego plastikowego kubeczka. Wino które niby było w ofercie i miało być nie było widziane :) Generalnie opinia moja jest podzielona z dużą ilością polskich gości którzy spędzili czas w tym czasie. Nad morze jest w prapdzwie bus dziennie ale nie spodobała nam się ta plaża. W hotelu jednie co jest akceptowalne to ze basen jest dość dobrze utrzymany i leżaki są dostępne. Animatorzy też starali się zapewnić dziennie jakaś atrakcje, chociaż tylko w języku ukraińskim. Ogólnie nie polecam, na pewno są ciekawsze miejsca w Egipcie do spędzenia wakacji