Sui Resort

Sui Resort: obiekt, basen

• Udogodnienia dla dzieci: animacje i zajęcia w miniklubie (4-12 lat), brodzik, plac zabaw.
  • Tylko 500 m do piaszczysto-żwirkowej plaży.
  • Rozbudowana infrastruktura: 4 restauracje, 4 bary, pralnia, 2 baseny odkryte, 3 zjeżdżalnie wodne.
  • Dla aktywnych gości, m.in.: siłownia, siatkówka, aerobik.
  • Wylot z Poznania All Inclusive

tomasz anna

• Zalety wszystko

polecam wszystkim hotel ,jeszcze nie zniszczony jedzenie dobre każdy znajdzie coś dla siebie lody ciasto owoce nocna zupa najlepsza obsługa super drinki super pokoje super ogólne wrażenie super polecam!!!!!!

Pawel

• Zalety nowy hotel, dobre jedzenie, wi fi w calym holetlu
    • Wady brak !

Hotel naprawde spoko bylismy 20 pazdziernika 7 dni. co tu wiele pisac nowy obiekt wiec jeszcze nie zniszczony z wyjatkiem sof w lobby nie bylo duzo ludzi wiec mi nic nie przeszkadzalo widok na baseny mieslimy z okna 2 pietro jednak 3-4 to najlepsze moim zdaniem i wyzej. troche glosno jesli ktos z dziecmi od strony basenow ale da sie przezyc. minus sa ale jak w kazdym cos sie znajdzie np. mini bar tylko woda . ktos kto byl juz w lepszych hotelach przyzwyczjony jest do piwa cola itp. nastepnie plaza zwirowa bez obuwia lipa. herbata turecka z torebek. no i drinki ktore ciezko tym nazwac . plusow duzo wiecej jedzonko smaczne nikt nie chorowal 4 osoby z nami byly. sauna siłownia wszystko czyne od rana obok bazar Alara jak juz ktos wspomial drogi dosc ale kazdy cos w dobrej cenie wyrwie. polecam wyjazd do Alanya duzo taniej niz na bazarze i obok fajna piasczysta plaza kleopatry busem lub taki bus okolo 10 lira taxi 22-25 euro w jedna strone jakies 35 km od hotelu hoetl polecam wart swojej ceny okolo 1950zl nas kosztował

Maria

• Zalety Nowy obiekt. Bus do plaży. Oraz wielki plus za jedzenie.
    • Wady Sprzątanie pokoi. Mała przestrzeń przy basenie i brak miejsc.

Bardzo piękny obiekt. Architektura robi wrażenie. Trochę mało sklepów w bliskiej odległości. Bazar Alara Grand to targowisko dla ludzi lubiących "podróby" , a ceny czasami przewyższają trzykrotnie wartość towaru. Ale jak mówią miejscowi- Ruskie wszystko kupią. Ogólnie wrażenie dobre.

Natalia

• Zalety 1.Blisko plaży 2.Bardzo dobre posiłki 3.Miła obsługa 4.Bus dojeżdżający na plaże mimo bliskiego położenia z powodu dużej góry
    • Wady 1.Hotel jest ogromny i trzeba dobrze zapamiętać każdą droge

Hotel jest ekskluzywny oraz bardzo ładny jak i na zewnątrz tak i wewnątrz.Bardzo pyszne i różnorodne jedzenie,duży basen główny,zjeżdżalnie i basen dla dzieci,uprzejma i pomocna obsługa.Hotel zapewnia animację i atrakcje na scenie która widać z balkonu(m.in. występy z udziałem widzów,pokazy taneczne,ogni,wspólne śpiewanie dzieci).Jestem pozytywnie zaskoczona że mimo bliskiego dostępu do morza kursuje hotelowy bus który wozi na plażę choć jest tam bardzo pod górkę.Na plaży bar,jedzenie,owoce i lody.Na plaży są fotele :) Na pewno wrócę tam za rok.

Laskowski Mirosław

• Zalety Wszystko super, nowe, nowoczesne i z przepychem

Hotel znajduje się 400 m od plaży, Bardzo nowoczesny, czysty, zadbany.

Pobyt w tym Hotelu zarezerwowałem i dokonałem przedpłaty w ubiegłym roku na początku listopada ,czyli było wtedy jeszcze wiele wolnych pokoi do wyboru . Ku mojemu wielkiemu rozczarowaniu 16 tego Maja otrzymałem pokój z widokiem na śmietniki ,zaplecze kuchni tego Hotelu Zgłosiłem to w recepcji obiecano zmianę pokoju ale do końca turnusu to nie nastąpiło . Więc gdyby nie to zdarzenie byłbym z małżonką bardzo zadowolony z naszego pobytu , nawet do samego położenia Hotelu można było się przyzwyczaić ale do widoku przez balkon nie .

Julia

• Zalety Pyszne jedzenie, Bar na plaży, ALARA GRAND BAZAR 10minut spacerkiem, prze miła obsługa, animacje,
    • Wady Brak!!!

Najlepszy hotel!!! Nie ma ani jednej błachostki do której można sie przyczepić. Ogromny wybór jedzenia w porze obiadowej nie trzeba wracac na stołówkę, w barze na plazy i basenie kazdy znajdzie coś dla siebie. Bus nad morze kursuje co 5/10 minut - odległość jest niedaleka ale trochę stromo. Na plaży hotelowej znajduje sie plac zabaw, nie ma walki o leżaki(są bezpłatne). Animatorzy zabawiają gości caly dzien i wieczor. Podczas posiłku w głównej stołówce obsługa co chwile dolewa wino ;) Polecam hotel każdemu z całego serca, chętnie tam wrócę????

• Zalety Hotel ładny nowy pięknie oświetlony ,pokój bez zastrzeżeń, łazienka ok, ręczniki codzienne wymieniane , sprzątane codziennie .Woda mineralna w lodówce.
    • Wady Plaża beznadziejna kamienista, strome zejście do wody.Bar na plaży bardzo ubogi (brak wina)nawet podczas obiadu bardzo mały wybór przekąsek. Posiłki w hotelu monotonne codziennie jedno i to samo i niedopieczone mięso i wszystko zimne. Rezerwacja ręczników na basenie na których nikogo nie było.

Hotel ładny nowy pięknie oświetlony ,pokój bez zastrzeżeń, łazienka ok, ręczniki codzienne wymieniane , sprzątane codziennie .Woda mineralna w lodówce. Plaża beznadziejna kamienista, strome zejście do wody.Bar na plaży bardzo ubogi (brak wina)nawet podczas obiadu bardzo mały wybór przekąsek. Posiłki w hotelu monotonne codziennie jedno i to samo i niedopieczone mięso i wszystko zimne. Rezerwacja ręczników na basenie na których nikogo nie było.

Ela S

• Zalety Jedzenie do wyboru do koloru, pełno wszystkiego, aczkolwiek mogłoby być więcej mięsa (europejskiego) ;) bo smaki przyprawy niekoniecznie nam podchodziły ale to są drobiazgi. Dużo świeżych warzyw, owoce, makarony zupy sosy desery dużo by wymieniać. Omlety na świeżo każde rano z dodatkami na życzenie :) Alkohole i napoje do woli i dobre. Niestety nie uraczyli nas kawą z ekspresu a jesteśmy maniakami espresso ;) Byliśmy po sezonie we wrześniu 2017 i leżaków na basenie było tak na styk, podobno w sezonie jest ciaśniej :) Animacje muzyka wieczorami, zabawy i raz była piana party. Polecam masaże w strefie spa :)
    • Wady Plaża i odległość do plaży. O ile kamienie nie są problemem to dojście do plazy pieszo takie średnio komfortowe. Z powrotem jest taka górka ze bus miał problem wyjechać ;) nadrabia bar na plazy i dostęp do lodów i napoi. Niestety odludzie. Spacer ograniczał się do przejścia na bazar. Dwa sklepiki na ulicy i koniec. Bazar duży oddalony od hotelu jakieś 1000m. Trochę był strach bo idzie się tam wieczorem po ciemku ale nic nigdy nie było czego się pobać ;)

Bardzo piękny hotel aczkolwiek trochę na uboczu. jest nowy, bardzo ładnie urządzony i wykończony :) pięknie. Polecam go odwiedzić póki jeszcze nic nie jest zniszczone :)

Monika i Michal

• Zalety Piękny hotel w stylu sutanskim pachnący nowością pokoje bardzo czyste jak cały hotel.Mila obsługa bardzo fajna atmosfera .
    • Wady Podczas naszego pobytu nie dostrzegliśmy żadnych wad .

Dużo podróżujemy wybieramy zawsze 5* hotelu ten hotel jest najlepszy ze wszystkich w którym byliśmy .Polecamy dla rodzin singli seniorów .Pokoje są bardzo czyste oraz łazienki pięknie urządzone wygodne łóżka i czystość .