Opinie o hotelu Sui Resort

Sui Resort: obiekt, basen

• Udogodnienia dla dzieci: animacje i zajęcia w miniklubie (4-12 lat), brodzik, plac zabaw.
  • Tylko 500 m do piaszczysto-żwirkowej plaży.
  • Rozbudowana infrastruktura: 4 restauracje, 4 bary, pralnia, 2 baseny odkryte, 3 zjeżdżalnie wodne.
  • Dla aktywnych gości, m.in.: siłownia, siatkówka, aerobik.

adrian

• Zalety nowy hotel, ładne pokoje
    • Wady w tym hotelu niema alkoholu, wódka ma 10%

Hotel nowy, pokoje duze, dobrze wyposazone,ale popieram wpisy poprzedników, w tym hotelu niema alkoholu!!! wódka jest mieszana z wodą ma max 10% alc .poza tym ok.restauracja ala carte to dania z restauracji głownej tylko podane ładnie, w hotelu brak kebaba, w poblizu Alara grand bazar ceny z kosmosu, w piatek jest bazar koło hotelu Dolphine Delux do którego warto sie wybrac bo tanio i duzy wybór, generalnie hotel polecam, ale duzy minus za alkohol!!!

Sławomir

Jesteśmy zadowoleni w 100 %, nie ma się do czego doczepić, gorąco polecam.

Oliwia Zuziak

• Zalety Piękne pokoje, świetna obsługa, czysto i higienicznie, super animacje, na plaże zawoził nas autobus, bardzo blisko bazarów. Bardzo dobre wino i piwo oraz napoje bezalkoholowe.
    • Wady Niestety jedzenie jest mocno monotonne, a napoje alkoholowe oprócz piwa i wina są naprawdę sztuczne i bardzo nisko procentowe.

Ogólnie hotel polecam! Obsługa i sam wygląd robią swoje. Czytałam dużo, że podobno wszędzie Rosjanie a to nie do końca prawda, gdyż podczas naszego pobytu większość osób to Polacy!

Tomallop

• Zalety Czystość
    • Wady Jedzenia niby dużo ale jak ,,coś,, lepszego dadzą to tylko na tzw pierwszy rzut. Od godz 19 mega kolejki, może m.in aby zjeść inne danie aniżeli te podawane codziennie. Tego lepszego dania dnia już p?źniej nie uzupełniają.....

Hotel ogólnie nie jest zły ale Napewno pomimo wyglądu nie należy mu się pięć gwiazdek. Opinie o rocieńczonych mocnych alkoholach potwierdzam. Takiego działania nikt nigdy nie poprze. Z racji przystępnej ceny większość to Polacy i Rosjanie , jak coś to proszę pisać na tomallop@o2.pl

Jakub

• Zalety Ładny wygląd hotelu, dużo leżaków na plaży. Dobra ekipa animatorów.
    • Wady Mały pokój, słabe wyciszenie, monotonne jedzenie, okropna kawa.

Nie polecam tego hotelu. Małe pokoje, ściany chyba z tektury, słychać wszystko co się dzieje na korytarzu i za oknem. Jedzenie monotonne i bardzo przeciętne. Restauracja a'la carte to ustalone menu w większości z bufetu, nie ma możliwości wyboru. Desery wyglądają ciekawie, ale smakują tragicznie. Kawy praktycznie nie da się pić. Kiepskie alkohole i drinki. Hotel zlokalizowany 10 minut od żwirowej plaży. Busik jeździ do godziny 18 z dwoma krótkimi przerwami. Na plus dobrzy animatorzy, piana party przy basenie, dużo leżaków na plaży.

Kinga

• Zalety Pyszne jedzenie , czyste pokoje, wysoki standard hotelu , piękna plaża, miła obsługa. Wspaniale miejsce na wakacje.
    • Wady Brak morza w zasięgu wzroku z hotelu.

Brak wad. Wspaniale miejsce na wakacje dla rodzin z dziećmi oraz młodzieży.

Para 40 lat

• Zalety Czysto.
    • Wady Nie szanują gości, zwłaszcza kelnerzy i animatorzy .

Oszukują gości dolewając do butelek z alkoholem wodę. Kelnerzy podsmiechuja się na widok reakcji gości. Dla mnie takie podejście do gosci skreśla hotel z listy udanych wakacji na które czekamy przez cały rok ! Byłam 5 razy w Turcji i z czymś takim się nie spotkałam. I nawet jeżeli były jakieś zalety to nie warto o nich pisać bo oszustwo to oszustwo.

• Zalety Wszystko
    • Wady Nie ma wad

Piękny hotel, jedzenia bardzo dużo, caly czas dokładane, sprzątane na bieżąco, lezakow przy basenie i na plaży dużo, bus na plażę jezdzi co 10 minut a spacerkiem tez jest blisko, bar na plaży i animacje rewelacyjne, co wieczor pokazy np. Ognia, tanca brzucha. Bardzo się starają, wszystkim polecam.

Mario

• Zalety Ogólnie ok ale szału nie ma.Dość dobre jedzenie .
    • Wady W tym hotelu nie ma alkoholu !! Coś alkoholopodobne leją już z butelek czyli mieszanka wody z wódka 70% wody 30% wódki.To nie chodzi o to ze ktoś chce sie upić ale to jest oszustwo i to w hotelu 5* Mini bar to tylko woda .Scisk na basenie i brak wolnych leżaków .Plaza fatalna kamienie i żwir nie mozna spacerować brzegiem ponieważ zapadasz sie w żwirze .Źle zaprojektowane miejsce na kuwety z potrawami które tworzą nie potrzebna kolejkę.

Nie spotkałem sie jeszcze w żadnym hotelu z tym zeby o 19 ruszył tłum ludzi na kolacje ale to chyba dlatego ze goście to głównie Polacy i Rosjanie .Normalnie nikt nie szturmuje posiłku zaraz po otwarciu restauracji.Ostatnio widziałem takie rzeczy ale na nartach( tez głównie Polacy w hotelu) Generalnie pobyt rodaków którzy są większością nie jest zaleta.Uciekasz od nadmorskich kurortów w Polsce i Januszy a tu i tak cię dopadną bo hotel nie jest zbyt drogi.

Ja

• Zalety Wszystko ok

Oferta zgodna z opisem i załączonymi zdjeciami......,..................