Opinie o hotelu Sui Resort

Sui Resort: obiekt, basen

• Udogodnienia dla dzieci: animacje i zajęcia w miniklubie (4-12 lat), brodzik, plac zabaw.
  • Tylko 500 m do piaszczysto-żwirkowej plaży.
  • Rozbudowana infrastruktura: 4 restauracje, 4 bary, pralnia, 2 baseny odkryte, 3 zjeżdżalnie wodne.
  • Dla aktywnych gości, m.in.: siłownia, siatkówka, aerobik.
  • Wylot z Wrocławia All Inclusive
  • Wylot z Gdańska All Inclusive

D.

• Zalety Hotel czysty. Jedzenie smaczne. Plaża blisko. Obsługa na najwyższym poziomie.
    • Wady Dla nas brak.

Pokoje - codziennie sprzątane i są wymieniane ręczniki. Jedzenie - bardzo smaczne. Są także kolację tematyczne. Każdy znajdzie coś dla siebie. Obsługa - bardzo miła i pomocna. Plaża - najwygodniej jest iść na plażę a wrócić busem. Bus jeździ bardzo często. Rozkład jazdy należy sprawdzić tylko po to by wiedzieć kiedy jest przerwa. Na plaży bardzo dużo leżaków. Codziennie świeży ręcznik na plażę do odbioru. Blisko do bazaru. Przy głównej ulicy zatrzymują się dolmusze, którymi można dojechać do Avsallar - jest tam bardzo duży bazar, warto jechać wieczorem oraz do Alanyi (około 40 minut). Polecamy hotel!!! Chętnie przyjedziemy jeszcze raz.

ANNA

• Zalety Czystość
    • Wady W komentarzu

Jedna gwiazdę daje za czystość. Niestety więcej gwiazdek nie mogę dać. Zacznę od obsługi, która jest bezczelna... Codziennie byłam Zmuszona do słuchania we wspólnej przestrzeni na basenie głośnej muzyki, głównie techno z dużą ilością basów. Dziś ostatniego dnia poprosiłam spokojnie o ściszenie muzyki, zapytałam :"czy mógłby sciszyć muzykę" , po czym Pan z obsługi odpowiedział mi bezczelnie i pretensjonalnie "magiczne słowo! ". Czułam się bardzo niezręcznie wręcz niebezpiecznie, ponieważ mówiąc to miał bardzo agresywny i stanowczy ton. Ta sytuacja zdecydowanie zapadnie w pamięć i już nigdy nie wrócę do kraju w którym nie szanują kobiet, nawet w hotelu gdzie przyjeżdżają turyści z Europy. Kolejny punkt jedzenie : byliśmy prawie dwa tygodnie i codziennie były te same dania. Codziennie kurczak, czasami ryba, indyk i kotlet mielony - burgerowy w różnych odsłonach. Od połowy naszego pobytu zmniejszyła się znacznie frekwencja w hotelu i wybór potraw również...bardzo budżetowa wersja stołówki w tym hotelu. W miejscu w ktorym powinny być słodycze przy basenie jest jeden góra dwa rodzaje ciast, i pusta zamrażarka. Dodatkowo nie ma świeżo wyciskanych soków, są tylko te z dystrybutora. Nie oczekuję żeby świeże soki były wliczone w cenie, ale powinnam mieć możliwość zakupu takiego "rarytasu". Plaża- to raczej żwirownia na małej przestrzeni. Okolica głównie hoteli i dwa bazary. Niestety w tej okolicy nie macie alternatyw związanych z jedzeniem. Zero konukrecji dlatego bary na straganach są bardzo drogie: za danie, takie jak: szaszłyk z ryżem i frytkami zapłaciliśmy 70zł. Pokój : czysty, komfortowy, niestety łóżka dramatyczne. Materac i poduszki nie wygodne, a kołdrą są szorstkie narzuty. Atmosfera: głównie turyści z Rosji, którzy również nie szanują wspólnej przestrzeni i są bardzo głośni. Odradzam ten hotel każdemu.

Zbynek

• Zalety położenie czystość wielkość
    • Wady koty jako zwierzęta

Hotel bardzo fajny położenie bardzo ciekawe transport na plażę bardzo szybki. Bar na plaży ciekawy, na plaży delikatne kamyki bardzo czysta woda oraz dużo sportów wodnych dla chętnych. Ogólnie wrócilibyśmy jeszcze raz

xxlook

• Zalety nowy budynek, blisko duży bazar

Bardzo zadbany hotel. W pobliżu jest bardzo duży bazar. Bus na plaże jeździ bardzo często.

adrian

• Zalety nowy hotel, ładne pokoje
    • Wady w tym hotelu niema alkoholu, wódka ma 10%

Hotel nowy, pokoje duze, dobrze wyposazone,ale popieram wpisy poprzedników, w tym hotelu niema alkoholu!!! wódka jest mieszana z wodą ma max 10% alc .poza tym ok.restauracja ala carte to dania z restauracji głownej tylko podane ładnie, w hotelu brak kebaba, w poblizu Alara grand bazar ceny z kosmosu, w piatek jest bazar koło hotelu Dolphine Delux do którego warto sie wybrac bo tanio i duzy wybór, generalnie hotel polecam, ale duzy minus za alkohol!!!

Sławomir

Jesteśmy zadowoleni w 100 %, nie ma się do czego doczepić, gorąco polecam.

Oliwia Zuziak

• Zalety Piękne pokoje, świetna obsługa, czysto i higienicznie, super animacje, na plaże zawoził nas autobus, bardzo blisko bazarów. Bardzo dobre wino i piwo oraz napoje bezalkoholowe.
    • Wady Niestety jedzenie jest mocno monotonne, a napoje alkoholowe oprócz piwa i wina są naprawdę sztuczne i bardzo nisko procentowe.

Ogólnie hotel polecam! Obsługa i sam wygląd robią swoje. Czytałam dużo, że podobno wszędzie Rosjanie a to nie do końca prawda, gdyż podczas naszego pobytu większość osób to Polacy!

Marek

• Zalety Czysto, dobry kontakt z recepcją, szybki chek-in, bardzo zaangażowani animatorzy, ciekawe animacje, bezproblemowy transfer na plażę, miła obsługa, bardzo ładne i zadbane pokoje.
    • Wady Niestety problemem w hotelu jest alkohol. Nie pojechałem po to aby się \\\"napić\\\" ale fajnie jest czuć moc alkoholu w drinku. Tutaj tego nie poczujesz a szkoda. Nie jest to wina hotelu ale wokół wieczorem nie ma co robić. Faktycznie wieczorem się nudziliśmy i uznaliśmy, że to słaby punkt naszego urlopu. Ważnym punktem oceny jest restauracja. Niestety kolacja podawana o godzinie 19:00 skupia większą część gości hotelowych a wynika to z faktu, że później możesz nie dostać tego co było na poczatku. Kolacja trwa do godziny 21 a już o 20:20 w sobotę 20 września część przystawek została zabrana do kuchni. Nie są dorabiane i dostawiane dania które zostały skonsumowane. Być może nie wszystkie ale zdarzały się takie przypadki. Niestety kelnerzy też nie wyrabiają się przy tak dużym obłożeniu restauracji. Jak już znajdziesz wolny i czysty stolik to czekasz lub szukasz sztućców. Jak na chwilę odejdą osoby od stolika to możesz już do niego nie wrócić,- zostanie zajęty i posprzątany lub tylko posprzatany bez sztućców. Zawsze ktoś z nas zostawał co wiązało się z tym, że nie konsumowaliśmy razem, niestety kolacji.

Ogólnie hotel fajny. Myślę, że kilka elementów sprawiłoby, że ocena byłaby wyższa.

Tomallop

• Zalety Czystość
    • Wady Jedzenia niby dużo ale jak ,,coś,, lepszego dadzą to tylko na tzw pierwszy rzut. Od godz 19 mega kolejki, może m.in aby zjeść inne danie aniżeli te podawane codziennie. Tego lepszego dania dnia już p?źniej nie uzupełniają.....

Hotel ogólnie nie jest zły ale Napewno pomimo wyglądu nie należy mu się pięć gwiazdek. Opinie o rocieńczonych mocnych alkoholach potwierdzam. Takiego działania nikt nigdy nie poprze. Z racji przystępnej ceny większość to Polacy i Rosjanie , jak coś to proszę pisać na tomallop@o2.pl

Jakub

• Zalety Ładny wygląd hotelu, dużo leżaków na plaży. Dobra ekipa animatorów.
    • Wady Mały pokój, słabe wyciszenie, monotonne jedzenie, okropna kawa.

Nie polecam tego hotelu. Małe pokoje, ściany chyba z tektury, słychać wszystko co się dzieje na korytarzu i za oknem. Jedzenie monotonne i bardzo przeciętne. Restauracja a'la carte to ustalone menu w większości z bufetu, nie ma możliwości wyboru. Desery wyglądają ciekawie, ale smakują tragicznie. Kawy praktycznie nie da się pić. Kiepskie alkohole i drinki. Hotel zlokalizowany 10 minut od żwirowej plaży. Busik jeździ do godziny 18 z dwoma krótkimi przerwami. Na plus dobrzy animatorzy, piana party przy basenie, dużo leżaków na plaży.