Sunrise
Grecja / Zakynthos

Sunrise

• Ok. 10 min spacerem do piaszczystej plaży z łagodnym zejściem do wody.
  • Świetne położenie - niedaleko centrum Tsilivi.
  • Okolica słynie z piaszczystych plaż, gajów oliwnych oraz zielonych wzgórz.
  • Idealne miejsce na solidny wypoczynek w komfortowych warunkach.

• Zalety Pyszne jedzenie ,lokalizacja
    • Wady Pobudka codziennie o 5 rano ( kuguty na sąsiedniej posesji) Niezbyt przyjazny właściciel hotelu,personel zestresowany jego obecnością,kontroluje wszystko łącznie z tym co i w jakiej ilości goście mają na talerzach ,drinki w barze słabej jakości .

Pobyt ogólnie rzecz ujmując udany . Uwaga na bezwzględnie przestrzeganą ciszę nocną od godz.23( zapomnijcie o spędzeniu wieczoru na balkonie ) ,łącznie z ostrzeżeniem ze strony personelu o możliwości wezwania policji w razie nie przestrzegania w/w zasady . Jeszcze jedna ważna uwaga uwaga na ręczniki w pokojach hotelowych w razie nadmiernego"zabrudzenia"( według obsługi) personel dodatkowo wystawia rachunek (5 euro ) za szt.lub proponuje żeby goście hotelowi sami je ręcznie wyprali zanim poproszą o wymianę . Miłego wypoczynku .

Helena

• Zalety Hotel położony ok 20 minut pieszo od pięknej piaszczystej plaży.Pokoje czyste,pościel zmieniana co 2 dni.Obsługa w hotelu bardzo miła,sympatyczna ( super )Jedzenie smaczne dużo owoców różnych surówek i sałatek.

Z mężem byliśmy na turnusie 8 dniowym.Hotel położony w spokojnej okolicy w niewielkiej odległości od plaży.Odcinek ten można pokonać w ciągu 20 minut wolnym krokiem.Plaża raczej piaszczysta, pojedyncze kamienie można ominąć :-)Hotel bardzo czysty, basen przy hotelu duży, ciepła wodą ,wystarczająca ilość leżaków i parasoli.Jedzenie bardzo dobre,każdy znajdzie coś dla siebie.Ryby,mięsa przyrządzane na różne sposoby.Dużo warzyw i owoców.Napoje alkoholowe i bezalkoholowe serwowane do lunchu i obiadu a w barze podawane od 10 - 23,często w plastikowych kubeczkach.Obsługa hotelowa bardzo pomocna i serdeczna.Po raz kolejny wybrali byśmy ten hotel ponieważ z pobytu byliśmy bardzo zadowoleni może jedyny mankament to kury i koguty w pobliżu które robią dość wcześnie pobudkę :-)

Gosza

• Zalety obsługa
    • Wady drzwi w łazience się nie zamykają

Super hotel, obsługa rewelacja. Cisza i spokoj. Polecam dla tych, którzy chcą odpocząć i skosztować greckich smaków

Izabela

• Zalety SPOKÓJ
    • Wady ŁAZIENKI W NIEKTÓRYCH POKOJACH

Z pobytu w hotelu Sunrise jesteśmy ogólnie zadowoleni. Minusem w naszym przypadku była łazienka, która nie doczekała się jeszcze remontu, ale można trafić na pokój z wyremontowaną już łazienką. Byliśmy przyjemnie zaskoczeni stołówką i jej obsługą , a i jedzenie serwowane tam odpowiadało naszym wymaganiom (do każdego posiłku podawano owoce i coś słodkiego). Basen czysty, leżaków rzeczywiście nie brakowało, barmani sympatyczni. Problemy z wi- fi, dojście na plażę zajmowalo nam ok. 15 min.

Alicja

• Zalety Przemiła obsługa. Pyszne jedzenie. Cicha i kameralna okolica. Czystość w pokojach - sprzątanie codziennie.
    • Wady Niewyremontowana łazienka.

Polecam ten hotel z całego serca. Cicha i ładna okolica. Do plaży około 15 minut spacerem, ale jeśli ktoś lubi przejść się centrum miasteczka to nie będzie to problemem. Bardzo przemiła obsługa, szczególnie w restauracji. Kelnerzy starali się mówić po polsku, co było miłym gestem. Jedzenie urozmaicone i pyszne. Sympatyczny barman, który nawet puszczał na basenie piosenki na zamówienie :) Hotel urokliwy i ładny. My akurat trafiliśmy na pokój, który jeszcze nie był po remoncie i łazienka trochę straszyła, ale widzieliśmy, że w innych pokojach standard na wysokim poziomie, więc zależy jak się trafiło. Ogólnie nie narzekamy :) Sprzątane było codziennie, ręczniki i pościel wymieniana często. Bardzo udany wyjazd i pobyt w tym hotelu!

• Zalety Pyszne jedzenie, czystość w pokojach i w otoczeniu hotelu, basen wystarczającej wielkości i głębokości, miła obsługa, cisza i spokój.
    • Wady Room service zaczyna od samego rana sprzątanie pokoi -codziennie każdy pokój, czasami było to denerwujące gdy chciało się poleżeć w łóżku, nie ma możliwości wywieszenia tabliczki nie przeszkadzać lub poproszenia o sprzątanie co klika dni.

Polecam ten hotel, jedzenie było wręcz wyśmienite i różnorodne. Odległość do plaży nie była dla nas problemem, tylko krótki spacerek 10-15 min. Warto wypożyczyć samochód aby objeździć wyspę samemu. Drobną wadą było codzienne sprzątanie pokoi od 8:00 rano, wg nas sprzątanie co 2-3 dni by starczyło, prosiliśmy Panią sprzątającą aby przychodziła odrobinę później bo po śniadaniu chcieliśmy jeszcze trochę poleżeć.

Natka

• Zalety Położenie w dalszej linii od centrum, gdzie jest głośno. Brak dzieci w hotelu. Czysto, spokojnie, pyszne jedzenie. Dowóz na plażę busem spod hotelu. Pokoje co drugi dzień sprzątane. Obsługa w restauracji i barze bardzo miła. Polecam

Polecam hotel. Po przyjeździe miłe zaskoczenie przeczytawszy wcześniej opinie o nim. Pyszne jedzenie i obsługa. Pokoje nowoczesne i co drugi dzień sprzątane. Basen o wystarczających rozmiarach. Nic nie brakowało.

Łukasz

• Zalety Hotel położony na obrzeżach miasta, dzięki czemu panuje spokojna atmosfera. Dodatkowo zapewnia to mała ilość pokoi w hotelu oraz fakt, że do hotelu mogą przyjechać osoby powyżej 17 roku życia. Jedzenie bardzo dobre, świeże i urozmaicone. Darmowe leżaki na plaży przy barze, który współpracuje z hotelem. Hotel godny polecenia, jeśli ktoś nie szuka luksusu w pokoju, ale przyzwoitych warunków i smacznego jedzenia.
    • Wady Łazienka nadaje się do remontu (pokój 305). Widzieliśmy jednak, że część pokoi jest już po remoncie. Potwierdzamy wcześniejsze opinie, że koguty piały regularnie i to prawie cały dzień ;-) ale dla nas nie było to problemem.

Pobyt uważamy za jak najbardziej udany. Dla nas położenie hotelu było zaletą, ponieważ szukaliśmy spokojniejszego miejsca, ale z możliwością dotarcia spacerem do barów i restauracji. Gorąco polecamy biuro lokalne Magic Tours i przede wszystkim przewodniczkę Joasię, która swoją osobą, podejściem i ciepłem spowodowała, że wycieczka po Zakynthosie dostarczyła nam wielu niezapomnianych wrażeń. Zakynthos jest przepiękną wyspą, godną polecenia, natomiast też dość zaśmieconą - niestety głównie przez turystów.

Zibi

• Zalety Mila obsluga,czyste pokoje,duzy wybor posilkow nie do przejedzenia,bus hotelowy 3x dziennie na plaze
    • Wady Lazienka,drinki,internet,klimatyzacja,itaka:D

Hotel polozony okolo 1,5km od centrum miasta,500m do sklepu,2km do plazy,spokojne miejsce zdala od zgielku.Sam hotel bez tragedii bardzo mila obsluga wlaczajac w to panie sprzatajace,po angielsku mowi tylko barman i 2 kelnerki,.My trafilismy pokoj z lazienka przedstawiajaca lata Prlu ale sa tez z nowoczesnymi lazienkami,Czystosc i wyglad pokoju na plus.Klimatyzacja w ofercie za darmo a na miejscu okazuje sie ze 6e doba:) Internet dziala tylko na stolowce i w barze przy basenie. W ofercie all inclusive do wyboru 3 rodzaje drinkow o bardzo slabej mocy i jakosci.Itaka nie wspomina nic o tym ze w dzien wyjazdu o 10 rano trzeba zdac pokoj a wylot nastepuje o 22:)O mozliosci doplacenia i przedluzeniu pobytu w pokoju nie ma mowy,pokoje sprzatane i odrazu zajmowane przez kolejnych gosci.Polecam na baze wypadowa jesli macie ochote wynajac auto i zwiedzac wyspe tak jak my to robilismy!Pogoda,plaze,woda,odpoczynek 1 klasa-Grecja Rules:)ale jesli chcemy spedzic czas w hotelu jak robi duzo podroznych typu ALL Inclusive szukajmy czegos w centrum i Wiekszego

Grzegorz i Agnieszka

• Zalety Hotel czysty zadbany, dobre urozmaicone jedzenie.
    • Wady Zauroczony hotelem wad nie dostrzegłem.

Serdecznie pozdrawiam właścicieli hotelu. którzy zorganizowali nam wypoczynek zgodnie z ofertą. Hotel usytuowany na obrzeżach miasta co gwarantowało wypoczynek z dala od rozrywkowego Tsilivi. Do plaży około 800 metrów, ale nie stanowiło to problemu, bo każdorazowe wyjście to możliwość skorzystania z przeogromnej oferty jakie oferowały restauracje, sklepy, kramy, kafejki. W takim klimacie, dochodzi się do pięknej długiej plaży. Na plaży leżaki i parasole płatne. Większość leżała na własnych ręcznikach. W hotelu co drugi dzień wymiana pościeli i ręczników. Pokoje czyste, zadbane jak na foto. Klimatyzacja płatna 6 euro za dzień. Na stołówce mógłby być większy wybór wędlin,jednakże to co było w ofercie zupełnie wystarczyło. Nigdy nie wychodziliśmy głodni. Jakiś< kamyczek do ogródka > pewnie można byłoby wrzucić, ale nie chcę wymyślać. Jesteśmy w pełni zadowoleni,wypoczęci i szczęśliwi. POLECAM, POLECAM, POLECAM.