Opinie o hotelu Sunrise
Grecja / Zakynthos

Sunrise

• Ok. 10 min spacerem do piaszczystej plaży z łagodnym zejściem do wody.
  • Świetne położenie - niedaleko centrum Tsilivi.
  • Okolica słynie z piaszczystych plaż, gajów oliwnych oraz zielonych wzgórz.
  • Idealne miejsce na solidny wypoczynek w komfortowych warunkach.

Karol

• Zalety Bardzo czyste, pięknie odnowione pokoje. Ponadto wyśmienite, różnorodne jedzenie. Obsługa bardzo miła, łatwość komunikacji w języku angielskim.
    • Wady Napewno odgłosy zza balkonu, mianowicie koguty oraz kozy - od około 5 nad ranem nie dawały spać przy otwartym balkonie. Wynikało to akurat z położenia po stronie sąsiada, który ma gospodarstwo.

Polecam osobom, które cenią porządek i kulturę. Dalekie położenie od plaży nie było dla nas żadnym problemem - 10 minutowy spacer po klimatycznej miejscowości. Przy hotelu działa również wypożyczalnia samochódów, jest parking.

Daria

• Zalety Ładne pokoje
    • Wady Mała ilość jedzenia Ciągłe patrzenie na ręce Bardzo nie miła obsługa, wręcz fatalna łącznie z szefostwem Rodzinny biznesik Szczególne, nie miłe traktowanie Polaków Słona woda we wszystkich napojach Pani za barem wydziela kto ile może pić Rzadko wymieniane ręczniki

Okropny hotel. Nie polecam zupełnie. Jedzenie - szwecki stół, bardzo mało wyłożone. 30 minut przed końcem nie było już nic uzupełniane, wręcz jak się przyszło to obsługa patrzyła się jak na intruzów. Również nabierając jedzenie (jak wogole było) patrzyli się na ręce ile kto bierze. Słona woda, nie można było się napić normalnej wody, ponieważ była bardzo słona, soki słone, każde napoje słone, herbaty czy kawy nie można się było napić, bo był słony smak. Żenada... All inclusive - w tym hotelu all inclusive rządzi się swoimi dziwnymi prawami. Również ogromna oszczędność i patrzenie na rece. Piwo rozwodnione, wódka była odliczania co do kropelki. Pani za barem mówiła kto kiedy może pić, zdarzało się że nie chciała dawać napoi, bo tak i koniec. Na blacie byla informacja w języku polskim, choć nikt tam po polsku nie mówił, że jedna osoba dostanie tylko jeden kubek z napojem. Przykre, gdyż będąc z partnerem nie mogłam wziąść mu napoju, tylko każdy musiał osobno chodzic co chwila. Pokoje - pokoje dla odmiany były ładne, ale na prośbę żeby Pani wymienila reczniki kazała mi iść do recepcji, dowiedziałam się tam że nie zostaną wymienione, dopiero za parę dni. Coś okropnego. Obsługa i szefostwo - bardzo nieprzyjaźni i nie mili. Patrzyli cały czas na gości jak na intruzów, szef nawet stwierdził, że ma gdzieś wszelkie skargi, ponieważ i tak będzie miał nowych gości. Rodzinny biznesik... Podsumowując polecam omijac ten hotel szerokim łukiem..

Hanna

• Zalety Hotel zadbany, czysty z pięknie utrzymanymi roślinami i basenem. Dyskretna muzyka, fajny grecki klimat. Bardzo miła obsługa. Jedzenie ogólnie smaczne.
    • Wady Daleko do plaży 1,5 km, a przejście przez miasteczko niezbyt ciekawe. Stołówka niezbyt ładna, polożona przy ulicy, nie skłania do celebrowania posiłków.

Jakość adekwatna do ceny. Hotel po remoncie , pokoje przestronne , wygodne, z ładnymi łazienkami

• Zalety Ładny z zewnątrz
    • Wady Nie smaczne jedzenie, nie uprzejmi pracownicy, brak alkoholu przed 16, i dużo innych wad.... generalnie nie polecam

Nie smaczne jedzenie, nie uprzejmi pracownicy, brak alkoholu przed 16, tak śmierdzi w pokojach stęchlizną, że aż wymiotować się chce, najlepiej to tam nie przyjeżdżać bo ma się wrażenie jakby Cię tam nie chcieli. Hotel dużo innych wad.... generalnie nie polecam za te pieniądze. Max 800 zł za osobę to można jechać, ale nie za ponad 2 tys. Ostrzegam i odradzam! PentiumeX

Marcy

• Zalety Kameralny, hotel nie przyjmuje dzieci, blisko centrum Tsilivi, zadbany basen, dostępność leżaków
    • Wady W miarę upływu pobytu coraz więcej, a na końcu totalny klops...

Mam wrażenie, że czasy świetności hotel ma już dawno za sobą... Plusem jest to, że podróż z lotniska do hotelu zajmuje max 15 minut. Pani w recepcji na pierwszej zmianie miła, pokój dostaliśmy od razu po przyjeździe (ok. godziny 13.00). Pokój bardzo mały, na ścianach odpadający tynk, może to pleść, może grzyb... Od godziny 18.00 upał w pokoju niemiłosierny - klima płatna 6 euro za dzień! Niby mamy 21 wiek, ale takie cuda się zdarzają! Komfort snu zerowy: latające komary nad uchem, plus znajdujące się tuż za ścianą hotelu koguty, piejące od godzin bardzo, bardzo porannych... Do plaży 1700 m. Część pokoi po remoncie, ale trudno stwierdzić które, byliśmy u znajomych i niby pokój większy, niby po remoncie a wilgoć taka, że wszystkie rzeczy wilgotne... Co do pobytu, jedzenie mało różnorodne, bywało zupełnie zimne. Bardzo słaby all inclusive, po śniadaniu trwającym do 10.00, napoje serwowane dopiero od 11.00, wszelkie drinki alkoholowe dopiero od 16. 00. Alkohole rozcieńczone wodą, co widać doskonale po kolorach butelek stojących w barze. Oszczędność na każdym kroku, nie zjedzone mięso z kolacji, podawane z ryżem na następny dzień... Dwa razy zorganizowany grill dosłownie pod gołym niebem przy skwarze 35 stopni w ramach kolacji, mięso było twarde i niesmaczne - biedna koleżanka pół nocy spędziła w toalecie ! Gwóźdź do trumny wyjazd z hotelu - mimo informacji z biura podróży o obowiązującym all inclusive do godziny naszego wyjazdu z hotelu ( godzina 16.00), pokój musieliśmy opuścić do 10.00, pozbawiono nas możliwości korzystania z baru i z lunchu. Niestety nie pomogła rozmowa z recepcją, z rezydentem z biura, wreszcie z oddziałem biura w Polsce.... brak słów. Hotel oceniam na max 3 gwiazdki i z pewnością już tam nie wrócę

• Zalety Cisza. Hotel bez dzieci. Nie ma bitwy o lezaki
    • Wady Wszystko oprócz paru drobnych plusów

Hotel nieprzyjazny gościom. Okropny właściciel, słabe jedzenie, mało różnorodne, mały wybór na każdym posiłku, napoje dopiero od 11, dla pijących alkohol od 16, okropna wilgoć w pokoju, śmierdzi grzybem, wszystkie rzeczy wymagają prania po przyjeździe. W ostatnim dniu zabrano nam opaski o 10, bez możliwości otrzymania picia lub jedzenie mimo, ze wyjazd z hotelu był o 16. Pierwszy raz się z czymś takim spotkałam. Na tablicy w recepcji była informacja z biura (coral), ze mamy zapewnione wszystko w ramach all inclusive do momentu wyjazdu. Pani w recepcji nieugięta, rezydent z biura bezczelny, chamski i zupełnie niepomocny. Gdyby nie fakt, ze poznaliśmy fajnych ludzi to wyjazd moznaby zaliczyć do jednych z gorszych. Hotel można szczerze ocenić na max 3 gwiazdki. W tej samej cenie jest mnóstwo dużo lepszych hoteli. Tu płacisz i hotel łącznie z biurem podróży maja Cię gdzies.

Grzegorz

• Zalety - hotel dla par (nie przyjmują dzieci) - kameralny
    • Wady - w sąsiedztwie piejące koguty i ruchliwa ulica - 20 min od plaży - przesadny nadzór kelnerów

Smaczne i urozmaicone posiłki (zawsze wolne miejsca na tarasie, polecam), zadbana strefa basenowa, a także sprawnie i sympatycznie działający bar. Mankamentem podczas posiłków była męcząca czujność kelnerów i wyczuwalny stan ciągłego pogotowia. OD RAZU po zjedzeniu i opróżnieniu talerza, kelner zabierał go. Po opcji All inclusive można by oczekiwać większego otwarcia? Niektóre osoby z recepcji nie powinny mieć kontaktu z klientami. Tuż przy hotelu są koguty, które pieją od godz. 3 w nocy i budzą wczasowiczów. Do plaży 20 min ? zmierzone ;) Mimo dokonanego remontu hotelu, po użyciu prysznica nie spływa cała woda.

• Zalety czysto, bardzo dobre jedzenie, miła i pomocna obsługa, spokój, wi-fi w pokojach

Jest to najlepszy hotel 3* w jakim kiedykolwiek byłam, bardzo ładny, sporo zieleni, pokoje ładne i czyste, codziennie sprzątane. Bardzo miła i pomocna obsługa. W hotelu nie ma dzieci. Bardzo dobre i urozmaicone posiłki. Hotel znajduje się jakieś 10 min drogi od plaży, znam ludzi dla których to będzie wada :)

Jarek

• Zalety Jedzenie bardzo smaczne.
    • Wady Obsługa hotelu oczywiście nie cała.

Szefowa restauracji zachowywała się jak jakiś strażnik w więzieniu. Na wszystko miała oko i cały czas było wrażenie ,że Cię obserwuje. Człowiek zastanawiał się czy może iść po drugie danie. Przy obiedzie ograniczona ilość napojów. Pani z recepcji bardzo ładnie i miło nas przywitała natomiast w kolejnych dniach zwracając się z jakąkolwiek sprawą było wrażenie, że nie potrzebnie zawracamy jej głowę,

• Zalety Pyszne jedzenie ,lokalizacja
    • Wady Pobudka codziennie o 5 rano ( kuguty na sąsiedniej posesji) Niezbyt przyjazny właściciel hotelu,personel zestresowany jego obecnością,kontroluje wszystko łącznie z tym co i w jakiej ilości goście mają na talerzach ,drinki w barze słabej jakości .

Pobyt ogólnie rzecz ujmując udany . Uwaga na bezwzględnie przestrzeganą ciszę nocną od godz.23( zapomnijcie o spędzeniu wieczoru na balkonie ) ,łącznie z ostrzeżeniem ze strony personelu o możliwości wezwania policji w razie nie przestrzegania w/w zasady . Jeszcze jedna ważna uwaga uwaga na ręczniki w pokojach hotelowych w razie nadmiernego"zabrudzenia"( według obsługi) personel dodatkowo wystawia rachunek (5 euro ) za szt.lub proponuje żeby goście hotelowi sami je ręcznie wyprali zanim poproszą o wymianę . Miłego wypoczynku .