Opinie o hotelu Sunset Beach

Rodzina z Pszczyny
    Pobyt: Sierpień 2015

• Zalety Blisko morza
    • Wady Wiele

Potwierdzam to co napisał kolega poniżej. Największą zaletą była pogoda i znajomi z Piotrkowa, pozdrawiamy.

Rodzinka z Piotrkowa
    Pobyt: Sierpień 2015

• Zalety - cisza spokój dla rodzin z dziećmi Ok - mila obsługa , pokoje sprzątane codziennie - jedzenie Ok jajecznica dla dzieci jedynie - bezpośrednio przy plaży szum morza było w nocy słychać
    • Wady - 130 km od lotniska ( 4 godziny z lotnika ) międzylądowanie w Katowicach - brak animacji - brak menu dla dzieci - brak nocy tureckiej - brak kolacji przy świecach zgodnie z ofetą - brak pomostu - brak lodów w ofercie Ultra All Inlusive - klima w pokoju działała od10 do 22 duszno w nocy - sejf dodatkowo płatny - niezgodność z ofertą, - brak osoby z Orex Travel na miejscu jedynie kontakt na telefon :( - jest basen w środku na dole w hotelu nie działa dzakuzi - tłumaczą się ze jest kryzys - brak kebabu w menu :( - 1$ płatna gra w piłkarzyki - tylko jeden stół do gry w bilarda

Drodzy, Byłem z rodziną po raz pierwszy w Turcji nas 7 dni z Orex Travel- transfer z lotnika klimatyzowanym wygodnym autokarem jedynie odległość od hotelu 130km męcząca. W recepcji Ledwo dogadałem się po angielsku otrzymaliśmy mam wrażenie losowo pokój w którym był grzyb przy klimie :( po interwencji i małej dopłacie otrzymaliśmy o niebo ładniejszy pokój z widokiem na basen. Posiłki zgodnie z rozpiską były o czasie po kilku dniach w kółko to samo. Napoje alkoholowe ( piwo, lokalne alkohole ) dostępne miedzy 10-22 kupki plastikowe małe w jednym barze na zewnątrz, bar na jadalni nie działaczy. Pokój z balkonem fajnie bo było gdzie ubrania wysuszyć, UWAGA na umywalkę w tym hotelu w łazience jest przyklejana od dołu podczas naszego pobytu dosłownie spadła i się rozpadła na części pierwsze i finalnie otrzymaliśmy 3 pokój. Pobyt uważamy za udany odpoczęliśmy na pewno lecz zgodność oferty była na poziomie 50%.

Pobyt: Wrzesień 2014

• Zalety hotel bardzo ekskluzywny, dyskretna obsługa, piękna plaża, blisko do centrum, eleganckie pokoje
    • Wady mało animacji w języku angielskim, większość pod gości z Rosji

Zdecydowanie najlepszy hotel w jakim kiedykolwiek byłam. Rezerwacja "last minute" pozwoliła nam na zakwaterowanie w bardzo korzystnej cenie. Hotel dobrze usytuowany, posiada piękne dwa baseny przy których w ciągu dnia odbywają się ciekawe animacje z przystojnymi młodymi mężczyznami:) Posiłki przepyszne, dużo regionalnych potraw, pod koniec wyjazdu jednak dania się powtarzały, ale dla nas zdecydowanie nie było to problemem. W ciągu dnia w hotelu nie dało się zgłodnieć, zaraz po śniadaniu otwierane były lunch bary, po obiedzie również. Bar przy basenie serwował dla gości przede wszystkim wódkę (napoje dolewać można było samemu z automatu: pepsi, sprite, fanta, woda), wino, whiskey oraz oczywiście piwo! Alkohole z pewnością rozwadniane, poza winem które naprawdę uderzało do głowy. Wieczorami można było zagrać w mini golfa lub w bilarda. Wypoczynek naprawdę udany, wróciliśmy do Polski szczęśliwi i wypoczęci zaopatrzeni w hotelowe szamponiki i mydełka na pamiątkę :) Polecam ten hotel WSZYSTKIM BEZ WYJĄTKU.

Pobyt: Październik 2014

• Zalety Położenie Spokojna okolica Blisko do centrum (1 $ za osobe)
    • Wady Dużo Rosjan Brak klimy = Nawiew

Byliśmy od 01.10.2014 na tydzień w tym hotelu, ogólne wrażenie jest dobre i jak na hotel do 2 tyś zł to jest przyzwoicie. Gdyby nie niesprawna klimatyzacja bylibyśmy usatysfakcjonowani. Dobre alkohole, markowe napoje (Pepsi), zimne i naprawdę bardzo dobre piwo podawane w szkle (drinki i napoje samoobsługa nalewane do plastiku) - w systemie allinclusive. Pokoje sprzątane codziennie ok 9 godziny, ręczniki wymieniane, pokoje fajnie zmodernizowane oświetlenie LED na całym pokoju, w pokojach minibar (lodówka) na ścianie mały telewizor ok 30cali LCD z HDMI. Na każdym piętrze codziennie uzupełniane dystrybutory z butelkowaną wodą - chłodzona - wrzątek. Plaża bardzo blisko, chyba bliżej się nie da. Dwa baseny lecz w październiku woda w basenie była o kilka stopni chłodniejsza od wody w morzu. Posiłki codziennie delikatnie urozmaicane, wręcz każdego dnia było inne danie główne, lecz do każdego z dań wykorzystywane są te same składniki mimo iż inaczej przyrządzone to smakują podobnie :) Śniadania dzień w dzień to samo - najsłabszy punkt jeśli chodzi o kwestię wyżywienia. Snack bar oferuje Hamburgery, Kanapki w bułkach a'la hotdog oraz pizze z pieca. Zjeżdżalnie wodne otwierane na dwie sesje po 3 godziny - zjeżdżalnie dość szybkie i można niekontrolowanie zrobić sobie krzywdę wpadając do 1,4 m basenu (w miejscu zjeżdzalni basen jest wypłycony zamiast pogłębiony....) W hotelu obok recepcji i lobby baru są dwa sklepy, fryzjer, i siłownia. Przy wejściu waga cyfrowa do ważenia bagaży (Turcja znana jest z bardzo dobrych tekstylii, można się obkupić :) ) Aha, i polecam jednak wziąć euro i parę dolarów - dolary napewno przydadzą sie na autobus i jako bakszysz dla obsługi hotelowej, choć trzeba dodać iż obsługa nie chciała nawet napiwków, a obsługiwała naprawde na dobrym poziomie. Jeśli chcesz mieć spokojne wakacje a nie chcesz przy tym wydać majątku to polecam. Cena za osobe ok 2 tyś jest adekwatna do tego hotelu. Polecam !

melhior
    Pobyt: Październik 2014

• Zalety hotel położony w pierwszej linii brzegowej, plaża jest bardzo ładna pomimo tego że zejście do wody jest kamieniste , ale inne hotele w sąsiedztwie równiez udostepniają swoje plaże, ,bardzo miła obsługa pomimo tego że łatwiej porozumieć się po rosyjsku niż po angielsku , pokoje sprzątane , ręczniki wymieniane codziennie pomimo odleglości do centrum ,bardzo dobra komunikacja autobusowa (bus co 5 min)
    • Wady spa przez wiekszość czasu nie działa , a nawet kiedy działa to z sauny wydobywał się niemiły zapach , a w pomieszczeniach do masaży był grzyb... w siłowni tylko 4 sprzęty , animacji w ciagu dnia brak , (wieczoramim muzyka z głośnika) , ponieważ animatorzy bawili się sami z sobą lepiej niż goście ,ale chyba największą wadą hotelu pozostaje jedzenie byliśmy 10 dni w terminie od 5 do 15 Października , codziennie serwowano te same posiłki , a nawet te same produkty tylko pod inną postacią, efekt tego był taki, że10 paźdzernika nad barem z sałatkami unosił się tylko dziwny zapach i wszedzie latały muszki !!! z każdym dniem wraz z malejacym wyborem dań ,zmniejszała sie rownież ich ilość do tego stopnia że przez ostatnie 2 dni sami kelnerzy mowili żeby przyjść wcześniej.w ofercie zagwarantowane były rownież dania z grilla i inne przy barze ,niestety jednak wraz z wyjazdem grupy Rosjan ,wyjechał również grill.

standard hotelu zdecydowanie nie zasługuje na 5 gwiazdek,można było znaleźć lepsze i tańsze 4 gwiazdki . jeśli jednak komuś nie zależy na jedzeniu , a bardziej na plażowaniu to jest to jeden z niewielu hoteli polożonych przy samej plaży i bez przejścia pod ziemnego lub przez ulicę .

Kaskola
    Pobyt: Październik 2014

• Zalety - położenie przy plaży -czyste baseny -brak tłoku na basenach i na plaży -miła obsługa -dobre jedzenie -udogodnienia dla rodzin z dziećmi - brak nachalnych animatorów - dużo animacji dla dzieci i dorosłych
    • Wady -centralna klimatyzacja - wyciekająca woda spod prysznica

Hotel godny polecenia. Idealne położenia dla rodzin z małymi dziećmi, blisko plaży. Dobre jedzenie, kuchnia dla dzieci.

Barbara
    Pobyt: Wrzesień 2014

• Zalety Położenie bezpośrednio przy plaży, muzyka przy basenie spokojna i relaksująca.Obsługa OK. Leżaków i parasoli nie brakuje. Obsługa nie oczekuje na napiwki.Organizacja hotelowa bardzo sprawna.Obsługa w barach bardzo sprawna .Nie czeka na napiwki. Alkoholu nie żałują.
    • Wady Brzydki budynek z zewnątrz.Wnętrze całkiem przyzwoite.W pokoju dochodzi zapach kanalizacji ( 3 piętro pok.425 )W łazience woda z prysznica zalewa całą podłogę w łazience.Mini bar codziennie kontrolowany w różnych porach; podświetlany dziwnym światłem przez całą noc; gorący- grzeje szafę, a napoje bardzo drogie.Panie w recepcji - "nic nie mogą zrobić" z żadnym problemem" . panowie zajmują się kompletnie ze zgłoszonymi problemami.Animacje bardzo słabe i wszystko kierowane do Rosjan. Miło by było gdyby zwracano się do wszystkich gości a nie tylko do Rosjan.Czułam się jak w Rosji a nie jak w Turcji. Brak na animacjach elementów tureckich lub z krajów w jakich przyjmują gości. W razie złej pogody nie ma co robić w hotelu.Prawie nikt z obsługi nie mówi po angielsku tylko po rosyjsku..Szkoda - bo przez to prorosyjskie podejście inni goście źle się czuja.Nie można w hotelu wymienić pieniędzy - bo ciąle ich nie mają. rak informacji w hotelu jak dojechać do Alanyi , gdzie wymienić pieniądze; jak przejść na druga stronę bardzo ruchliwej drogi szybkiego ruchu.Sklepiki hotelowe bardzo kiepskie .Czasochłonny dojazd z i na lotnisko - 3 godziny . Zła tzn.droga propozycja dla singli. Moja przyjaciółka dostała pokój 3 osobowy na parterze bez możliwości zamiany. Bala otworzyć sie okno , ponieważ ciagle ktoś tam chodził. A pokoje na górze stały puste.Kiepska klimatyzacja.

Kameralny, czysty hotel.Wady Daleko od Centrum Alanyii ok.7 km.Brak informacji jak dojechac . Autobus 101 i 1 kosztuje 2 liry.Trzeba przejść na druga stronę ruchliwej dwupasmówki przejściem (tragicznym) pod drogą.. Okolica przy hotelu fatalna - nic blisko hotel u nie ma. Hotel jest położony tuż przy plaży, z dostępem do leżaków i wszystkich zalet all inclusive. Wyjątkowo wygodne i kompleksowe all inclusive - miejsca gdzie można coś wypić są wszędzie - też w pobliżu basenów, plaży i części rekreacyjnej- nie trzeba daleko chodzić żeby zamówić drinka lub cokolwiek do picia. Jedzenie jak najbardziej w porządku - każdy znajdzie coś dla siebie (oczywiści z ukłonem co do lokalnej kuchni - specyficzne wędliny i sery (sery głównie kozie)- jak kto lubi:) ). Pokoje czyste- codzienne sprzątanie, bardzo kulturalna i miła obsługa. Jeśli ktoś ceni sobie w miarę kameralny hotel ze wszelkimi udogodnieniami, pięknym widokiem (w szczególności nocą upojny widok na miasto Alanya i jej urokliwy półwysep), to to jest dobry wybór. Dla par, rodzin z dziećmi - polecam! Dla osób lubiących bliskość sklepów, dyskotek i centrum miasta lepiej wybrać inną miejscówkę położoną bliżej Alanyii lub Antalyii (choć i stąd wszędzie łatwo dostać się busem lub taksówką).

Kamil
    Pobyt: Wrzesień 2014

• Zalety Kameralny hotel położony przy plaży, dobre jedzenie, blisko do centrum
    • Wady Brak owoców morza, większość animatorów nie mówi po angielsku.

Byliśmy w tym hotelu wraz z dziewczyną i ogólnie jesteśmy mega zadowoleni. Ktoś wcześniej pisał że 3 razy padało zgadza się ale to był deszcz ok 30min i w takich porach że nie przeszkadzało to zupełnie w niczym. Jeżeli chodzi o jedzenie całkiem dobre. Nam osobiście zabrakło owoców morza ale ogólnie na plus. Jeżeli chodzi o pokój to był czysty co do klimatyzacji hmm dla mnie to był bardziej nawiew aczkolwiek o tej porze już rzadko z niej korzystaliśmy myślę jednak że w sezonie czerwiec -sierpień na pewno było by ciężko. Jeżeli ktoś nie lubi smażenia się na słońcu i bezczynnego leżenia warto skorzystać z różnych gier i zabaw organizowanych przez animatorów. Minus taki że większość z nich mówi tylko po rosyjsku z angielskim u Nich ciężko. Standardowo dużo Rosjan ale to jest normalne w Turcji osobiście mi oni nie przeszkadzali pełna kulturka. Hotel położony od centru 7km jak ktoś lubi kameralne miejsca to na pewno mu się spodoba a do centrum można zawsze dojechać busikiem za 2 liry. Polecam dla rodzin z dziećmi i par. Ogólnie oceniam hotel na 4 gwiazdki.

Bella
    Pobyt: Wrzesień 2014

Położenia bajeczne, z jednej strony kamerealnie a z 2giej 15 min i jest sie w centrum rozrywek. Jeśli chodzi o czystość to mogłoby być to lepiej rozwiązane - dałabym 3/6 gwiazdek, szczególnie w pokojach. Jedzenie dobre, dużo, natomiast po 5 dniach już wszystko było dla nas takie same, szczególnie śniadania - nie mówieąc już o późniejszych śniadaniach... Pogoda w tym okresie nas troche zaskoczyła - 3 razy padało.. Holtel Bardzo polecam - szczególnie dla rodzin ale również też dla grup znajomych i par. Szkoda, że animacja po rosyjsku i ogólnie wszystko po rosyjsku...

Iza
    Pobyt: Wrzesień 2014

• Zalety Kameralny, czysty i estetyczny hotel. Nie jest przytłaczającym wielopiętrowym molochem jakich sporo w okolicach - jest to duży atut, dodający uroku całemu pobytowi
    • Wady Daleko od Centrum Alanyii, choć z drugiej strony stanowi to całkiem solidny atut:) Nieco uciążliwy (czasochłonny) dojazd z lotniska

Jestem zachwycona! Sam hotel jest położony tuż przy plaży, z dostępem do leżaków i wszystkich zalet all inclusive. Wyjątkowo wygodne i kompleksowe all inclusive - miejsca gdzie można coś wypić są wszędzie - też w pobliżu basenów, plaży i części rekreacyjnej- nie trzeba daleko chodzić żeby zamówić drinka lub cokolwiek do picia. Jedzenie jak najbardziej w porządku - każdy znajdzie coś dla siebie (oczywiści z ukłonem co do lokalnej kuchni - specyficzne wędliny i sery (sery głównie kozie)- jak kto lubi:) ). Pokoje nie za duże, za to czyste, schludne i gustownie urządzone - codzienne sprzątanie, bardzo kulturalna i miła obsługa. Jeśli ktoś ceni sobie w miarę kameralny hotel ze wszelkimi udogodnieniami, pięknym widokiem (w szczególności nocą upojny widok na miasto Alanya i jej urokliwy półwysep), to to jest dobry wybór. Dla par, rodzin z dziećmi - polecam! Dla osób lubiących bliskość sklepów, dyskotek i centrum miasta lepiej wybrać inną miejscówkę położoną bliżej Alanyii lub Anyalyii (choć i stąd wszędzie łatwo dostać się busem lub taksówką).