Opinie o hotelu Sunshine

Sunshine: basen

• Wylot z Poznania All Inclusive

ŁKK
    Pobyt: Sierpień 2009

Ogólne wrażenie jest średnie, hotel dla niewymagających osób, do centrum Alanyi kilka km, choć połączenie jest dobre busikami, które kursują co 20 min. Na zakupy nie polecam jeździć do Alanyi (drogo) tylko w drugą stronę do Mahmutlar'u, tam jest targ na którym kupimy prawie wszystko za rozsądną cenę. Maksymalnie można wytargować ok 2/3 ceny początkowej (czyli powiedzmy z 15€ potrafiłem zejść do 5€, choć oczywiście nie u wszystkich sprzedawców takie wałki przechodzą);) Jedzenie znośne, pokoje na ostatnim piętrze mają najlepszy standard (są najnowsze). Basen duży, drinków w opcji All do woli. Hotel ok, ale jak pisałem wcześniej dla niewymagających.

Konrad

Hotel położony na uboczu, ale dolmuszem można dojechać do centrum. Niestety wyżywienie słabe. Przez 14 dni codziennie na śniadania jajka na twardo, mortadela i żółty ser. Przez dwa tygodnie naprawdę może się znudzić. Dodatkowo trzeba uważać - moja 11 letnia córka w Egipcie nie mając żadnych rewelacji żołądkowych, w hotelu Sunshine dostała uczulenia, co skończyło się wizytą u hotelowego lekarza. Koszt - 100 Euro. Dodatkowo nie polecam wyjazdu z biurem GTI. Rezydenci nie dość, że mają w hotelu dyżury 2 razy w tygodniu po 20 minut, to potrafią sie spóźnić na dyżur 15 minut. Szczerze odradzam to tureckie biuro. Dobre były jedynie codzienne animacje i czysty basen.

Konrad
    Pobyt: Maj 2009

Hotel położony na uboczu, ale dolmuszem można dojechać do centrum. Niestety wyżywienie słabe. Przez 14 dni codziennie na śniadania jajka na twardo, mortadela i żółty ser. Przez dwa tygodnie naprawdę może się znudzić. Dodatkowo trzeba uważać - moja 11 letnia córka w egipcie nie mając żadnych rewelacji żołądkowych, w hotelu Sunshine dostała uczulenia, co skończyło się wizytą u hotelowego lekarza. Koszt - 100 Euro. Dodatkowo nie polecam wyjazdu z biurem GTI. Rezydenci nie dość, że mają w hotelu dyżury 2 razy w tygodniu po 20 minut, to potrafią sie spóźnić na dyżur 15 minut. Szczerze odradzam to tureckie biuro.

Marta Młynarczyk

Wraz z moim partnerem mieliśmy szczęście spędzić cudowne 2 tygodnie w tym hotelu. Najmilej wspominam obsługę hotelu, kelnerzy pracujący cały dzień są zawsze pogodni i uśmiechnięci, zawsze starają się zagadać, chętnie uczą się polskich słówek (nie robią tego dla napiwków). Hotel jest duży, przestronny i czysty. Na przełomie sierpnia i września nie było żadnych problemów z materacami przy basenie. Basen rewelacyjny (duży, głęboki i zawsze czysty), szczególnie w porównaniu z innymi basenami w Turcji. Pokoje czyste, jedynym minusem jest łazienka z wanną, którą trzeba zasłaniać starą kotarą :/ Jeśli chodzi o wyżywienie to byliśmy bardzo zadowoleni. Każdy znajdzie coś dla siebie, tylko na śniadanie nie było zbyt dużego wyboru. Polecamy ten hotel wszystkim, którzy lubią spędzać czas przy basenie, który jest naprawde piękny. Z hotelu nie ma najmniejszego problemu żeby dostać się do centrum Alanii, gdzie jest mnóstwo dyskotek, restauracji, sklepików, piękna plaża i wspaniałe widoki. Po tym wyjeździe zakochałam się w Turcji i na pewno jeszcze tam wrócę!!! W razie pytań podaję maila: martamly@o2.pl

Ewelina
    Pobyt: Maj 2009

Byłam z dwójką dzieci , czytając wcześniejsze opinie troszkę się obawiałam problemów żołądkowych , jedzienia , ale wszystko było oki.Wróciliśmy bardzo zadowoleni.

Pobyt: Czerwiec 2009

Właśnie wczoraj wróciłam z pobytu w tym hotelu. Chciałabym ostrzec wszystkich iż standard 4-gwiazdkowy hotel miał jakieś 15 lat temu kiedy był wybudowany, ale od tego czasu nic w nim nie robiono. Łazienki nadają się do totalnego remontu, są brudne i odstraszające, pokoje w miarę ale wyposażenie sprzed kilkunastu lat. Sprzątane niby codziennie ale nigdy nie czułam zapachu chloru (może maja inne środki). Jedzenie w standardzie 3 nie 4-gwiadkowym. Okolica to totalne odludzie, więc o wieczornych spacerach można zapomnieć. Odradzam zwłaszcza osobom z małymi dziećmi moje złapało tam amebę i pół wyjazdu spędziliśmy w szpitalu. Plaża nieprzyjazna i brudna. Gdyby ktoś chciał więcej info lub zdjęcia, proszę bardzo.

magda
    Pobyt: Czerwiec 2009

Jagoda Olszewska

Hotel w pełni zasługujący na 4*, codziennie sprzątane pokoje, co drugi dzień wymiana ręczników, uzupełniana woda mineralna w pokoju, działająca klimatyzacja,wszędzie czysto, bardzo miła obsługa hotelu, jedzonko było dobre ,było w czym wybierać, wszelkich napojów pod dostatkiem. Dużym plusem tego hotelu jest to, że leżaki i parasole na plaży i na basenie są bezpłatne, basen przy hotelu duży i bardzo czysty(codziennie czyszczony).Jedynym mankamentem jest plaża przy tym hotelu , bo nie należy ona do najpiękniejszych i najczystszych, ale nie ma co narzekać, taki urok większości plaż w Turcji, poza plażą Kleopatry oczywiście;)

Kowalski_1981
    Pobyt: Kwiecień 2008

ania jodko

błędne dane o hotelu -leżaki, materace,parasole zarówno przy basenie jak i na plaży bez opłaty