Opinie o hotelu Sunshine

Sunshine: basen

• Wylot z Poznania All Inclusive

asia Brzozowska

• Zalety nie ma
    • Wady okropne jedzenie , lub jego brak, brak ręczników plażowych , długo by wymieniać

Nie polecam tego hotelu byłam w okresie 0d 13 czerwca na 12 dni. Czas podróży do hotelu to ponad 3 godziny, jedzenie okropne , mały wybór, lub jego brak, basen duży ale strasznie głęboki , dla dzieci nie ma atrakcji, bar przy basenie serwował trzy rodzaje alkoholu, bar przy plaży tylko piwo . pokoje praktycznie niesprzątane , ręczniki wymieniali tylko jak się zwróciło uwagę Pani sprzątającej

Hotel jak na cene 1500-1800 pln za tydzien all in jest ok.

• Zalety Piękne miejsce, plaża blisko, obsługa i jedzenie w hotelu super. Idealnie dla ludzi ceniących sobie ciszę, spokój i piękną pogodę.
    • Wady Płatny internet, głęboki basen, do miasta 6 km

Świetne położenie jeśli chcemy odpocząć od miasta. Kamieniste plaże, personel kulturalny i przyjaźnie nastawiony. Brakowało mi zabaw dla dzieci w ciągu dnia. Basen dla dorosłych bardzo głęboki.

Waldemar

• Zalety wielki ..prawie moloch
    • Wady bród ,smród i wczesny Gierek

Witam ..wróciliśmy końcem wrzesnia 2018 r.. pogoda super ,morze ,towarzycho i Turcy extra ...ale reszto wielka porażka pokoje brudne , sprzątane od przypadku ,pościel potargana podobnie jak i ręczniki ..jak po spotkaniu z Pit Bólem ..wykładziny poplamione ,powypalane , ogólny smród ,na stołówce koty leżące na stołach i krzątające się miedzy stolikami ,obrusy zamiatane miotełką i przekładane na drugą stronę .. po prostu żenada ...jedzenie monotematyczne ..owoce podawane sporadycznie ...byłem o niebo lepszych 3kach ...drzwi awaryjnie otwierane wymiana zamków ,powyłamywane ,ściany z odpadającym tynkiem i farbą ,nawet na suficie widoczne slady rąk ,łazienki wyposazone w stare odrapane obite wanny ale moza było sobie w nich bez pumeksu robić piling pięt ...zasłony róznych sortów ze sladami farb ,poplamione ,etc.. nie chce ulewać sobie zółci więc podsumuję ... w skali od 1 do 10 dajemy 3 pod warunkiem ,że byłoby to za darmo ... moja skromna rada jak jesteś mądry to ominjaj Coral Travel i ten Hotel szerokim łukiem ...a te 4ry gwiazdki to może on i ma lecz tylko po godz. min. 21 wszej jak wracasz z baru i masz min. 4ry promile i wszystko w d...... z pozdrowieniem SALAH MALEJKUM ok. foto P.s chesz mam pełną dok. foto

• Zalety Blisko do morza, napoje gazowane na all inclusive oryginalna Coca-Cola, Fanta, sprite. Jedzenie bardzo dobre, każdy znajdzie coś dla siebie. Przy hotelu przystanek autobusowy którym bezpośrednio dostawalismy się do centrum Alanyi za jedyne 3 Liry czyli nasze 2 złote. Basen mega duży, leżaki przy basenie i na plaży bezpłatne. Na plaży dostaniecie w all inclusive napoje bezalkoholowe oraz piwko co jest dużym plusem. Widok z balkonu rewelacja góra i morze. Pokoje może i nie są w wysokim standardzie ale tam się tylko śpi, jeżeli zostawcie 2 euro codziennie paniom sprzątającym poukładaja wam nawet wasze rzeczy i zostawia wam od siebie jakąś niespodziankę :). W sklepie hotelowym świetny Pan który sprzedaje, pomoże we wszystkim, poleci super miejsca w Alanyi i dobrze mówi po angielsku.
    • Wady Wi-Fi płatne ale działa mega kiepsko. Jeden Pan z obsługi w barze przy basenie mega dziwny o wszystko robi problem. Szef hotelu potrafił robić problem o to że stoimy przy barze a nie usiedlismy przy stoliku. Animacje z muzyką ciągle w języku rosyjskim i tureckim. Poproszeni o kilka piosenek w języku Polskim ciągle robili problem.

Ogólne wrażenie na 4+. Bardzo prawdopodobne że wrócimy jeszcze kiedyś do tego hotelu.

Ola

• Zalety - własna plaża - fajny, głęboki basen
    • Wady - jedzenie okropne - pokoje brudne, stare - wifi płatne każdego dnia - daleko od centrum

Ogólnie z wakacji jestem zadowolona, ale hotel to faktycznie tragedia ! Jedzenie jest naprawdę okropns, zimne. Na stołówce pełno kotów nieznanego pochodzenia które chodzą sobie między stolikami. W pokojach syf. Firany były dosłownie czarne z brudu. Sprzątaczki sprzątają sobie jak chcą raz posprzątają a raz nie. Ogólnie hotel ma potencjał i pewnie 20 lat temu był świetny. Obecnie jest bardzo zaniedbany i z żal pewnością drugi raz bym tam nie wróciła.

• Zalety Położenie blisko plaży z łatwym dojściem tunelem pod ulica, przystanek obok hotelu z którego łatwy dojazd do centrum, 2 windy
    • Wady jeden bardzo głęboki basen, ohydne śniadania, brak animacji, nie ma dyskoteki, płatny internet, mało leżaków , dużo Rosjan

Hotel dla mało wymagających, nieadekwatny do swojej ceny. Jeden bardzo głęboki basen tylko dla umiejących pływać bez płytkiego wejścia. Leżaków zarówno przy basenie jak i na plaży zbyt mało i od rana zarezerwowane ręcznikami, które trzeba było mieć swoje bo w hotelu nie ma takiej opcji. Śniadania nijakie, obiady i kolacje smaczne, choć mało urozmaicone. Jeśli ktoś przyszedł przed końcem wydawania posiłków to niestety załapał się na resztki lub na puste naczynia. Brak animacji !! Nie ma dyskoteki jak w opisie!! Sauna tragedia, śmierdzi grzybem. Masaż mało profesjonalny, nie dajcie się zwieść zdjęciami bo nie maja nic wspólnego z tym co jest faktycznie. Pokoje rodzinne zaniedbane, wyposażenie z lat 60. Dla mnie hotel zasługuje na naciągane 3*.

Eduard

• Zalety Basen
    • Wady Jedzenie oraz pokoje

Okropne jedzenie. Pokoje dla tych co nie spędzają dużo czasu w pokoju.

Paulina

• Zalety bliskie położenie plaży bar oraz leżaki na plaży duży i głęboki basen

Dzień dobry, spędziłam w tym hotelu tydzień wakacji, był to wrzesień, więc tłumów szalonych nie było co oczywiście można zaliczyć na plus. Ogólnie powiedzieć można tak - za te pieniądze standard adekwatny. W grupie polaczków cebulaczków, którzy wypoczywali wraz z nami ciągle było słychać głosy niezadowolenia, ale ale proszę Państwa, kiedy jedziesz na wakacje za "śmieszne" pieniądze to nie spodziewaj się luksusu jak w swoim mieszkaniu. Możliwe, że jeżeli ja sama byłabym tam w szczycie sezonu za dużo większą kasę mogłabym również czuć się pokrzywdzona przez los. Moim zdaniem hotel ten nadaje się dla osób, które stawiają na wypoczynek nad morzem, tudzież przy basenie, a nie lecą do Turcji po to, żeby mieszkać w hotelu i spędzać w pokoju piękne słoneczne dni. Najbardziej podczas pobytu przeszkadzały mi dobiegające zewsząd głosy moich rodaków, którzy narzekali na wszystko co sie dało - bo hotel stary - ale o tym pisze w ofercie i każdy kto umie czytać ze zrozumieniem o tym wie; skandal, bo nie ma bezpłatnego wifi - o tym również znajduje sie wzmianka w ofercie; bo łazienienka ma starą wanne - ciekawa jestem ile osób ma w swoich mieszkaniach w starych polskich blokach nowoczesne łazienki. Najlepsze jednak było to, że goście chodzili głodni, bo było takie beznadziejne jedzenie - ludzie, przecież tam nie podadzą schabowego z kapustą lub pasztetu z biedronki, jedziemy do kraju o innej kulturze i myślę, że lepiej zorientować się wcześniej na czym to polega, a nie płakać po kątach, że jest beznadzieje jedzenie, a w momencie kiedy zbliża się pora posiłku stać w kolejce do otwarcia jadalni :) Podsumowując - hotel do najnowszych nie należy, myślę, że cztery gwiazdki to co najmniej o jedną za dużo, ale generalnie z wyjazdu jestem zadowolona. Budynek stary, miejscami ruina, z czystością jest jak jest (jak w całym tym kraju), natomiast łóżko zawsze czyste, ręczniki i pościel wymieniane co drugi dzień. Jeżeli chodzi o posiłki w moim odczuciu to śniadania zdecydowanie monotonne, natomiast podczas lunch i kolacji codzień coś innego. Plaża bliziutko, leżaki stare, ale w pełni sprawne. Basen duży, spora ilość leżaków wokół. Do centrum oraz Alanyi często busy. Najbliższe sklepy nieopodal. Pogoda marzenie. Generalnie jesteśmy zadowoleni z wyjazdu. Polecam zwracać uwagę na lot, lotnisko w Gazipasa 45 min oddalone od hotelu co znacznie przyspiesza transfer.

Jan

• Zalety brak zalet
    • Wady nie polecam niomu tego hotelu

hotel w fatalnym stanie nie polecam nikomu tego hotelu.