Opinie o hotelu Tangerine Beach
Sri Lanka / Zachodnia Prowincja

Tangerine Beach: teren hotelu, plaża

• 10 Odległość od plaży

• Bezpośrednio przy pięknej, piaszczystej plaży.
  • Bogaty program rozrywkowy z przedstawieniami oraz muzyką na żywo.
  • Strefa odnowy biologicznej z szeroką ofertą zabiegów spa.
  • Dla aktywnych: siłownia, korty tenisowe, boiska, zajęcia fitness.

Egon cc

Hotel poleciłbym przyjacielowi z czystym sumieniem. Moja uwaga tyczy się jedzenia. Było go dużo, zawsze świeże. Ale było cholernie pikantne. Ja lubię ostre jedzenie, lecz po 3 dniach miałem go dość. Rodziny które przyjeżdżały z dziećmi miały ograniczone pole wyboru posiłków. Cóż taki kraj taka kuchnia. Ja wolałem z góry uprzedzić jak jest. Reszta jest OK, myślę że jeśli moja uwaga wam nie przeszkadza to będziecie się świetnie bawić. Przecież nie trzeba jeść tylko w hotelu.

Romana Sontag
    Pobyt: Październik 2008

Sabina cc

Lepsze pokoje za dopłatą. Jedzenie tutejsze. Animacje wieczorami. Za dnia bardzo zdawkowe. Hotel otoczony palmami. Ma się odczucie, że mieszka się w ogrodzie botanicznym. Pomimo opcji all trzeba było podpisywać rachunki za posiłki i picie - tak naprawdę było to potrzebne do rozliczeń własnych hotelu. Basen czysty. Na plaży silne prądy. Trzeba było zwracać uwagę na to jakie flagi są wywieszone. Miejscowi sprzedają fajne pamiątki, trzeba tylko się dowiedzieć co można i w jakich ilościach zabrać ze sobą. Z chęcią bym wróciła.

Antoni cc

Hotel położony jest nad plażą, ogrodzony płotem, za którym czają się miejscowi ze swoimi wyrobami. Niestety sklepy lub restauracje są dosyć oddalone od samego hotelu. Najlepszym rozwiązaniem dla nas była tania podróż Tuk Tukiem. Na plaży brakuje leżaków. Nam co prawda wystarczał ręcznik, ale niektórym może się to wydać problemem. Natomiast atrakcyjna jest cena hotelu, jak również ceny na miejscu. Wszystko wydaje się niesamowicie tanie. Drinki też są w dobrej cenie. Kuchnia tylko lokalna. Czyli, curry, ryż, ryby. Mi smakowało, żonie się szybko znudziło. Wynajęliśmy samochód,ale daliśmy sobie spokój tu jest ruch lewostronny i dzikie zasady drogowe. Polecam zwiedzenie ogrodów botanicznych, okolicy. Przepięknie i zupełnie inaczej. Polecam

Agnieszka cc

Hotel raczej dla niewymagających turystów. W pokojach stare meble. Łazienka miała zardzewiałe elementy, baterie. Zamienić pokój mogliśmy bez problemu, co nas bardzo ucieszyło. Nowy pokój był w znacznie lepszym stanie. Generalnie jest to hotelik dla lubiących spokój. Większość gości to osoby w starszym wieku. Jedzenia przy posiłkach głównych było dużo. Mniej natomiast było przekąsek między posiłkami i napoi. Basen podzielony dla pływaków i tych brodzących. Lokalne biura podróży mają bardziej konkurencyjny program wycieczek i ze znacznie ciekawszymi atrakcjami. Miejscowi najlepiej wiedzą co mają dobrego u siebie w kraju. Obsługa hotelowa bardzo rzetelny i przy tym niezwykle uprzejma. Agnieszka. Podróż w styczniu 2008. Pozdrawiam

malgorzata
    Pobyt: Styczeń 2008

Proszę sie nie sugerować zdjęciem pokoju na zdjęciu - taki pokój otrzymaliśmy, ale po dodatkowej opłacie :) w recepcji. Wyposażenie hotelu dość stare - łóżka, półki, pęknięte lustro w pokoju :( No i łazienka - zardzewiała wanna, która przeciekała. Pokoje mało słoneczne :(

Fioona25
    Pobyt: Grudzień 2007

Klaudia Wójcik
    Pobyt: Grudzień 2005

Witam
    Nie polecam hotelu osobom ceniącym ruch i aktywny wypoczynek. Hotel kategorii średniej, spokojny i dobry do relaksu. Goście dosyć wiekowi. Obsługa miła i przyjazna. Jedzenie też niezłe. Korzystaliśmy z opcji All Inclusive, także napojów i jedzenia w wersji; śniadania, obiad i kolacja było pod dostatkiem. Mało przekąsek i deserów serwowanych w bufetach. Problem też z drinkami. Wszystko trzeba było podpisywać na spesjalnych kartach zamówienia. Basen duży, podzielony na 2 części: glębszą i płytszą. Niestety plaża nieciekawa. Brak leżaków i możliwości wyniesienia ich z ośrodka. Dla tych, którzy lubią leniuchowanie na piasku i kąpiel w oceanie - pozostają ręczniki, kocyk i nachalni miejscowi. Dobre miejsce do wypadów i zwiedzania. Radzę korzystać z usług miejscowych biur podróży, które są o połowę tańsze i mają szerszy program wycieczek. Bardzo solidne i rzetelne.

marlew
    Pobyt: Lipiec 2004

Hotel świetny z perfekcyjną obsługą, atrakcyjne ceny w hotelowym barze i przy zamawianiu do pokoju, świetny basen i w hotelu obok jeszcze lepszy (hotele połączone), na plaży nieco nachalni tubylcy ;) , niestety kuchnia hotelowa wybitnie lokalna tzn bardzo urozmaicona natomiast jak ktoś nie znosi curry i ryżu to nie zje kompletnie nic. Długi transfer z lotniska - nawet 3 godziny.