Titanic Palace

Titanic Palace: teren hotelu, aquapark

• Aquapark ze zjeżdżalniami, basen z falami, sztuczna rzeka i statek piracki ze zjeżdżalniami.
  • Hotel położony bezpośrednio przy piaszczystej plaży.
  • Część pokoi z bezpośrednim wyjściem na basen.
  • Na terenie hotelu 7 restauracji a'la carte.
  • Wylot z Warszawy - Chopin Ultra All Inclusive
  • Wylot z Poznania Ultra All Inclusive

JOLA
    Pobyt: Marzec 2019

• Zalety Piękny hotel ,czysto i miło . Obsługa hotelu bardzo pomocna i miła .
    • Wady odpływy,

Hotel bardzo czysty,dobre jedzenie ,dużo atrakcji dla dzieci i dorosłych , dyskoteka ,sklepy na terenie hotelu . Baseny podgrzewane 2, Jedno co przykrego mnie spotkało to zakupy po drugiej stronie ulicy od hotelu. Płaciłam kartą i zostałam oszukana na prawie 800 zł .Po wielkiej kłótni od dano mi 200 dolarów. tak więc nie polecam płacenie kartą za zakupy. Incydent ten miał miejsce Po za murami hotelu z drugiej strony ulicy -rząd sklepików . tylko szybka reakcja mnie uratowała od stracenia 200 $. P ROSZĘ WIĘC TAM NIC NIE KUPOWAĆ JAK NIE CHCECIE ŻE BY WAS OSZUKALI.

Maria
    Pobyt: Marzec 2019

• Zalety Duży ,elegancki hotel.Baseny ,aqua park ,dyskoteka ,wieczorne i dzienne animacje,,rozrywka hotelowa (tenis,kręgle,gry,bilard itp).Najlepsze wyżywienie 4 restauracje główne i 8 restauracji tematycznych alacarte .Wybór ogromny.Pokoje duże ,ładne.Bardzo wygodne lóżka. Codzienna wymiana ręczników ,pościeli .Wszędzie ładnie i czysto .Trawa, kwiaty , krzewy.Jest gdzie spacerować.Obsługa na najwyższym poziomie.I te dobre drinki ,kawa.......Na pewno tam wrócimy.
    • Wady Morze,choć czyste to tylko ok 30cm na długości ok 300m wody. Raczej nie do kąpieli.

Byłam w okresie 28 luty -7 marzec 2019.Temperatura 23-26 stopni.Trochę wiatru.Można się ładnie opalić.Wygodne leżaki na plaży i przy hotelu.Pękny hotel .Super animacje. 7 dni spędziliśmy w hotelu nie nudząc się.Na zewnątrz hotelu nie radzę wychodzić.

Kami
    Pobyt: Luty 2019

• Zalety Blisko lotniska, przy plaży, aquapark, restauracje tematyczne, czysto, duży pokój, mjła obsługa
    • Wady Zbyt mała ilość owoców

Dziś wróciliśmy. Byliśmy z dwójką dzieci (2 lata i 10 lat). Hotel duży, mnóstwo atrakcji. Od podgrzewanych basenów, sportów na płazy po kręgielnie, mini golf j inne atrakcje. Z większości korzystaliśmy (niektóre niestety dodatkowo płatne) ale warto było. Jedzenie normalne, jak to w Egipcie - wiadomo schabowych nie będzie, ale naprawdę jest w czym wybierać. Nie rozumiem jednej z opinii, w której ktoś napisał ze nie ma frytek bo te są cały dzień w zasadzie serwowane i do oporu - na pewno dla nikogo nie zabraknie. Korzystaliśmy z restauracji tematycznych : włoskiej, chińskiej, meksykanskiej i indyjskiej i naprawdę jedzenie bardzo dobre. Za 10 euro w paszporcie dostaliśmy bardzo duży pokój rodzinny z jacuzzi i prysznicem, wiec dzieciaki zadowolone. W hotelu jak na warunki egipskie jest naprawdę czysto - jak ktoś pisze, ze jest syf to znaczy, ze nie był wcześniej w Egipcie. Obsługa pomocna, wszyscy mili. Nie ma się do czego przyczepić. Bardzo dużo Polaków, trochę Niemców, Anglików, Francuzow i Rosjan. W zimie brak egipskich turystów, wiec za to wielki plus. Wiadomo, ze są hotele lepsze, ale tutaj akurat stosunek jakości do ceny jest adekwatny a nawet przewyższa na plus.

Pobyt: Luty 2019

• Zalety Wszystko na miejscu, baseny, morze, rafa, przemiła obsługa
    • Wady dla mnie trochę za duży

Ogólnie hotel bardzo bardzo duży...wszystko zależy kto co lubi, ja wolę kameralne, ale....w dużym zmieści się więcej :) czyli coś dla dorosłych i mnóstwo dla dzieci, atmosfera rewelacyjna, przepiękna roślinność, rewelacyjne zjeżdżalnie, rafa koralowa. Naprawdę polecam

Artur

• Zalety Zjeżdżalnie, brodzik dla dzieci
    • Wady Jedzenie bardzo ubogie i niskiej jakości - pasza, nie ma co wybrać, na frytki czeka się za każdym razem - tylko 1 pojemnik w każdej z restauracji.

Nie polecam tego hotelu. Oszukują że mają niby jakieś Ultra All Inclusive. To ich ultra nie różni się niczym od zwykłego AI. Nie plaćcie za koktajle przy basenie bo przy zdawaniu klucza jeszcze raz was skasują za to samo - złodziejstwo. Pomost i nibyrafa przy hotelu to porażka - żadna to rafa , rybek jak na lekarstwo. Odradzam bo to nie są 5 gwiazdek, jest sporo 4-gwiazdkowych hoteli w Egipcie ze znacznie lepszymi warunkami.

Anka

• Zalety Tereny zielone (ogródki) utrzymane w czystości. W trakcie posiłków obsługa na bierzaco sprząta ze stołów. Codzienny serwis pokoju z wymianą ręczników.
    • Wady W dniu przybycia zarezerwowany pokój był niedostępny. Zdechłe owady w łazience w dniu zakwaterowania. Brak wymiany pościeli w trakcie tygodniowego pobytu. Niesmaczne alkohole. Obsługa hotelowa nie zna języka angielskiego (podstaw).

Pobyt w hotelu trwał od 17-24 stycznia 2019r. Przez opóźnienie samolotu w hotelu pojawiliśmy się 18 stycznia w środku nocy, a nie jak planowano 17 stycznia. Po przybyciu okazało się, że mój pokój jest niedostępny. Obsługa nie poinstruowania mnie gdzie znajduje się inny przydzielony pokój, wiec udałam się na poszukiwania w środku nocy, nie znając obiektu. Nikt nie zaproponował nam ciepłego posiłku po długiej podróży. Następnego dnia zostałam poinformowana że pokoje zostaną zmienione, na zmianę czekałam 2 godziny po czym i tak musiałam udać się do recepcji bo obsługa zapomniała. Jak na all inclusive, różnorodność proponowanych dań, ciast czy owoców była mała. Pieczywo twarde, suche. Jestem zawiedziona.

Ala i Zbyszek

• Zalety Bardzo fajny hotel. Polecamy wszystkim

Byliśmy w tym hotelu od 03.01. 2019--13.01.2019r. Wspaniałe 10 dni udanego urlopu , które długo pozostaną w naszej pamięci. Śniadania dobre każdy coś dla siebie znajdzie. Obiady wybór bardzo duży do wyboru do koloru. Kolacje kuchnia ; Włoska,Meksykańska Chińska, Japońska , Libijska, grill bar. Na Japońską i grill bar trzeba rezerwacje. Ogólnie wyżywienie super, alkohole dobre nie jakaś nafta jak to bywało w niektórych hotelach w Egipcie .Jeden bar czynny całą dobę a jest ich kilka. Pokoje duże sprzątane co dziennie , łazienka ładna nie było się do czego doczepić. Obsługa zawsze uśmiechnięta zawsze pomocna, o co żeśmy nie poprosili zaraz przynosili nawet bez dawania dolca. Atrakcji bardzo dużo cały aquapark .Teren hotelu bardzo duży dwa hotele Tytanic Pałac i Tytanic Beach można korzystać z dwóch hoteli . Ogólne polecamy każdemu i na pewno się nie zawiedzie.

Wojciech

Mimo iż hotel Titanic Palace ma ponoć 5 gwiazdek, to porównując z innymi, ledwie zasłużył by na 3,5. Najgorzej sytuacja przedstawia się w kwestii obsługi restauracyjnej. Jeśli w tematycznej restauracji nie da się do ręki pieniędzy, to zamiast kaczki dostaje się suchego kurczaka, w miejsce baraniny wciskają wołowinę. A nawet jeśli da im się kilka USD, to należy pamiętać, aby tego nie robić z góry, lecz po posiłku. W przeciwnym razie zgarniają forsę i człowieka już nie znają. O wiele milej jest na plaży, gdzie z obsługą można się łatwo porozumieć, jest miła i uczynna, ale to raczej zasługa nowego kierownika, który trzyma ich żelazną ręką. Sprzątanie i wyposażanie pokoi również pozostawia wiele do życzenia, nawet jeśli codziennie zostawia się im na poduszce dolca. Przez pierwsze 2 dni jeszcze uzupełniają wodę, szampony i płyny do kąpieli, ale później oczekują już większych kwot, a o wodę wręcz trzeba się wykłócać. I ważna rzecz - koniecznie trzeba ważne rzeczy chować do sejfu. Ja zrobiłem takie doświadczenie, że w szafie zostawiłem dokładnie 27 czekolad (alternatywna waluta dla miłej obsługi ;) ) i po dwóch dniach doliczyłem się już 25. Podobnie było z zostawioną w pokoju torbą, która wyraźnie była przeszukiwana, a chłopaki widać nie oglądali Klossa i nie wiedzieli, jak zostawia się zabezpieczenia z włosów ;). Ogólnie wypocząć można nieźle za umiarkowaną cenę, ale jeśli ktoś będzie sugerował się pięcioma gwiazdkami, to może się srodze zawieść.

• Zalety Wszystko na plus dla mnie jak w bajce cena za taki hotel jest tania w Europie trzeba dać 3razy tyle
    • Wady Dla mnie jedyna wada było jedzenie no ale nie jadłem wszystkiego bałem się zemsty śniadania najlepsze

Właśnie wróciłem do Polski i już tęsknię titanic Palace mogę śmiało polecić coś pięknego wszystko na plus poza jedzeniem no cóż może mi nie podeszlo każdy jest inny :) mimo to śmiało polecam

• Zalety WIFI działa wszędzie i jest bezpłatne!!!! W barach dawali napoje i alkohole bez problemu wszędzie nawet na plaży
    • Wady Jedzenie jest słabe i to naprawdę słabe. jest co jesć ale jakość i smak pozostawia wiele do życzenia hotel jest już mocno podniszczony i wymaga remontu

Pobyt od 6 do 13 grudnia 2018. Hotel bardzo duży z dostępem do prywatnej plaży. Internet działa wszędzie i bary też dają radę. Pokoje takie sobie wymagające odnowienia. Jedzenie bardzo słabe, niby co dzień coś nowego a cały czas to samo. W głównej restauracji nie ma frytek do obiadu. Dania z grilla bardzo słabe, z zewnątrz spalone w środku surowe. Warzywa w bufecie nie rozmrożone . Przy plaży cały czas to samo do jedzenia, pizza z ciasta i sera frytki i makaron. Na zewnątrz gril gdzie na zamianę jest hot-dog z parówki której nie chciał by nikt zjeść lub hamburger. Sery białe bardzo dobre. Ogólnie słabo. Pity wypiekane na miejscu bardzo dobre. Wędlin brak. Jeżeli się nie daje napiwków to na wejściu dostaje się słaby pokój gdzieś na końcu kompleksu hotelowego, kelner nie przyniesie nic jak nie dostanie dolara. Reasumując za 1100zł za osobę można się przemęczyć na rzecz fajnej pogody (w grudniu bardzo wiało) to warto, My zapłaciliśmy z Wezyr ponad 1600zł i uważamy że to stanowczo za dużo i lepiej wypada na tym tle hotel Albatros którego odwiedzaliśmy w październiku 2017 roku.