Opinie o hotelu Titanic Palace

Titanic Palace: teren hotelu, aquapark

• Aquapark ze zjeżdżalniami, basen z falami, sztuczna rzeka i statek piracki ze zjeżdżalniami.
  • Hotel położony bezpośrednio przy piaszczystej plaży.
  • Część pokoi z bezpośrednim wyjściem na basen.
  • Na terenie hotelu 7 restauracji a'la carte.

Alicja

• Zalety W miarę fajne baseny i to chyba na tyle
    • Wady Jedzenie okropne i mały wybór. Moja rodzina miala rewolucje żołądkowe. Alkohole beznadziejne. Popcorn, koktajle owocowe, wata cukrowa, drinki np mohito niestety płatne przy opcji ultra all inclusive. Brak morza z powodu codziennych odpływów. Brak leżaków przy basenie. Wszechobecne komary na ktore nic nie dziala. Bardzo namolni sklepikarze nie daja spokojnie przejśc a co dopiero cos obejrzec. Bardzo mały wybor przekąsek na plazy tylko frytki i pizza a przy basenie tylko frytki. Talerze i kubki w restauracji nie domyte aż sie niedobrze robi.

Nie polecam tego hotelu nikomu.Hotel jest bardzo słaby i na pewno nie jest to stsndart na 5 gwiazdek max 3.

• Zalety Hotel bardzo duży i ładny. Dla rodzin z dziećmi rewelacja, dużo zjeżdżalni ,nie ma obcji żeby się nudzić.Obsluga bardzo miła.Goraco polecamy ten hotel.

Super hotel,bardzo dobry dla rodzin z dziećmi.serdecznie polecam.

Robert

• Zalety wspaniałe lobby, czyste baseny
    • Wady beznadziejna plaża

Wyjscie z pokoju bezpośrednio do basenu - rewelacja. Miła, nie natarczywa obsługa hotelowa to zaleta.

Sebastian

• Zalety Piękne baseny
    • Wady Stale psująca się klimatyzacja Brak morza(odpływy)

Zdecydowanie nie polecam!!! Wczasy nad morzem oznaczają wczasy nad morzem ale tu morza nie było podczas odpływów. Po prostu człowiek idzie na plaże a tu pustynia. Po 300m spaceru zaczyna się morze. W czasie przypływów 40 cm wody- masakra! 3 razy zepsuła się klimatyzacja. W sumie 8 razy prosiłem w recepcji o zmianę pokoju. Pan w recepcji oświadczył, że przyśle kogoś. Ten ktoś przyszedł, poprzyciskał coś na panelu i powiedział, że naprawione. Tylko, że nie było naprawione. I tak kilka razy. Za ósmym razem o godzinie 2 rano przyszła kolejna ekipa. Efekt? Klimatyzacja zepsuta - przyznali. Zaproponowano nam zmianę pokoju. 4 godziny przed transferem na lotnisko do Polski. Gratuluję wyczucia chwili. Jak na wstępie - zdecydowanie nie polecam!!!

• Zalety Ładna plaża, fajne baseny, blisko lotniska
    • Wady Komary

Pobyt ja najbardziej udany, świetne restauracje. Polecam ten Hotel

Tom

• Zalety Duża fajna zabudowa
    • Wady Jedzenie bardzo słabe Karta drinków schowana w barze Ciepłe alkohole Częste awarie dystrybutorów do coli Restauracje bez fajerwerków brak możliwości wyboru Może podczas odpływu cofnięte o 300 . Animacje nędzne Słabo ,słabo jak na 5 gwiazdek

Dominik

• Zalety Super położenie , aquapark , przy plaży , piękna rafa !
    • Wady Słabe animacje

Hotel naprawdę super! Godny polecenia, zarówno dla rodzin z dziećmi jak i par. Duże baseny, mnóstwo leżaków bez walki o nie. Hotel czysty i zadbany .Duży aquapark , praktycznie bez kolejek. Cudna rafa koralowa przy hotelu. Na pewno tam wrócimy !

Jedzenie porażka niesmaczne , ciągle to samo , brak wyboru , potrawy z grila z wierzchu spalone w środku surowe podczas grilla w całym hotelu smród pierza z kurczaka . Popcorn , owoce i soki dodatkowo płatne od 2 do 10 dolarów. Nędza odradzam wszystkim Morze 300 m. podczas odpływu się cofa .

• Zalety Duży hotel fajnie zagospodarowany . Zjeżdżalnie i sztuczna fala
    • Wady Jedzenie nędzne , mały wybór , ciągle to samo , potrawy z grila `spalone i smród palonego pierza z kurczaka . Restauracje lipa , włoska pizza niedopieczona . Popcorn , owoce i soki dodatkowo płatne dziwne jak na 5 gwiazdek.

Bardzo nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jedzenie nędzne , mały wybór , ciągle to samo , potrawy z grila `spalone i smród palonego pierza z kurczaka . Restauracje lipa , włoska pizza niedopieczona . Popcorn , owoce i soki dodatkowo płatne dziwne jak na 5 gwiazdek.

adam

• Zalety wszystko ok

bardzo fajne miejssce! bardzo fajne miejssce! !!!!!