Rezerwacja wycieczki nie została zakończona, masz na to jeszcze kilka minut wróć do rezerwacji

Titanic Palace

Titanic Palace: aquapark

• Aquapark ze zjeżdżalniami, basen z falami, sztuczna rzeka i statek piracki ze zjeżdżalniami.
  • Hotel położony bezpośrednio przy piaszczystej plaży.
  • Część pokoi z bezpośrednim wyjściem na basen.
  • Na terenie hotelu 7 restauracji a la carte.

• Zalety Hotel piękny
    • Wady Tragiczna obsługa w Barach , restauracjach , recepcji

Treść: ?Biuro Ecco Holiday NIE POLECAM !!!!!! Zaplanowaliśmy z mężem Sylwester w Egipcie i już nigdy więcej tego nie zrobimy . Właśnie wróciliśmy z Hurghady z Hotelu Titanic Palace organizowanej przez Ecco Holiday. Podróż rozpoczęliśmy z Poznania , gdzie samolot był opóźniony przez 5 godzin , 2 godziny siedzieliśmy w samolocie a po buncie pasażerów odwieźli nas na lotnisko na następne 3 , tam mieliśmy dostać posiłek którego zabrakło menager restauracji był opryskliwy wobec nas pasażerów po prostu koszmar . Gdy dolecieliśmy już na miejsce Hotel wspaniały myśleliśmy że to zrekompensuje pierwsze niedogodności podróży , jak bardzo się myliliśmy to się okazało później . Posiłki monotonne , nie było różnicy pomiędzy kolacją , śniadaniem czy obiadem kurczak, wołowina , dwa gatunki sera żółtego dość kiepskiej jakości z owoców morza raz podali kalmary, bardzo słaby wybór owoców, warzywa rozgotowane wyglądające fatalnie i tak samo smakujące ciasta po Sylwestrze jedliśmy przez następne dwa dni , drinki ( jeżeli wlanie wódki do coli można nazwać drinkiem ) jeżeli prosiliśmy o jakiegoś fajnego drinka to nie umieli go zrobić albo udawali że nie wiedzą o co nam chodzi , podawane z łaską ale nie to było najgorsze. Miał być wspaniały Sylwester w Egipcie i przeżyliśmy zawód REZYDENT na miejscu zapewniał nas że będzie super szampan, przekąski itd a tu porażka staliśmy w kolejce po stolik na kolację potem w kolejce po dania a potrawy te same co na co dzień zero szampana zero zabawy , jedynie dobrze się bawili animatorzy jednym słowem porażka a miała być impreza na plaży w lobby na dziedzińcu a tu zero nic , może z dwie petardy strzelili i koniec . Nadszedł dzień wyjazdu i znów się zaczęło ? pokój już nie był posprzątany ale napiwek zginął , tak samo jak ręczniki dobrze że mieliśmy ręczniki plażowe , gdy zdaliśmy pokój zabrali nam opaski i już nie byliśmy na All-u nie dostaliśmy obiadu , my to pół biedy ale siostra odlatywała w o 23- iej i byli bez jedzenia i picia. ?

• Zalety bardzo atrakcyjny wystrój recepcji, holu i baru, jest przepych i pozytywne wrażenie, basen z podgrzewaną wodą (ważne w okresie zimowym), aquapark, ręczniki przy basenach i plaży, dobra infrastruktura sprawia że nie można się tu nudzić. Obsługa ok i w większości przyjazna.
    • Wady Największa i zdecydowana wada - JEDZENIE! jak na 5gw. hotel to porażka, barek przy basenie i plaży - nieporozumienie! Morze płytkie i nie do kąpieli.

PISZĘ SZCZERĄ I RZETELNĄ OPINIĘ. Kolejny wypad do Egiptu, na koniec roku to najlepsze miejsce gdzie mamy zapewnioną dobrą pogodę i w 100% słońce. Padło na Titanica Palace. Pierwsze wrażenie bardzo dobre. Wystrój, ogrom przestrzeni robią na prawdę piorunujące wrażenie. Szybkie zakwaterowanie, recepcja kuma trochę po polsku, przywitanie szampanem, początek ok. Zimą mamy 2 duże baseny do kąpieli z podgrzewaną wodą - to bardzo istotne w sezonie zimowym. jest fajny aquapark, leżaki i ręczniki kąpielowe dostępne bez problemu. To tyle jeśli chodzi o zalety. Największą wadą jest jedzenie. Niestety jeśli ktoś je zachwala w 5gw. hotelu to nie wie co to dobra kuchnia. po pierwsze wszystko ciągle to samo. Obiad czy kolacja - powiem szczerze nie widziałem różnicy. Potraw mięsnych mamy do wyboru: grillowany kurczak, czego pełno w Polsce, lub wołowina - twarda jakby niedogotowana. Jak na egzotyk porażka. Wędlin nie ma w ogóle, sery są 2 rodzaje, ale jakościowo w smaku - słabe. Próżno tu szukać świeżej oliwy z oliwek do sałat (nie mylić z gotowymi winegre), owoców morza, warzywa są przegotowane i kiepsko przyprawiane, bywa że te same pokrojone pomidory czy ogórki, co jemy na śniadanie, później są i na obiad i na kolację jeśli nie były wcześniej spożyt (lekko sflaczałe i nie za świeże). Brak owoców poza małymi bananami i pomarańczą. Ananasa czy kokosu nikt tu nie widział. Ciasta to sama chemia - bywają też sprzed kilku dni, słodkie i sztuczne. Cola czy sprite - słabo gazowane, po 2 minutach jak nie wypijesz to wylejesz - nie da się pić. I jeszcze coś : w restauracji bardzo słabe i kiepskie oświetlenie na stoły. Któregoś dnia jadłem kolację jakby po ciemku, nie widząc dokładnie co mam na talerzu. Sytuację może jedynie poprawić ala carte. Polecam japońską - gdzie mamy do czynienia z Maestro, zwycięzcą egipskiego Masterchefa. Bary przy basenie i plaży to NIEPOROZUMIENIE!- nie dość że barmani nie wiedzą jak zrobić dobrego drinka, wciskają wódkę z colą by mieć jak najmniej roboty, czasem nie ma lodu do drinków! Żenada. O dobrych likierach, koniakach - zapomnij, nawet za dopłatą - bo ich po prostu nie mają! Na dobrą herbatkę to najlepiej wybrać się do sklepu z pamiątkami, jak coś tam kupimy to są dla nas bardzo mili i na pewno ją nam zaserwują. Reasumując - hotel średni, nie żeby go nie polecić, na pewno można się zrelaksować i odpocząć - ale bez szału. Jakby miał 4 gwiazdki to bym się nie czepiał, ale na 5 zdecydowanie nie zasługuje....

• Zalety DUŻY AQUAPARK,DOBRE JEDZENIE,MIŁA OBSŁUGA,BLISKO PLAŻY,BEZPŁATNY SERWIS PLAŻOWY.
    • Wady NIE TRZEBA ICH SZUKAĆ BO ICH NIE MA

WŁAŚNIE PRZYJECHALIŚMY Z HOTELU TITANIC PALACE.POBYT BYŁ UDANY ,A HOTEL ZASŁUGUJE NA 10* ,ALE NIE MA NIESTETY TAK WYSOKIEJ OCENY JAK BY BYŁA TO BY NA PEWNO MIAŁ 10*.JEDZENIE PYSZE, NAJWIĘKSZYM PLUSEM JEST PRZEMIŁA , POMOCNA OBSŁUGA I BLISKOŚĆ DO PLAŻY . SUPER AQUAPARK.MISUSÓW NIE SZUKALIŚMY BO ICH NIE BYŁO.POLECAM TEN HOTEL NA 100%

• Zalety Bliskość plaży ,pokoje z zejściem do basenu duźo restauracji tematycznych, wielkość hotelu ,bogate all , dużo basenów ,czystość,pomocna obsługa.
    • Wady Częste odpływy ,brak możliwości kapieli w morzu.

Hotel ogólnie OK szczególnie że za dopłatą 15 dolarów mieliśmy pokój z bezpośrednim wejściem do basenu ,co umożliwiało nam kąpiel o każdej porze dnia i nocy.Jedzenie ja to w krajach Arabskich monotonne lecz obfite i nikt głodny nie chodził,szczególnie śniadania obfite w różne sery i nabiał,Obiady i kolacje obfitowały w bogaty grill i różne sałatki ogólnie OK.Jedynie pomost wysunięty w głąb morza umożliwiał pływanie i snurkowanie. Fajne wycieczki fakultatywne Sahara QUADY ,wielbłądy ,wioska Beduińska co kto wolał. Ogólnie hotel godny polecenia,zczególnie że można było lorzystać z bliźniaczego hotelu obok z aqua parkiem i sztuczną falą ale niestety była nieczynna.Alkohole bogate nie rozcieńczone i nie żałowali barmani ilośi.Super wakacje,żadnych problemów żołądkowych nie mieliśmy lecz warto zaopatrzyć się przed wyjazdem w jakiś probiotyk.Egipt jest bezpieczny i ludzie przyjażnie nastawieni do turystów ,napewno tam wrócimy.

• Zalety DOSTĘPNOŚĆ OŚMIU RESTAURACJI A LA CARTE,POŁOŻENIE POKOJÓW Z BEZPOŚREDNIM WEJŚCIEM DO BASENU , WSPANIAŁY AQUA PARK,MIŁA OBSŁUGA.DOWÓZ BUSEM DO KOŃCA POMOSTU (800m.)
    • Wady NIESTETY KIEPSKA RAFA

HOTEL POLECAMY WSZYSTKIM.KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE.JEŻELI KTOŚ WYJEŻDŻA PRAWIE POD RÓWNIK ZA OK 1500 ZŁ I NARZEKA TO NIECH JEŹDZI TYLKO I WYŁĄCZNIE NAD POLSKIE MORZE I JE KEBABY HOT-DOGI I TEMU PODOBNE.BYLIŚMY W EGIPCIE KILKANAŚCIE RAZY,ZAWSZE W HOTELACH PIĘCIOGWIAZDKOWYCH,A TO CO NAS SPOTKAŁO W TITANIC PALACE PRZESZŁO NASZE MARZENIA O LUKSUSIE MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z RESTAURACJI A LA CARTE I JEDZONKO JAKIE TAM PODAWALI ZREKOMPENSOWAŁY NAM SŁABE ŚNIADANIA ,KTÓRE BYŁY MAŁO UROZMAICONE.MALKONTENTOM CHCIAŁBYM UŚWIADOMIĆ ŻE W POLSCE JEDNA WIZYTA W PODOBNEJ RESTAURACJI TO KOSZT OK 300 ZŁ ZA DWIE OSOBY (7x300).JEŻELI KTOŚ NARZEKA NA JEDZENIE W TITANIC PALACE, TO CHYBA JADŁ TYLKO TO CO PODAWALI NA KOLACJĘ W WARNIKACH CZYTAJ "PARNIKACH".HOTEL POLECAMY WSZYSTKIM KTÓRZY CHCĄ DOBRZE ZJEŚĆ ( W SENSIE PYSZNIE) I DOBRZE WYPOCZĄĆ.NA PEWNO TAM WRÓCIMY.

• Zalety Super obsługa bardzo dobre jedzenie jak na Egipt.Fajna rafa
    • Wady Brak morza

Największym minusem jest ranny odpływ i bardzo płytkie wybrzeże

• Zalety Zjeżdżalnie, baseny
    • Wady jedzenie,obsługa,pokoje

Właśnie wróciliśmy z wakacji w Hurghadzie z hotelu Titanic Palace. Wrażenia nie są zbyt dobre. Pierwsze co nas zniesmaczyło było to, że musieliśmy czekać na pokoje około 4h. Nikt z obsługi hotelu nie powiedział nam gdzie w tym czasie możemy coś zjeść. Dopiero sami dopytywaliśmy się osób, które równo z nami przyjechały do hotelu. Kolejną rzeczą było jedzenie. Był bardzo mały wybór jak na opcję all inclusive. Nie dało się rozróżnić obiadu od kolacji, brak jakichkolwiek wędlin, żadnych udogodnień jeśli chodzi o jedzenie dla dzieci, nie było w ogóle owoców morza, owoców również było bardzo mało. Trzecią rzeczą która nas oburzyła była zepsuta klimatyzacja w pokoju. Po 1 nocy poszliśmy zgłosić jej awarię, około 1h musieliśmy czekać na serwis. Serwis się pojawił i twierdził że naprawił. Klimatyzacja po kilku godzinach znów się zepsuła. Całe noce dmuchało ciepłe powietrze zamiast zimnego. Kolejnego dnia znów poszliśmy zgłosić problem. Serwis znów przyszedł lecz efekt był ten sam. Wiec chcieliśmy zmienić pokój, okazało się,że może to nastąpić dopiero następnego dnia gdyż nie mają wolnego pokoju. I kolejna noc była nie przespana. W dodatku w pokoju drzwi się nie domykały i przy mocniejszym pchnięciu można było je swobodnie otworzyć. Zdecydowanie odradzam ten hotel osobom które lubią zjeść smacznie i różnorodnie.

• Zalety blisko morza,duży akwapark, tylko i wyłącznie bo zalet już więcej nie posiada
    • Wady brud,syf,wyżywienie poniżej normy ciągle to samo monotonia

Był to nasz drugi pobyt w tym hotelu i ostatni, pokoje marnie sprzątane a jak nie ,zostawisz dolców na łóżku to zapomnij że ci posprzątają ,zero animacji w dzień nic się nie dzieje o animacjach dla dzieci to już nie wspomnę bo przez tydzień czasu nie było żadnej,ogólnie nie polecam tym bardziej dla rodzin z dziećmi.

• Zalety Duży obszar, rozmach , super żyrandole i wystrój recepcji.
    • Wady zaniedbanie, brak bieżących napraw, odświeżenia, denne jedzenie

Byłam w tym hotelu 7 razy pierwszy raz 2 miesiące po otwarciu i to był najlepszy hotel w którym byłam w Egipcie super jedzenie, animacje, opieka, obsługa, czystość dlatego wracałam tu nawet 2 razy w roku niestety nic nie robiono od otwarcia, żadnych remontów, odświeżenia, wymiany leżaków czy ręczników , kuchnia coraz gorsza i tania- żadnych dodatkowych inwestycji ostatni raz byłam w maju 2014 r i niestety powiedziałam że to ostatni raz. Zapuścili super miejsce jak wiele innych rzeczy które mają na swoim terenie. Szkoda to było piękne miejsce.

• Zalety duzo basenów, blisko morze, ładna architektura
    • Wady brak darmowego internetu jedzenie tragedia ciagle to samo, świeże owoce tylko wieczorem a co zostało z wieczora podają rano i do obiadu. Animatorów 1 x widzielismy 2 dni przed wylotem do domu. Brak barów i swieżych owoców przy basenie.Zbyt mało miejsc gdzie można napić sie wody. Pieeree ziemniaczane pierwszego dnia je się łyżką do zupy bo jest tak płynne, drugiego dnia je sie widelcem a na trzeci dzień widelcem i nożem - tragedia.

W pokoju znajduje się barek bezpłatny, w którym są 2 butelki wody i cola. Jak zobaczą, że jest wyciągnięta i w połowie wypita to juz nie uzupełnią tylko schowają do barku. Papier toaletowy trzeba szukać po innych toaletach, pościel nie wymieniana przez cały pobyt tylko pościelą łozko. świeże były tylko codziennie tylko reczniki w pokoju te na basenie to podarte stare szmaty.Animatorzy cały dzień chowali się gdzieś i wychodzili tylko chwile przed zajęciami - to nie jest hotel rodzinny. Dzieci poniżej 10 roku zycia z zajeć przy basenie wracały z płaczem bo nic na nich sie nie działo.Zabawy w wodzie odkrywalismy przypadkiem idąc do lobby - nikt na nie nie zapraszał.