Opinie o hotelu Titanic Palace

Titanic Palace: teren hotelu, aquapark

• Aquapark ze zjeżdżalniami, basen z falami, sztuczna rzeka i statek piracki ze zjeżdżalniami.
  • Hotel położony bezpośrednio przy piaszczystej plaży.
  • Część pokoi z bezpośrednim wyjściem na basen.
  • Na terenie hotelu 7 restauracji a'la carte.
  • Wylot z Warszawy - Chopin Ultra All Inclusive
  • Wylot z Poznania Ultra All Inclusive

Jedzenie porażka niesmaczne , ciągle to samo , brak wyboru , potrawy z grila z wierzchu spalone w środku surowe podczas grilla w całym hotelu smród pierza z kurczaka . Popcorn , owoce i soki dodatkowo płatne od 2 do 10 dolarów. Nędza odradzam wszystkim Morze 300 m. podczas odpływu się cofa .

• Zalety Duży hotel fajnie zagospodarowany . Zjeżdżalnie i sztuczna fala
    • Wady Jedzenie nędzne , mały wybór , ciągle to samo , potrawy z grila `spalone i smród palonego pierza z kurczaka . Restauracje lipa , włoska pizza niedopieczona . Popcorn , owoce i soki dodatkowo płatne dziwne jak na 5 gwiazdek.

Bardzo nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jedzenie nędzne , mały wybór , ciągle to samo , potrawy z grila `spalone i smród palonego pierza z kurczaka . Restauracje lipa , włoska pizza niedopieczona . Popcorn , owoce i soki dodatkowo płatne dziwne jak na 5 gwiazdek.

adam

• Zalety wszystko ok

bardzo fajne miejssce! bardzo fajne miejssce! !!!!!

Pobyt: Kwiecień 2019

• Zalety Zdecydowanie położenie, restauracja na plaży, molo, ręczniki plażowe, czyste pokoje sprzątane codziennie, aquapark, obsługa.
    • Wady Jedzenie, wiatr, animacje, możliwość skorzystania raz dziennie godzinę z mini golfa, zimne baseny, dodatkowo płatne jedzenie.

W naszym przypadku największym rozczarowaniem było jedzenie bo wybieraliśmy hotel z licznymi restauracjami, ponieważ jechaliśmy na 10 dni. Codziennie posiłki wyglądały tak samo, niestety. Okrojone, niedoprawione, podstawowe produkty, a jak na 5-gwiazdkowy hotel to karygodne. Czasem nic smacznego nie mogliśmy znaleźć. Restauracje tematyczne otwierane są dopiero na kolacje, z czego dwie - japońską i grill trzeba rezerwować z wyprzedzeniem. We włoskiej czekaliśmy ok 40 minut na pizzę. Wszystkie restauracje czyste, z ogromną ilością obsługi. Wszystko sprzątane na bieżąco, bardzo pomocna obsługa. Animacje późne (o 21:30) i bardzo okrojone, max 15-25 minut, ale ciekawe. Wiatr, choć to nie wada samego hotelu, utrudniał korzystanie z aquaparku, gdyż dzieciom po niedługim czasie było zimno. Baseny w pierwsze dwa dni były ciepłe, później została wymieniona woda na zimną. Korzystanie więc z aquaparku musieliśmy ograniczyć ze względu na odczuwalne ziemno, pomimo ok 27 stopni. Zjeżdżalnie i baseny ładnie utrzymane, czyste. Sporo ratowników i obsługi, ale mało leżaków, zajmowanych bardzo wcześnie (7-8 rano). Nie było to wielką wadą w trakcie naszego pobytu, ale w sezonie musi być dość ciężko zająć miejsce. Trochę niemiłą niespodzianką jest dodatkowo płatna wata cukrowa (2 euro), popcorn (1 euro), lody (2-3 euro) i owoce na terenie hotelu (od 2 do 10 euro za tackę) oraz świeżo wyciskane soki. Korzystając z all inclusive zawsze miałam wszystko wliczone. Zaletą hotelu jest ekskluzywny wygląd, rozmiar, ilość basenów i położenie. Przepiękny widok na plaży. Z aquaparku oraz plaży mogą korzystać również klienci hotelu Titanic Beach (bardziej budżetowa wersja). Plaża czysta, sporo leżaków, a nawet łóżka, piękne molo, punkt wydawania ręczników plażowych, dodatkowa restauracja. Na końcu molo znajduje się rafa. Częste odpływy i płytka woda na długości ok 300 m utrudniają kąpiele w morzu. Na plaży znajduje się również kite surfing i windsurfing (dodatkowo płatne). Rezydenci oferują wycieczki fakultatywne. Są dobrze zorganizowane i plusem jest to, że rezydent jest cały czas podczas trwania wycieczki. Natomiast gdy wykupiłam quady, jeep i buggy po pustyni z hotelowego stanowiska Golden Safari to wycieczka nie do końca wyglądała tak jak zapewniali, ale fajna zabawa :) Pokoje czyste, sprzątane codziennie. W lodówce Coca-Cola lub Sprite 1l i woda uzupełniane również codziennie. Podsumowując super wakacje, ale oczekiwałam troszkę więcej. Cieplejsza woda w basenach, mniej wiatru oraz smaczne jedzenie zadowoliłyby mnie w 100%. Wymuszane wszędzie napiwki, nawet dla kierowcy autokaru lub rezydenta to też nie moja bajka.

Lukasz
    Pobyt: Kwiecień 2019

• Zalety Dużo basenów, zjeżdżalnie dla dzieci,
    • Wady Monotonne śniadania, tylko cztery rodzaje drinków w opcji all inclusive, pokoje niezawsze dokładnie wysprzatane,

Hotel ogólnie ładny, w morzu plycizna rozciąga się na 150 m od plaży głębokość MAX 50 cm, nie nadaje się do nurkowania, woda w basenach zimna, drinki beznadziejne robione z soków z dystrybutorów 3 rodzaje sokow , jedzenie średnie niezbyt duży wybór, obsługa w restauracjach tak szybko sprząta stoliki że czasami zabierają talez zamian zdążysz przełknąć ostatni kęs posiłku. Hotel napewno nie zasługuje na 5 gwiazdek raczej na 3 max 4. Dzieci napewno będą zadowolone z aqua parku. Niektóre baseny podgrzewane. Pokoje są czasami sprzątane o godzinie 18. Pobyt ogólne udany ale Hotel napewno wymaga remontu.

wojciech

• Zalety zjezdzalnie obsluga animacje
    • Wady jedzenie fartalne

zjezdzalnie ciekawa roslinnosc napoje jedzenie fatalne monotonne recepcja super

JOLA
    Pobyt: Marzec 2019

• Zalety Piękny hotel ,czysto i miło . Obsługa hotelu bardzo pomocna i miła .
    • Wady odpływy,

Hotel bardzo czysty,dobre jedzenie ,dużo atrakcji dla dzieci i dorosłych , dyskoteka ,sklepy na terenie hotelu . Baseny podgrzewane 2, Jedno co przykrego mnie spotkało to zakupy po drugiej stronie ulicy od hotelu. Płaciłam kartą i zostałam oszukana na prawie 800 zł .Po wielkiej kłótni od dano mi 200 dolarów. tak więc nie polecam płacenie kartą za zakupy. Incydent ten miał miejsce Po za murami hotelu z drugiej strony ulicy -rząd sklepików . tylko szybka reakcja mnie uratowała od stracenia 200 $. P ROSZĘ WIĘC TAM NIC NIE KUPOWAĆ JAK NIE CHCECIE ŻE BY WAS OSZUKALI.

Kumi
    Pobyt: Luty 2018

• Wady wszędzie daleko, nie miła obsługa, na każdym kroku chcą przekręcić turystę na chajs. hotel dla dzieci ale nie z wózkami wszędzie schody (winda jedna wyłączona) mostki i wszędzie daleko

NIE POLECAM...wszędzie daleko, nie miła obsługa, na każdym kroku chcą przekręcić turystę na chajs. hotel dla dzieci ale nie z wózkami wszędzie schody (winda jedna wyłączona) mostki i wszędzie daleko

Maria
    Pobyt: Marzec 2019

• Zalety Duży ,elegancki hotel.Baseny ,aqua park ,dyskoteka ,wieczorne i dzienne animacje,,rozrywka hotelowa (tenis,kręgle,gry,bilard itp).Najlepsze wyżywienie 4 restauracje główne i 8 restauracji tematycznych alacarte .Wybór ogromny.Pokoje duże ,ładne.Bardzo wygodne lóżka. Codzienna wymiana ręczników ,pościeli .Wszędzie ładnie i czysto .Trawa, kwiaty , krzewy.Jest gdzie spacerować.Obsługa na najwyższym poziomie.I te dobre drinki ,kawa.......Na pewno tam wrócimy.
    • Wady Morze,choć czyste to tylko ok 30cm na długości ok 300m wody. Raczej nie do kąpieli.

Byłam w okresie 28 luty -7 marzec 2019.Temperatura 23-26 stopni.Trochę wiatru.Można się ładnie opalić.Wygodne leżaki na plaży i przy hotelu.Pękny hotel .Super animacje. 7 dni spędziliśmy w hotelu nie nudząc się.Na zewnątrz hotelu nie radzę wychodzić.

• Zalety podgrzewana woda w basenach, miła obsługa

Pobyt w pierwszej połowie stycznia. Pogoda: 1 dzień wietrzny i pochmurny, 2 dni słoneczne ale wietrzne, 3 dni słonecznie bez wiatru. Hotel nie należy do najnowszych ale czysty i zadbany. Jedzenie raczej ok, w ostateczności frytki i marchewka ratowały sytuację :) Najbardziej brakowało mi dobrej kawy. Tylko jeden główny basen z zimną wodą, reszta podgrzewana. Basen ze sztucznymi falami chyba najfajniejszy, sporo zjeżdżalni. Stosunek ceny do jakości jak najbardziej trafiony. Mama + dziecko, generalnie bez nudy. Ping-pong, siłownia w pochmurne dni, baseny. Dla pary? Raczej nuda... Do plaży trzeba dojechać busikiem do siostrzanego hotelu.