Opinie o hotelu Villa Abedini
Albania / Wybrzeże Jońskie

Villa Abedini: plaża

• Przestronne pokoje z aneksami kuchennymi - świetne rozwiązanie dla osób ceniących samodzielność.
  • Atrakcyjna lokalizacja: w niedalekiej odległości centrum miasteczka Ksamil.
  • Plac zabaw z myślą o najmłodszych.

• Zalety Blisko ładnych i mało uczęszczanych plaż, bezpłatna i dobrze działająca klimatyzacja, gospodarze mili i uczynni, warunki w pokoju ( mieszkaliśmy w nowym budynku więc wszystko było nowe i bardzo czyste).
    • Wady Villa Abedini to w rzeczywistości dwa budynki położone bardzo blisko siebie co trochę ogranicza widok. Zamiast ładnego krajobrazu ,w części pokoi, ma się na wyciągnięcie ręki sąsiada z drugiego budynku.

Sam pobyt i warunki w pokoju bardzo dobre. Jedyny minus opisany w wadach.

Jurek

• Zalety Super

Byliśmy w tym roku było naprawdę super właściciele bardzo pomocni i sympatyczna obsługa

Kwiatek79

• Zalety Bardzo kameralnie i spokojnie ,pokój czysty i nowy niczego nie brakowało ,właściciel służył pomocą ,plaża ok 400 m a bardziej oblegane 1 km. Od obiektu .
    • Wady Jedyny minus to brak sklepu i restauracji w pobliżu .I mogła by być opcja HB

Polecam Wycieczkę zaliczam do udanych, nam się podobała,biuro podróży o nas dbało rezydent bardzo miły i pomocny ,korzystałam z wycieczek fakultatywnych z których jestem zadowolona.Jedzenie oceniłam na 10 a to dlatego że my żywiliśmy się na mieście za niewielkie pieniądze .U nas w Willi brakowało opcji żywieniowej .

• Zalety Blisko do plazy na której można rozłożyć się swobodnie nie płacąc za lezaki, pokoje czyste i codziennie sprzątają,pościel wymieniana co 3 dni i tu duży plus za to. Właściciele bardzo pomocni i uczynni, rzadko spotyka się taką gościnność. Blisko centrum Ksamil,lekko na uboczu co jak dla nas było tylko plusem ze względu na ciszę i brak odgłosów imprezowania.
    • Wady Prysznice montowane są tak że woda leje się na całą łazienkę,nie jest to miejsce wytyczone oraz oddzielone szybą lub kabina. Taki dyskomfort ze względu na sprzatanie wszechobecnej wody z np.toalety.

Generalnie wyjazd bardzo udany.Najbardziej rzuca się w oczy ogromna skrajność jeśli chodzi o życie w tym kraju.Ludzie wyrzucają śmieci wszędzie gdzie się da.Praktycznie nie ma klasy średniej w tym kraju jest albo bieda albo bogactwo.Przezycia bardzo ciekawe,jedzenie bardzo dobre w normalnych cenach praktycznie taniej niż w Polsce. Piękne widoki które zostaną na długo w jej pamięci.

• Zalety cicha i spokojna okolica,blisko do centrum Ksamil i na plażę, bardzo dobrze działająca klimatyzacja, z wifi nie było problemów,
    • Wady słabo wyposażony aneks kuchenny, łazienka,

Miło wspominamy pobyt w Ksamil. Opcja bez wyżywienia - rewelacja. Inni narzekali na jedzenie hotelowe. W pobliżu można było dość tanio i smacznie zjeść.

• Zalety Dosyć blisko usytuowany od plaży(jakieś 500 metrów od najbliższej plaży), blisko centrum Ksamil,
    • Wady - na pewno to nie sa 3 i pół gwiazdki nawet jeśli chodzi o standard, - właściciele nie znają angielskiego, albo po prostu nie chcieli rozmawiać, ale jak się im zgłasza usterkę w postaci zepsutej żarówki to powinni ją wymienić, -skrzypiąca podłoga w apartamencie wyżej mojego pokoju.

To nie hotel tylko villa, biuro Rego-Bis daje 3 i pół gwiazdki, na co wg mnie ta villa nie zasługuje. Były lepsze w ofercie tej firmy co miały 3 gwiazdki i były lepsze. Ogólnie właściciel pomimo próśb nie wymieniał uszkodzonych rzeczy. Może to też być spowodowane tym, że nie znał angielskiego chociaż jak powiedziałem, żeby wymieniał zepsutą żarówkę to pytał czy to w łazience czy w kuchni. Więc nie rozumiem czemu tego nie zrobił, ale byłem na wakacjach więc nie przejmowałem się tym. Pokój nr 7 nie polecam, ale pewnie na to wpływu nie macie, bo w tym pokoju bardzo uporczywie słychać jak ktoś chodzi w apartamencie wyżej(jest podłoga drewniana więc skrzypi itd). Ogólnie polecam Albanie i nawet tą ville ale nie ma się co nastawiać na luksusy. Pokoje były sprzątane co 3 dni i również wymiana ręczników była co 3 dni.

• Zalety Fajne położenie, cicha okolica. Bezkompromisowe wejście do pokoi.
    • Wady Słabo działające WIFI.

Wszystko było OK. Super właściciele, którzy się nie narzucali. Jeśli coś by lo nie tak to szybko reagowali. Ogólnie super miejsce na wypoczynek.

Mirosław Szumski

• Zalety Czysto
    • Wady Bez

Wszystko jest ok wspaniali gospodarze atmosfera rodzinna

• Zalety -Dobre wyposażenie -Super właściciele -Spokojna okolica
    • Wady Słychać klimatyzator w nocy.

Mili i pomocni gospodarze, świetne wyposażenie ,u mieszkaliśmy w nowym pokoju, do plaży 500m do centrum 1km. Zdecydowanie polecam

Jarosław

Villa Abedini jest idealnym miejscem dla osób ceniących spokój i ciszę. Odległość od morza naprawdę jest niewielka. Do najbliższego Supermarketu droga nie zajmowała nie więcej niż 7min. Właściciel przemiły i bardzo pomocny nawet jak chce się zakupić świeże ryby na grilla. Rezydent Pan Grzegorz był człowiekiem o wysokiej kulturze osobistej, pomocny i o wielkiej wiedzy na temat danego kraju. Osobom pragnącym zwiedzanie polecam wynajęcie samochodu.