Wyjazdy na Boże Narodzenie

Oferty na Święta za granicą

Na plaży w ciepłych krajach, czy w górach na śniegu? Podaruj wakacje w prezencie sobie i swoim bliskim.

Sprawdź oferty

spędź święta po swojemu

Wycieczki i wyjazdy na Święta Bożego Narodzenia

Kolejny rok na kanapie przy choince? Nie musi tak być! Spędzanie Świąt w podróży – na plaży lub stoku staje się coraz popularniejsze. Podaruj sobie i bliskim niezapomniane Boże Narodzenie 2022. 

Koniec grudnia może być upalny

Odkryj magię Świąt w odległych zakątkach świata

Polska zima, choć kapryśna, potrafi być też piękna, ale coraz więcej naszych klientów wybiera w tym czasie wakacje za granicą. Pożegnaj na tydzień lub dwa grubą kurtkę i ucieknij z nami od zimy! Na Zanzibarze w grudniu jest 31 st. C, a w Emiratach Arabskich – 25 st.

blisko i ciepło

Boże Narodzenie za granicą

Wśród najpopularniejszych kierunków na Boże Narodzenie na plaży królują te z krótkim lotem, gwarantowaną pogodą i wysokiej klasy hotelami. Koniecznie sprawdź te na Wyspach Kanaryjskich z atrakcjami dla rodzin z dziećmi, w Hiszpanii przy złocistych plażach oraz te słynące z bogatej formuły all inclusive i wodnych atrakcji w Egipcie i Turcji. 

Boże Narodzenie w górach lub nad morzem

Na stoku czy w basenie hotelowym?

Wigilia i Boże Narodzenie z widokiem na ośnieżone szczyty? Białe szaleństwo od rana do wieczora? A może błogi odpoczynek nad morzem, a wieczorem wspólny, rodzinny czas? To Ty decydujesz, jak spędzisz tegoroczne święta – w Polsce lub za granicą, w górach, a może nad morzem?

HOTELE NA BOŻE NARODZENIE

Tysiące miejsc na niezapomniane Święta

Wybieraj spośród tysięcy propozycji i spędź Boże Narodzenie poza domem. W ofercie znajdziesz świetne hotele w znanych i lubianych kurortach m.in. w Egipcie, na Teneryfie, a także w najpiękniejszych regionach Polski.

A co z Nowym Rokiem?

Zmień klimat na Sylwestra

Zobacz, jak świętuje się w ciepłych krajach. Sprawdź gdzie można przywitać Nowy Rok na plaży.

Wakacje pod choinkę

Chcesz podarować bliskim wyjątkowy prezent?

Tegoroczne Święta Bożego Narodzenia mogą być jeszcze bardziej radosne jeśli pod choinką znajdą się wakacje. Ofiarowując bon podarunkowy nie musisz sfinansować całego wyjazdu ani narzucać konkretnego kierunku a przecież wakacje w prezencie ucieszą każdego!

bony podarunkowe Wakacje.pl