CZERWCÓWKA 2023

Wakacje przed sezonem

  • 4 dni urlopu i aż 9 dni wolnego
  • Najlepsza pogoda na zwiedzanie
  • Plaże bez tłumów
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

OSTATNI DŁUGI WEEKEND PRZED WAKACJAMI

WYJEDŹ NA CZERWCÓWKĘ

Uwielbiasz rozkoszować się urokami wakacji? Lubisz zwiedzanie bez tłumów w pięknej słonecznej pogodzie, plażowanie na opustoszałych jeszcze plażach lub relaks przy basenie z orzeźwiającym koktajlem? Jeśli tak, mamy dla Ciebie propozycje na idealny wypoczynek w czerwcu. Bierzesz 4 dni urlopu i zyskujesz 9 dni wakacji poza szczytem sezonu. Tak, jak lubisz!

Wybierz ofertę dla siebie

ZAPLANUJ PEŁEN WRAŻEŃ WYJAZD WE DWOJE

CZERWCÓWKA DLA PAR

Długie dni i długie wieczory, a najlepiej takie, które zaczynają się pięknym zachodem słońca – podziwianym tylko we dwoje. Brzmi cudownie! Mamy dla Was propozycje na wyjazd we dwoje. Jeśli lubicie zwiedzać i poznawać europejskie miasta, wybierzcie się na city break. Jeżeli jesteście parą, która potrzebuje odpocząć od spraw codziennych i zaznać relaksu tylko we dwoje, proponujemy wypoczynek w hotelach Spa. To i jeszcze więcej czeka na Was w naszej czerwcowej wakacyjnej ofercie.

Sprawdź propozycje wyjazdów dla par

RODZINNE WAKACJE PEŁNE SŁOŃCA

CZERWCÓWKA Z DZIEĆMI

Czerwiec to idealny czas na podróże z małymi dziećmi, które jeszcze nie muszą czekać na ostatni szkolny dzwonek. Zaplanuj słoneczne i komfortowe wakacje w jednym z naszych hoteli z All Inclusive lub wybierz hotel z aquaparkiem, gdzie wodnemu szaleństwu nie będzie końca. Spędź rodzinny wypoczynek, tak jak lubisz w gronie ukochanych osób!

Srawdź propozycje wyjazdów dla rodzin

BLISKO, CIEPŁO… WAKACJE!

CZERWCÓWKA ZA GRANICĄ

Nie wiesz, gdzie wyjechać w czerwcu i potrzebujesz inspiracji? Mamy dla Ciebie wakacyjne podpowiedzi. Nasi eksperci wybrali kilka najlepszych czerwcowych kierunków. Co powiesz na słoneczną Turcję lub jeszcze cieplejszy Egipt? A może w nieśpiesznym tempie siga-siga zdecydujesz się na celebrację swoich przyjemności w Grecji? Tylko nie czekaj zbyt długo z decyzją, bo czerwiec tuż-tuż!

Sprawdź najczęściej rezerwowane kierunki

Sprawdź wszystkie oferty wyjazdów na weekend czerwcowy