Rainbow
Biuro podróży

Rainbow

Sprawdź oferty biura podróży Rainbow
  • Grecja własne
    668 zł 7 dni / os. Sprawdź
  • Włochy śniadania i obiadokolacje
  • Bułgaria All Inclusive
Zobacz wszystkie oferty Rainbow

Rok 2017 to chyba rok anulacji w Rainbow - mnie anulowali trzy razy wycieczkę (zawsze oferując fatalne oferty w zamian i nawet słowa przepraszam, także zostało mi po prostu zwrot pieniędzy i szukać czegoś w zastępstwie), a na tej, na którą udało mi się w końcu pojechać spotkałem kilku innych, którzy też na niej byli, bo anulowano im wycieczkę. :|

Wspaniały wyjazd, wszystko zgodne z ofertą, po tygodniowym pobycie czuję się jakbym wypoczywała miesiąc. Cudowne wakacje, perfekcyjnie zorganizowane :)

Bardzo dobrze zorganizowana i przeprowadzona wycieczka do Chin.Specjalne słowa uznania dla pilota P.Szymona!!!!!!!

Rainbow jest mistrzem w organizowaniu objazdówek.Wszystko było idealne na 110% .Mielismy szczęście do rewelacyjnego pilota Jacka R. .Swoją wiedzą zachwycał, humorem sprawiał że zawsze byliśmy uśmiechnięci ,pozytywnym nastawieniem z grupy 23 osób stworzył zespół idealnie funkcjąnujący.Brawo Jacek . Pozdrawiam Anie i jej męża Grzegorza ,Dominike i jej całą rodzinę oraz pozostałe osoby z grupy.

Byłam na urlopie na Korculi w hotelu Adria rezydent p.Justyna W. porażka!!!! niekompetentna, niedouczona, nic nie wie, przez nią nie odbyło się wiele wycieczek fakultatywnych gdyż wszystkim mówiła że nie ma na nie chętnych, ponadto Rainbow Tour nie zawiera prawdziwych informacji w swojej ofercie transfer na lotnisko w Dubrowniku trwa o wiele dużej( niż 3 godz.) gdyż zbierają po drodze gości hotelowych z różnych miast np.z Katowic,z Gdańska, a są rożne godziny wylotu i potem się kwitnie parę godzin na lotnisku czekając na swój samolot, oczywiście dzień przylotu i wylotu jest tak ustawiony że nie jest się w hotelu ani godziny gdyż wylot z Gdańska jest w czwartek o 19,15 w hotelu jest się ok 2.00 w nocy w piątek natomiast wylot jest z Dubrownika w czwartek o godz. 16 jednakże z hotelu wyjeżdża się już o 8.20 więc gdzie tu 7 lub 14 dni? wycieczka do Czarnogóry - okrojona, nie było żadnej Riwiery Budwańskiej ani woski gdzie produkuje się lokalne sery i szynki , lunch - boxy to kanapka z kotletem i butelka wody, żadnych posiłków na wycieczkach . Jednym zdaniem BIURO RAINBOW TOUR ZESZŁO NA PSY!!!!!!!!!!!!!!!!!!! N I E P O L E C A M !!!!!!!!!!!!!!!!! A WRĘCZ ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!! Przestrzegam biuro idzie na ilość zapominając o jakości . Nadmienię że inni goście hotelowi będą pisali do RT zbiorową skargę na organizację wczasów w tym hotelu - m in. zatrucie pokarmowe ok 15 osób

Wylot, który był planowany na godzinę 17.45 został przeniesniony 2 razy - najpierw na godzinę 21.25, później znów na pierwotną. Po dotarciu na lotnisko o godz. 15.45 (odprawa) na tablicy informacyjnej nie było żadnej informacji o naszym locie. Okazało się, że lot został PONOWNIE PRZENIESIONY na godzinę 21.45. Czekając te pare godzin dostawaliśmy kolejne informacje o opóźnieniu samolotu. W końcu odlot miał być o 1.15, a w efekcie wystartowaliśmy po godzinie 2 w nocy. Po przyjeździe do hotelu okazało się, że na pokój trzeba czekać kolejne 5 godzin, o czym nie zostaliśmy poinformowani. Gdyby lot byl na czas to chyba musielibyśmy czekać te parenaście godzin w hotelowym lobby. PORAŻKA. Hotel ok, wszystko zgodnie z opisem oprócz planowanych posiłków około północy. Gdyby nie te drastyczne opóźnienia, wakacje byłyby w 100% udane.

Uważam, że wybieraj?c się na wakacje, warto rozpatrzyć propozycje biura podróży Rainbow. Były to moje pierwsze wakacje poza granicami Polski. Nie zawiodłam się, wszystko było doskonale zorganizowane, właśnie dzięki Rainbow. Oferta w 100% zgodna z opisem, rezydenci bardzo kompetentni i godni zaufania. Odbiór i dowóz na lotnisko bardzo sprawny. Wraz z moim chłopakiem jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru. W przyszłym roku także skorzystamy z takiej wycieczki. Mogę każdemu szczerze polecić Rainbow oraz wspaniał? Grecję.

Przy wylocie z Gdanska-traci sie 1 dzien-Wylot o 19-przybycie do hotelu-2 w nocy z czwartku na piatek.Biuro informuje o transferze trwajacym ok 2 godz-tymczasem transfer trwa ok 3 godz.Na powrot rowniez stracilismy 1 dzien-wyjazd z hotelu-godz 8 rano!!! przystanek w Neum-45 min! Wylot z Dubrownika-16.00-Cena nieadekwatna-zbyt wygorowana.Rezydentka Rainbow oswiadczyla,ze wszyscy dostaniemy lunch pakiety-Zawartosc Lunch pakietow-zgroza...2 kromki chleba i plasterek starej wedliny.Zakwaterowanie w hotelu od strony smietnika-(pokoje byly przydzielone juz w momencie przybycia do hotelu-nie bylo mozliwosci zamiany pokoju.Ogolnie podrozy z Rainbow nie polecam-przyjemniej i taniej na wlasna reke.Wycieczka do Mostaru i Medjugorje-zgroza-Zapakowany maksymalnie autokar-cena-55 E/os!!!Wszystko w dzikim tempie... Rainbow pobiera rowniez oplate klimatyczna 1E/dzien,ktora rzekomo placi hotelowi..Dlaczego nie moze jej kazdy sam zaplacic przy zakwaterowaniu??? Ogolnie nie polecam wyjazdu z Rainbow.

Na koniec sierpnia mieliśmy okazję lecieć z Państwa biurem do Egiptu. Przyznam szczerze że nie jestem zadowolona z wyjazdem z tego biura. Po dojedzie na miejsce okazało się że dostaliśmy pokój w bungalowach (nie było o tym informacji przy zakupie wycieczki ani nawet w umowie). Dostaliśmy pokój na samym końcu, gdzie spacer na posiłki do hotelu zajmował dobre 10 minut. W dodatku w pokoju były mrówki! Całe mnóstwo mrówek, w łazience w wannie, na umywalce, w pokoju na łóżku, szafkach WSZĘDZIE! Sprawa zgłoszona do Pani rezydent która jedyne co zrobila to zadzwoniła na recepcje i poinformowala o takiej sytuacji i poprosiła o zmianę pokoju - to zdążyliśmy już sami zrobić kilkakrotnie do momentu aż rezydentka zadzwonila. Generalnie zmarnowane 2 dni z wyjazdu na niepotrzebne nerwy i załatwianie bez należytego wsparcia ze strony rezydentki. Jesteśmy bardzo zawiedzeni Państwa obsługa i raczej więcej nie skorzystamy.

Z tym Biurem wyjeżdżałam już cztery razy, były to zawsze wycieczki objazdowe.Rainbow jest mistrzem w organizowaniu "objazdówek".We wrześniu z moim mężem baliśmy w Portugalii. Wszystko zorganizowane na medal. Po raz kolejny mieliśmy szczęście do rewelacyjnej pilotki Pani Diana swoją wiedzą o tym po prostu zachwycała. Jedyne czego brakowało to wody mineralnej rozdawanej za darmo w autokarze. Biuro zapewnia bezpieczeństwo i przyzwoity pobyty w hotelach, a więc mogliśmy się w pełni delektować pięknem Portugalii. Mamy już zaplanowany naetępny wyjazd z Raibow,mam nadzieję że nas nie zawiedzie. Barbara i Henryk