Rainbow
Biuro podróży

Rainbow

Sprawdź oferty biura podróży Rainbow
  • Grecja własne
    720 zł 7 dni / os. Sprawdź
  • Turcja All Inclusive
  • Węgry śniadania
    549 zł 4 dni / os. Sprawdź
Zobacz wszystkie oferty Rainbow

Wycieczka objazdowa Peru, Boliwia 14-25 luty 2017. Program zrealizowany w 100%, bez potknięć organizacyjnych. Dobra kuchnia, niezłe hotele. Mała, kameralna grupa - 16 osób.Rezydentka, Polka mieszkająca w Peru p. Anna Hanusz Dziubek niezwykle profesjonalna z obszerną wiedzą, szybko zintegrowała się z grupą i zintegrowała grupę tworząc rodzinny, przyjazny klimat. Dzięki rezydentce magia kultury inkaskiej pozostanie na zawsze w pamięci.Pozdrawiam Cię Aniu widać, że lubisz ludzi i swoją pracę.

KUBA OBJAZD1.03.2017-16.03.2017 wycieczke wykupiłam w biurze podrózy w Koszalinie wycieczka wspaniała w 100%program zrealizowany w/g rozpiski katalogowej pilot wycieczki p. Katarzyna Ignaszewska wspaniała skarbnica wiedzy ,niesamowite poczucie humoru,dbajaca o nasze bezpieczenstwo nie samowity talent organizacyjny bo oprócz programu ok 10 dodatkowych imprez nam zaproponowała i zrealizowała [my nie ponosilismy zadnych kosztow finansowych].Hotele duzo pisac gwiazdku odbiegaly od standartu ale mialam to szczescie ze woda byla nigdzie nie ciekła a do tego ciepła posciel czysta a ze było obdrapane a tu urwane to standart ze sprzataniem tez roznie bywało.Co do jedzenia to musze napisac ze było w formie bufetu szwedzkiego i nic na nim nie brakowalo oż oładki nasze zadbano sniadania i obiadololacje,Objazd autobus czysciutki z klimatyzacja obwiózł nas po całej Kubie.Zakończylismy wValadero na 2 dniowym wypoczynku tu rozstalismy sie z nasza pilotka Kasienka usciskom nie bylo konca kt ora przekazala nas pod skrzydla rezydentki .Hotel Sol Sirenas Coral 4 gwiazki ale w niegorszych mieszkalismy na objezdzie wiele niedoskonalosci rekompensowala nam wspaniala pogoda i ocean .Dzien wyjazdu zorganizowany sprawnie i po 1h jestesmy na lotnisku i widzimy nasza P.Kasie odbierajaca kolejna grupe turystow. Oceniam wycieczke na 10 punktow organizator postaral sie znajac warunki i podejscie Kubanczykow do pracy na 10 punktow.Pozdrowienia dla Katarzyny Ignaszewskiej oraz Biura Podróży Rainbow.Kolejna wycieczka objazdowa na chorwacje tez z państwa biurem

Biuro porażka, mam wrażenie, że na reklamację odpowiadają jakies dzieci, bo jak mozna napisac ze `o co nam kurde chodzi jak bylismy w kraju o wyjatkwych walorach krajoznawczych`.... smiech na sali. Dodatkowo moga skrocic wycieczke o kilkanascie godzin, dzien przed wylotem i nawet nie przeprosza....

Byliśmy na Lanzarote, rezerwacja nr 2497131 - trzy dorozłe osoby w apartamencie. Generalnie z wyjazdu jesteśmy zadowoleni - trafiliśmy na świetną, wyjątkową w tym okresie, pogodę. Mamy kilka uwag głównie dotyczących hotelu Bahia Playa Blanca: Pierwsza dotyczy rejestracji w recepcji, która obsługiwała dwa hotele: nasz i Iberostar. Nasza rejestracja trwała długo, natomiast obok, przy tym samym pulpicie byli rejestrowani klienci Iberostar, bez kolejki, witani kieliszkiem szampana. Poczuliśmy się jak "gorszy sort". Recepcjonista mówił po angielsku, co w naszym przypadku nie stanowiło problemu, natomiast kilka starszych osób z Polski miało problem z porozumieniem się z nim. Widzieliśmy starszych państwa błąkających się po rozległym, wielopoziomowym, terenie w poszukiwaniu swojej kwatery (zabrakło tłumacza, rezydentki, albo drukowanej informacji w języku polskim). Recepcjonista z niewiadomych powodów nie wydał nam ręczników plażowych, pilota do telewizora a instrukcję dostaliśmy po niemiecku. W apartamencie brakowało zestawu dla trzeciej osoby: bielizny pościelowej, kołdry, ręczników. Po interwencji uzupełniono braki, ale bez kołdry. Kazano nam po to przyjść do recepcji, bo podobno nie było nikogo z obsługi. Klimatyzacja działała tylko w sypialni i powiedziano nam, że może działać albo w sypialni albo w saloniku, ale nie w obu naraz. Kanapa w salonie dla trzeciej osoby była niewygodna. Zapłaciliśmy za 3 osoby, które miały być na jednakowych warunkach. Po sprzątaniu w piątek zniknęły wszystkie ręczniki. Do następnego dnia musieliśmy się zadowolić plażowymi, otrzymanymi w recepcji Iberostar. Śniadania były dobre, urozmaicone i smaczne, kolacje sycące, ale nieciekawe. Dziwne jest to, że do kolacji nawet za wodę trzeba było dodatkowo płacić. Rozumiem, że alkohol jest dodatkowo płatny, ale woda? Ostatniego dnia zabrakło kawy na śniadanie. Skorzystaliśmy z proponowanej przez rezydentkę wycieczki na La Graciosa i byliśmy z niej zadowoleni.

Wycieczka Buenos Dias Cuba, marzec 2017. Program został zrealizowany. Jeden dzień zmarnowany na przelot z Hawany do Santiago (prawie 12-godzinne opóźnienie samolotu na liniach wewnętrznych). Problem z tym lotem jest sygnalizowany w opiniach klientów od dawna - dziwne, że biuro nie zdecyduje się na alternatywny transport. Standard hoteli - do przeżycia (najgorszy chyba w Hawanie, ale też ujdzie, przynajmniej cały czas była woda), do takich niedogodności jak brak ciepłej wody czy hałasująca klimatyzacja trzeba się przyzwyczaić. Pilotka - konkretna. stanowcza (co ma znaczenie przy 40-osobowej grupie), mająca duża wiedzę (Polka mieszkająca od lat na Kubie), ale dzieląca się nią i organizująca czas grupy wg własnych preferencji. Kuba trochę mnie rozczarowała, nie ma tu już idei rewolucyjnych, a są reformy pseudorynkowe (taki PRL z okresu 1988/1989), wysokie ceny nieadekwatne do jakości - ale to już są moje indywidualne odczucia, niezależne od biura.

Rzetelne podejście do klienta, miły personel, piloci bardzo dobrzy w swoim fachu.

Objazd Jawa i Bali - W krainie batiku, zrealizowany w biurze podróży Rainbow. Przepiękny wyjazd w jedno z najpiękniejszych miejsc świata. Bali - magiczna wyspa, o dziwo to nie morze i plaże były najatrakcyjniejszym elementem wyspy, a wszechobecna religijność i świątynność, której aurę dawało się wyczuć. Jeśli chodzi o Jawę, to bezsprzecznie najbardziej niesamowitym doświadczeniem był wschód słońca nad Bromo. Taki widok zostaje w człowieku do końca życia. Ogólnie organizacyjnie oceniam biuro na rewelacyjnie, pilot, przewodnicy spisali się świetnie, hotele i wyżywienie bardzo bardzo dobrze.

Biuro z ogromnymi możliwościami, ale z cwaniackim podejściem do klienta. Szczególnie w przypadku reklamacji odpowiedzi z Działu Kontroli Jakości i Reklamacji są bezczelne, chamskie i wręcz insynuują, że klient kłamie.

Jest to nasz kolejny udany wyjazd z biurem podróży Rainbow Tours .Usługa zakupiona w korzystnej cenie na 5 dni przed wylotem na Kubę .Opieka rezydentów podczas transferu do hotelu i pomoc podczas zameldowania wzorowa. Na pokoje wprawdzie czekaliśmy ok. 1.5 godz., ale mając "opaski" , mogliśmy korzystać z opcji ALL. Przy powrocie, pomoc rezydentów na lotnisku aż do momentu odprawy ostatniego turysty. W tym nieoceniona błyskawiczna pomoc w dostarczeniu na czas, zapomnianej przez turystę walizki z hotelu, na lotnisko .Uznanie i szacun dla rezydentów RAINBOW za ich profesjonalizm w obsłudze turystów w Varadero na Kubie. .

Mauritius 2017 - wypoczynek. Opiekę rezydentów, hotel, ogólną organizację jak i wszystkie pozostałe elementy imprezy oceniam bardzo dobrze. W zasadzie nic nie było pozostawione przypadkowi dzięki czemu mogliśmy się bez przeszkód relaksować, zero zmartwień. A Mauritius jest piękny.