Rainbow
Biuro podróży

Rainbow

Sprawdź oferty biura podróży Rainbow
  • Grecja własne
    940 zł 7 dni / os. Sprawdź
  • Bułgaria własne
  • Czechy śniadania
    570 zł 3 dni / os. Sprawdź
Zobacz wszystkie oferty Rainbow

Myślałam, że przy wyborze tak znanego biura podróży jak Rainbow nie zastanę niemiłych niespodzianek , a jednak okazało się inaczej. Co prawda opis hotelu i jego położenie były zgodne z tym co było na stronie, ale niestety wielkim i ogromnym minusem było dla mnie to, że zbiórka na podróż powrotną była o godzinie uwaga 4:30. Serio? Jak można nazwać w takim razie wyjazd 7-dniowym skoro w Grecji wylądowaliśmy po godzinie 13 a wyjazd z Grecji był po godzinie 4? Rozumiem, że są różne godziny lotów i nie zawsze uda się wrócić o tej godzinie co się przyleciało, ale naprawdę godzina 4 nad ranem jest dla mnie nie do przyjęcia i gdybym wcześniej wiedziała jakie są godziny przylotów i odlotów nie zdecydowałabym się na tą ofertę... Kolejnym minusem przy powrocie był fakt, że mieliśmy czekać na podstawiany po nas autobus 10 min przed planowaną zbiórką (czyli o 4 20) , czekaliśmy już od 4 15 na ulicy za autobusem, którzy przyjechał dopiero o 4 45... Nikt nas nawet nie poinformował o spóźnieniu autokaru, a stanie na ulicy o tej godzinie do najprzyjemniejszych nie należy nie mówiąc o stresie czy na pewno dojedziemy na czas na lotnisko. Za to jeśli my byśmy się spóźnili to zgodnie z warunkami musielibyśmy dojechać na lotnisko na swój koszt. Dodatkowo minus za reklamę nie zgodną z prawdą, bo gdy kupowaliśmy wycieczkę to było napisane,że jest 40 % rabatu a na miejscu okazało się,że inni kupili ten termin jeszcze taniej niż my... Opieka rezydenta niby była, ale tak naprawdę jakby jej nie było, ot tyle że widzieliśmy następnego dnia po przylocie panią rezydent, która nas namawiała na wycieczki, które były absurdalnie drogie w porównaniu z tymi dostępnymi na miejscu i przedstawiła kilka informacji na temat lokalnych atrakcji, które i tak już znaliśmy z internetu.

Biuro Turystyczne oceniam na na zero punktów.Zniszczyli mi wakacje.Wyrzucone pieniądze w błoto.Zapłaciłam za studio z pięknym ogrodem, kwiatami, ciszą z dala od ulicy. Biuro nie poinformowało mnie o zmianie.Zawiezli do zupełnie innej miejscowości innego studnia- to tak jakby wykupić wczasy nad morzem, a po przyjezdzie okazuje się, że jesteśmy w górach.Zakwaterowano Nas w budynku przy ruchliwej ulicy , zero wyjścia poza budynek.Przez dwa tygodnie miałam wrażenie ,że mieszkam na autostradzie.Wróciłam znerwicowana , niewyspana , zmęczona. Biuro ma w nosie klienta ważne, że zapłacił , a potem jakoś to będzie.Jeśli ktoś wybiera się z tym biurem to niech dobrze to przemyśli.Zupełny brak szacunku do klienta.

Biuro myśli tylko by sprzedać wczasy i klient jak zapłaci, to może nawet nie jechać. Na lotnisku w Warszawie kiedy pojawił się problem przy odprawie, pracownik Rainbow nawet nie wyszedł za biurka swojego stanowiska , żeby pomóc klientowi Rainbow Tours w wyjaśnieniu sytuacji z przewoźnikiem. Kazał mi dzwonić do sprzedawcy oferty Rainbow, jakby on był tam od pierdzenia w stołek i picia kawy, a nie od pomagania klientom Rainbow. Zadzwoniłem oczywiście na infolinię touroperatora, ale oni przyjęli zgłoszenie i też nic nie zrobili. Nigdy więcej z Rainbow!!!! Latam za granicę kilka razy do roku z różnych biur podróży, ale z takim lekceważeniem klienta spotkałem się tylko Rainbowtours. Nigdy więcej!!!!! Zawiodłem się na nich okrutnie.

Wyjazd na Rodos, miasto Ilalysos, hotel forum beach: 1. Okazało się że dla kilku par z Polski nie ma miejsca w hotelu (tzw. "overbooking") przez co wywieźli nas do gorszych hoteli z gorszymi warunkami. 2. Pomoc rezydentki Elizy B. żadna - według tej Pani nic się nie stało a hotel jest zgodny ze standardem mimo że jest to inny budynek położony 500m dalej. 3. Odradzam to miasto ze względu na samoloty które lądują co 2 minuty nad głowami przez co jest hałas i trzeba przerywać rozmowę ze znajomymi. 4. Alkohole rozcieńczone do granic możliwości. 5. Z wielką łaską zwrócili nam 500zł po napisaniu reklamacji.

Byłam w Grecji, miejscowość Velika. Takiego właśnie standardu za tą cenę się spodziewałam. Studio bliziutko plaży, widoki na może :), klimatyczna miejscowość, naprawdę można się zrelaksować i poczuć Greckie siga siga :). W ofercie było napisane, że w pokojach jest TV, u nas nie było. I tak bym go nie oglądała, ale uważam, że jest to wprowadzanie ludzi w błąd. Pani rezydent na spotkaniu organizacyjnym okłamuje ludzi i bardzo mi się to nie spodobało. W Velice poleca jedną knajpę o nazwie Platania, zachwala, że najtaniej, że jak zamówimy jedną porcję to się w dwójkę najemy a nawet nie zdołamy tego zjeść. Nie mieliśmy opcji z wyżywieniem, więc zdaliśmy się na jej opinię, bo czemu miałaby kłamać. W Platani zamówiliśmy Krewetki w sosie z serem, jedną porcję, bo przecież mieliśmy się najeść oboje, cena 15euro. Jak zobaczyłam danie to ręce mi opadły, 5 krewetek i trochę sosu. Ja sama się nie najadłam i musieliśmy iść dojadać do innej knajpy, W końcu na tripadvisor chłopak znalazł knajpę polecaną Sfyris. Jak będziecie w Velice to gorąco polecamy. Za IDENTYCZNE (a nawet lepsze) danie zapłaciliśmy 6euro!!!! Za talerz 14 sztuk wielkich krewetek - 12 euro. Przemiła rodzinna knajpa, zawsze jakis arbuz czy melon gratis :). Podsumowanie - omijajcie miejsca o których wspomina Pani rezydent (nas obsługiwała taka o ciemnej karnacji i oprawie oczu, imienia niestety nie pamiętam). To wywarło na nas kiepskie wrażenie, ale pobyt i tak był super.

Nie mam żadnych zastrzeżeń. Wszystko było w należytym porządku.

Generalnie nie było źle. Do czasu aż o godzinie 11:00 skończyła się nam doba hotelowa, a dopiero o 21:30 mieliśmy wylot. Co oznacza ponad 8 godzin siedzenia w holu przed recepcją, ponieważ w hotelu nie wyrażono zgody na przedłużenie doby hotelowej, i to pomimo zgłoszenia takiej potrzeby ok. tygodnia wcześniej!!! Organizator ma to oczywiście gdzieś, bo ludzie po skończeniu swojego "turnusu" są traktowani jak powietrze i nie interesuje ich gdzie mamy się podziać...

Byliśmy w Grand Seker -czerwiec-hotel posiada pokoje o różnym standarcie goście z ''zachodu''lokowani są w tej lepszej części ogólnie warunki dobre ,wyżywienie ok.brak informacji w języku polskim,bardzo slaba opieka rezydentki p. KAMILI,prawie zerowa .

Wszystko swietnie zorganizowane.opieka rezydentow rewelacyjna.Dziekujemy pani Gabrieli i panu Amunisenowi.Wczasy w Egipcie sa wspaniale.Czulismy sie bezpiecznie.Nie mamy zadnych zstrzezen.Na pewno skorzystamy z ofert biura nie raz.

Włochy - Jezioro Garda i Ocean Rozrywki. Bardzo przyjemna wycieczka, polecam wszystkim którzy od objazdu oczekują pół na pół zwiedzania i luzu. Miasteczka wokół Jeziora Garda robią niesamowite wrażenie, tam moglibysmy spędzić emeryturę. A zwłaszcza Sirmione. No i to co nas przyciągnęło najbardziej - Gardaland - park rozrywki z nieziemskimi atrakcjami i widokiem zapierającym dech w piersiach. Z niektórych atrakcji warto skorzystać też dla widoku :)