Rainbow
Biuro podróży

Rainbow

Sprawdź oferty biura podróży Rainbow
  • Grecja własne
    840 zł 7 dni / os. Sprawdź
  • Łotwa śniadania
    649 zł 3 dni / os. Sprawdź
  • Czechy śniadania
    667 zł 3 dni / os. Sprawdź
Zobacz wszystkie oferty Rainbow

Jesli zycie Ci mile w niezagrzybialym hotelu i nie chcesz się bujać po sądach po wyjezdzie, to wybierz inne biuro.

Dbalosc o klienta zerowa oferowane uslugi ponizej standartu jestem bardzo rozczarowana tym biorem

TRAGEDIA nie polecam nikomu wycieczek objazdowych poprostu koszmar

Byłam wielokrotnie z RAINBOW na wycieczkach w różne rejony świata. Zawsze były to wyjazdy bardzo udane, głównie ze względu na bardzo dobrych pilotów. W tym roku w sierpniu byłam na objazdówce "Dookoła Islandii". Wyjazd jak zwykle bardzo udany. Ale niestety ze względu na okoliczności ( doplata do posiłków) musiałam złożyć reklamację. Oczywiście na piśmie. List polecony wysłałam 14 sierpnia 2017 r. Do dnia dzisiejszego nie mam żadnej informacji w tym temacie. Podczas rozmów telefonicznych konsultanci twierdzą, że pismo jest w redagowaniu. Jak można pisać proste pismo trzy miesiące. To jakaś porażka. Zastanawiam się co się dzieje z tym biurem podróży i mam wielkie obawy przed rezerwacją kolejnego wyjazdu. Czyżby to pierwsze objawy bankructwa.

Witam. Wycieczka do Rzymu 09-13.09.2017. Program bogaty, zrealizowany, hotel, posiłki na piąteczkę. Opieka pilota Pan Łukasz Przewłocki od spotkania na lotnisku, przez cały czas wycieczki i powrót z Rzymu, najwyższa ocena i podziękowania. Teresa Jarosławska

Odbyłem z tym biurem kilka wycieczek między innymi Turcja, Meksyk, Chorwacja, Czarnogóra - to te najbardziej oczywiste. Z przykrością stwierdzam znaczące pogorszenie usług. Firma traktuje ludzi (klientów) bardzo przedmiotowo. Objazdówki - spanie w zagrzybionych hotelach bez bindy i klimatyzacji, wożenie w tą i z powrotem tymi samymi trasami - bo tańszy nocleg, bo jedziemy jeszcze odebrać 7 osób ( a cały autokar koczuje przez kilka godzin), spanie po dwie, trzy godziny, bo trzeba jechać setki kilometrów na lotnisko po nowych kilka osób. Jednym słowem bardzo przedmiotowe podejście do klienta - nie do pomyślenia np. w biurze niemieckim. Można dużo opowiadać, ale jaki sens - liczy się tylko biznes. Z przykrością stwierdzam, że z tym biurem zakończyłem współpracę.

Moje najgorsze wakacje. Byłam z tym biurem na Kubie i nie zamierzam już z korzystać więcej z ich usług. Musiałam przerwać wycieczkę i wykupić sobie drugi hotel, ponieważ ten zaproponowany przez Rainbow nie spełniał podstawowych warunków sanitarnych. Wycieczka wyszła mi podwójnie, zarówno opłata do Rainbow jak i drugi pobyt który dokupiłam sama na miejscu. Rezydenta nie spełniała swoich obowiązków, nie mogła tez zareagować ponieważ nie znała języka. Nie wiem co by sie stało jakby ktoś trafił do szpitala, pokazywałaby na migi ? Stanowczo odradzam

Rezydentka na Kubie nie mówi po hiszpańsku a samo biuro nie spełnia warunków umowy

Nasza szósta już podróż z tym biurem (trzeci wypoczynek) i po raz kolejny wszystko super, zgodnie z opisem, rezydentka nadzwyczaj pomocna i uprzejma. P.S. Wiele osób wypisuje na forach negatywne opinie o rezydentach, co czasem oczywiście jest zgodne z rzeczywistością, nie ma ludzi idealnych, ale jak wynika z naszych doświadczeń, często ludzie chcą, żeby rezydent był ich prywatnym opiekunem i przychodzą do nich z każdą najmniejszą pierdołą, oczekując załatwienia wszystkiego za nich (przykład: rezydentka pomogła jegomościowi w znalezieniu taniej i dobrze ocenianej wypożyczalni samochodów, a jegomość zażądał od niej żeby z nim pojechała w roli wsparcia i tłumacza; gdy rezydentka wytłumaczyła, że bardzo jej przykro, ale musi zostać na miejscu bo ma obowiązki, ale że w razie czego może dzwonić, to jegomość się obruszył i nadawał na biedną kobietę już do końca wyjazdu). Tak więc różnie to bywa i ja zazwyczaj czytam te komentarze obruszonych na rezydentów trochę przez palce.

Cena adenwatna, rezydentka bardzo mila i pomocna lecz widac bylo ze niedokonca dowiadywala sie pewnych rzeczy i stad byly pewne niejasnosci. Opis zgodny.