Codziennie w godzinach 8:00 - 24:00 801 455 401 koszt połączenia 0,49 zł/min z VAT +48 58 ­325 29 00

Najlepsze pod słońcem

Alf Leila Wa Leila

Alf Leila Wa Leila: basen

• Bogata oferta rozrywkowa: animacje dla dorosłych, zajęcia sportowe, wieczorne show, minimuzeum kultury egipskiej, teatr rzymski.
  • Atrakcje i udogodnienia dla najmłodszych: basen dla dzieci, zjeżdżalnie wodne, miniklub, plac i pokój zabaw.
  • Luksusowy hotel stylizowany na pałac z Baśni tysiąca i jednej nocy.
  • Wylot z Gdańska All Inclusive

• Zalety czystość, miła obsługa, dobre jedzenie

W tym hotelu byłem już drugi raz, jestem zadowolony z pobytu, plaża jest słaba można by było trochę poprawić jej wygląd jak i wejście do morza. Ogólnie jak ktoś chce wypoczywać w dość dobrych warunkach jak na Egipt to bardzo polecam!!!

• Zalety Dobre jedzonko,baseny,obsługa w ogóle super syper
    • Wady Jedyny minus ale wielki plaża beznadziejna

Urzekła mnie w tym hotelu atmosfera,jedzenie,kawiarenki jest wesoło tylko jechać tam....brakowało do pełni szczęścia plaży ...była ale mała szkoda czasu tam marnować jak w hotelu super wypas.Polecam gorąco kocham Egipt!!!

• Zalety wspaniały hotel,architektura, rozrywki. Stali klienci traktowani jak Vipy ;)
    • Wady w ciągu 5 lat od ostatniego pobytu jedzenie się bardzo pogorszyło pod względem jakości oraz różnorodności

super! rewelacyjny hotel, wręcz bajkowy! jedyny minus to jedzenie, które się pogorszyło i jest mniejszy wybór. Czystość na szóstkę! obsługa przemiła :)

• Zalety Przepiękny
    • Wady Brak animacji w języku polskim i animatorów mówiących po polsku.

Bajka polecam wszystkim.Byłem tam już trzy razy i na następne ferie też tam polecę.

• Zalety - restauracje - animacje - układ \\\"miasteczka\\\"
    • Wady -położenie (Egipt)

Wspaniała atmosfera beztroskich wakacji; urozmaicone wyżywienie bez rezerwacji i ograniczeń (restauracja hotelowa, marokańska, azjatycka, włoska, kawiarnie, pasta station, pizza itp. praktycznie całą dobę). Wieczorne animacje wspaniałe. Wieczorem miasteczko hotelowe staje się jedną wielką kawiarnią-barem; nikt nie chodzi spać wcześnie, wszyscy wylegają na uliczki i place hotelowe, wszędzie są fajne miejsca do spędzenia wieczoru. Szkoda, że już nie jest bezpiecznie w Egipcie.

• Zalety czysty, zadbany, obsługa bardzo dba o gości. Dobre jedzenie, duży wybór posiłków, nawet dla 2 letniego dziecka.

opinia jak w zaletach, wszystko w najlepszym porządku, dużo basenów, jest gdzie pospacerowac

• Zalety BRAK.
    • Wady Beznadziejne wyżywienie . Katastrofa.

Hotel w miarę przyjemny , dość mały(kameralny) , obsługa miła nie narzucająca się i nie wymagająca napiwków. Animacje oceniam na wysoką średnią ocenę , chociaż widziałem dużo lepsze. Porządki ogólnie do przyjęcia , obsługa na recepcji miła i pomocna. Jeżeli zaś chodzi o wyżywienie no to TOTALNA PORAŻKA !!!!! Był to 6 pobyt w Egipcie , ale tak złego wyżywienia nigdy nie było - non stop to samo. Nikomu tego hotelu nie polecam !!!!!

• Zalety hmmm ....
    • Wady brak albo nie włączona klimatyzacja w recepcji !!!

Dupy nie urywa ! Samo położenie hotelu ,niedaleko od plaży ok.5 minut bezpłatnym busikiem -plaża syfiasta nie polecam,blisko lotniska ok.10 km, centrum Hurghady ok.20 km-polecam Sheraton road -5 $ w jedną stronę . Goście to głównie Niemcy , Rosjanie ,Polacy i później długo ,długo ...coś tam coś Atrakcje w okolicy to Kfc,McDonalds, Senzo Mall-duże centrum handlowe bez targowania. Pokoje w hotelu czyste obszerne z centralną klimatyzacją ,lodówka i telewizor -NIE WSADZAJCIE W PASZPORT ,będziecie chcieli zamienić pokój - zamienicie za free !!! Wyżywienie dość monotonne ,ale dla każdego coś dobrego .Lecz czystość i utrzymanie harmonii na stołówce wymaga wiele do życzenia . Hotel posiada kilka basenów także każdy znajdzie coś dla siebie,ja polecam 27-Swimming pool-4 ,czyli basen przy którym coś się dzieje ,animacje ,gimnastyka w wodzie itp Animacje dla dzieci są dość dobrze zaprogramowane - ale bez animacji polskiej, dla dorosłych też są aqua gym,stretching,zumba,dart,valleyball,water polo. Wszystko niby ładnie ale jak przychodzi do wspólnych tańców z gośćmi hotelowymi przy basenie typu "bomba " , to tańczy dwóch lub trzech z dziesięciu , a reszta ? Obsługa barów przy basenie całkiem przyzwoita tylko mogliby postarać się o większe kubki do drinków takie plastikowe , bo te kartonikowe to za małe . Dla dzieci przeznaczony jest jeden z basenów 23-Kida Water Sliders zjeżdżalnie ,sikawki,drabinki i wody może do kolan- fajny. Wieczorowa atrakcja to główna alejka wewnątrz hotelu z licznymi stolikami do posiadówki z drinkami za free i sziszką za 5 $ tak na marginesie opieka polskiego rezydenta- PANI GRAŻYNA reprezentująca Exim Tours na wysokim poziomie ,znająca język obyczaje ,wielce pomocna uczynna i pogodna ! Ogólnie dla mnie ten hotel jest niczym wielka szkoła ,gdzie klasy są wszędzie , wszędzie pełno ludzi którzy się krzątają swoimi ścieżkami .

• Zalety Dużą ilość basenów
    • Wady Jedzenie

Opinie o tym hotelu są naciągane przez panie Polke i Rosjanka pracujące na recepcji na wstępie powiem ze to 4 raz w egipcie i najbardziej rozczarowany byłem po prostu opiniami ludzi chyba że to pisał ktoś kto był pierwszy raz w Egipcie by dostać fajny standard pokoju trzeba dać 140 dolarów za 2 tyg 10 $za dzień jedzenie katastrofa mówią o 4 restauracjach Marokańska ,włoska ,chińska tak sushi z marchewka śmiech na sali zdecydowanie odradzam ten hotel

• Zalety Jak niżej
    • Wady Komary

Hotel położony nie 500 a jakieś 2000 m od plaży. Jeździliśmy busem i często po drodze wsiadali smialkowie którzy próbowali iść piechotą. Sama plaża to pewien zawód. Wydzielony skrawek z hotelu Dana z własnym barem. Przy brzegu szybko robi się głęboko, a dno jest zmuszone. Podejrzewam, że czymś co płynie grubą rurą do morza. Rafy, a w zasadzie szczątki martwych raf z paroma rybkami można pooglądać na prawo od pomostu. Jeżeli chcemy krystalicznej wody trzeba przeprawic się na mielizne. Tam woda czysta i piasek mieciutki. Dzieci mogą pobiegać lub popływać bo w zależności od plywow wody od zera i łagodnie robi się głębiej w kierunku otwartego morza. Leżaków nigdy nie zabrakło, a przychodzilismy o różnych porach.Centrum nurkowe na plaży drogie. Jak zażyczyli i sobie 70 Euro za dzień nurkowy że sprzętem to się nawet nie próbowałem targować tylko wybrałem inne. Sam hotel jest fajny. Pokój jaki dostałem był duży, klima działała, lokalizacja super bo blisko do głównego basenu, recepcji, knajp a za balkonem następny mały basenie jak dzieciaki spały... Pokoje można zmieniać bo spotkałem ludzi, którym spodobał się dopiero 3 lub 4 :) Dla dzieci duży brodzik z atrakcjami i czystą wodą. Zakładam, że najczysciejsza że wszystkich basenów bo najzimniejszą. Blisko centrum handlowe Sendo. Parę minut piechotą a w nim wszystko co potrzebne. Łącznie z KFC i McDonald\\\\\\\'s i punktem Vodafone. Jedzenie jak to w Egipcie. Za to restauracji pełno, a i przypraw dużo więc da się przeżyć. Kelnerzy w porządku. Jak kupiłem jednego to zawsze miałem miejsce i zastawiony stół a drinków tyle, że nie dało się wypić. :P Nawet wpychał mi butelkę piwo do pokoju żeby spało się dobrze. A wystarczyło jakieś 8-10 S na 2 tyg.i przywitać się. Ale potrafił też być mniej uprzejmy. Jak przysiadly się kiedyś do nas marudy (ci od pokoi)i chamski go wolali to ostatnią kolejkę (po zamknięciu) przyniósł tylko mi i żonie. Piszę to opinię po roku, bo znów szukam wczasów i chyba znowu tut