Alf Leila Wa Leila

Alf Leila Wa Leila

Stosunek jakosci do ceny: ADEKWATNY

• Basen z podgrzewaną wodą w sezonie zimowym
  • Hotel stylizowany na orientalny pałac
  • Codzienny program animacyjny i wieczory tematyczne
  • Wyjazd z Katowic All Inclusive
  • Wyjazd z Wrocławia All Inclusive

Habar5

• Zalety Wygląd, animacje, atrakcje
    • Wady Zimna woda w basenach

Hotel jak w Bajce, przepiękny, mnóstwo atrakcji, nie można się nudzić. Jeden ogromny minus o którym nikt nie pisze to LODOWATA woda w basenach - nikt sie nie kąpał, baseny świeciły pustkami bo woda była non-stop filtrowana i nie nagrzewała się. To popsuło cała radośc pobytu i z tego powodu juz tam nie pojadę. Poza tym wszystko OK.

Opinia dodana: 20 października 2014

buba35
    Pobyt: Październik 2014

• Zalety przemiła obsługa , czystosc !!!!!!!!

POLECAM HOTEL JEST CZYSTY PEŁEN ROZRYWEK ANIMACJI DLA DZIECI I DOROSŁYCH POSIADA 2 DYSKOTEKI ...I SUPER AMFITEATR Z POKAZAMI ZWIERZĄT

Opinia dodana: 17 października 2014

JÓZEF GERKE
    Pobyt: Październik 2014

HOTEL OK. CZĘSTO BRAKUJE LEŻAKÓW PRZY BASENIE POKÓJ (JAK NA ELEGANCKI HOTEJ ) ZBYT SKROMNY

Opinia dodana: 16 października 2014

Lexus1_se@wp.pl

• Zalety super hotel , super wyżywienie , super obsługa
    • Wady brak plaży przy hotelu i zamykana plaża po 18tej

Niema się do czego doczepić , minimalny minus za brak plaży przy hotelu . Ale to nie problem co 20 min. jest transport na plaże .

Opinia dodana: 16 października 2014

MMM
    Pobyt: Październik 2014

Był to nasz "nasty" pobyt w Egipcie i pierwszy raz w hotelu 4*(wcześniejsze hotele były 5*) i był to jeden z najlepszych hoteli w jakim byliśmy. Pokój musieliśmy wymienić, ale nie było z tym żadnego problemu. Jedzenie bardzo smaczne, obsługa przemiła, atmosfera rewelacyjna. Mnóstwo atrakcji zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Jedyny minus to plaża która jest otwarta do godziny 18, więc wieczorne spacery nad morze odpadają( ochrona hotelu Dana beach mocno tego pilnuje) Rezydentka Exim Tours bardzo pomocna.

Opinia dodana: 12 października 2014

Renata
    Pobyt: Październik 2014

• Zalety hotel piękny orientalny jest to małe miasteczko jak z baśni
    • Wady jedyną wadą jest to , że hotel oddalony jest od plaży ok 1 km co prawda jeżdżą bezpłatne busiki co 20 min ale to już wyprawa.

Hotel cudny , tętniący życiem i rozrywką.Każdy znajdzie coś dla siebie . Jedzenie dobre ,urozmaicone niczego nie brakuje.Pokoje czyste, sprzątane codziennie, ładne my mieliśmy nr 251 z widokiem na basen - bardzo fajny.W pokoju bezpłatny sejf i lodówka z wodą . Polecam ten hotel każdemu parom i rodzinom z dziećmi .Byliśmy w październiku i było super

Opinia dodana: 12 października 2014

Pobyt: Wrzesień 2014

• Zalety kuchnia animatorzy klimat baseny
    • Wady brak plaży

Hotel ma wyjątkowy klimat - dbałość o klienta, liczne atrakcje, przepyszna kuchnia i wyjątkowi animatorzy to jego główne atuty. Polecam z czystym sumieniem każdemu - rzadko mi się to zdarza, ale tu chciałbym jeszcze kiedyś wrócić!

Opinia dodana: 08 października 2014

Magdalena
    Pobyt: Wrzesień 2014

• Zalety Hotel duży i ładny, zadbany. Obsługa się stara. Jedzenie jak na Egipt na prawdę super. 4 restauracje w ramach all inclusive, duży wybór jedzenia. Potrawy smaczne. Każdy znajdzie coś dla siebie. 6 basenów, przy 3 największych bary, więc nie trzeb chodzić daleko. Przy głównym basenie animacji, więc kto chce może uczestniczyć, a kto nie ma ochoty może iść na inny basen i odpoczywać w spokoju. Na terenie hotelu wiele atrakcji. Jest lodziarnia w ramach all i w wyznaczonych godzinach można sobie nakładać lody. Bary i kawiarnia serwujące różne napoje również bez dodatkowych opłat. Dla wybrednych są i świeżo wyciskane soki czy zagraniczne alkohole dodatkowo płatne. Wieczorami są różne występy w małym amfiteatrze, a także co wieczór to samo na dużej arenie, na której są repliki głównych zabytków, różne występy, tańce i pokaz kolorowej fontanny. Na terenie hotelu są też sklepiki, więc na upartego przez tydzień można w ogóle nie wychodzić z hotelu ;) oczywiście bardziej opłacają się zakupy poza hotelem, np. w pobliskim centrum handlowym, gdzie są stałe ceny w walucie egipskiej lub w pasażu handlowym niedaleko plaży gdzie można się już potargować :D
    • Wady Odległość od plaży. Niestety jest kawałek. Jest busik, który dowozi, więc nie jest to jakoś bardzo uciążliwe, no ale mimo wszystko jest się uzależnionym do tego transportu, albo skazanym na spacer - popołudniu kiedy słońce już tak nie grzeje można się przejść, ale w czasie największego żaru może być to dość męczące. Na terenie hotelu jest też dość głośno. Zwłaszcza przy głównym basenie, a wieczorami przy amfiteatrach. Można oczywiście znaleźć spokojne miejsca czy pojechać na plażę, ale może to być uciążliwe. Dość często przelatują samoloty, ale nie jest to jakiś wielki hałas. W niektórych częściach hotelu słychać też czasem śpiewy z meczetu.

Ogólnie jesteśmy zadowoleni z pobytu. Wiadomo, że każdy szuka czego innego, więc dla jednych plusem będzie to co dla innych jest minusem. Na pewno mogę polecić ten hotel dla rodzin z dziećmi - dużo dzieciaków i atrakcji dla nich, a także dla ludzi młodych lubiących rozrywkę. Dla osób, które cenią ciszę i spokój pobyt tam może nie być satysfakcjonujący, ale oczywiście bez przesady, ważne jest też nastawienie - nam się udało wypocząć ;) W najbliższej okolicy hotelu jest inny hotel - Jungle Park, w którym jest Aquapark, podobno można przed wylotem wykupić wejściówkę na cały wyjazd. Radzę dopytać w biurze przed zakupem wycieczki. My nie byliśmy. Poza tym w okolicy nie ciekawie. Blisko do centrum handlowego, takiego sporego gdzie jest i supermarket i normalne sklepy z ciuchami itd. a także McDonald i KFC :D Oferta fakultatywnych wycieczek dość bogata. To chyba tyle :) ogólnie bardzo fajne miejsce na wypoczynek w fajnym klimacie.

Opinia dodana: 07 października 2014

gegul19
    Pobyt: Sierpień 2014

Wspanialy hotel,rewelacyjne animacje,gwarancja udanych wakacji.polecam

Opinia dodana: 27 września 2014

jaroslaw

• Zalety piekny hotel
    • Wady bez wad

bardzo milo spedzony czas polecam,pozdrawiamy marte animatorke

Opinia dodana: 23 września 2014