Alf Leila Wa Leila

Alf Leila Wa Leila: basen

• Bogata oferta rozrywkowa: animacje dla dorosłych, zajęcia sportowe, wieczorne show, minimuzeum kultury egipskiej, teatr rzymski.
  • Atrakcje i udogodnienia dla najmłodszych: basen dla dzieci, zjeżdżalnie wodne, miniklub, plac i pokój zabaw.
  • Luksusowy hotel stylizowany na pałac z Baśni tysiąca i jednej nocy.
Sprawdź oferty
  • Dojazd własny All Inclusive

• Zalety basen główny przy części hotelowej i basen dla dzieci, jedzenie, obsługa(!)
    • Wady główna aleja pełna sklepów gdzie nie dało się przejść spokojnie bo każdy sprzedawca namawiał na wejście i \"oglądnięcie\"

Jeden z fajniejszych hoteli, baseny super, jedzenie, nigdy niczego nie brakowało, obsługa fantastyczna. Kiedy miało się dosyć głównego basenu chodziliśmy na mniejszy i też było przyjemnie, cicho i klimatycznie. Jedyny minus dla mnie to te sklepiki na głównej alejce ciągnące się przez jej całą długość i dlatego żeby nie słuchać ciągłych zaproszeń do wejścia woleliśmy chodzić od strony basenu głównego i w ten sposób omijaliśmy cały gwar. Ogólnie aż chce się wracać na samo wspomnienie....

• Zalety 3 cieple baseny w tym jeden bardzo, dobre wyżywienie,dobre animacje, czysto, polka pracująca -Magda pomocna pod każdym względem, ciepły aqua park dla dzieci, mocne drinki -nie żałują, 90% to Niemcy, zawsze się coś dzieje, pełno sklepików na terenie nie czepliwi sprzedawcy, centrum handlowe SENZO -200 m. fajne rzeczy, bezpiecznie, muzyka klubowa -Jazz bar,
    • Wady brak dyskoteki

Ogólnie jestem zadowolony, goście tego hotelu mogą korzystać z aqua parku sąsiadującego hotelu Jungle Aqua Park za 50$ osoba dorosła dziecko do 13 lat 20$ ,poniżej 5 lat bezpłatnie wraz z restauracją i barem za 5 dni kolejnych w czasie pobytu co wychodzi dużo taniej gdyż hotel Jungle jest dużo droższy a ten nie jest o niższym i ma się do dyspozycji infrastruktury 2 hoteli. plaża fajna dobrze zagospodarowana piaszczysto żwirowa wraz z barem - dowozi busik co 20 minut,amfiteatr robi wrażenie

Hotel z bardzo dobrą infrastrukturą basenową. Przeznaczony dla rodzin z dziećmi. Hotel już nie jest najnowszy, plaża przy hotelu Dana Beach, gdzie jest też bar na plaży. Hotel stylizowany z rosyjskim przepychem. Ładny duży amfiteatr z miniaturą Sfinksa.

• Zalety super jedzenie, dostęp do butelkowanej wody mineralnej, codziennie nowy ręcznik na plaże, animacje dla dzieci i dorosłych
    • Wady brak Wi-fi w pokojach- dostępne tylko w lobby ale darmowe

Bardzo przyjemny hotel, pokoje czyste, klimatyzacja i tv (polsat, polonia), codziennie sprzątane, dużo basenów, jeden z podgrzewaną wodą, jeden z atrakcjami dla dzieci, smaczne posiłki- owoce morza, ryby, wołowina, kurczak, dodatkowo restauracja azjatycka i włoska. Codziennie lody. Drinki nie z lokalnych alkoholi. Dodatkowo dla dzieci darmowa (codzienne) jazda na wielbłądzie lub koniku, mini golf, 30 minut tenisa. Animacje dla dzieci. Do plaży blisko można podejść jakieś 10 minut lub podjechać busikiem. Blisko centrum handlowe i sklepy.

• Zalety czystość, miła obsługa, dobre jedzenie

W tym hotelu byłem już drugi raz, jestem zadowolony z pobytu, plaża jest słaba można by było trochę poprawić jej wygląd jak i wejście do morza. Ogólnie jak ktoś chce wypoczywać w dość dobrych warunkach jak na Egipt to bardzo polecam!!!

• Zalety Dobre jedzonko,baseny,obsługa w ogóle super syper
    • Wady Jedyny minus ale wielki plaża beznadziejna

Urzekła mnie w tym hotelu atmosfera,jedzenie,kawiarenki jest wesoło tylko jechać tam....brakowało do pełni szczęścia plaży ...była ale mała szkoda czasu tam marnować jak w hotelu super wypas.Polecam gorąco kocham Egipt!!!

• Zalety wspaniały hotel,architektura, rozrywki. Stali klienci traktowani jak Vipy ;)
    • Wady w ciągu 5 lat od ostatniego pobytu jedzenie się bardzo pogorszyło pod względem jakości oraz różnorodności

super! rewelacyjny hotel, wręcz bajkowy! jedyny minus to jedzenie, które się pogorszyło i jest mniejszy wybór. Czystość na szóstkę! obsługa przemiła :)

• Zalety Przepiękny
    • Wady Brak animacji w języku polskim i animatorów mówiących po polsku.

Bajka polecam wszystkim.Byłem tam już trzy razy i na następne ferie też tam polecę.

• Zalety - restauracje - animacje - układ \\\"miasteczka\\\"
    • Wady -położenie (Egipt)

Wspaniała atmosfera beztroskich wakacji; urozmaicone wyżywienie bez rezerwacji i ograniczeń (restauracja hotelowa, marokańska, azjatycka, włoska, kawiarnie, pasta station, pizza itp. praktycznie całą dobę). Wieczorne animacje wspaniałe. Wieczorem miasteczko hotelowe staje się jedną wielką kawiarnią-barem; nikt nie chodzi spać wcześnie, wszyscy wylegają na uliczki i place hotelowe, wszędzie są fajne miejsca do spędzenia wieczoru. Szkoda, że już nie jest bezpiecznie w Egipcie.

• Zalety czysty, zadbany, obsługa bardzo dba o gości. Dobre jedzenie, duży wybór posiłków, nawet dla 2 letniego dziecka.

opinia jak w zaletach, wszystko w najlepszym porządku, dużo basenów, jest gdzie pospacerowac