Alf Leila Wa Leila

: /

Stosunek jakosci do ceny: ADEKWATNY

• Basen z podgrzewaną wodą w sezonie zimowym
  • Hotel stylizowany na orientalny pałac
  • Codzienny program animacyjny i wieczory tematyczne
  • Wyjazd z Katowic All Inclusive
  • Wyjazd z Gdańska All Inclusive

Pobyt: Marzec 2014

• Zalety Czystość,baśniowy klimat,przemiła obsługa jednym słowem REWELACJA!
    • Wady Spora ilość turystów ze wschodniej granicy,ale ich nie da się uniknąć bo są wszędzie,sporo też gości z zachodu ale oni akurat mi nie przeszkadzają w przeciwieństwie do tych pierwszych,potrafią się zachować, druga wada to masakryczna liczba natrętnych much ale to nie wada hotelu,te dwie rzeczy przeszkadzały mi najbardziej poza tym Hotel nie posiada żadnych wad.

Przepiękny Baśniowy Hotel z ogromną ilością basenów,bardzo czysto,przemiła obsługa,jedzenie bardzo smaczne,spory wybór napoi piwa przelewane z butelki,pokoje i łazienki przestronne i bardzo czyste,do dyspozycji gości hotelowych również sąsiadujący aqua park -Jungle park,wcześniej należy w recepcji pobrać wejściówkę do aqua parku,animatorzy SUPER!na terenach hotelu 4 restauracje,lodziarnia,mini przedszkole dla dzieci,amfiteatry,muzeum,sklepy,siłownia,apteka,spa,fryzjer+kosmetyka i dużo by jeszcze wymieniać.Reasumując jak Egipt i Hurgada to tylko Alf Leila Wa Leila !!!! Wrócimy tam na 1000%

Opinia dodana: 28 marca 2014

RAFAŁ
    Pobyt: Marzec 2014

• Zalety HOTEL SUPER ,WSZYSTKO NA MIEJSCU ,DUŻO ATRAKCJI,KUCHNIA SMACZNA
    • Wady JAK DLA MNIE ZA ZIMNA WODA W BASENIE MIMO 30C POWIETRZA

JESTEM MILE ZASKOCZONY ,PONIEWAŻ FOLDERY I ZDJĘCIA W OFERTACH BIUR PODRÓŻY CZĘSTO SIĘ RÓŻNIOM Z TYM JAK JEST NA PRAWDĘ , W TYM PRZYPADKU WSZYSTKO ZGADZAŁO SIĘ ,, JESTEM BARDZO ZADOWOLONY Z WYBORY TEGO HOTELU. CHĘTNYM , KTÓRZY PLANUJĄ URLOP W EGIPCIE POLECAM TEN HOTEL ,NIE BĘDZIECIE SIĘ PAŃSTWO TAM NUDZIĆ

Opinia dodana: 28 marca 2014

Pobyt: Grudzień 2013

• Zalety Bardzo miła obsługa na terenie całego kompleksu hotelowego. Hotel położony na ogromnym obszarze z dużą ilością basenów. Każdy może tu znaleźć cichy zakątek :)
    • Wady Zbyt duża ilość gości zza wschodniej granicy.

Hotel w bajkowej scenerii. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Dobra kawa (różnego rodzaju) i drinki w hotelowym lobby. Darmowy internet w recepcji. Bardzo mili sprzedawcy w butikach na terenie hotelu.

Opinia dodana: 16 lutego 2014

Pobyt: Styczeń 2014

• Zalety disco maja zajefajne i codziennie rozrywka i animacje wieczornne the best

bylismy wHurghadzie juzze 20razy i zadko pozytywnie zaskakuja nas HOTELE ten to zrobił polecamy gozarowno dlasinglijak i rodzin z dziecmidlaszukajacych rozrywkii spokoju!!!!!!!

Opinia dodana: 28 stycznia 2014

Gosia
    Pobyt: Czerwiec 2013

• Zalety R E W E L A C Y J N Y !!!!!

byliśmy w tym hotelu w czerwcu klimat,obsługa i wypoczynek pierwsza klasa .Własnie jestem w trakcie szukania oferty na ten rok bo z wielką przyjemnoscią mogę poinformowac ,że wracamy tam znowu :) i co najpiekniejsze JUŻ NIE MOGĘ SIE DOCZEKAĆ :)

Opinia dodana: 19 stycznia 2014

wojtek
    Pobyt: Sierpień 2013

Hotel mocno przereklamowany,widać oszczędności,takich Hoteli jest wiele i to bez nagród,

Opinia dodana: 27 sierpnia 2013

• Par, rodzin z dziećmi, ceniących spokój

Hotel świetnie zorganizowany z bajkową scenerią - nie ma tym grama kiczu! Sporo restauracji, sklepy, apteka i duuużo basenów. Dla szukających rozrywki - basen aktywny z animacjami i muzyką, dla szukających spokoju - sporo basenów w zaciszu. Wieczorny program super, teatr bardzo ładny, klimat ekstra. Chętnie bym wrócił:)

Opinia dodana: 22 sierpnia 2013

jola

• Par, rodzin z dziećmi, ceniących spokój

czysty, ciekawy, super jedzenie i obsługa. spokojnie.polecam dla rodzin z dziećmi.

Opinia dodana: 20 sierpnia 2013

L

• Par, rodzin z dziećmi, aktywnych

Hotel jest cudowny. Nie długo do niego wrócę :)

Opinia dodana: 19 sierpnia 2013

Dorota
    Pobyt: Lipiec 2013

• Par, rodzin z dziećmi, aktywnych

Hotel Alf Leila Wa leila jest ogromnym hotelem z bardzo dużą ilością basenów. Hotel zbudowany w stylu baśni z 1001 nocy. Sam obiekt nie przypomina hotelu, gdyż składa się on ze sułtańskich pałacyków, które w nocy są bardzo ładnie oświetlone. Hotel położony jest w drugiej linii brzegowej, jednakże nie jest to problemem ponieważ z hotelu codziennie od 8 do 18 odjeżdżają busy, które zawożą ludzi na plażę do sąsiedniego hotelu Dana Beach. Zaraz po wyjściu z hotelu znajduje się pasaż handlowy Cleopatra oraz Senzo Mall , w ktorym mozna zrobic zakupy. Plaza jednakze nie jest duza. Jest ona dosc mała i odgrodzona od plazy hotelu Dany Beach. Obsługa hotelowa jest bardzo miła i sympatyczna. Za 1 $ można zamówić drinka z dostawą do leżaka, a w pokoju można zobaczyc pare ozdób wykonanych z ręczników przez osobe sprzatajaca. Jedzenie jest ogromnym plusem tego hotelu. Wszystkie posiłki są bardzo urozmaicone. Przede wszystkim na terenie hotelu znajdują się 4 resteuracje, z których można korzystać, bez wczesniejszej rezerwacji. Główna resteuracja to Cave du Roi, włoska resteuracja o nazwie La Casa, marokańska resteuracja Tagina oraz azjatycka resteuracja. Jeśli chodzi o śniadanie: omlety, naleśniki, roznego rodzaju pieczywa, jajecznica, nabial, zupy mleczne. Na obiedzie i kolacji : kazdy rodzaj miesa: wolowina, wieprzowina, baranina, jagnięcina, kurczak pod roznymi postaciami, ryby, indyk, ziemniaki, sosy, ryz, makarony, roznego rodzaju zupy, owoce morza, salatki, warzywa smazone, gotowane, duszone, potrawy z grilla, ciasta, pyszne desery, owoce: arbuzy, melony , pomarancze, figi, sliwki, gruszki, jablka, truskawki, winogrona, kiwi, banany i co tylko dusza zapragnie. Jeśli chodzi o więcej informacji, proszę kontaktować się ze mną pod numerem telefonu: 696 639 204 albo 32 645 90 66 . Pozdrawiam. Dorota.

Opinia dodana: 17 sierpnia 2013