Alf Leila Wa Leila

Alf Leila Wa Leila: basen

• Bogata oferta rozrywkowa: animacje dla dorosłych, zajęcia sportowe, wieczorne show, minimuzeum kultury egipskiej, teatr rzymski.
  • Atrakcje i udogodnienia dla najmłodszych: basen dla dzieci, zjeżdżalnie wodne, miniklub, plac i pokój zabaw.
  • Luksusowy hotel stylizowany na pałac z Baśni tysiąca i jednej nocy.
  • Wylot z Poznania All Inclusive

• Zalety - restauracje - animacje - układ \\\"miasteczka\\\"
    • Wady -położenie (Egipt)

Wspaniała atmosfera beztroskich wakacji; urozmaicone wyżywienie bez rezerwacji i ograniczeń (restauracja hotelowa, marokańska, azjatycka, włoska, kawiarnie, pasta station, pizza itp. praktycznie całą dobę). Wieczorne animacje wspaniałe. Wieczorem miasteczko hotelowe staje się jedną wielką kawiarnią-barem; nikt nie chodzi spać wcześnie, wszyscy wylegają na uliczki i place hotelowe, wszędzie są fajne miejsca do spędzenia wieczoru. Szkoda, że już nie jest bezpiecznie w Egipcie.

• Zalety czysty, zadbany, obsługa bardzo dba o gości. Dobre jedzenie, duży wybór posiłków, nawet dla 2 letniego dziecka.

opinia jak w zaletach, wszystko w najlepszym porządku, dużo basenów, jest gdzie pospacerowac

• Zalety BRAK.
    • Wady Beznadziejne wyżywienie . Katastrofa.

Hotel w miarę przyjemny , dość mały(kameralny) , obsługa miła nie narzucająca się i nie wymagająca napiwków. Animacje oceniam na wysoką średnią ocenę , chociaż widziałem dużo lepsze. Porządki ogólnie do przyjęcia , obsługa na recepcji miła i pomocna. Jeżeli zaś chodzi o wyżywienie no to TOTALNA PORAŻKA !!!!! Był to 6 pobyt w Egipcie , ale tak złego wyżywienia nigdy nie było - non stop to samo. Nikomu tego hotelu nie polecam !!!!!

• Zalety hmmm ....
    • Wady brak albo nie włączona klimatyzacja w recepcji !!!

Dupy nie urywa ! Samo położenie hotelu ,niedaleko od plaży ok.5 minut bezpłatnym busikiem -plaża syfiasta nie polecam,blisko lotniska ok.10 km, centrum Hurghady ok.20 km-polecam Sheraton road -5 $ w jedną stronę . Goście to głównie Niemcy , Rosjanie ,Polacy i później długo ,długo ...coś tam coś Atrakcje w okolicy to Kfc,McDonalds, Senzo Mall-duże centrum handlowe bez targowania. Pokoje w hotelu czyste obszerne z centralną klimatyzacją ,lodówka i telewizor -NIE WSADZAJCIE W PASZPORT ,będziecie chcieli zamienić pokój - zamienicie za free !!! Wyżywienie dość monotonne ,ale dla każdego coś dobrego .Lecz czystość i utrzymanie harmonii na stołówce wymaga wiele do życzenia . Hotel posiada kilka basenów także każdy znajdzie coś dla siebie,ja polecam 27-Swimming pool-4 ,czyli basen przy którym coś się dzieje ,animacje ,gimnastyka w wodzie itp Animacje dla dzieci są dość dobrze zaprogramowane - ale bez animacji polskiej, dla dorosłych też są aqua gym,stretching,zumba,dart,valleyball,water polo. Wszystko niby ładnie ale jak przychodzi do wspólnych tańców z gośćmi hotelowymi przy basenie typu "bomba " , to tańczy dwóch lub trzech z dziesięciu , a reszta ? Obsługa barów przy basenie całkiem przyzwoita tylko mogliby postarać się o większe kubki do drinków takie plastikowe , bo te kartonikowe to za małe . Dla dzieci przeznaczony jest jeden z basenów 23-Kida Water Sliders zjeżdżalnie ,sikawki,drabinki i wody może do kolan- fajny. Wieczorowa atrakcja to główna alejka wewnątrz hotelu z licznymi stolikami do posiadówki z drinkami za free i sziszką za 5 $ tak na marginesie opieka polskiego rezydenta- PANI GRAŻYNA reprezentująca Exim Tours na wysokim poziomie ,znająca język obyczaje ,wielce pomocna uczynna i pogodna ! Ogólnie dla mnie ten hotel jest niczym wielka szkoła ,gdzie klasy są wszędzie , wszędzie pełno ludzi którzy się krzątają swoimi ścieżkami .

• Zalety Dużą ilość basenów
    • Wady Jedzenie

Opinie o tym hotelu są naciągane przez panie Polke i Rosjanka pracujące na recepcji na wstępie powiem ze to 4 raz w egipcie i najbardziej rozczarowany byłem po prostu opiniami ludzi chyba że to pisał ktoś kto był pierwszy raz w Egipcie by dostać fajny standard pokoju trzeba dać 140 dolarów za 2 tyg 10 $za dzień jedzenie katastrofa mówią o 4 restauracjach Marokańska ,włoska ,chińska tak sushi z marchewka śmiech na sali zdecydowanie odradzam ten hotel

• Zalety Jak niżej
    • Wady Komary

Hotel położony nie 500 a jakieś 2000 m od plaży. Jeździliśmy busem i często po drodze wsiadali smialkowie którzy próbowali iść piechotą. Sama plaża to pewien zawód. Wydzielony skrawek z hotelu Dana z własnym barem. Przy brzegu szybko robi się głęboko, a dno jest zmuszone. Podejrzewam, że czymś co płynie grubą rurą do morza. Rafy, a w zasadzie szczątki martwych raf z paroma rybkami można pooglądać na prawo od pomostu. Jeżeli chcemy krystalicznej wody trzeba przeprawic się na mielizne. Tam woda czysta i piasek mieciutki. Dzieci mogą pobiegać lub popływać bo w zależności od plywow wody od zera i łagodnie robi się głębiej w kierunku otwartego morza. Leżaków nigdy nie zabrakło, a przychodzilismy o różnych porach.Centrum nurkowe na plaży drogie. Jak zażyczyli i sobie 70 Euro za dzień nurkowy że sprzętem to się nawet nie próbowałem targować tylko wybrałem inne. Sam hotel jest fajny. Pokój jaki dostałem był duży, klima działała, lokalizacja super bo blisko do głównego basenu, recepcji, knajp a za balkonem następny mały basenie jak dzieciaki spały... Pokoje można zmieniać bo spotkałem ludzi, którym spodobał się dopiero 3 lub 4 :) Dla dzieci duży brodzik z atrakcjami i czystą wodą. Zakładam, że najczysciejsza że wszystkich basenów bo najzimniejszą. Blisko centrum handlowe Sendo. Parę minut piechotą a w nim wszystko co potrzebne. Łącznie z KFC i McDonald\\\\\\\'s i punktem Vodafone. Jedzenie jak to w Egipcie. Za to restauracji pełno, a i przypraw dużo więc da się przeżyć. Kelnerzy w porządku. Jak kupiłem jednego to zawsze miałem miejsce i zastawiony stół a drinków tyle, że nie dało się wypić. :P Nawet wpychał mi butelkę piwo do pokoju żeby spało się dobrze. A wystarczyło jakieś 8-10 S na 2 tyg.i przywitać się. Ale potrafił też być mniej uprzejmy. Jak przysiadly się kiedyś do nas marudy (ci od pokoi)i chamski go wolali to ostatnią kolejkę (po zamknięciu) przyniósł tylko mi i żonie. Piszę to opinię po roku, bo znów szukam wczasów i chyba znowu tut

Jedzenie bardzo smaczne za 1350 zl w polowie czerwca za taki hotel smialo mozna zaplacic, Jeśli chodzi o pokoje i i opnich o wszechobecnym brudzie , wygląda to następująca...;) Po zakwaterowaniu jako Polacy otrzymaliśmy pokój w sektorze gdzie są Polacy Ruscy...... łazienka obskurna z zasłonka ;) pokój mały ciemny nieświeży...;) Po zwróceniu uwagi w języku niemieckim i stanowczym niezadowoleniu z pokoju pan zaprowadził nas w głąb obiektu, a tam co? Pokoj z łazienką( prawie jak łaźnia z marmuru z szyba;) pokój duży, pościel jakaś taka bielsza;) niż w poprzednim pokoju. Wyjście na tarasik przez okno balkonowe i basen( prawie ze prywatny) który przysługuje na dana cześć sektora. Otwierasz rano zasłony otwierasz okno balkonowe i bezpośrednio do wody ,niestety w sektorze dl Pl takich rzeczy nie ma.:) Wystarczy dosłownie kilka zdań po niemiecku jeśli ktoś czuje ze pokój nie jest taki jak powinien i sprawa załatwiona, bez żadnych napiwków itd. Niestety ale to juz chyba wszyscy wiedza ze Polacy dostają gorsze pokoje tak już jest i niestety będzie...stad tez te opnie o brzydkich pokojach, Hotel jest bardzo ładny orientalny zadbany jedzenie naprawdę smaczne raz w tyg wieczór egipski petardy itd, można za darmo pojeździć na wielbłądzie :) Do hotelu przyjeżdżają wycieczki na wieczorne pokazy z innych hotelikow. Bylo warto za to cenę i nie ma czego się doszukiwać jakiś much u sąsiadki czy za mało śmietników. Plaza kawałek dalej mała brzydka to fakt, ale jak się przespaceruje 10 min to robi się ładniejsza i jest rafa do nurkowania super! Leżaki za darmo jedzenie na plaży jest od 12-15 . piwko non stop :) Dla dzieci rowniez sa animacje co wieczor mini disco pokazy w dalszych częściach obiektu itd, byliśmy z 5 latkiem i lepiej być nie mogło.Polecam

• Zalety Wystrój, położenie, animacje, aquapark, wieczory orientalne
    • Wady BRAK

Goraco polecamy wszystkim ten hotel. Przyciąga on swoimi orientalnymi urokami każdego! Bardzo dogodna opcja jest, że każdy może znaleźć w nim coś dla siebie, trochę starożytnego orientu, troche nowoczesności w postaci np super parku wodnego! Nie ma do czego przyczepić sie w tym hotelu. Smaczne jedzenie, szystko, nie ma problemu z miejscem na plaży lub basenie, rewelacyjne animacje! Spędziliśmy w tym hotelu tydzien i wrócimy tam z pewnością. Dla chcących pozwiedzać: polecamy z czystym sumieniem lokalne biuro 3MTours . Wycieczki po polsku, duuuzo tańsze niż u rezydenta, a i tak spotkaliśmy się z jego grupa na statku, czyli program i standard ten sam. Polecamy ten hotel i firme 3mtours!

• Zalety Duży oryginalny obiekt na kształt miasteczka, z wieloma restauracjami, barami, sklepami i różnie położonymi basenami. Miła atmosfera, dobra obsługa.
    • Wady Dla niektórych może być wadą odległość do plaży (jest bezpłatny busik oczywiście).

Super hotel stylizowany na orientalne miasteczko, z wieloma atrakcjami. Duży przyjazny, personel profesjonalny, wiele barów i restauracji, posiłki od 07:00 do 24:00. Dużo atrakcji w ciągu dnia i wieczorem. Wesoła grupa animatorów. Pokoje adekwatne do standardów egipskich - nie oczekujmy pięciu gwiazdek europejskich. Co dzień spory zapas wody i papieru toaletowego. Zero zemsty faraona. Do plaży dowozi busik (na terenie hotelu Dana Beach), spod hotelu można bez problemów złapać taxi do Hurghady. Warto dawać napiwki sprzątaczom w pokoju i wybranym kelnerom. Na terenie hotelu są dość cywilizowane sklepy i jeśli nie lubimy napastliwych arabskich handlowców możemy bez problemu nabyć np. fajne ciuszki targując się tak jak na mieście. Szczerze polecam ten hotel!

• Zalety duże ładne pokoje czyste baseny w miarę w porządku Animacje
    • Wady za mało koszy na śmieci!

Witam, Byliśmy w hotelu z dziećmi podczas ferii zimowych, hotel bardzo ładnie położony. Posiłki smaczne, obsługa hotelowa wyciska siódme poty żeby dogodzić swoim gościom! Animacje w hotelu całkiem w porządku, tyle że się powtarzają, także jeżeli ktoś jest na 2 tygodnie to możliwe że zobaczy "powtórkę z rozrywki". Co do atrakcji hotelowych to nie ma na co narzekać zbytnio, dobry hotel dla leniuchów, dostęp do leżaków - bardzo dobry. Również polecam firmę lokalną 3MTours, byliśmy z Mido na snorkelingu i na safari razem z dzieciakami. Bardzo dobre ceny (nie jak u rezydentów), super warunki i mega obsługa! Polecam!