Alf Leila Wa Leila

Alf Leila Wa Leila: basen

• Bogata oferta rozrywkowa: animacje dla dorosłych, zajęcia sportowe, wieczorne show, minimuzeum kultury egipskiej, teatr rzymski.
  • Atrakcje i udogodnienia dla najmłodszych: basen dla dzieci, zjeżdżalnie wodne, miniklub, plac i pokój zabaw.
  • Luksusowy hotel stylizowany na pałac z Baśni tysiąca i jednej nocy.

• Zalety Hotel cichy przeznaczony dla dzieci i dorosłych codziennie animacje ( brak w języku polskim ) wieczorami animacje dla dorosłych , sporo restauracji i basenów, zawsze znalazł się wolny leżak,
    • Wady - organizator TUI tragedia ( opisze poniżej ) - mogło by być czyściej - podział gości na lepszych ( Niemcy Rosjanie ) i gorszych Polaków - bez napiwku w lodówce w pokoju jedynie woda, jeśli zostawimy napiwek znajdzie się tam cola, sprite itp.

Więc tak wylot 10.08.2017 na lotnisku w Hurghadzie stoisko TUI Panowie mają ich koszulki i szyld a wiza u nich to 28$ nie 25$, nie dajcie się nabrać obok jest budka jak nasze kioski z nazwą Bank gdzie pisze VISA tam jest za 25$ i niczym się to nie różni od wizy kupionej od TUI. na miejscu rezydent TUI się wyparł że to nie TUI i że nie mają z tym nic wspólnego. Więc powinni nas o tym poinformować przed wylotem. W hotelu po przylocie meldunek i pokój ja miałem 2 pokoje oddzielone drzwiami w jednym była klimatyzacja w 2 niestety psuła się codziennie przez 4 dni i ją naprawiali co 2h więc dzieci musiały spać z nami bo brak klimy uniemożliwiał im sen. Lodówka brudna i w tragicznym stanie. wymieniona po 3 dniach. Łazienka też raczej do remontu ale tragedii nie było widać że była odnawiana kilka lat temu ale zużycie szybko tam postępuje. Sam hotel wielki i ładny fajne ogrody i baseny, blisko centrum miasta gdzie można pojechać za 10$ w obie strony i zrobić zakupy o wiele taniej niż w hotelowych butikach np. papirus w hotelu 2$ za 1 sztukę a wmieście 14 za 3szt,zegarek w hotelu 75$ a na mieście 10$. więc jest spora różnica. Nie polecam kupowania wycieczek od rezydentów do miasta czy AQUAPARKU od nich to 30$ osoba dorosła i ok 15$ dziecko a hotelowi sprzedawcy zabiorą was tam za 15$ i 10 dziecko z tymi samymi warunkami ( All ) niestety rezydenci są raczej nastawieni na zarobek a nie na tym aby o nas zadbać. spotkanie z rezydentem po przyjeździe to 15 min informacji i 2h sprzedaży wycieczek. Podsumowując nie jest to zły hotel, jeśli zadbają jeszcze o większą czystość i będą traktowali polaków jak innych gości dam im 5/5 Polecam go rodzinom dziećmi ze względu na jedzenie, i piękny plac zabaw w basenie.

• Zalety hotel miasto!!! piękny, ogromny, masa atrakcji, kilka basenów, super obsługa, cudowne ogrody na spacery, animacje 24h
    • Wady niestety Polakom dostają się nieco gorsze pokoje, jesteśmy mniej ważni niż niemcy czy rosjanie...przykre ale prawdziwe

Spędziłam tam 7 dni w Marcu 2015 wraz z przyjaciółmi, były to zdecydowanie wakacje życia ;-) mimo że nie pierwszy już raz byliśmy w Egipcie. Wyjazd poprze biuro ITAKA. Hotel piękny, niedaleko do plaży (dowozi busik za free) niedaleko ogromnego nowoczesnego centrum handlowego, całkiem blisko centrum miasta i bazarków. Na terenie hotelu np. apteka, sklepy, salon urody/masażu itd. Restauracja czysta, tony jedzenia (ciasta, owoce, napoje, wypieki, ryby, krewetki). Dwie dodatkowe restauracje gdzie podawana jest pizza itd. możesz iść jeść nawet o 3 w nocy :-) Bary otwarte 24h!!! Obsługa miła, zawsze chętna do pomocy. Wieczorami występy na żywo, dyskoteka. Recepcja super, mówią dobrze po angielsku, grzeczni. W barach serwowana jest PORZĄDNA kawa :-) lody są samoobsługowe, do woli! Animatorzy dopełniali efektu :-P gry nad basenem, aerobik codziennie rano, śpiewy/muzyka, podchodzą zagadują- uprzejmi i nienatarczywi. Przebieranki wieczorami, było bardzo wesoło! Akurat obchodzony był tam 8 Marca- Dzień Kobiet, masa atrakcji :-) na głównym basenie rozstawione dmuchane skocznie, zjeżdżalnie. Rewelacja :-) gorąco polecam ten hotel wszystkim! MY wracamy w Lutym 2018! P.S: nie rozumiem DURNYCH komentarzy tutaj typu : ''wady hotelu- położenie bo w Egipcie'' albo ''animatorzy nie mówią po polsku'' ludzie puknijcie się w łeb! To jest Egipt nie polska, oni nie muszą mówić po PL, przecież nie nauczą się mówić w 10 językach! To wy nauczcie się zacofańcy angielskiego, ten język ''działa'' na całym świecie! Polecam!

• Zalety Bardzo ładny hotel , wiele restauracji , smaczne posiłki ,

Polecam biuro Itaka - bardzo dobry kontakt z rezydentem , dobrze przygotowane wycieczki fakultatywne .

• Zalety basen główny przy części hotelowej i basen dla dzieci, jedzenie, obsługa(!)
    • Wady główna aleja pełna sklepów gdzie nie dało się przejść spokojnie bo każdy sprzedawca namawiał na wejście i \"oglądnięcie\"

Jeden z fajniejszych hoteli, baseny super, jedzenie, nigdy niczego nie brakowało, obsługa fantastyczna. Kiedy miało się dosyć głównego basenu chodziliśmy na mniejszy i też było przyjemnie, cicho i klimatycznie. Jedyny minus dla mnie to te sklepiki na głównej alejce ciągnące się przez jej całą długość i dlatego żeby nie słuchać ciągłych zaproszeń do wejścia woleliśmy chodzić od strony basenu głównego i w ten sposób omijaliśmy cały gwar. Ogólnie aż chce się wracać na samo wspomnienie....

• Zalety 3 cieple baseny w tym jeden bardzo, dobre wyżywienie,dobre animacje, czysto, polka pracująca -Magda pomocna pod każdym względem, ciepły aqua park dla dzieci, mocne drinki -nie żałują, 90% to Niemcy, zawsze się coś dzieje, pełno sklepików na terenie nie czepliwi sprzedawcy, centrum handlowe SENZO -200 m. fajne rzeczy, bezpiecznie, muzyka klubowa -Jazz bar,
    • Wady brak dyskoteki

Ogólnie jestem zadowolony, goście tego hotelu mogą korzystać z aqua parku sąsiadującego hotelu Jungle Aqua Park za 50$ osoba dorosła dziecko do 13 lat 20$ ,poniżej 5 lat bezpłatnie wraz z restauracją i barem za 5 dni kolejnych w czasie pobytu co wychodzi dużo taniej gdyż hotel Jungle jest dużo droższy a ten nie jest o niższym i ma się do dyspozycji infrastruktury 2 hoteli. plaża fajna dobrze zagospodarowana piaszczysto żwirowa wraz z barem - dowozi busik co 20 minut,amfiteatr robi wrażenie

Hotel z bardzo dobrą infrastrukturą basenową. Przeznaczony dla rodzin z dziećmi. Hotel już nie jest najnowszy, plaża przy hotelu Dana Beach, gdzie jest też bar na plaży. Hotel stylizowany z rosyjskim przepychem. Ładny duży amfiteatr z miniaturą Sfinksa.

• Zalety super jedzenie, dostęp do butelkowanej wody mineralnej, codziennie nowy ręcznik na plaże, animacje dla dzieci i dorosłych
    • Wady brak Wi-fi w pokojach- dostępne tylko w lobby ale darmowe

Bardzo przyjemny hotel, pokoje czyste, klimatyzacja i tv (polsat, polonia), codziennie sprzątane, dużo basenów, jeden z podgrzewaną wodą, jeden z atrakcjami dla dzieci, smaczne posiłki- owoce morza, ryby, wołowina, kurczak, dodatkowo restauracja azjatycka i włoska. Codziennie lody. Drinki nie z lokalnych alkoholi. Dodatkowo dla dzieci darmowa (codzienne) jazda na wielbłądzie lub koniku, mini golf, 30 minut tenisa. Animacje dla dzieci. Do plaży blisko można podejść jakieś 10 minut lub podjechać busikiem. Blisko centrum handlowe i sklepy.

• Zalety czystość, miła obsługa, dobre jedzenie

W tym hotelu byłem już drugi raz, jestem zadowolony z pobytu, plaża jest słaba można by było trochę poprawić jej wygląd jak i wejście do morza. Ogólnie jak ktoś chce wypoczywać w dość dobrych warunkach jak na Egipt to bardzo polecam!!!

• Zalety Dobre jedzonko,baseny,obsługa w ogóle super syper
    • Wady Jedyny minus ale wielki plaża beznadziejna

Urzekła mnie w tym hotelu atmosfera,jedzenie,kawiarenki jest wesoło tylko jechać tam....brakowało do pełni szczęścia plaży ...była ale mała szkoda czasu tam marnować jak w hotelu super wypas.Polecam gorąco kocham Egipt!!!

• Zalety wspaniały hotel,architektura, rozrywki. Stali klienci traktowani jak Vipy ;)
    • Wady w ciągu 5 lat od ostatniego pobytu jedzenie się bardzo pogorszyło pod względem jakości oraz różnorodności

super! rewelacyjny hotel, wręcz bajkowy! jedyny minus to jedzenie, które się pogorszyło i jest mniejszy wybór. Czystość na szóstkę! obsługa przemiła :)