Wakacje.plSalony sprzedażyAugustówul. Wojska Polskiego 6, lokal 2, 16-300

Biuro podróży Wojska Polskiego Augustów

Adres
ul. Wojska Polskiego 6, lokal 2, 16-300 Augustów
Godziny otwarcia
Teraz otwarte
poniedziałek-piątek 09:00 - 17:00
w soboty 10:00 - 14:00
Kontakt
+48 *** *** ***
augustow@wakacje.pl
Wyznacz trasę

O salonie

Wypoczywaj, korzystaj z życia, poczuj wolność, smakuj, szalej, tańcz, baw się, fantazjuj, odpoczywaj, doznawaj, oddychaj pełną piersią, figluj, imprezuj, doładuj się, przeżywaj, pakuj się z Wakacje.pl Augustów.

Nasze biuro działa od 2011 roku, także wiemy co "w trawie piszczy". Dobierzemy ofertę "szytą na miarę" wedle wymogów i oczekiwań. Kochamy podróże i chcemy nimi "zarażać" naszych klientów. A co się kocha, to się szanuje i docenia. Ta praca daje nam satysfakcję i spełnienie. Korzystamy z możliwości jakie ona nam daje, także wiele obiektów, hoteli zwiedziłyśmy osobiście i nadal pogłębiamy naszą wiedzę. Podróżujemy, zwiedzamy, poznajemy.

Witamy swoich klientów dużym słoneczkiem na witrynie na głównej ulicy w Augustowie Wojska Polskiego 6/2. Mamy prawie wszystkich touroperatorów w ofercie, także jest w czym wybierać. Jesteśmy dyspozycyjne dla naszych klientów praktycznie non stop. Wielu z was zna ten "klik" na messenger - my tam jesteśmy! Urszula Choncel i Barbara Fedorczyk. Prywatnie i zawodowo. Ta prywatność i praca mieszają się ze sobą, bo praca w spełnianiu marzeń to pasja. Na każdego e-maila odpowiemy. Odwagi - kto pyta, nie błądzi: augustow@wakacje.pl.

Nasi pracownicy

Urszula Choncel

Specjalista ds. Turystyki

Barbara Fedorczyk

Specjalista ds. Turystyki

Agata Żochowska

Specjalista ds Turystyki

Top oferty w tym salonie