Wakacje.plSalony sprzedażyGóraul. Marszałka Piłsudskiego 48, 56-200
Pracujemy zdalnie. Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

ul. Marszałka Piłsudskiego 48, 56-200 Góra

Godziny otwarcia

Teraz zamknięte
poniedziałek-piątek 09:00 - 17:00

Kontakt

+48 *** *** ***
gora@wakacje.pl
Wyznacz trasę

O salonie

Salon Wakacje.pl Góra powstał w marcu 2017 roku, a nasza przygoda z branżą turystyczną rozpoczęła się dwa lata wcześniej. Sami zaczęliśmy podróżować w 2013 roku - teoretycznie nie tak dawno temu, aczkolwiek od tego czasu - bardzo intensywnie. Inspiracją do otwarcia biura podróży była pasja podróżowania oraz chęć dalszego poznawania różnych zakątków świata. Biorąc pod uwagę, że swoją pasją można się dzielić i przy okazji spełniać marzenia innych o podróżowaniu, to praca wręcz idealna!

Priorytetem naszego biura jest profesjonalna obsługa klientów, którzy chcą podróżować, zwiedzać i doświadczać zupełnie nowych doznań. Klienci mogą liczyć na pomoc, fachowe doradztwo w kwestii destynacji, wyboru hotelu, jego lokalizacji, infrastruktury, wyżywienia itd. Podchodzimy indywidualnie do potrzeb każdego naszego klienta.

Bardzo często korzystamy z własnego doświadczenia z odbytych podróży. Klienci mogą zobaczyć zdjęcia i filmy wykonane przez nas. Kiedy tylko czas na to pozwala, korzystamy z tzw. wyjazdów szkoleniowych, gdzie jesteśmy wysyłani przez touroperatorów, aby poznać kierunek, bazę hotelową, a przy okazji zobaczyć jak wygląda kwestia pokoi, wyżywienia czy wycieczek fakultatywnych. Bardzo lubimy tego typu wyjazdy, ponieważ są one bardzo pomocne dla nas, agentów turystycznych, którzy później oferują Państwu konkretne hotele.

Zaletą biura jest miła obsługa oraz przytulnie urządzone wnętrze z kącikiem dla najmłodszych. Salon zlokalizowany jest w centrum Góry, z bezpośrednim dostępem do parkingu. Potykacz stojący przed biurem wita klientów hasłem "Ułatwiamy wybór wakacji". Mamy nadzieję, że coraz więcej klientów nie będzie mogło mu się oprzeć i odwiedzi nasz salon. Gorąco zachęcamy i czekamy na Państwa.

Nasi pracownicy

Roksana Murawska

BOK - Konsultant ds. turystyki

Roksana Murawska

Specjalista ds. Turystyki

Top oferty w tym salonie