ul. Medalowa 3, Pasaż Intermarche, 05-600 Grójec

Godziny otwarcia

Teraz zamknięte
poniedziałek-piątek 09:00 - 20:00
w soboty 10:00 - 18:00

Kontakt

+48 *** *** ***
grojec@wakacje.pl
Wyznacz trasę

O salonie

Nasz salon otworzyliśmy w 2015 roku. Mieliśmy już kilka lat doświadczenia w turystyce, świetną znajomość Egiptu i postanowiliśmy otworzyć biuro podróży. Od otwarcia jesteśmy cały czas w tym samym miejscu. Salon znajduje się w markecie Intermarche, często nasi klienci żartują, że wpadli bułkę kupić, a wychodzą z wycieczką.

Naszym celem jest spełnianie marzeń naszych klientów o wymarzonych wakacjach. Do każdego podchodzimy zawsze tak, jakbyśmy mieli sami jechać na wakacje. Każdy klient jest dla nas bardzo ważny. Klient, który odwiedza nas w salonie, może liczyć na pomoc w wyborze swoich wakacji. Często klienci dzwonią, żeby się umówić z doradcą. Jest nas czworo, pracujemy na zmiany, nie ma problemu, żeby umówić się na taką wizytę. Nasze zaangażowanie i wiedza którą zdobywamy przez cały czas jest dla wielu osób dużym wsparciem. Dużo podróżujemy, staramy się cały czas szkolić, żeby poznać każdy zakątek świata

Wyróżnia nas wiedza jaką zdobywaliśmy przez te lata w branży, szkolenia które są dla nas bardzo ważne, wyjazdy studyjne, jak również sama praktyka w salonie. Mohamed, współwłaściciel salonu jest Egipcjaninem, od 2009 pracuje w turystyce, był pilotem i rezydentem w Egipcie w języku polskim, dlatego Egipt jest naszą perełką, jest naszym drugim domem, dlatego też dużo sprzedajemy wyjazdów właśnie do tego kraju. Ostatnio zorganizowaliśmy wyjazd grupowy dla około 50 osób, klientów z naszego biura. Nasi doradcy świetnie znają jednak wszystkie dostępne kierunki w ofercie. Z przyjemnością zabierzemy państwa na wakacje w dowolny zakątek świata!

Nasi pracownicy

Anna Dahi

Właściciel Biura

Cezary Malczewski

Konsultant

Karolina Winiarek

Monika Wojdak

Konsultant

Top oferty w tym salonie