Wakacje.plSalony sprzedażyKutnoul. Kard.Wyszyńskiego 5, 99-300

Biuro podróży Kutno Kard.Wyszyńskiego

Adres
ul. Kard.Wyszyńskiego 5, CH Kaufland, 99-300 Kutno
Godziny otwarcia
Teraz zamknięte
poniedziałek-piątek 10:00 - 20:00
w soboty 10:00 - 18:00
Kontakt
+48 *** *** ***
kutno@wakacje.pl
Wyznacz trasę

O salonie

Salon w Kutnie powstał w 2017 roku z pasji do poznawania świata, odkrywania miejsc, które na długo pozostają w pamięci. Tą naszą pasją podróżniczą udaje nam się również zarazić naszych klientów, bo jak powiedziała Ryszard Kapuściński: "wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej"". Przemierzyliśmy już wszystkie kontynenty, począwszy od pięknych plaż Tajlandii, poprzez rafy koralowe u wybrzeży Egiptu, a skończywszy na wspinaczce na piramidy Majów w Meksyku. Nasza wiedza zdobyta podczas takich wyjazdów, jak również odbywane co roku szkolenia i wyjazdy studyjne do poszczególnych destynacji, pozwalają nam doskonale poznać ofertę turystyczną i znajdować dla naszych klientów ich wymarzone wakacje.

Szczególnie bliskie naszemu sercu są wycieczki objazdowe. Lubimy poznawać nowe miejsca, odkrywać miejsca znane tylko z przewodników i filmów. Oprócz podziwiania zabytków zapierających dech w piersiach, zawsze w nowym miejscu próbujemy lokalnych potraw, owoców, niekiedy tak niezwykłych i odległych od naszych . Każdy taki wyjazd wzbogaca naszą wiedzę o miejsca warte zobaczenia, miejsca, które nasi klienci również powinni zobaczyć.

Niezwykłe miejsce na naszej podróżniczej mapie zajmują Bałkany. Dla nas jest to taki mini kontynent na południu Europy. Niewiele jest takich miejsc na ziemi, gdzie na tak niewielkim terenie możemy przenieść się do czasów starożytnych za sprawą pozostałości, np. rzymskich pałaców, aby po chwili wrócić do czasów współczesnych przy filiżance espresso na miejscowym nadmorskim bulwarze. Mieszanka kulturowa, bogactwo lokalnej kuchni to również niewątpliwe atuty tego regionu, które sprawiają, że chce się zobaczyć i doświadczyć jak najwięcej. Bałkany zjechaliśmy wszerz i wzdłuż, więc znamy zarówno piękne dalmatyńskie miasteczka, ale również urokliwe miejsca po drugiej stronie gór Biokovo. Takim krajem, który wywarł na nas duże wrażenie jest niewątpliwie Albania. Kraj jeszcze nie do końca odkryty i nie dotknięty masową turystyką, ale za to bardzo prawdziwy z nad wyraz gościnnymi mieszkańcami.

Łącznie odwiedziliśmy już około czterdziestu krajów i setki hoteli. Dlatego nasi klienci mogą liczyć na fachową wiedzę, a pytania naszych klientów o rodzaj plaży, ciekawe miejsca warte zobaczenia nie stanowią dla nas tajemnicy, bo w większości tych miejsc i już byliśmy i je sprawdziliśmy.

Salon w Kutnie znajduje się w pasażu C.H Kaufland przy ulicy Wyszyńskiego 5. Położenie salonu w samym centrum miasta oraz duży parking sprawiają, że dojazd do nas nie sprawia klientom żadnego problemu. Każdy nasz klient może liczyć na indywidualnie dopasowaną ofertę, która spełni jego podróżnicze marzenia, bo "nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku" - wizyty w salonie w Kutnie.

Nasi pracownicy

Rafał Mieczkowski

Specjalista ds.Turystyki

Radosław Rubiński

Kierownik Salonu Sprzedaży Wakacje.pl

Top oferty w tym salonie