Wakacje.plSalony sprzedażyPoznańul. Górecka 30, 60-201

Biuro podróży Poznań Górecka

Adres
ul. Górecka 30, Galeria Panorama, 60-201 Poznań
Godziny otwarcia
Teraz otwarte
poniedziałek-sobota 10:00 - 20:00
Kontakt
+48 *** *** ***
poznan-panorama@wakacje.pl
Wyznacz trasę

O salonie

Salon powstał w 2014 roku we Wrześni, a od grudnia 2020 r. został przeniesiony do Galerii Panorama w Poznaniu.

Najważniejsze dla nas to zrozumieć potrzeby naszych klientów. Chętnie doradzimy przy wyborze wymarzonych wakacji, wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie w turystyce.

Biurem kieruje absolwent Turystyki i Rekreacji na Wydziale Nauk Geograficznych i Geologicznych UAM w Poznaniu, 6-krotny laureat konkursu "Trzymaj z TUI" dla 9 najlepszych sprzedawców oferty tego touroperatora w Polsce. Miał przyjemność osobiście odwiedzić egzotyczną Dominikanę, poczuć smak orientu Zjednoczonych Emiratów Arabskich czy podziwiać wolno żyjące dzikie zwierzęta będąc na safari w Kenii i na Zanzibarze. Wypoczywał też na portugalskim Algarve, hiszpańskiej Costa de la Luz, katalońskiej Costa Barcelona, Wyspach Kanaryjskich, Riwierze Tureckiej i Egejskiej, na tunezyjskiej Djerbie, a także wyspach greckich m.in. Krecie, Rodos, Korfu czy Santorini. Pływał na desce windsurfingowej na Karpathos i Fuerteventura, nurkował w Egipcie i Izraelu. Zimą kocha "białe szaleństwo", które uprawia od 10 roku życia.

Warto skorzystać z naszych usług, ponieważ wyróżnia nas wiedza, doświadczenie oraz miła obsługa. Wierzymy, że dla naszych klientów, tak jak i dla nas wakacyjne podróże to nie tylko relaks, lecz sposób na poznania świata.

Nasi pracownicy

Maja Cieślik

Starszy Specjalista ds. Turystyki

Sławomir Jędrzejczak

Właściciel Salonu Sprzedaży Wakacje.pl

Karolina Kujawa

Specjalista ds. Turystyki

Top oferty w tym salonie