Wakacje.plSalony sprzedażyPułtuskul. Komisji Edukacji Narodowej 2, 06-100

ul. Komisji Edukacji Narodowej 2, 06-100 Pułtusk

Godziny otwarcia

Teraz zamknięte
poniedziałek-piątek 09:00 - 17:00

Kontakt

+48 *** *** ***
pultusk@wakacje.pl
Wyznacz trasę

O salonie

Nasze biuro podróży powstało w 2016 roku. Mamy na koncie wiele lat podróżowania, dzięki czemu możemy doradzać klientom, bazując własnych podróżniczych doświadczeń.

Salon znajduje się w Pułtusku na ulicy Komisji Edukacji Narodowej 2 w nowym budynku wybudowanym przy żłobku. Z łatwością można nas odnaleźć i zaparkować - obok budynku znajduje się wiele miejsc parkingowych.

Naszym celem jest spełnianie wakacyjnych marzeń. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, aby w jak najlepszy sposób sprostać podróżniczym oczekiwaniom. Każdy z państwa, kto zdecyduje się na wybór wakacji w naszym biurze podróży, może liczyć na kompleksową pomoc opartą na naszym doświadczeniu i przygodach w najdalszych zakątkach świata. Nasze zaangażowanie i wiedza, którą zdobywamy przy każdej kolejnej podróży, to cenne wsparcie w codziennej pracy.

Każda z nas ma zupełnie inny ukochany sobie zakątek świata. Uwielbiamy wracać na karaibskie plaże, zwiedzać Europę, gorącą Afrykę oraz odkrywać niezliczone zakątki Azji. Z każdego miejsca przywozimy bagaż nowej wiedzy, radości i doświadczenia. Zapraszamy do odwiedzenia Wakacje.pl w Pułtusku. Spakuj się z nami na wakacyjną przygodę po raz pierwszy, a zapewniamy Cię, że wrócisz po kolejną podróż w mgnieniu oka!

Nasi pracownicy

Natalia Czaplicka

Właściciel Salonu Sprzedaży Wakacje.pl

Marzena Ganowska

Ilona Suska

Specjalista ds. Turystyki

Agnieszka Zawadzka

Specjalista ds. Turystyki

Top oferty w tym salonie