Wakacje.plSalony sprzedażyWałbrzychul. Wieniawskiego 19, 58-306

ul. Wieniawskiego 19, CH Auchan, 58-306 Wałbrzych

Godziny otwarcia

Teraz otwarte
poniedziałek-sobota 10:00 - 19:00

Kontakt

+48 *** *** ***
walbrzych@wakacje.pl
Wyznacz trasę

O salonie

Historia powstania firmy sięga początku 2017 roku. Początkowo funkcjonowaliśmy jako salon My Travel. Od września 2018 w wyniku połączenia platformy sprzedaży wycieczek Wakacje.pl i My Travel działamy jako autoryzowany agent Wakacje.pl.

Od samego początku powstania firmy miejscem świadczenia usług jest doskonale położone Centrum Podróży w pasażu handlowym Auchan w Wałbrzychu. Przestronny salon tworzy doskonała atmosfera wypoczynku i wakacji. Radosne kolory, doskonale oświetlone zdjęcia przepięknych miejsc na świecie tworzą miejsce gdzie już po wejściu nasi Klienci od razu się uśmiechają. Spotykają tam zawsze uśmiechniętych doradców, którzy chętnie dobiorą najlepszą ofertę, doskonale dostosowaną do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Myślimy o naszych klientach nie tylko z perspektywy ich pobytu w pięknym miejscu, ale dbamy również o ich bezpieczeństwo, oferując odpowiednio dobrane ubezpieczenia. Poprawiamy nawet komfort podróży już od momentu wyjazdu z domu, oferując bezpieczne parkingi w niewielkiej odległości od lotniska.

Od początku powstania firmy kierujemy się wartościami jakimi są uczciwość, rzetelność, zaufanie i wiarygodność w oferowaniu usług, a także dbałość o zadowolenie naszych klientów. To wszystko udaje się nam dzięki realizacji naszej misji, jaką jest spełnianie marzeń.

Naszą pasją zarażamy klientów najczęściej opowiadając o swoich podróżach, o miejscach które odwiedziliśmy sami lub sprawdziliśmy podczas naszych wyjazdów studyjnych. Z ogromną energią opowiadamy o kolorach, smakach, zapachach, przeżyciach, jakie spotkały każdego z nas podczas podróży. Jesteśmy także świadomi, że nieustannie musimy rozwijać swoje umiejętności i wiedzę dlatego uczestniczymy w wielu szkoleniach poznając kulturę innych krajów, infrastrukturę hotelową, miejsca które warto odwiedzić. Tym budujemy zaufanie i wiarygodność. Z wielką przyjemnością słuchamy opowieści klientów po powrocie z wypoczynku. Cieszymy się razem z nimi kiedy pełni emocji opowiadają nam o swoich przeżyciach podczas podróży.

W naszym salonie doradcy nigdy nie śpieszą się. Poświęcamy każdemu tyle czasu, ile potrzebują od nas klienci. Zawsze dbamy, aby po wyjściu od nas klient był pewien, że dokonana rezerwacja będzie właśnie spełnieniem jego marzeń. Zależy nam na budowaniu przyjacielskich relacji trwających latami. Nasze zaangażowanie nagradzają nam klienci którzy wracają do nas po rezerwację w następnym roku dodatkowo polecając nas swoim bliskim i znajomym co jest dla nas największą nagrodą. Zostaliśmy również nagrodzeni przez My Travel nagrodą "Debiut Roku 2017" oraz otrzymaliśmy od Wakacje.pl wyróżnienie za zajęcie 2. miejsca za sprzedaż ubezpieczeń turystycznych w 2019 roku.

Nasi pracownicy

Karolina Buczma

Specjalista ds. Turystyki

Arkadiusz Szulikowski

Właściciel BOK

Top oferty w tym salonie