Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Pomoc przy wyjeżdzie na urlop

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Pomoc przy wyjeżdzie na urlop

Jadę pierwszy raz na Urlop do Chorwcji. Czy ktoś może mi powiedzieć Co ważnego muszę załatwic lub ogólnie o chorwacji? Jadę do Trogiru. Południowa Dalmacja miejscowość Slatine a konkretnie wila Rosa.

Jeśli chodzi o Ciebie to wystarczy, że zadbasz o dowód i odpowiednie spakowanie swoich rzeczy

O Chorwacji możesz poczytać tutaj: www.cro.pl

Komentarz

Sorki, miałem na myśli paszport, nie dowód

Komentarz

Witam. Byłeś może w Trogirze?

Komentarz

Nie byłem w ogóle w Chorwacji. Niemniej jak wejdziesz na stronkę, którą Ci podałem, to będziesz miał dostęp do prawdziwych maniaków trego kraju. Mają tam swoje forum i pewno chętnie Ci pomogą

Komentarz

MARZYĆ = HALUCYNACJA

HALUCYNACJA = omam, złudne postrzeganie czegoś nie istniejącego w rzeczywistości, przywidzenie; chorobliwe zaburzenie postrzegania, występujące zazw. w psychozach, gł. w schizofrenii, u alkoholików itd.
            Etym. - łac. (h)al(l)ucinatio 'majaczenie' od (h)al(l)ucinari 'bredzić; marzyć; śnić'.

nawet nie widzial chorwacji na oczy a rad dobrych udziela !!!

[%sig%]

Komentarz

.. a warto Marcin .. warto .. !!! .. ;-)))

Komentarz

on nawet na PKS do gminy nie uzbiera a co dopiero chorwacja ? !!! Ubogi zawsze poszkodowany co za tym idzie my wszyscy zebrani tu na forum czytający omamy owego mlodzieńca. [%sig%]

Komentarz

Wiem, że warto ale jak na razie ten kraj wciąż kojarzy mi się przede wszystkim z przelaną krwią:/ Która zresztą wciąż świeża. Niemniej mój szacunek i podziw dla Chorwatów za to jak się zbierają po niedawnych wciąż wydarzeniach...

Gdybyśmy my mieli takie podejście to pomorze byłoby jednym z bogatszych regionów. A tak, zarabiają inni...

Komentarz

Ja jadę z rodzinką 4 osoby. dzieci 6 i 4 latka. Myslałem że pomożecie mi z trasa i coś o cenach powiecie?

Komentarz

Bertos. Już pisałem. Wybierz się na stronkę cro.pl. Masz tam ludzi, którzy żyją Chorwacją. Oni Ci pomogą Wszystko tam znajdziesz. Ceny, trasy, ciekawe miejsca. Zapewniam Cię, że nigdzie nie znajdziesz takiego feedbacku chorwackiego jak tam...

Komentarz

Ok dziękuję. juz tam jestem. a gdzie ty w Tym roku planujesz urlop?

Komentarz

Ja jestem maniakiem Grecji. W tym roku kolejna wyspa. kreta dokładnie... Niemniej z Chorwacji na pewno będziesz zadowolony. Też bardzo pięknie...

Komentarz

Witam. a powiesz mi gdzie można dostac jakieś fajny materac na plażę. Odpowiedni do kamienistych plaż.

Komentarz

Trwa
                            X