Oferta, której szukasz, została wyprzedana. Nie rezygnuj jednak z wakacyjnych planów!

Mamy dla Ciebie ogromny wybór hoteli

lub

Możemy Ci pomóc znaleźć równie atrakcyjny hotel.

10

Opis oferty

Biuro podróży (przedsiębiorca): ItakaKod oferty: WAK733928

Informacje prawne

Realizując obowiązek przewidziany w art. 12a pkt. 2 i 4 ustawy z dnia 30.05.2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2020 r. poz. 287) w zw. z art. 40 ust. 1 ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z (Dz.U. z 2022 r. poz. 511), Wakacje.pl niniejszym informuje Państwa o podziale obowiązków...

Czytaj więcej

Opinie 11

Aneta
Klient Wakacje.pl
Październik 2019 ·

Para

Dodano: 06.10.2019

8.8

Świetna wycieczka. Wszystko zaplanowane i szczegółowo dograne . Szczerze każdemu polecam .Zobaczyliśmy Chorwację z jej najpiękniejszymi zakątkami. Pomimo napiętego programu sporo czasu na samodzielne zanurzenie się w przepięknych zakątkach odwiedzanych miast lub odpoczynek na plaży. Pani Beatka -pilotka świetna w swojej roli - dziękujemy .

Zalety

świetny program ,tempo wycieczki pozwalające na samodzielne zwiedzanie miejsc nie wskazanych przez przewodników , dobre jedzenie , miła atmosfera

Wady

jedzenie

Czy ta opinia była pomocna?
1
0

Weryfikujemy opinie o naszych usługach.

Pogoda

19°C
9°C
17°C
15

Przed podróżą

Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
W Chorwacji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od miejsca oraz terminu pobytu i zwykle wynosi około 1-2 EUR za dzień pobytu jednej osoby. Dzieci do 12. roku życia opłata klimatyczna nie obejmuje, a młodzieży w wieku od 12 do 18 lat przysługuje 50% zniżki.
Do Chorwacji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego dowodu osobistego lub paszportu.
W Chorwacji dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą przebywać na terytorium Chorwacji do 3 miesięcy, licząc od dnia wjazdu.

Nowość!

Odkryj nową stronę podróży – rezerwuj elastyczne pakiety lot+hotel. Sprawdź